Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-02, 09:40   #31
druhnej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8
Dot.: Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA

Nie, nie trzeba robić oczyszczania twarzy przed zabiegiem z firmy Jadwiga ale nie sądzę aby przy jakim kolwiek peelingu ziołowym było to konieczne. Może kosmetyczka chce Panią naciągnąć na dodatkowe koszta?
W czerwcu raczej bym się już bała robić peeling ale w maju jeszcze to słońce nie jest tak intensywne.

Edytowane przez druhnej
Czas edycji: 2012-05-02 o 09:42 Powód: błedy
druhnej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 13:39   #32
Caramel Babe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 404
Dot.: Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA

drogie panie, a gdzie mozna wykonac taki peeling w okolicach dabrowy gorniczej, sosnowca, katowic??? dziekuje
__________________
Jestes tym co jesz
Caramel Babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 12:30   #33
201701051337
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 907
Dot.: Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA

Cytat:
Napisane przez PaulinaGda Pokaż wiadomość
udalam sie do kosmetyczki w sprawie peeling ziolowego i dowiedzialam sie ze bez wczesniejszego oczyszczania twarzy nie da to zadnych efektow.. jak to z tym jest? tez przed zabiegiem mialyscie oczyszczanie? i czy mozna zrobic zabieg w maju i czerwcu? jesli stosowalabym filtr 50?
Moja kosmetyczka zawsze oczyszcza mi skórę zanim wykona peeling. Miałam już go robiony kilka razy. Efekty sa bdb jednak trzeba go powtarzać, tzn. od września do marca robię ich tak ze trzy.W pozostałych miesiącach roku staram się nie wykonywać tego peelingu, ponieważ boję się plam. Używam całorocznie filtru 50, ale skóra po peelingu jest tak delikatna, że boję się ryzykować i robić go w m-cach słonecznych.
A oczyszczanie jest po to, aby nie roznosić zmian trądzikowych w trakcie tarcia skóry peelingiem. Raz wyjątkowo uparłam się i kosmetyczka wykonała mi ten zabieg bez uprzedniego oczyszczenia i po tygodniu nowe wypryski powychodziły mi na twarzy. No i nie byłam tak zadowolona z tego zabiegu jak wtedy gdy przed peelingiem miałam oczyszczanie skóry.Dodam, że u mojej kosmetyczki oczyszcanie kosztuje coś około 100 zł, więc nie sądze, że chodzi tu o dodatkowy zarobek.
201701051337 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 23:26   #34
martineo88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4
Dot.: Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA

Cześć dziewczyny jeśli któraś z was jest zainteresowana Polskim Peelingiem Ziołowym z Jadwigi, chciałaby sobie go zrobić i jest z Warszawy bądź z okolic piszcie na priv, jestem kosmetyczką i od 3 lat wykonuje te peelingi w zaciszu domowym każdej chętnej osobie Posiadam zestaw profesjonalny i każdej klientce daję małą buteleczkę lotionu zabezpieczającego do użytku po peelingu. Zapraszam
martineo88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 23:32   #35
martineo88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4
Dot.: Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA

Cześć dziewczyny jeśli któraś z was jest zainteresowana Polskim Peelingiem Ziołowym z Jadwigi, chciałaby sobie go zrobić i jest z Warszawy bądź z okolic piszcie na priv, jestem kosmetyczką i od 3 lat wykonuje te peelingi w zaciszu domowym każdej chętnej osobie Posiadam zestaw profesjonalny i każdej klientce daję małą buteleczkę lotionu zabezpieczającego do użytku po peelingu. Zapraszam
martineo88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 00:59   #36
suv
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4
Dot.: Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA

Od dłuższego czasu szukam salonu w Poznaniu, gdzie mogłabym wykonać ten peeling. Googlowanie o dziwo nie dostarcza żadnych informacji na ten temat (wyskakują salony z innych miast mimo wpisywania konkretnego miasta), więc zdecydowałam, że zapytam Was drogie wizażanki. Czy ktoś jest w stanie polecić mi jakieś miejsce?
suv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 19:03   #37
szkoleniowiec olsztyn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 4
Dot.: Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA

Witam!
Drogie panie oczyszczanie przed zabiegiem złuszczania Polskim Peelingiem Ziołowym nie jest konieczne aczkolwiek wskazane, ważne jest aby oczyszczanie było wykonane w sposób nie naruszający naskórka i z odpowiednim odstępem przed zabiegiem. Naskórek podczas wymiany złuszczając się podsusza wszelkie niedoskonałości i usuwa płytkie zanieczyszczenia.
Jeśli szukają Panie profesjonalisty w okolicy Olsztyna to zapraszam do mojego salonu jestem Instruktorem Firmy Jadwiga na Polskę północno-wschodnią . Pozdrawiam

Edytowane przez szkoleniowiec olsztyn
Czas edycji: 2013-06-27 o 19:04
szkoleniowiec olsztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-18, 11:36   #38
papuszeczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1
Pomocy !!

Czesc Dziewczyny, jestem nowa na forum.

Wlasnie zakupilam sobie peeling ziolowy Jadwiga by wykonac go w domu. Mam wszystko co potrzebne nawet vapozon by pozniej zrobic doluszczanie.
Powiedzcie mi prosze jak mam zrobic ten peeling chodzi mi o to ile proszku dac ile koncentratu a ile wody. widzialam jakies przepisy ze 1:9 wody i mieszanki ziolowej, ale ja sie nie znam na tym totalnie czy ktoras z was umialaby mi konkretnie napisac ile mam dac mieszanki ziolowej ile koncentratu a ile wody ? w gramach lub mililitrach ??
bylabym bardzo wdzieczna !!!!!!!!!!!
papuszeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-25, 11:50   #39
meeai
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 3
Dot.: Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA

Hej, spotkałyście się kiedyś z przypadkiem żeby ten peeling nie zadziałał? Byłam u kosmetyczki, wszystko wykonała wg instrukcji, ale wcale nie byłam czerwona i po 3 dniach skóra nie schodzi i wygląda jakby nic się na niej nie działo. Jak myślicie jaka może byc przyczyna?
meeai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-26, 11:09   #40
szkoleniowiec olsztyn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 4
Dot.: Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA

Przyczyny mogą być następujące:
użycie złych preparatów
zbyt krótki czas zabiegu
To czy według instrukcji to klientka raczej tego nie może wiedzieć, zabieg po prostu wykonany nieprawidłowo lub zbyt delikatnie. Nie ma opcji żeby wogóle się nie złuszczyła nawet miejscowo.

Drogie Panie nie polecam wykonywać tego zabiegu u domowych kosmetyczek warto też przed zabiegiem zapytać o dyplom ze szkoleń które właśnie ja prowadzę. Panie zainteresowane z okolic Olsztyna zapraszam do siebie szkole ze złuszczania inne kosmetyczki 4 lata.

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

pakiet dwóch zabiegów złuszczanie + dołuszczenie po tygodniu + kosmetyk do domu+ próbki do pielęgnacji 170zł

Edytowane przez szkoleniowiec olsztyn
Czas edycji: 2013-09-26 o 11:00
szkoleniowiec olsztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 16:10   #41
lilia8843
Raczkowanie
 
Avatar lilia8843
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 271
Dot.: Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA

Cytat:
Napisane przez agula1073 Pokaż wiadomość
dziewczyny jak mialam robiony ten peeling ziołowy jadwigi z piatek na czoło , powiem wam ze zaraz po kosmetyczka zrobila mi makijaż bylam czerwona jak buraktego samego dnia nalozylam sobie serum i duzo kremu , na drugi dzien skora na czole byla ściągnięta i pomarszczona jak po poparzeniu slonecznymtrzeciego dnia wygladalala jak bym maila maske na twarzy eehhh trzeciego dnia zaczela mi schodzic skora miejscowo byl problem bo tego dnia mialam wizyte u lekarza wiec zrobilam sobie peeling zeby to wszystko co sie luszczylo zeszlo i na łożyłam duzo kremu.Moja kosmetyczka twierdzi ze mozna myc po nim twarz nawilzac , tonikiem,kremem i skora i tak zajdzie.
Ja też słyszałam że oczyszczenie przed peelingiem daje lepsze efekty.

Ale żeby na bardzo podrażnioną skóre kłaść coś?? Miałaś szczęście że nie dostałaś żadnego uczulenia na skórze .

A czy któraś z was dostała jakieś kosmetyki do domu? Jak tak od kiedy je używała i jak często?
lilia8843 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-21, 16:36   #42
cytrynka2012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 31
Dot.: Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA

Po Jadwidze do domu dostałam od kosmetyczki tylko lotion do spryskiwania twarzy. Zabieg jak dla mnie bardzo nieprzyjemny, na dodatek mnie uczulił - chyba ten lotion, po każdym spryskaniu lotionem miałam coraz bardziej czerwoną i spuchniętą twarz, a po nocy wyglądałam jak chińczyk - zrobiły mi się skośne oczy, tak zapuchłam. Uratowało mnie zaprzestanie spryskiwania tym lotionem, wapno i Floslek (ten po zabiegach kosmetycznych). Przez 3 dni czułam się jakbym twarz miała przetartą szkłem. Koszmar
cytrynka2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 13:13   #43
lilia8843
Raczkowanie
 
Avatar lilia8843
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 271
Dot.: Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA

Cytat:
Napisane przez cytrynka2012 Pokaż wiadomość
Po Jadwidze do domu dostałam od kosmetyczki tylko lotion do spryskiwania twarzy. Zabieg jak dla mnie bardzo nieprzyjemny, na dodatek mnie uczulił - chyba ten lotion, po każdym spryskaniu lotionem miałam coraz bardziej czerwoną i spuchniętą twarz, a po nocy wyglądałam jak chińczyk - zrobiły mi się skośne oczy, tak zapuchłam. Uratowało mnie zaprzestanie spryskiwania tym lotionem, wapno i Floslek (ten po zabiegach kosmetycznych). Przez 3 dni czułam się jakbym twarz miała przetartą szkłem. Koszmar

A możesz podać dokładnie ten produkt który używałaś aby pozbyć się "chińczyka" .
A twoje odczucia ze szkłem to słyszałam że każdy tak miał więc chyba normalne. A z efektów byłaś zadowolona?
lilia8843 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 18:37   #44
cytrynka2012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 31
Dot.: Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA

Lilia8843 - pomógł mi Żel do powiek i pod oczy - firmy FlosLek, taki ze świetlikiem i aloesem. Napisane na nim jest: "łagodzi podrażnienia spowodowane zabiegami kosmetycznymi".
Jeśli chodzi o efekty Jadwigi - niespecjalnie były te efekty. No, ale może na 40 letniej twarzy trudno o spektakularne efekty
cytrynka2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 13:53   #45
lilia8843
Raczkowanie
 
Avatar lilia8843
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 271
Dot.: Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA

Dzieki

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Cytat:
Napisane przez cytrynka2012 Pokaż wiadomość
Lilia8843 - pomógł mi Żel do powiek i pod oczy - firmy FlosLek, taki ze świetlikiem i aloesem. Napisane na nim jest: "łagodzi podrażnienia spowodowane zabiegami kosmetycznymi".
Jeśli chodzi o efekty Jadwigi - niespecjalnie były te efekty. No, ale może na 40 letniej twarzy trudno o spektakularne efekty
A zrobiłaś go chcąc jaki uzyskać efekt?
lilia8843 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 07:57   #46
cytrynka2012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 31
Dot.: Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA

Chciałam zminimalizować ślady na skroniach po trądziku (nieduże) i spłycić zmarszczki - kurze łapki i tzw. lwią na czole.
cytrynka2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 14:51   #47
lilia8843
Raczkowanie
 
Avatar lilia8843
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 271
Dot.: Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA

Cytat:
Napisane przez cytrynka2012 Pokaż wiadomość
Chciałam zminimalizować ślady na skroniach po trądziku (nieduże) i spłycić zmarszczki - kurze łapki i tzw. lwią na czole.

Ze zmarszczki się nie zmniejszyły to mogę zrozumieć , ale niedoskonałości na skroniach... hmmm
lilia8843 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 11:26   #48
malwoz88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 231
Dot.: Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA

Ja radzę bardzo uważać z tym peelingiem - moja kuzynka kupiła zestaw na All i strasznie poparzyła sobie buzię. Uratował ją Alantan w kremie. Jednak takie mocne zdzieranie lepiej zostawić profesjonalistom! Tutaj też jest pielęgnacja po zabiegu w punktach: KLIK

Naprawdę, uważajcie!
malwoz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 11:30   #49
lilia8843
Raczkowanie
 
Avatar lilia8843
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 271
Dot.: Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA

Cytat:
Napisane przez malwoz88 Pokaż wiadomość
Ja radzę bardzo uważać z tym peelingiem - moja kuzynka kupiła zestaw na All i strasznie poparzyła sobie buzię. Uratował ją Alantan w kremie. Jednak takie mocne zdzieranie lepiej zostawić profesjonalistom! Tutaj też jest pielęgnacja po zabiegu w punktach: KLIK

Naprawdę, uważajcie!

Bo trochę chyba tak działa ten peeling czyli poparzenie/głębokie złuszczanie naskórka żeby wygładzić skórę. A czy już po czasie złuszczania i gojenia się skóry czyli np. po miesiącu, jak skóra wyglądała ?
lilia8843 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-11, 22:02   #50
Pola9191
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4
Dot.: Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA

Hej dziewczyny.
Miałam dzisiaj przeprowadzone szkolenie na temat polskiego peeling'u Jadwigi. Zgodziłam się być królikiem doświadczalnym więc opiszę wam same efekty zabiegu i odczucia. Zabieg sam w sobie nie jest przyjemny ponieważ jest to głębokie złuszczanie naskórka. Rzeczywiście ma się wrażenie jak by tarło się skórę piaskiem lub szkłem. Mieszanka ziół jaka znajduje się w tym peelingu ma za zadanie przegrzać i lekko poparzyć skórę (jednym ze składników jest pokrzywa). Zabieg (masowanie mieszanką) powinno trwać 10-15 min. Ja mam dość wysoką tolerancję bólu, ale po jakiś 7 min miałam już dość, oczywiście zacisnęłam zęby bo chcę otrzymać lepsze efekty . Skóra po samym zabiegu jest bardzo wrażliwa i przekrwiona. Przy lekkim dotyku ma się wrażenie jak by w skórę wbijało się kilkaset maleńkich igiełek. Po przejściu całego złuszczania i rewitalizacji u kosmetyczki podzielę się z wami efektami jakie zaobserwowałam, dodam że mam cerę mieszaną z wieloma zaskórnikami.
Chciałam odnieść się do postu umieszczonego przez agula1073. Po pierwsze kosmetyczka nie powinna zastosować peelingu na samo czoło bo otrzyma się zupełnie inny efekt od planowanego (akurat babka dziś na szkoleniu o tym mówiła) skóra na czole się oczywiście odnowi, ale kontrast z resztą twarzy będzie tragiczny - niezłuszczona skóra na np. policzkach będzie dawała efekt przebarwień. Albo cała twarz, albo nic. Po drugie po wykonanym peelingu przez 7 dni nie można myć twarzy, malować się itp. więc to co zrobiła kosmetyczka nakładając makijaż woła o pomstę do nieba . Agula1073 powinna się cieszyć, że nie zrobiła sobie krzywdy nakładając serum i krem, a oprócz tego robiąc peeling. Skóra ma zejść samoistnie bo mogą się zrobić blizny jak samemu będzie się zrywać, a to co nie zeszło kosmetyczka usuwa podczas rewitalizacji za pomocą peelingu otrębowego 7 dni od przeprowadzenia złuszczania. Tak więc jak pisałam wyżej podzielę się z wami efektami tego zabiegu. Jak na razie odczuwam dyskomfort z powodu podrażnienia i wzmożonej wrażliwości, ale myślę że warto pocierpieć Ach zapomniałam dodać, że zabieg ten może przeprowadzić tylko przeszkolona kosmetyczka, moja instruktorka mówiła coś, że Jadwiga na swojej stronie ma jakąś bazę danych gdzie można sprawdzić czy dana kosmetyczka przeszła na pewno szkolenie

Edytowane przez Pola9191
Czas edycji: 2014-01-11 o 22:06
Pola9191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 13:47   #51
lilia8843
Raczkowanie
 
Avatar lilia8843
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 271
Dot.: Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA

Cytat:
Napisane przez Pola9191 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.
Miałam dzisiaj przeprowadzone szkolenie na temat polskiego peeling'u Jadwigi. Zgodziłam się być królikiem doświadczalnym więc opiszę wam same efekty zabiegu i odczucia. Zabieg sam w sobie nie jest przyjemny ponieważ jest to głębokie złuszczanie naskórka. Rzeczywiście ma się wrażenie jak by tarło się skórę piaskiem lub szkłem. Mieszanka ziół jaka znajduje się w tym peelingu ma za zadanie przegrzać i lekko poparzyć skórę (jednym ze składników jest pokrzywa). Zabieg (masowanie mieszanką) powinno trwać 10-15 min. Ja mam dość wysoką tolerancję bólu, ale po jakiś 7 min miałam już dość, oczywiście zacisnęłam zęby bo chcę otrzymać lepsze efekty . Skóra po samym zabiegu jest bardzo wrażliwa i przekrwiona. Przy lekkim dotyku ma się wrażenie jak by w skórę wbijało się kilkaset maleńkich igiełek. Po przejściu całego złuszczania i rewitalizacji u kosmetyczki podzielę się z wami efektami jakie zaobserwowałam, dodam że mam cerę mieszaną z wieloma zaskórnikami.
Chciałam odnieść się do postu umieszczonego przez agula1073. Po pierwsze kosmetyczka nie powinna zastosować peelingu na samo czoło bo otrzyma się zupełnie inny efekt od planowanego (akurat babka dziś na szkoleniu o tym mówiła) skóra na czole się oczywiście odnowi, ale kontrast z resztą twarzy będzie tragiczny - niezłuszczona skóra na np. policzkach będzie dawała efekt przebarwień. Albo cała twarz, albo nic. Po drugie po wykonanym peelingu przez 7 dni nie można myć twarzy, malować się itp. więc to co zrobiła kosmetyczka nakładając makijaż woła o pomstę do nieba . Agula1073 powinna się cieszyć, że nie zrobiła sobie krzywdy nakładając serum i krem, a oprócz tego robiąc peeling. Skóra ma zejść samoistnie bo mogą się zrobić blizny jak samemu będzie się zrywać, a to co nie zeszło kosmetyczka usuwa podczas rewitalizacji za pomocą peelingu otrębowego 7 dni od przeprowadzenia złuszczania. Tak więc jak pisałam wyżej podzielę się z wami efektami tego zabiegu. Jak na razie odczuwam dyskomfort z powodu podrażnienia i wzmożonej wrażliwości, ale myślę że warto pocierpieć Ach zapomniałam dodać, że zabieg ten może przeprowadzić tylko przeszkolona kosmetyczka, moja instruktorka mówiła coś, że Jadwiga na swojej stronie ma jakąś bazę danych gdzie można sprawdzić czy dana kosmetyczka przeszła na pewno szkolenie

No to z niecierpliwością czekam na dalsza relacje.
A opisz coś więcej o swojej skórze przed zabiegiem, czy miałaś rozszerzone pory przebarwienia, jakie krostki itd.
lilia8843 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 12:12   #52
Pola9191
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4
Talking Dot.: Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA

Cześć.
Jestem już po rewitalizacji i efekty peelingu są warte cierpienia. Koloryt skóry się wyrównał, jest mięciutka jak pupka niemowlaka no i oczywiście po tej maseczce otrębowej na koniec jest super odżywiona. Ja jestem mega zadowolona.
Całość wygląda tak:
1 dzień - kosmetyczka wykonuje peeling ziołowy. Skóra jest mocno złuszczona, zaczerwieniona i bardzo bardzo wrażliwa, jak się lekko dotyka ma się wrażenie jak by się w twarz wbijały małe igiełki.
2 dzień - skóra przestaje być tak wrażliwa, zaczerwienienie znika. Twarz wygląda tak jak by się wyszło z solarium ( ja mam ciemną karnację więc wyglądałam jak bym była 2 tyg w Egipcie ) no i jest mocno napięta.
3 dzień - u mnie powoli skóra zaczęła pękać. Na policzkach wyglądała tak jak wyschnięta ziemia w czasie suszy.
4 dzień - zaczęła się łuszczyć na policzkach i brodzie
5 dzień - łuszczy się coraz większymi płatami z policzków i brody tak jak skóra po zbyt mocnym opalaniu się ( u mnie tylko tutaj był taki efekt, z czoła i z nosa się nie łuszczyła w tak widoczny sposób)
6 dzień - skóra z policzków, czoła i nosa zeszła, łuszczyła się jeszcze na brodzie
7 dzień - jako, że skóra jeszcze mi się nieznacznie łuszczyła, a miałam małą imprezkę urodzinową nawilżyłam ją wazeliną, potem zrobiłam peeling enzymatyczny (delikatny) i znów nawilżyłam wazeliną - oczywiście zrobiłam to po konsultacji z kosmetyczką
8 dzień - skóra wygląda super. Mi się pojawiło przebarwienie na brodzie, ale to od tego, że za bardzo przytulałam się do poduszki w czasie snu i skóra się od tego zrywała. Smaruję cepan'em 3 dni i już widać efekty rozjaśnienia.
9 dzień - poszłam na rewitalizację do kosmetyczki. Położyła mi maseczkę otrąbkową na całą twarz, oczy i usta, żeby się mocno odżywiły.
Po zmyciu widać cały efekt, skóra jest mięciutka, gładka,mocno odżywiona, nie ma krostek. Koloryt się wyrównał i efekt liftingu też jest widoczny ( u mnie mniej bo jeszcze jestem młoda).

Moja koleżanka miała robiony ten sam zabieg miesiąc wcześniej, a że jest w słuszniejszym wieku niż ja efekt był bardziej widoczny. Małe przebarwienia jej zniknęły, zmarszczki się trochę spłyciły, koloryt miała super wyrównany, skórę miała lekko zaróżowioną no i efekt liftingu był dla niej najważniejszy

Tak więc z czystym sercem mogę wam polecić ten zabieg, oczywiście jak nie boicie się bólu - chodzi o sam peeling bo jest mocno nieprzyjemny. Ale efekty są warte wszystkiego.
Widziałam tutaj, że ktoś pisał o poparzeniu - no taki efekt daje ten peeling. I o uczuleniu - kosmetyczka przed zrobieniem tego peelingu powinna przeprowadzić małą próbę uczuleniową np. na przedramieniu, żeby wykluczyć możliwość uczulenia na któreś z ziół, a jest ich tam naprawdę sporo.

Ach i jeszcze ja nie mam problematycznej cery, czasami pojawiają się jakieś krostki. Pory miałam lekko rozszerzone i po peelingu widać, że się przymknęły. Jak macie jakieś pytania to piszcie postaram się na bieżąco odpowiadać
Pola9191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 14:43   #53
lilia8843
Raczkowanie
 
Avatar lilia8843
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 271
Dot.: Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA

Cytat:
Napisane przez Pola9191 Pokaż wiadomość
Cześć.
Jestem już po rewitalizacji i efekty peelingu są warte cierpienia. Koloryt skóry się wyrównał, jest mięciutka jak pupka niemowlaka no i oczywiście po tej maseczce otrębowej na koniec jest super odżywiona. Ja jestem mega zadowolona.
Całość wygląda tak:
1 dzień - kosmetyczka wykonuje peeling ziołowy. Skóra jest mocno złuszczona, zaczerwieniona i bardzo bardzo wrażliwa, jak się lekko dotyka ma się wrażenie jak by się w twarz wbijały małe igiełki.
2 dzień - skóra przestaje być tak wrażliwa, zaczerwienienie znika. Twarz wygląda tak jak by się wyszło z solarium ( ja mam ciemną karnację więc wyglądałam jak bym była 2 tyg w Egipcie ) no i jest mocno napięta.
3 dzień - u mnie powoli skóra zaczęła pękać. Na policzkach wyglądała tak jak wyschnięta ziemia w czasie suszy.
4 dzień - zaczęła się łuszczyć na policzkach i brodzie
5 dzień - łuszczy się coraz większymi płatami z policzków i brody tak jak skóra po zbyt mocnym opalaniu się ( u mnie tylko tutaj był taki efekt, z czoła i z nosa się nie łuszczyła w tak widoczny sposób)
6 dzień - skóra z policzków, czoła i nosa zeszła, łuszczyła się jeszcze na brodzie
7 dzień - jako, że skóra jeszcze mi się nieznacznie łuszczyła, a miałam małą imprezkę urodzinową nawilżyłam ją wazeliną, potem zrobiłam peeling enzymatyczny (delikatny) i znów nawilżyłam wazeliną - oczywiście zrobiłam to po konsultacji z kosmetyczką
8 dzień - skóra wygląda super. Mi się pojawiło przebarwienie na brodzie, ale to od tego, że za bardzo przytulałam się do poduszki w czasie snu i skóra się od tego zrywała. Smaruję cepan'em 3 dni i już widać efekty rozjaśnienia.
9 dzień - poszłam na rewitalizację do kosmetyczki. Położyła mi maseczkę otrąbkową na całą twarz, oczy i usta, żeby się mocno odżywiły.
Po zmyciu widać cały efekt, skóra jest mięciutka, gładka,mocno odżywiona, nie ma krostek. Koloryt się wyrównał i efekt liftingu też jest widoczny ( u mnie mniej bo jeszcze jestem młoda).

Moja koleżanka miała robiony ten sam zabieg miesiąc wcześniej, a że jest w słuszniejszym wieku niż ja efekt był bardziej widoczny. Małe przebarwienia jej zniknęły, zmarszczki się trochę spłyciły, koloryt miała super wyrównany, skórę miała lekko zaróżowioną no i efekt liftingu był dla niej najważniejszy

Tak więc z czystym sercem mogę wam polecić ten zabieg, oczywiście jak nie boicie się bólu - chodzi o sam peeling bo jest mocno nieprzyjemny. Ale efekty są warte wszystkiego.
Widziałam tutaj, że ktoś pisał o poparzeniu - no taki efekt daje ten peeling. I o uczuleniu - kosmetyczka przed zrobieniem tego peelingu powinna przeprowadzić małą próbę uczuleniową np. na przedramieniu, żeby wykluczyć możliwość uczulenia na któreś z ziół, a jest ich tam naprawdę sporo.

Ach i jeszcze ja nie mam problematycznej cery, czasami pojawiają się jakieś krostki. Pory miałam lekko rozszerzone i po peelingu widać, że się przymknęły. Jak macie jakieś pytania to piszcie postaram się na bieżąco odpowiadać
A jak długo robiła ci sam zabieg z peelingiem, czy nałożyła ja a później przemasowała -ile czas na to poświęciła? i jakie miałaś przy tym odczucia- czy już przy nałożeniu na skore bolało ? czy po jakimś czasie mniej??
lilia8843 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 11:01   #54
ewelinka957
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 17
Dot.: Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA

hej dziewczyny ponawiam pytanie mialam szkolenie z jadwigi ale bardzo dawno prosze o pomoc jak rozrobic kompozycje ziola+lotion?
ewelinka957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 14:27   #55
nikor86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 9
Dot.: Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA

Ja ten peeling robiłem już drugi raz, efekty są mega, gdybym nie doświadczył tego na sobie to bym nie uwierzył, dziś akurat robiłem drugie podejście i zrobiłem mocniejszą konsystencję 1:4, zrobiłem bardzo dokładny masaż nawet z 7 min i zostawiam na 20 min.

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Cytat:
Napisane przez ewelinka957 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny ponawiam pytanie mialam szkolenie z jadwigi ale bardzo dawno prosze o pomoc jak rozrobic kompozycje ziola+lotion?
*Kompozycja ziołowa Jadwiga
*Lotion ziołowy koncentrat

Kompozycję ziołową(ja miałem opakowanie na 2 razy) łączysz z koncentratem ziołowym proporcja 1;7 z wodą oczyszczoną oraz z 3 kroplami wody utlenionej
nikor86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 09:12   #56
Pola9191
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4
Dot.: Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA

Cytat:
Napisane przez lilia8843 Pokaż wiadomość
A jak długo robiła ci sam zabieg z peelingiem, czy nałożyła ja a później przemasowała -ile czas na to poświęciła? i jakie miałaś przy tym odczucia- czy już przy nałożeniu na skore bolało ? czy po jakimś czasie mniej??
lilia8843 ja miałam ten zabieg przeprowadzany na szkoleniu w szkole więc trwał trochę dłużej niż zwykle bo musiała wszystko tłumaczyć i opowiadać co i jak.
Najpierw pani wykonała demakijaż i przygotowała twarz do zabiegu.
Po nałożeniu mieszanki ziołowej nie odczuwa się bólu, można porównać to do nałożenia maski ziołowej Ból rośnie w miarę czasu masowania przez kosmetyczkę. Skóra staje się coraz wrażliwsza i coraz bardziej naskórek się złuszcza. No ja miałam wrażenie, że masuje mi twarz piaskiem albo tłuczonym szkłem, no i lekko piekła. Twarz miałam masowaną ok. 7-8 min bo zaczęłam jej uciekać "w głąb" fotela i stwierdziła, że nie będzie mnie maltretować :P ale z tego co pamiętam to taki peeleing wykonuje się około 10 - 15 min. Dla mnie gorsze od odczuć w czasie peelingu było uczucie swędzenia przy złuszczaniu się skóry, ponieważ było ono ciągłe przez 3 dni. Niestety podrapać się nie można więc ulgę przynosił mi lotion, który dostałam od kosmetyczki do spryskiwania twarzy.
Pola9191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 10:49   #57
wiola24p
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 24
Dot.: Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA

Czy znacie jakis gabinet w Lublinie, ktory wykonuje ten zabieg? SZukalam dlugo, ale nigdzie nie znalazlam.
wiola24p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 17:55   #58
kosmetmed
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
Dot.: Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA

Witam wszystkie Panie wizażanki..
Jeżeli któraś z Pań/Panów jest zainteresowana wykonaniem takiego zabiegu na terenie Warszawy serdecznie zapraszam do gabinetu kosmetycznego lub do domu, gdzie też wykonuję ten zabieg. Posiadam 3 letnie doświadczenie w wykonywaniu tego właśnie peelingu, osoby zainteresowane proszę o wiadomość. Odpowiadam też na wszelkie pytania i mogę pokazać zdjęcia jak wyglądają poszczególne obszary bezpośrednio po peelingu lub kilka dni po Koszt 150zł
Pozdrawiam

Edytowane przez kosmetmed
Czas edycji: 2014-09-11 o 17:56
kosmetmed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 21:10   #59
Rosi23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 80
Dot.: Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA

Jaka ilośc mieszanki ziołowej należy użyć ? 15-20 ml ?
Rosi23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 14:23   #60
iwonaplu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1
Dot.: Polski peeling ziołowy firmy JADWIGA

Pierwszy raz polski peeling ziołowy wykonywany miałam w gabinecie. Masaż trwał ok 5 minut, następnie leżałam z maseczką na twarzy. Sam masaż oczywiście nie był przyjemny ze względu na efekt "potłuczonego szkła" ale nie czułam pieczenia czy gorąca. Skóra była zaczerwieniona po zabiegu. Następnie stosowałam się do wszystkich zaleceń tzn niczego nie nakładałam na twarz, ani jej nie myłam przez 5 dni. Jednak już po jednym dniu od zabiegu moja skóra zaczęła nie brązowieć, a wracać do normy. Czułam przez trzy dni lekkie igiełki. Następnie skóra złuszczyła się cienko tylko w okolicach ust i żuchwy i to był koniec łuszczenia.
Byłam bardzo zawiedziona, że straciłam pieniądze i kilka dni na siedzeniu w domu, salon kosmetyczny niestety rozłożył ręcę na to, że zabieg nie przyniósł żadnych efektów, więc postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce i po 4 tygodniach sama przeprowadziłam sobie ponownie zabieg w domu. Tym razem przygotowałam mocniejszą konstystencję (1:6), masowałam dokładnie przez 5 minut, następnie pozostawiłam na twarzy przez kolejne 20. Efekt wydawał się bardzo poprawny, skóra była bardzo czerwona, dużo bardziej niż po zabiegu w salonie, piekła. Zaczęłam się nawet zastanawiać czy nie przesadziłam. Dziś jest trzeci dzień, a sytuacja się powtarza. Moja skóra jakby sama radzi sobie z jej poparzeniem i powoli wraca do normalnego stanu a łuszczenie przebiega tylko w okolicach ust i żuchwy.
Mam jeszcze materiały na dwa zabiegi. Czy powinnam wykonać kolejny zabieg z mocniejszą konstystencją lub dłuższym masażem, czy może moja skóra jest po prostu na to zbyt odporna?
iwonaplu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-20 21:43:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:13.