Czerwone krostki na buzi.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-17, 10:24   #1
Venus_
Przyczajenie
 
Avatar Venus_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 23
Unhappy

Czerwone krostki na buzi..


Dziewczyny pomocy! Już nie mam siły do czerwonych krostek, które mam juz ponad miesiąc na buzi, dokładnie po 5-10 na policzkach. Oczywiście jak to każdy Polak próbowałam wyleczyć się z tego sama. Smarowałam Sudocremem, łykałam Zyrtec, piłam wapno i nic! Nie wiem czy to uczulenie czy coś innego. W poniedziałek wybrałam się wreszcie do dermatologa, który powiedział mi, że to zaskórniki które są takie czerwone bo sa pod skórą. Przepisał mi Laticort, smaruje się tym rano i wieczorem. Gdy wstaje prawie ich nie widać, tak jakby znikneły, są bardzo blade, następnie smaruje policzki, wychodze do pracy... tam przeglądam się w lusterku i znowu są ;-( Jestem załamana. Pani dermatolog kazała mi się tym smarować przez 7 dni, a jeśli nie ustąpi znowu się zgłosić. Chyba będe musiała tak zrobić bo oprócz porannych zaników, nie widzę żadnych zmian. A ten Laticort to przecież steryd, na dodatek czytałam że bardzo skuteczny. Może źle się nim smaruje, za dużo, za mało, może gdy rano zaobserwuje że krostki zniknęły powinnam się nim już nie smarować?? Bardzo Was proszę o rady!
__________________

Venus_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:49.