Galeria duchów - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-13, 22:21   #31
tygrysiatko18
Zadomowienie
 
Avatar tygrysiatko18
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 063
Dot.: Galeria duchów

no coz fajne ale nie wierze w to
__________________
Jestem stuprocentowym facetem, na prawie stuprocentowo babskim forum
tygrysiatko18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 06:27   #32
seemore
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 476
Dot.: Galeria duchów

Cytat:
Napisane przez jaga_2001
ja tez jakis czas temu zrobilam zdjecia telewizora aparatem z telefonu, jednak nie mam kabla, wiec nie moge ich tu wrzucic. Tv byl wlaczony, po zrobieniu i pokazaniu przez telefon zdjecia okazalo sie, ze nie pokazuje tego co bylo nadawane przez stacje, ktorej zdjecie zrobilam. Widoczna jest twarz. Nie wiem czyja. Wiem jedno, mieszkam blisko cmentarza a czesto w moim domu dzieja sie dziwne rzeczy. Raz zleciala z suszarki szlanka, ktora jest zrobiona z bardzo cieniutkiego szkla. Normalnie powinna byla spasc do zlewozmywaka i sie rozbic, a ona upadla na blat szafki, ktora stoi obok i byla cala! Nie ma mowy o odbiciu od zlewy. A pare dni temu sam wylaczyl mi sie telewizor. Ktos moglby powiedziec, ze pewnie usiadlam na pilot. Nic z tego, tv wylaczyl sie tak jakby ktos go wylaczyl przyciskajac przycisk znajdujacy sie na telewizorze a w pokoju bylam sama. Myslalam, ze moze wlacznik sie zepsul, ale po ponownym wlaczeniu telewizor normalnie gral.
Musisz mieć dobry aparat. Oglądałam kiedyś program, że aparaty fotograficzne są w stanie uchwycić więcej. Dlatego zapraszam na sesje grobów na cmentarzu. Miałam iść ale bałabym się później oglądać zdjęcia. A o telewizor się nie martw. Mój też się wyłączał, normalnie cała rodzinka patrzy, akcja niesamowita i sruuu się wyłączył Wszyscy wściekli. Daliśmy go do naprawy, nie pamiętam co to było, ale już jest wszystko ok.
__________________
Życie jest piękne. Nareszcie w Niemczech

seemore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 08:34   #33
Paris
Zadomowienie
 
Avatar Paris
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 012
Dot.: Galeria duchów

Zobaczyłam pierwsze zdjęcie i yyy...zwiałam do innego pokoju...takie coś to nie dla mnie...dzięki
__________________
That's life, that's what all the people say.
You're riding high in April,
Shot down in May
But I know I'm gonna change that tune,
When I'm back on top, back on top in June...
Paris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 08:53   #34
Little_Shee
Zadomowienie
 
Avatar Little_Shee
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bxl
Wiadomości: 1 980
Dot.: Galeria duchów

Cytat:
Napisane przez jaga_2001
ja tez jakis czas temu zrobilam zdjecia telewizora aparatem z telefonu, jednak nie mam kabla, wiec nie moge ich tu wrzucic. Tv byl wlaczony, po zrobieniu i pokazaniu przez telefon zdjecia okazalo sie, ze nie pokazuje tego co bylo nadawane przez stacje, ktorej zdjecie zrobilam. Widoczna jest twarz. Nie wiem czyja. Wiem jedno, mieszkam blisko cmentarza a czesto w moim domu dzieja sie dziwne rzeczy. Raz zleciala z suszarki szlanka, ktora jest zrobiona z bardzo cieniutkiego szkla. Normalnie powinna byla spasc do zlewozmywaka i sie rozbic, a ona upadla na blat szafki, ktora stoi obok i byla cala! Nie ma mowy o odbiciu od zlewy. A pare dni temu sam wylaczyl mi sie telewizor. Ktos moglby powiedziec, ze pewnie usiadlam na pilot. Nic z tego, tv wylaczyl sie tak jakby ktos go wylaczyl przyciskajac przycisk znajdujacy sie na telewizorze a w pokoju bylam sama. Myslalam, ze moze wlacznik sie zepsul, ale po ponownym wlaczeniu telewizor normalnie gral.
szkoda że nie możesz tego zdjęcia wrzucić ;(
ja od zawsze interesowałam się parapsychologią i takie zjawiska są dla mnie fassscynujące

Galeria świetna aż jeszcze raz ją muszę przejrzeć!
__________________
Little


moj emigrancki blog

my world
Little_Shee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 09:00   #35
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Galeria duchów

Cytat:
Napisane przez wenezja
Izunia86, a myślałam, że tylko ja mam takie odchyłki Ogladam się za siebie i na dokładkę porównuję, czy w lustrze odbija się to samo. W pokoju natomiast nachodzą mnie schizy, jak kwiatek na parapecie zaczyna zwijać swoje liście do środka, szurając przy tym o ścianę!!!! Dodam jeszcze, że idąc się myć- a mam w zwyczaju zawsze późno łazić- zapalam wszystkie światła po drodze Wracając gaszę zapierniczając przed siebie nie ogladając się!!!
Mam bardzo podobnie Motyw z oglądaniem się za siebie w łazience - taaaaak, skąd ja to znam I jak jestem przestraszona, to też galopem lecę z łazienki do pokoju, po uprzednim zgaszeniu świateł (ostatnio tak miałam chyba po obejrzeniu "Ju-on2" I pomyśleć, że mam 24 lata
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 10:14   #36
Bąbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 392
Dot.: Galeria duchów

Dla mnie każda taka informacja jest kompletnie niedorzeczna!
Po co duchy miałyby używać dziwnych dzwieków, gestów lub obrazów, żeby nam coś przekazać? Jeżeli już zakładamy, że one istnieją to przecież doskonale wiedzą, że się ich boimy i każda forma kontaktu wywołuje w nas strach, a bojąc się ich, jak mielibyśmy im np. pomóc?
Bardziej wiarygodne dla mnie byłoby, gdyby duch przekazał informację jasną, klarowną i niestraszną np. we śnie, niż stukał, pohukiwał upuszczał szklanki, wyłączał telewizor i gubił potrzebne nam przedmioty. W niektórych osobach takie zachowanie ducha oprócz lekkiego strachu i wyrzutu adrenaliny, wywołałoby to uczucie, że taki duch to zwykły szkodnik i niech grzecznie "spada na drzewo" (np. we mnie).
Bardziej wierzę w przyjazne anioły, niż w koszmarne zjawy z pustymi oczodołami.
Bąbel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 10:29   #37
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Galeria duchów

fajne ))
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-14, 10:34   #38
wenezja
Rozeznanie
 
Avatar wenezja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 752
Dot.: Galeria duchów

Cytat:
Napisane przez Bąbel
Dla mnie każda taka informacja jest kompletnie niedorzeczna!
Po co duchy miałyby używać dziwnych dzwieków, gestów lub obrazów, żeby nam coś przekazać? Jeżeli już zakładamy, że one istnieją to przecież doskonale wiedzą, że się ich boimy i każda forma kontaktu wywołuje w nas strach, a bojąc się ich, jak mielibyśmy im np. pomóc?
Hmmm... No nie wiem. Gdzieś czytałam, że niektóre duchy nie zdają sobie sprawy z tego, że nie żyją. Denerwują się, że ktoś np. zamieszkał w ich mieszkaniu, robi jakieś remonty itd.
Gdybym ja umarła i mój duch łaziłby po ziemi, to chetnie dałabym znać bliskim, że śmierć to jeszcze nie koniec . Tyle, że zwykłe podanie do wiadomości żywym, że się jest, jakieś zwrócenie uwagi, może powodować u nich strach i doszukiwanie się u takiego ducha złych intencji.
__________________
Zgubiła Emilka rękawicę
gdy przejeżdżała w wózku przez ulicę.
Leży rękawica i martwi się szczerze:
-,,Biedna Emilka marznie a ja tutaj leżę"
wenezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 10:36   #39
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Galeria duchów

bleeee na mnie tez działaja te fotki odstraszajaco najsmieszniejsze jest to, ze nie wierze w takie rzeczy a przynajmniej staram sie nie wierzyc.

Jednak ostatnio miałam takie dziwne sytuacje w domu
najpierw siedzialam z męzem w pokoju to było (1.11.05) a tu nagle z pułki spada moja ala rzeźba zrobiona z kleju. Spada i przelatuje okolo 1m pod kątem dosc dziwnym i nie wykonalnym. Kilka dni pozniej siedzimy z mężem w pokoju a tu huk, z suszarki spada garnek i ląduje całkiem po drugiej stronie kuchni, co najśmieszniejsze to nie mogł az tam doleciec i wogóle nie miał prawa spaść...

jednak normalnie padłam jak któregos dnia (w zeszłym tygodniu) wróciłam do domu z pracy weszłam do łazienki (siusiu ) i siedzac na kibleku zauwazyłam ze w pokoju na przeciwko lezy cos na podłodze. Byłam pewna, ze nic nie zostawiałam. Weszłam do pokoju, patrze a to lezy klosz z żyrandola. Szklany dosc cienki klosz spadł z wysokosci około 2,5 m i lezał na podłodze nienaruszony!!!! Normalnie powinien sie rozczaskac w drobny mak!!
Pomijam juz ten fakt ale najlepsze jest to ze klosz był zamocowany na srubach. Mam w toalecie podobny klosz gdzie jak nam sie zarówka przepaliła
to 30min meczylismy sie zeby go rozmontowac takie ma zatrzaski!!! Musicie mi przyznac, ze to dośc dziwne sytuacje
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 10:36   #40
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Galeria duchów

to daje swiadomosc, ze czlowiek tak nie umiera bezsensownie, a cos sie po tej smierci jednak dzieje
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 10:58   #41
Bąbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 392
Dot.: Galeria duchów

Cytat:
Napisane przez wenezja
Hmmm... No nie wiem. Gdzieś czytałam, że niektóre duchy nie zdają sobie sprawy z tego, że nie żyją. Denerwują się, że ktoś np. zamieszkał w ich mieszkaniu, robi jakieś remonty itd.
Gdybym ja umarła i mój duch łaziłby po ziemi, to chetnie dałabym znać bliskim, że śmierć to jeszcze nie koniec . Tyle, że zwykłe podanie do wiadomości żywym, że się jest, jakieś zwrócenie uwagi, może powodować u nich strach i doszukiwanie się u takiego ducha złych intencji.
Nie do końca zdają sobie sprawę, że nie żyją, ale za to świetnie zdają sobie sprawę, co nas przestraszy.
Logika wskazywałaby, że taki duch któremu wyaje się, że żyje i denerwuje się że ktoś np. mieszka w jego domu pójdzie "straszyć" na policję i tam będzie chciał zgłosić, że ktoś zajął mu mieszkanie, a nie wpędzi w białą gorączkę boguduchawinną rodzinę
Bąbel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-14, 11:04   #42
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Galeria duchów

Cytat:
Napisane przez Bąbel
Nie do końca zdają sobie sprawę, że nie żyją, ale za to świetnie zdają sobie sprawę, co nas przestraszy.
Logika wskazywałaby, że taki duch któremu wyaje się, że żyje i denerwuje się że ktoś np. mieszka w jego domu pójdzie "straszyć" na policję i tam będzie chciał zgłosić, że ktoś zajął mu mieszkanie, a nie wpędzi w białą gorączkę boguduchawinną rodzinę
Hm... ...
A może taki duch już był na policji, gdzie - łagodnie rzecz ujmując - zlekceażono jego skromną osobę (i prośbę ), więc nie pozostało mu nic innego, jak wrócić do domu - i rozprawić się z "dzikimi" lokatorami po swojemu i czym popadnie, he he...
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 11:06   #43
Hiacynta
Raczkowanie
 
Avatar Hiacynta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: już sama nie wiem skąd ;)
Wiadomości: 429
Dot.: Galeria duchów

Cytat:
Napisane przez wenezja
Izunia86, a myślałam, że tylko ja mam takie odchyłki Ogladam się za siebie i na dokładkę porównuję, czy w lustrze odbija się to samo. W pokoju natomiast nachodzą mnie schizy, jak kwiatek na parapecie zaczyna zwijać swoje liście do środka, szurając przy tym o ścianę!!!! Dodam jeszcze, że idąc się myć- a mam w zwyczaju zawsze późno łazić- zapalam wszystkie światła po drodze Wracając gaszę zapierniczając przed siebie nie ogladając się!!!

ja też tak miałam wczoraj zobaczyłam tą galerie i to jeszcze w nocy ogladałam ja bojąca nie jestem bo czasami chodziłam nawet w nocy na spacery na cmentarz ale te fotki robią wrażenie
__________________
Gdy zaś przyjdzie to, co jest doskonałe, zniknie to, co jest tylko częściowe.
Hiacynta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 11:20   #44
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Galeria duchów

Cytat:
Napisane przez wenezja
Izunia86, a myślałam, że tylko ja mam takie odchyłki Ogladam się za siebie i na dokładkę porównuję, czy w lustrze odbija się to samo. W pokoju natomiast nachodzą mnie schizy, jak kwiatek na parapecie zaczyna zwijać swoje liście do środka, szurając przy tym o ścianę!!!! Dodam jeszcze, że idąc się myć- a mam w zwyczaju zawsze późno łazić- zapalam wszystkie światła po drodze Wracając gaszę zapierniczając przed siebie nie ogladając się!!!
hehe to podobnie jak i ja - rozświecam wszystkie światła a później gaszę, nieżadko z zamnkniętymi oczami i w wielkim pędzie przed siebie,
dodatkowo mam kota :| a wiadomo, że koty w nocy buszuja po domu, co z jednej strony pozwala mi jakies niewyjasnione dzwięki przypisać sprawkom kota, ale z drugiej strony ...to co wyprawia kot przypisuje duchom :| kurcze mam okropne schizy na punkcie duchów




a teraz - teraz korci mnie żby obejrzeć tą stronkę, ale jak później nie będę mogła spać sama w pokoju przez pińcet lat?? albo na cmentarz sama pójść, a często chodzę [jakoś z czasem się lekko pozbyłam strachu przed cmentarzem]

i jestem w kropce - obejrzeć czy nie obejrzeć tej stronki ....
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 11:24   #45
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Galeria duchów

Cytat:
Napisane przez Akane
Mam bardzo podobnie Motyw z oglądaniem się za siebie w łazience - taaaaak, skąd ja to znam I jak jestem przestraszona, to też galopem lecę z łazienki do pokoju, po uprzednim zgaszeniu świateł (ostatnio tak miałam chyba po obejrzeniu "Ju-on2" I pomyśleć, że mam 24 lata
no to mnie pocieszyłaś a ja myślałam, że z wiekiem mi to przejdzie - kurcze, nie wyobrażam sobie żeby moja mama mogła się bać duchów, do kogo bym uciekała, kogo bym prosiła żeby poszedł gdzieś ze mną, jeśli i ona bałaby się??
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 11:25   #46
Alice.soul.
Raczkowanie
 
Avatar Alice.soul.
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z dOmQ nAd MoRzEm:)
Wiadomości: 283
Wyślij wiadomość przez ICQ do Alice.soul. GG do Alice.soul.
Dot.: Galeria duchów

Prawdziwe czy nie....nie wazne bo i tak przerazajace ....az dostałam gesiej skórki
Dobsz ze nie trafilam na to w nocy bo bym pewnie nie doszla do 2 zdjecia i juz miala wylaczony komp i siedziala pod kałdrą;/;/
Ostatnio u mnie tez dzieja sie jakies dziwne rzeczy...a mianowicie w nocy( godzina 3\4 choc wczoraj wyjatkowo o 23 kiedy jeszcze nikt nie spal) wlacza mi sie sama wieza i ciagle ta sama plyta i piosenka. Hmmm w zasadzie nic nadzwyczajnego ( choc przeraza jak zostajesz zbudzony w srodku nocy)...moze jest jakos zaprogramowane, ale gdyby tak to by bylo to regularnie , np co dzien i o tej samej godzinie....;/
__________________
.....bo wiesz....za tysiąc lat nie będzie nikt pamiętał nas........ tym jednym życiem trzeba żyć, beztrosko śnić i iść dopóki płynie nasza krew dopóki Ciebie mam Ty Mnie nikt nie pokona NIGDY nas... nie mają szans...
Alice.soul. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 11:36   #47
Bąbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 392
Dot.: Galeria duchów

Cytat:
Napisane przez Alice.soul.
Prawdziwe czy nie....nie wazne bo i tak przerazajace ....az dostałam gesiej skórki
Dobsz ze nie trafilam na to w nocy bo bym pewnie nie doszla do 2 zdjecia i juz miala wylaczony komp i siedziala pod kałdrą;/;/
Ostatnio u mnie tez dzieja sie jakies dziwne rzeczy...a mianowicie w nocy( godzina 3\4 choc wczoraj wyjatkowo o 23 kiedy jeszcze nikt nie spal) wlacza mi sie sama wieza i ciagle ta sama plyta i piosenka. Hmmm w zasadzie nic nadzwyczajnego ( choc przeraza jak zostajesz zbudzony w srodku nocy)...moze jest jakos zaprogramowane, ale gdyby tak to by bylo to regularnie , np co dzien i o tej samej godzinie....;/
Alice, może duchowi spodobała sie muzyka ? NAwet jeżeli tak, to wygląda to całkiem niegroźnie. Mogłabyś np. poprosić "go" lub "ją" żeby załączał wieżę o tej godzinie o której wstajesz

Gorzej, że może to tylko miłe złego poczatki...
Bąbel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 12:13   #48
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Galeria duchów

ech, myślałam że gorsze będzie to 1-wsze zdjęcie .... przecież to może być zwykły fotomontaż, zwłaszcza że jest zrobiony w 3D
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 12:23   #49
ASIA81
Raczkowanie
 
Avatar ASIA81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 370
GG do ASIA81
Dot.: Galeria duchów

kurcze ale przerażające te fotki..ja nie moge
__________________
Przyjaciele są jak ciche Anioły... które podnoszą nas,
gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać...

ASIA81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-14, 12:28   #50
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Galeria duchów

Jaga, Kancia, Alice - teraz to dopiero mam dreszcze Chcociaż jest jasny dzień i słoneczko świeci
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 12:40   #51
GosikK
Zadomowienie
 
Avatar GosikK
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bartoszyce-Olsztyn
Wiadomości: 1 827
GG do GosikK
Dot.: Galeria duchów

Też niby nie wierze w takie rzeczy, ale wczoraj wieczorem już po pierwszym zdjęciu zrezygnowałam Obejżałam je sobie przed chwilką i niektóre są naprawde dobre. Najlepsze jest to, że jestem sama jak palec w domu i już jakieś jazdy mi się włączają Wystraszyłam się nawet jak dostałam sms-a Poza tym dziwnym trafem akurat teraz płyta na wieży mi przstała odbierać
GosikK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 12:56   #52
nowa1010
Raczkowanie
 
Avatar nowa1010
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 391
Dot.: Galeria duchów

Fajne aczkolwiek straszne
nowa1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 13:31   #53
natka_pietruszki
Zakorzenienie
 
Avatar natka_pietruszki
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 608
Dot.: Galeria duchów

http://dhost.info/ghostbusters/galeria/image30.html brrr to jest okropne. Ależ ja jestem boidupa za przeproszeniem!
__________________
Que las palabras vienen y se van. Y yo soy como soy en realidad. Quiero vivir a mi manera.
natka_pietruszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 13:54   #54
missy7
Zadomowienie
 
Avatar missy7
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: UK / Szczecin
Wiadomości: 1 696
GG do missy7
Dot.: Galeria duchów

Straszna stronka, niektóre fotki wyglądają na fotomontaże, ale niektóre wydaja się baaardzo prawdziwe..
__________________
missy7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 14:33   #55
wredne_slonko
Rozeznanie
 
Avatar wredne_slonko
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 665
Dot.: Galeria duchów

Kurcze tych zdjęć jest więcej A jak wczoraj oglądałam to mi się skończyło na 20 zdjęciu i nie było 'next'.. i dobrze
__________________
Zaginieni !!

Asia Surowiecka

Maciek Marczak
wredne_slonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 14:52   #56
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Galeria duchów

Cytat:
Napisane przez Alice.soul.
Prawdziwe czy nie....nie wazne bo i tak przerazajace ....az dostałam gesiej skórki
Dobsz ze nie trafilam na to w nocy bo bym pewnie nie doszla do 2 zdjecia i juz miala wylaczony komp i siedziala pod kałdrą;/;/
Ostatnio u mnie tez dzieja sie jakies dziwne rzeczy...a mianowicie w nocy( godzina 3\4 choc wczoraj wyjatkowo o 23 kiedy jeszcze nikt nie spal) wlacza mi sie sama wieza i ciagle ta sama plyta i piosenka. Hmmm w zasadzie nic nadzwyczajnego ( choc przeraza jak zostajesz zbudzony w srodku nocy)...moze jest jakos zaprogramowane, ale gdyby tak to by bylo to regularnie , np co dzien i o tej samej godzinie....;/

Hm...A może w nocy elektrownia włączała i wyłączała światło? U mnie tak jest, że kiedy nie ma światła, to przesuwa się w środku ten mechanizm w środku drukarki.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 14:59   #57
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Galeria duchów

Cytat:
Napisane przez Oleczka

Dla mnie to jest straszne:http://dhost.info/ghostbusters/galeria/image9.html
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 15:35   #58
natka_pietruszki
Zakorzenienie
 
Avatar natka_pietruszki
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 608
Dot.: Galeria duchów

Po maturze (bo teraz to na nic czasu nie mam...) chcę się bardziej zakręcić wokół tematu parapsychologii Boję się z jednej strony, a z drugiej ciągnie mnie do tego.
__________________
Que las palabras vienen y se van. Y yo soy como soy en realidad. Quiero vivir a mi manera.
natka_pietruszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 15:41   #59
Gween
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 701
Dot.: Galeria duchów

Ja to nie powinnam wchodzić na takie stronki, bo potem wszędzie widzę duchy...brrr, mimo że w nie nie wierzę.
__________________

Gween jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 15:52   #60
i_n_e_s
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 823
Dot.: Galeria duchów

brrr ... straszne, może to i fotomontaże, ale i tak się boje takich rzeczy,a ten z drzewem i jeszcze te Wasze opowieści...
i_n_e_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-21 08:55:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:13.