Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka! - Strona 175 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-08-09, 10:56   #5221
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

założyłam, czekam na akceptacje

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

dziewczyny, zapraszam do nowego wątku:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1168771
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-09, 10:57   #5222
faithworkswonders
Wtajemniczenie
 
Avatar faithworkswonders
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Xzora to czekamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Bartosz

Emilia
faithworkswonders jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-09, 10:59   #5223
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Nie odzywam się bo od wczoraj dramat. Od 18 do 23 był wrzask. W końcu nie wytrzymalam i poszedł czopek i rurka 4 razy. Załatwiła się i spała do 5. Od 5 znowu jest to samo, ale nie dam jej nic bo musi się sama załatwić.
Moja mama jest w szoku, że ona w ogóle nie śpi. Odczyniala jakieś uroki i inne cuda. .. wymiękam.
Morelle ja ja wykapalam w tym. Juz wczesniej chcialam ci napisać żebyś sprobowała ale nie wiedziałam czy wierzysz w takie cos. Ja musze kupić jeszcze czerwoną wstazeczke do wózka juz lapie sie wszystkiego.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20170809_115634.jpg (86,1 KB, 105 załadowań)
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-09, 11:26   #5224
minini
Zadomowienie
 
Avatar minini
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

poprostu moja kochana gratuluje!! wreszcie jestescie razem!! fajnie ze mialas przy porodzie przyjaciółke.
powodzenia po powrocie do domu. odpoczywaj duzo i ciesz sie maluszkiem

nie potrafie was nadrobić, jestem juz na postach z wczorajszego wieczoru a tu jeszcze 2 strony..


Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
Dziewczyny brawo za wagi Waszych maluszków!

U nas odparzona pupa szczypie go bo marudny jest pół dnia wietrzyłam mu na razie i nie wiem czym najlepiej smarować - mam sudocrem, bephanten i linomag. Sudocrem na co dzień używamy wiec teraz zmieniłam na linomag.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
u nas maslo shea na zmiane z alantanem zielonym + eko pieluszki. jeszcze nawet pupka czerwona nie byla ani razu a nie smaruje przy kazdej zmianie pieluszki.

poza tym w upał zakladalam wielorazowki - poszly wszystkie w pół dnia! byly 3 kupy pod rząd, potem na ogrodku siuski bokiem i tak z zestawu noworodkowego 7 szt. zużyło sie do 17tej...


Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Pestycyda - dzieki za info odnośnie tego rozejścia. Jak sie odważę to sprawdzę jeszcze
raz. A u Ciebie jest ono?
Chilli - jak huśtawka z funkcją leżenia to chyba na początek tez bedzie sie nadawać.
JonSnow - nie używaj Sudocremu na codzień - on ma w składzie cynk, który wysusza. Dobrze sprawdza sie do złagodzenia podrażnień.

Schudłam kolejne 2kg, zostało jeszcze 7kg.

Dziewczyny jak wasze niejedzenie słodyczy? Ja sie trzymam założeń - w weekend były lody, a dzisiaj TZ jechał na zakupy i sie powstrzymałam z zamówieniem. Za to zrobiłam pudding chia i brownie z kaszy jaglanej słodzone miodem.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

brawo za wage!
slodyczy jako takich malo jem. za to b.duzo owocow, czasem lody. czasem cos ugryze od starszaka. dzis chce upiec ciasto ze śliwkami i kardamonem - wczoraj kypilam na targu pyszne sliwki mmm


Cytat:
Napisane przez Chilli Pepper Pokaż wiadomość
dziewczynki Wasze maluchy mają czkawki często? bo mój młody bardzo nie wiem czy to normalne...
i mam jeszcze pytanko o której kąpiecie dzieci i chodzicie spać razem z maluszkami od razu czy jak?


Sill zazdroszcze tego Kazimierza ja jestem ciągle spięta jak baranie jaja przydałoby nam się gdzieś pojechać...u fryza jakaś metamorfoza?

Devileek pięknie Wam w tej chuście ja właśnie małego za nisko wiąże muszę poćwiczyć i pokazać się bratowej niech mi pomoże się zamotać.
u nas czkawka ze 2-3 razy dziennie od samego poczatku, wiec juz sie nie przejmuje.

wczoraj dostalismy tą chuste od znajomych - jak ogarne obiad wlaczam yt i bede probowac wiazać

a kąpiemy różnie - w zaleznosci jak sie obudzi wieczorem ale miedzy 20-22. klade go potem w wózku, zanim my sie wykąpiemy i zjemy to prawie ok 23-24obudzi sie na kolejne jedzenie i wtedy juz wszyscy idziemy do sypialni spac


Cytat:
Napisane przez nulkaa3 Pokaż wiadomość
Moja też ma bardzo często, najczęściej pomaga zmiana pozycji lub łyk mleka.
Kąpiel ok 21-21:30, później mleko i zazwyczaj Ada pada przed 23, a my razem z nią kładziemy się do łóżka

My chrzciny robimy 24 września i wyszło nam 50 osób 😯 Sama w szoku jestem, ale z od strony męża spora rodzina i wszelkie imprezy takie dość duże się robi. Ja chciałam w kameralnym gronie, ale mąż uparty i stwierdził że to jego pierwsza córka i chce ją pokazać całemu światu i oszczędzać nie będzie... Niech tak będzie też mam kilka typów sukieneczek dla Małej i kilka wzorów zaproszeń, muszę podjąć decyzję i zamówić już

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
50osob na chrzcinach? mamo... nie boisz sie że z takiej imprezy wyjdziecie wymęczone i rozdrażnione na maksa? szkoda by bylo. wiadomo ze chce sie pokazac dziecko calemu światu ale pomyśl jak mala zareaguje na tak duze zamieszanie. zeby sie nie okazalo ze bedziesz z nią siedzieć gdzies na uboczu zeby sie tylko uspokoila...


Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Poprostu serdecznie Ci gratuluję bardzo się ciesze, ze masz to juz za soba maly potrzebuje troszke czasu na odpoczynek, najważniejsze, ze wszystko z nim w porządku. Super ze koleżanka byla z Tobą. Medale już co prawda rozdane, ale ode mnie masz dodatkowy, zdecydowanie zasłużyłaś

Sam opowieść o kupie małego poprawiła mi humor

Amelcia spała dziś 3 godziny od 6 rano uparciuch mały, nie dal się tak łatwo ululać - to cecha po ojcu zdecydowanie w ogóle taka byłam zła na tż od rana...wrrr...ale juz mi przeszło, bo jak nosiłam mała to zapodałam sobie kanały muzyczne w tv i tańczyłam z nią na rękach, nawet nie wiecie jak mnie to rozliźniło

W ogóle miałam od kilku dni takie poczucie beznadziejności, uwiązania, ale dzis mimo całodziennego usypiania przeszło mi. Nie zrozumcie mnie źle, bo kocham tego małego bobka ponad wszystko i nie oddałabym za nic w świecie, ale czułam się jakoś nie do końca szczęśliwa, jak zamknięta w klatce. Ale chyba te tańce poluzowały mi zwieracze...

Cashmere ale będzie przystojniacha


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
to normalne takie wahania nastroju. raz jest euforia a raz dół. tez tak mam jakos z tymi hormonami musimy żyć i radzic sobie cale życie..
__________________
______________________
Bycie mamą jest najlepiej opłacaną pracą na świecie
- wynagrodzenie otrzymuje się w postaci czystej miłości
_________________________ __
minini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-09, 11:40   #5225
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Odnośnie chrzcin na 50osob. My byliśmy na takiej dużej imprezie na chrzcinach corki siostry ciotecznej TZ. Mała miała wtedy jakies 4 miesiące i bardzo dobrze zniosła imprezę, życzenia.
No i jak impreza w lokalu to chyba nie ma większego znaczenia czy bedzie 10 czy 50 osób.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-09 12:40:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:44.