nadmiar sluzu - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-28, 22:52   #31
tusiaaa3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 5
Dot.: nadmiar sluzu

witam.. mam problem i już nie wiedziałam gdzie się zgłosić a w internecie nic nie mogę znaleźć a nie wiem co się ze mną dzieje mianowicie.. od kilku dni strasznie bolało mnie całe krocze..było i jest całe zaczerwienione i boli, a na pochwie wytworzył się śluz.. miałam go do tej pory, ale nie taki, ten wrasta dziwnie do pochwy i jak dotykam to zwijam się z bólu, eh.. może mi ktoś coś doradzić?
tusiaaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 10:40   #32
olcia 810
Wtajemniczenie
 
Avatar olcia 810
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 632
Dot.: nadmiar sluzu

Cytat:
Napisane przez tusiaaa3 Pokaż wiadomość
witam.. mam problem i już nie wiedziałam gdzie się zgłosić a w internecie nic nie mogę znaleźć a nie wiem co się ze mną dzieje mianowicie.. od kilku dni strasznie bolało mnie całe krocze..było i jest całe zaczerwienione i boli, a na pochwie wytworzył się śluz.. miałam go do tej pory, ale nie taki, ten wrasta dziwnie do pochwy i jak dotykam to zwijam się z bólu, eh.. może mi ktoś coś doradzić?
Do lekarza jak najszybciej !
olcia 810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 10:47   #33
tusiaaa3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 5
Dot.: nadmiar sluzu

nie za bardzo mi się to widzi.. myślisz, że to coś na tyle poważnego, że potrzebny jest lekarz? używam tantum rosa i rumianek, czy to mi by nie pomogło?
tusiaaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 12:01   #34
Dosiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 543
Dot.: nadmiar sluzu

Cytat:
Napisane przez tusiaaa3 Pokaż wiadomość
nie za bardzo mi się to widzi.. myślisz, że to coś na tyle poważnego, że potrzebny jest lekarz? używam tantum rosa i rumianek, czy to mi by nie pomogło?
Odpowiem za wizażankę. Nie, nie pomogłoby. XXI wiek, wyzwolone, świadome kobiety, a ciągle boją się ginekologa
Dlaczego nie chcesz iść d lekarza? Tylko on może stwierdzić co Ci jest.
Dosiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 13:08   #35
tusiaaa3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 5
Dot.: nadmiar sluzu

skoro mam mówić szczerze to.. mam 17 lat, jestem już po pierwszym razie, a nie chcę mówić o tym mamie.. bo ona ma swoje zasady.. i trochę się zrobi nie miła atmosfera.. a jak pójdę do ginekologa to wiadome, że się wyda. O to chodzi.. pewnie jestem nieodpowiedzialna.. ale nic nie poradzę.. zastanawiam się czy nie zaczęło mi się to robić po stosunku..
tusiaaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 13:29   #36
LusciousElegance
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 542
Dot.: nadmiar sluzu

jezeli masz 17 lat lekarz nie ma prawa mówić twojej mamie jesli sobie tego nie życzysz. więc smiało to lekarza mozesz isc.
LusciousElegance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 13:40   #37
tusiaaa3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 5
Dot.: nadmiar sluzu

tylko w moim mieście to nie bardzo się orientuję gdzie mogę iść do ginekologa.. każdy z nich na pewno będzie pytał o rodziców :/ a mama ma swojego ginekologa i do niego chciała mnie zabrać, bo powiedziałam jej ogólnie o swoim problemie, no ale rozumiecie z jakiego powodu nie chcę iść tam..
tusiaaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-29, 14:44   #38
anomalia83
Raczkowanie
 
Avatar anomalia83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 189
Dot.: nadmiar sluzu

Dziewczyno, szukasz wymówki na siłę. Wolisz czekać aż bedzie za późno?
Potem bedziesz żałować, że nie poszłaś wczesniej.
Co do tego o co sie martwisz, ginekolog nie powie mamie jeśli sobie tego nie życzysz.
anomalia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 18:33   #39
Dosiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 543
Dot.: nadmiar sluzu

tusiaaa3 możesz spokojnie iść do ginekologa swojej mamy. Założę się, że on nic jej nie powie, bo jaki maiłby w tym cel? Zresztą możesz wyraźnie zaznaczyć, że nie życzysz sobie, aby o Twoim stanie zdrowia informował mamę. Masz takie prawo.
Dosiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 18:40   #40
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: nadmiar sluzu

Cytat:
Napisane przez tusiaaa3 Pokaż wiadomość
skoro mam mówić szczerze to.. mam 17 lat, jestem już po pierwszym razie, a nie chcę mówić o tym mamie.. bo ona ma swoje zasady.. i trochę się zrobi nie miła atmosfera.. a jak pójdę do ginekologa to wiadome, że się wyda. O to chodzi.. pewnie jestem nieodpowiedzialna.. ale nic nie poradzę.. zastanawiam się czy nie zaczęło mi się to robić po stosunku..
Dlaczego ma się wydać (skoro już nie chcesz jej nic mówić...)? Chyba, że chcesz iść prywatnie, a nie masz kasy.. Państwowych ginów trochę jest i przyjmują w różnych godzinach. Przecież nikt nie zadzwoni do twojej matki.

p.S. Najpierw wypadałoby iść do gina, a potem brać się za seks.. Ale to już tak na marginesie.
__________________


Edytowane przez Deede
Czas edycji: 2009-01-29 o 18:42
Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 09:22   #41
tusiaaa3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 5
Dot.: nadmiar sluzu

tak tak.. zgadzam się, masz rację. Ale już to przyznałam na początku sama, że jestem nieodpowiedzialna. A swoją drogą to dzięki wszystkim za rady Jak na razie stosuję ten tantum rosa i jest znaczna poprawa.. powiedziałam mamie o swoim problemie i się przyznałam jej, że już to robiłam.. i nie żałuję Myślę, że dobrze postąpiłam. Jeszcze raz dziękuję wszystkim i przepraszam, że zawracałam Wam głowę swoimi problemami Ale wpadłam w panikę i już nie wiedziałam co po prostu robić..
tusiaaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-01, 12:33   #42
Dosiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 543
Dot.: nadmiar sluzu

Ale do gina i tak idź nieleczone infekcje mogą być groźne.
Dosiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 19:32   #43
LargeHadronCheerleader
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 119
Dot.: nadmiar sluzu

Uhmm ja mam taką może głupią radę, ale przede wszystkim powinno się odróżnić śluz jako wydzielinę fizjologiczną od zmienionych upławów... To naprawdę nie jest to samo i przy odrobinie dobrej woli można rozróżnić i podjąć odpowiednie środki...

A co do kompleksów z powodu wydzielania śluzu - no zlitujcie się, przecież śluz świadczy o podnieceniu kobiety, uniemożliwia otarcia, zapewnia odpowiedni poślizg... Jak można dopatrywać się w nim czegoś złego?

Swoją drogą facet, który po zerwaniu wypowiada się na temat szerokości pochwy swojej byłej to niezły burak.
LargeHadronCheerleader jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 17:37   #44
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: nadmiar sluzu

Cytat:
Napisane przez LargeHadronCheerleader Pokaż wiadomość
A co do kompleksów z powodu wydzielania śluzu - no zlitujcie się, przecież śluz świadczy o podnieceniu kobiety, uniemożliwia otarcia, zapewnia odpowiedni poślizg... Jak można dopatrywać się w nim czegoś złego?
A ja mam wrażenie, że przez ten nadmiar "on" sie czasem ze mnie wyślizguje
Mój facet też sie zawsze nadziwić nie może, że jest go tyle, ale raczej okazuje zadowolenie z tego powodu
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 15:03   #45
sigila86
Wtajemniczenie
 
Avatar sigila86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 673
Dot.: nadmiar sluzu

dziewczyny a co myslicie o pudrach intymnych? http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=25059
pochłaniają one wilgoć i nie zawierają talku...na poprzedniej stronie jedna z was podwała link do pewnego preparatu z usa i stwierdzam,że chyba nie jest to nic innego jak taki własnie puder....
sigila86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 14:56   #46
brzoskfinia
Raczkowanie
 
Avatar brzoskfinia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 44
Dot.: nadmiar sluzu

Cytat:
Napisane przez tusiaaa3 Pokaż wiadomość
tylko w moim mieście to nie bardzo się orientuję gdzie mogę iść do ginekologa.. każdy z nich na pewno będzie pytał o rodziców :/ a mama ma swojego ginekologa i do niego chciała mnie zabrać, bo powiedziałam jej ogólnie o swoim problemie, no ale rozumiecie z jakiego powodu nie chcę iść tam..
Uwierz, że internet jest wielkim błogosławieństwem i napewno tam możesz znaleźć adres i numer do ginekologa. Ginekolog tak jak ksiądz , prawda? Nie będzie o tym nikomu opowiadał. Poza tym do ginekologa nie musisz chodzić z mamą. To Twoje problemy intymne, masz 17 lat i możesz iść tam sama. To naprawdę nic strasznego.
brzoskfinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 12:14   #47
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: nadmiar sluzu

Dziewczyny, mam problem podobny do założycielki wątku
Zawsze miałam dużo nawilżenia, ale teraz gdy z TŻ widzimy się parę razy w miesiącu jest tego tyle, że przestaję cokolwiek czuć Po prostu nic. Im dłuższej trwa stosunek tym jest coraz gorzej, a pod sam koniec nie czuję już zupełnie nic.
Jak nie jestem aż tak bardzo rozochocona () to problem jest znaaacznie mniejszy, ale trudno mi zachować taką powściągliwość.

Wszelkie infekcje wykluczam, nic mi nie jest, do ginekologa chodzę regularnie. Tabletek nie biorę.

Mam już tego dosyć, a kilka wymienionych sposobów w tym wątku w ogole nie działa. Może macie jakieś inne rady?
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 22:01   #48
Madziuka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 21
Dot.: nadmiar sluzu

Jasne...ale nie mylcie wydzielania śluzu z nadmiarem jego wydzielana!!! To dwie zupełnie inne sprawy.
Ja dotychczas miałam normalne-zwiększone-wydzielanie podczas zbliżenia. Poślizg był OKI Przedwczoraj zdarzyło się to po raz pierwszy. W czasie kręcenia minetki,na zmianę z paluszkami. Aż się wystraszyłam. Najpierw zaczęło chlupać,potem te straszne odgłosy,prawie doszłam,ale nie mogłam tego słuchać , przerwałam. Kiedy wstałam zorientowałam się ,że wypływał ze mnie śluz,taki wodnisty. Została plama wielkości dłoni! Kiedy to zobaczyłam to przestraszyłam się . Straszznie głupio mi się zrobiło,potwornie głupio. Byłam zdezorientowana. Tak się zawstydziłam,że poszłam do WC. Normalnie mały szok. Z tego wszystkiego popłakałam się. Dzis jak to sobie przypomnę to tez mi chce sie płakać. Tak strasznie mi wstyd,przed Nim też. Tak mi głupio. Nie umie myśleć o seksie tak samo,nie chcę żeby to sie powtórzyło,nie wiem jak na Niego spojrzę :,-( Zwariuję
__________________
I see your lips the summer kisses
The sunburned hands I used to hold...



Edytowane przez Madziuka
Czas edycji: 2010-09-21 o 22:10
Madziuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 22:18   #49
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: nadmiar sluzu

Czemu ma Ci być głupio przed osobą którą kochasz i która kocha Ciebie, że się podnieciłaś i miałaś dużo śluzu? Błagam, wyluzuj...
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-22, 17:04   #50
narciarka
Rozeznanie
 
Avatar narciarka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 878
Dot.: nadmiar sluzu

mój tż-et to uwielbia jak jest dużo śluzu bo wtedy jest super poślizg
__________________
jesteśmy razem już...
narciarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 20:52   #51
Madziuka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 21
Thumbs down Dot.: nadmiar sluzu

Cytat:
Napisane przez ama4 Pokaż wiadomość
Czemu ma Ci być głupio przed osobą którą kochasz i która kocha Ciebie, że się podnieciłaś i miałaś dużo śluzu? Błagam, wyluzuj...
My nie jesteśmy ze sobą,nie jesteśmy parą. Dlatego właśnie.
__________________
I see your lips the summer kisses
The sunburned hands I used to hold...


Madziuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 22:35   #52
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: nadmiar sluzu

Ok, no to trochę wyjaśnia. Ja po prostu nie umiałabym dopuścić do takich kontaktów z osobą, z którą nie jestem razem i z góry założyłam, że też jesteście razem - sorry.
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 23:13   #53
bluefeather
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 253
Dot.: nadmiar sluzu

Cytat:
Napisane przez Madziuka Pokaż wiadomość
Jasne...ale nie mylcie wydzielania śluzu z nadmiarem jego wydzielana!!! To dwie zupełnie inne sprawy.
Ja dotychczas miałam normalne-zwiększone-wydzielanie podczas zbliżenia. Poślizg był OKI Przedwczoraj zdarzyło się to po raz pierwszy. W czasie kręcenia minetki,na zmianę z paluszkami. Aż się wystraszyłam. Najpierw zaczęło chlupać,potem te straszne odgłosy,prawie doszłam,ale nie mogłam tego słuchać , przerwałam. Kiedy wstałam zorientowałam się ,że wypływał ze mnie śluz,taki wodnisty. Została plama wielkości dłoni! Kiedy to zobaczyłam to przestraszyłam się . Straszznie głupio mi się zrobiło,potwornie głupio. Byłam zdezorientowana. Tak się zawstydziłam,że poszłam do WC. Normalnie mały szok. Z tego wszystkiego popłakałam się. Dzis jak to sobie przypomnę to tez mi chce sie płakać. Tak strasznie mi wstyd,przed Nim też. Tak mi głupio. Nie umie myśleć o seksie tak samo,nie chcę żeby to sie powtórzyło,nie wiem jak na Niego spojrzę :,-( Zwariuję

eee... może poczytaj trochę o "damskim wytrysku"?
niektóre kobiety usilnie dążą do takiego doświadczenia i wielu panów to także podnieca. pojawia się najczęściej przy stymulacji punktu G
poza tym - faceta powinno kręcić, że doprowadził kobietę do takiego stanu

---------- Dopisano o 00:13 ---------- Poprzedni post napisano o 00:10 ----------

Cytat:
Napisane przez ama4 Pokaż wiadomość
Ok, no to trochę wyjaśnia. Ja po prostu nie umiałabym dopuścić do takich kontaktów z osobą, z którą nie jestem razem i z góry założyłam, że też jesteście razem - sorry.
A jeśli już się uprawia seks poza związkiem to moim zdaniem ciężko kochać się z facetem, przed którym wstydzimy się własnych reakcji ( w tym reakcji naszego ciała).
bluefeather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 17:42   #54
to_la
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
Dot.: nadmiar sluzu

Też mam ten problem i nikt mnie nie przekona, że to nie jest problem, i że powinnam się cieszyć, bo przynajmniej nie jest sucho... Co więcej, mi nawet nie potrzeba żadnej gry wstępnej, po prostu, wiem, że mamy się kochać, w ciągu sekundy robię się ZA mokra... Nie lubię tego, nie akcptuję, wkurza mnie to... Co prawda, żadem z moich dotychczasowych facetów nie narzekał, ale ja się z tym nie czuję komfortowo. O ginekologa usłyszałam, że taka moja uroda - mało pocieszające... Jedyną sensowną radą jaką mogę Wam drogie towarzyszki niedoli dać to więcej seksu. Przynajmniej ja tak mam, że w pewnym momencie organizm chyba nie nadąża z produkcją i jest dużo lepiej.
Madziuka nie martw się, ja przeżywam ogromny stres, za każdym razem jak z kimś nowym mam zamiar iść do łóżka, boję się mokrych plam itd.
A pozycja od tyłu to jakiś mit, wcale nie pomaga, ja ją i tak bardzo lubię, ale na tę przypadłość nie jest absolutnie rozwiązaniem.
to_la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 19:31   #55
Madziuka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 21
Smile Dot.: nadmiar sluzu

A jeśli już się uprawia seks poza związkiem to moim zdaniem ciężko kochać się z facetem, przed którym wstydzimy się własnych reakcji ( w tym reakcji naszego ciała).[/QUOTE]


tylko,że mi się to zdarzyło pierwszy raz więc nie miałam czasu tego stwierdzić wczesniej
i właśnie podczas pobudzania palcami a nie klasycznego stosunku

( i nie żebym raczkowała w seksie!)
__________________
I see your lips the summer kisses
The sunburned hands I used to hold...



Edytowane przez Madziuka
Czas edycji: 2010-09-23 o 20:16
Madziuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 08:35   #56
bluefeather
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 253
Dot.: nadmiar sluzu

Cytat:
Napisane przez Madziuka Pokaż wiadomość
A jeśli już się uprawia seks poza związkiem to moim zdaniem ciężko kochać się z facetem, przed którym wstydzimy się własnych reakcji ( w tym reakcji naszego ciała).


tylko,że mi się to zdarzyło pierwszy raz więc nie miałam czasu tego stwierdzić wczesniej
i właśnie podczas pobudzania palcami a nie klasycznego stosunku

( i nie żebym raczkowała w seksie!)

muszę uściślić swój wywód.
przed którym wstydzimy się EWENTUALNYCH NOWYCH reakcji w seksie.
bluefeather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:58.