Świecąca cera !! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-12, 22:09   #1
lovam88
Przyczajenie
 
Avatar lovam88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 29

Świecąca cera !!


Mam proble, a mianowicie dotyczy on tłustej cery. Po nałożeniu makijażuj (fluid, puder) za pół godziny cera mi się świeci jak żarówka. Dodam że mam problem z trądzikiem, ale czasami musze ukry pryszcze. I przykładanie chusteczki czy bibułki co połgodziny odpada. Co można zrobi zeby moja cera się nie świeciła po nałożeniu makijażu. Może jakiś krem pod podkład, albo jakieś domowe sposoby ? Z góry dzięki. To dla mnie bardzo ważne.
__________________
...Bardziej od pieniędzy potrzebuje miłości...
lovam88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 11:32   #2
dlugoscdzwiekusamotnosci
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8
Dot.: Świecąca cera !!

hm niestety mialam pdobny problem jak Ty,,,kiedys miałam okropny trądzik ,który zwalczałam róznymi preparatami ,,tak an prawde pomogło mi mydło siarkowe ,,,ale cos za cos ,,od niego wysuszyla mi cera co spowodowalo ze strasznie sie swiecilam ,,miałam mnostwo kosmetykow matujocych tych drozszych i tanszych ,,,dzis uzywam ; kremu matujocego z Ziaji ,podkładu z Nivea, i pudru z Joko ,,wiesz dobrym sposobem tez jest nalozenie przed pudrem malej ilosci mąki zeimniaczanej ,,,ale kazdemu co innego pomaga ,,ja polecam szczerze to co ja uzywam ,bo wreszcie zaczelo mi pomagac
dlugoscdzwiekusamotnosci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 12:24   #3
HelenaTrojańska
Rozeznanie
 
Avatar HelenaTrojańska
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 688
Dot.: Świecąca cera !!

Koleżanka mi kiedyś pokazywała maść którą dostała od dermatologa właśnie na świecenie tylko za cholerę nie pamiętam nazwy Bardzo ją sobie chwaliła.
Była w malutkiej białej tubce o ile się nie mylę to z jakimiś wstawkami niebieskimi bądź szarymi
Może jakaś Wizażanka ma tą maść??
__________________
20.05.2017 ŚLUBUJEMY
HelenaTrojańska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 12:44   #4
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Świecąca cera !!

hm a może pomoże krem siarkowa moc barwy? a do pudru dodać skrobii..
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 12:45   #5
pussykate
Przyczajenie
 
Avatar pussykate
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: Świecąca cera !!

z Twojego opisy kjarze tylko Effaclar K z La Roche Possay, mam ten krem i jestem bardzo zadowolona, cera sie nie swieci
pussykate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 06:45   #6
besio
Wtajemniczenie
 
Avatar besio
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Sztokholm
Wiadomości: 2 393
Dot.: Świecąca cera !!

Ja bym postawiła na dobry krem pod podkład np la roche porsay, i własciwa pielęgnacje, wybralabym sie na oczyszczanie cery< super cera i problem ze swiceniem zlikwidowany na pewien czas>, używała dobrych kosmetyków oczyszczających np. loreal pure zone mi daja dobre efekty i postawiła na dobre podkłaady mi osobiście cera nie świeci się po max factor colour adapt i last finish, ale astor mattitude też jest niezły No i bibułki z rana po umyciu twarzy tonikiem dopiero potem nakładanie czego kolwiek
besio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 11:06   #7
MagdusNS
Raczkowanie
 
Avatar MagdusNS
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 461
GG do MagdusNS
Dot.: Świecąca cera !!

do niedawna tez bardzo świeciła mi sie cera. Starałam sie ją dobrze oczyszczać stosując rózne srodki. Efekt był taki ze cera sie przesuszała a pozniej swieciła sie jeszcze bardziej. Teraz staram sie ją jak najlepiej natłuścić na noc stosując np krem bambino lub słynną oliwke dla dzieci z rossmana i jest idealnie Był gdzieś wątek o tej oliwce i takze wiele osób wypowiadałao sie na jej dobroczynne działanie przeciwko świeceniu się cery.
Mam także krem siarkowa moc; owszem dobrze chroni przed świeceniem jednak mnie bardzo zapychał i miałam po nim wysyp zaskórników

Z porad wizazowych stosowałam kiedyś także mąkę kartoflaną - bardzo dobrze sobie radziła ze świeceniem. Jednak to bardziej na zime gdy cera jest bledsza
MagdusNS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-14, 14:24   #8
asiludek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 15
Dot.: Świecąca cera !!

mam podobny problem od kiedy pamiętam świeci mi się cera jak gdziekolwiek wychodzę muszę wziąć ze sobą puder sypki i zanim pozwolę się sfotografować np.na imprezie,muszę przed się odrobinę wypudrować jest to strasznie kłopotliwe,i nie fajne stosowałam różnych kremów bez widocznych rezultatów,na szczęście nie mam trądziku chociaż jak wyjdzie mi jakich pryszcz to wielkości śliwy i strasznie boli również przesuszałam skórę ale to pogorszyło sprawę bo zaczęłam się świecić jeszcze bardziej jeśli ktoś miał maść/krem który wam pomógł plis podajcie nazwę chwycę się wszystkiego i wypróbuję nie mam nic do stracenia,a może właśnie tym poprawię sobie skórę
asiludek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-22, 18:34   #9
_nori
Przyczajenie
 
Avatar _nori
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 27
Dot.: Świecąca cera !!

Cześć Dziewczyny

macie może jakieś nowe sposoby na problemy świecącej, błyszczącej się cery? jakieś kremy?
__________________
Life is what happens to you while you're busy making other plans.
_nori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-22 19:34:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:15.