Keratynowe prostowanie chłopak - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-06, 18:30   #1
ominous100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 4

Keratynowe prostowanie chłopak


Witam. Jestem chłopakiem i mam 18 lat. Jakiś dłuższy czas mam włosy długości typowego "hełmu", czyli maksymalnie zakrywające lekko uszy. Teraz mam zamiar je zapuścić maksymalnie do ramion. Od zawsze miałem bardzo gęste, twarde włosy, lekko robiące się loki z tyłu na samym dole głowy. Ogólnie czasami sprawiają wrażenie "futra" jak u niedźwiedzia, nie widać kosmyków Jednak generalnie włosy należą do prostych a nie kręconych. Ostatnio obciąłem włosy z objętości i jest ich nieco mniej, zacząłem używać kosmetyków takich jak jedwab, maska, spray i balsam do włosów. Efekt jest zadowalający, jednak to nie to co chciałbym w 100%, poza tym jeden dzień gdy nie użyłem tych kosmetyków włosy są takie jak dawniej, poza tym używanie 6 kosmetyków dla chłopaka w moim wieku żeby jako tako wyglądały jest trochę dziwne. Ogólnie dążę do struktury włosów takich jak te, może trochę krótsze - ☠☠☠☠☠☠☠☠☠/ae647 (tak, wiem inspiruję się japońskim anime) . Czyli chcę żeby były dosyć proste, lekkie. I tutaj pytanie - czy keratynowe prostowanie włosów mi pomoże? Chcę żeby były na prawdę całkowicie proste, sypkie, lekkie, widoczne kosmyki. Chciałbym wykonać ten zabieg za parę miesięcy gdy będę miał dłuższe włosy.

Moje aktualne włosy:
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net...91&oe=5872C86A
ominous100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-06 19:30:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:35.