Co to może być? Proszę o radę:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-19, 09:15   #1
Amelia12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3

Co to może być? Proszę o radę:(


Ja chciałabym napisać czy lubię sex czy nie..Ale nigdy się nie kochałam Próbowaliśmy zrobić to z moim mężczyzną już wiele razy. Moje łzy podczas prób nie pozwalają mu tego zrobić na siłę a innego wyjścia nie widzę. Może to po prostu jest coś nie tak z moją pochwą i wejściem do niej? Na samym początku boli najbardziej;( wiem bo miałam tam palec..a gdyby skierować palec troszkę do góry czuć na ściance jakby jakąś narośl , guzek? pomarszczone i strasznie bolesne. Może to przez to właśnie boli mnie to aż tak że jeszcze nie wiem jak to jest..

Zazdroszczę wam..czuję się inna od Was
Amelia12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 09:18   #2
madaK
Rozeznanie
 
Avatar madaK
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 804
Dot.: Co to może być? Proszę o radę:(

idz koniecznie do lekarza.i na siłe ani waz sie bo mozesz sobie jakies biedy narobic.do ginekologa marsz.
madaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 10:21   #3
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Co to może być? Proszę o radę:(

Cytat:
Napisane przez Amelia12 Pokaż wiadomość
Ja chciałabym napisać czy lubię sex czy nie..Ale nigdy się nie kochałam Próbowaliśmy zrobić to z moim mężczyzną już wiele razy. Moje łzy podczas prób nie pozwalają mu tego zrobić na siłę a innego wyjścia nie widzę. Może to po prostu jest coś nie tak z moją pochwą i wejściem do niej? Na samym początku boli najbardziej;( wiem bo miałam tam palec..a gdyby skierować palec troszkę do góry czuć na ściance jakby jakąś narośl , guzek? pomarszczone i strasznie bolesne. Może to przez to właśnie boli mnie to aż tak że jeszcze nie wiem jak to jest..

Zazdroszczę wam..czuję się inna od Was
Moze masz gruba blone?
idz do gina, to on temu zaradzi
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 15:14   #4
kucyk ponny
Zakorzenienie
 
Avatar kucyk ponny
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 505
Dot.: Co to może być? Proszę o radę:(

Innego wyjśćia jak pójście do ginekologa nie widze. Pozdrawiam
__________________
"Victory is Mine"



❤Jasmine❤
❤Ruby❤
kucyk ponny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 15:17   #5
oranzadkawproszku
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 237
Dot.: Co to może być? Proszę o radę:(

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
Moze masz gruba blone?
idz do gina, to on temu zaradzi
zgadzam sie
__________________


chłopcze na jedną noc.
: mrał :
oranzadkawproszku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 15:28   #6
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Co to może być? Proszę o radę:(

dlaczego tak w ogóle cały czas z tym czekasz?
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 11:56   #7
Amelia12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3
Dot.: Co to może być? Proszę o radę:(

Strasznie się jakoś tego krępuje..no ale jak trzeba to trzeba pójdę do ginekologa mam nadzieję że znajdzie on jakiś sposób na mój problem Gdyby nie wy i to forum to pewnie jeszcze długo długo bym się na to nie odważyła a teraz podjęłam decyzję z dnia na dzień.

Dziękuję Wam nie rozmawiam tak nawet z przyjaciółką A mam jeszcze jedno pytanie..może wyda się wam głupie. Czy powinnam być ogolona zanim udam się do gin?


Temat można zamknąć z góry dziękuję
Amelia12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-20, 13:35   #8
HollyG
Zadomowienie
 
Avatar HollyG
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 547
Dot.: Co to może być? Proszę o radę:(

Nie musisz. Każdy gienkolog ma na to swoje poglady, ale włosy łonowe nie przeszkadzają w przeprowadzeniu badania
__________________
Moher to siła.Moher to władza.
Moherowych kapeluszy.Nigdy się nie zdradza.

Moher daje młodość.Niesie wielkich przemian wiatr
Moherowy beret opanuje świat.

"Wielkie historie miłosne mogą nie mieć końca. Ale co muszą mieć nieodzownie – to początek."
~Kłamczucha

HollyG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 13:42   #9
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Co to może być? Proszę o radę:(

lekarze nie gryzą - zresztą jeśli się denerwujesz poprzeglądaj wątki na "ginekologii" o pierwszej wizycie i badaniu. dowiesz się co i jak

odnośnie twojego pytania - z punktu widzenia lekarza nie ma to najmniejszego znaczenia.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 14:26   #10
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Co to może być? Proszę o radę:(

Cytat:
Napisane przez Amelia12 Pokaż wiadomość
Strasznie się jakoś tego krępuje..no ale jak trzeba to trzeba pójdę do ginekologa mam nadzieję że znajdzie on jakiś sposób na mój problem Gdyby nie wy i to forum to pewnie jeszcze długo długo bym się na to nie odważyła a teraz podjęłam decyzję z dnia na dzień.

Dziękuję Wam nie rozmawiam tak nawet z przyjaciółką A mam jeszcze jedno pytanie..może wyda się wam głupie. Czy powinnam być ogolona zanim udam się do gin?


Temat można zamknąć z góry dziękuję
Ogolona lub nie , jak tylko chcesz
Idź koniecznie do lekarza,ja sobie nie wyobrażam zabierac się za seks bez badania u ginekologa i upewnienia,że wszystko ok.
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 19:50   #11
klaobe
Raczkowanie
 
Avatar klaobe
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Legnica / Wrocław
Wiadomości: 218
GG do klaobe
Dot.: Co to może być? Proszę o radę:(

z takimi rzeczami nie wolno czekać, musisz koniecznie wybrać się do ginekologa i nie ważne czy będziesz ogolona czy nie :P lekarz nie zwraca na to uwagi
__________________
...::: ...bo w oczach tkwi siła duszy... :::...
klaobe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-23, 23:21   #12
carlings
Raczkowanie
 
Avatar carlings
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 85
Dot.: Co to może być? Proszę o radę:(

Może to pochwica? Powinnaś pójść do lekarza

Jak rozpoznać objawy?



Na szczęście, objawy są jednoznaczne i w pełni rozpoznawalne. Są nimi niezależne od woli kobiety skurcze mięśni wokół wejścia do pochwy, co powoduje silny ból przy próbie wprowadzenia do niej penisa. Pojawiają się także spazmatyczne ruchy - skurcze, uniemożliwiające stosunek. W skrajnych przypadkach niemożliwe jest nawet badanie ginekologiczne wziernikiem. Pochwica dotyka około 15% kobiet.



Co jest przyczyną pochwicy?



Przyczyny tkwią w psychice. Najczęściej jest to reakcja obronna uwarunkowana wcześniejszymi doświadczeniami, np. nieudanym pierwszym razem, strachem przed zajściem w ciążę, traumą związaną z gwałtem, wstydem, strachem, że ktoś nas „nakryje”, a nawet nie najlepszymi relacjami z partnerem.



Jeśli kobieta, po zdiagnozowaniu u siebie pochwicy, uda się do psychologa, on najprawdopodobniej w pierwszej kolejności zbada jej relacje z partnerem oraz spyta, czy w przeszłości nie doszło do jakichś traumatycznych wydarzeń. Oczywiście, źródłem dysfunkcji może być także nieodpowiednie zachowanie partnera - jego nadmierna brutalność, zbyt krótka gra wstępna, itp.



Skrajne przypadki pochwicy bardzo utrudniają kobietom życie, szczególnie jeśli chcą zajść w ciąże, a nie mogą nawet podjąć próby. Nie mogą także poddać się badaniu ginekologicznemu, bo na samą myśl o nim odczuwają lęk.



Jak się wyleczyć?



Od razu należy stwierdzić, że bardzo niewielki procent kobiet zgłasza się do lekarza. Zdecydowana większość wstydzi się i nie podejmuje próby wyleczenia. Dlatego dane, jakoby na pochwicę cierpiało 15 % kobiet, są najprawdopodobniej zaniżone.



Zadaniem lekarza jest zbadanie źródła lęku i psychoterapia. Dawniej (pod koniec XIX wieku) lekarze byli dużo brutalniejsi. Praktykowaną szeroko metodą leczenia pochwicy było całkowite nacięcie błony dziewiczej, nacięcie pochwy i wprowadzenie szklanego rozszerzacza.



Droga do sukcesu w zwalczeniu tej nieprzyjemnej dolegliwości prowadzi przez poprawę relacji z partnerem albo jego wymianę „na lepszy model” oraz na zrozumieniu, że każdej z nas należy się przyjemność (niektóre kobiety mają tak niskie mniemanie o sobie, że czują, iż nie zasługują na seks). Warto też pomyśleć o bardzo skutecznej antykoncepcji, żeby zniwelować strach przed niechcianą ciążą oraz o znalezieniu komfortowego miejsca do zbliżeń, gdzie będziemy czuły się pewnie i bezpiecznie.



Partnerzy kobiet dotkniętych pochwicą powinni wykazać się wyrozumiałością i cierpliwością. Raz na jakiś czas można próbować doprowadzić do zbliżenia, ale bardzo delikatnie i spokojnie. Jeśli kobieca psychika pozwoli, być może dojdzie do pełnego stosunku.
__________________
Lęk wysokości mija wraz z zamknięciem oczu ...

Bez słodyczy i fast foodów
8minute ABS & Legs


MATURA
carlings jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:02.