schudnę dzięki tym składnikom? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-15, 19:02   #1
landryna210
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 292

schudnę dzięki tym składnikom?


Próbowałam wiele diet,ale musiałam jesc rzeczy,których nie lubię...Ułożyłam własną dietę,na której nie będę się męczyła,bo lubię te produkty.Tylko nie wiem czy schudnę na niej chociaż 5 kg...Bo mam do zrzucenia 18 kg... No więc tak :

śniadania ( nie zjem tego wszystkiego na jedno tylko2-3 składników ,wszystkiego 100g ) :dynia,maliny,melon

obiady :kalarepa,kapusta kwaszona,papryka zielona,rabarbar,rzepa,rz odkiewka,ogórek kwaszony,fasola szparagowa gotowana

kolacje ( tutaj będzie najmniej ) : 100 g malin

I jak myślicie,da się coś schudnąc ?....
landryna210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 19:16   #2
Kawwaa
Rozeznanie
 
Avatar Kawwaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 622
Dot.: schudnę dzięki tym składnikom?

Ej no ... Super dieta!!!!!! Gwarantuję Ci, że schudniesz na niej baaaaardzo szybko........ Na prawdę w ekspresowym tempie. Ale jeszcze szybciej później przytyjesz.
Powodzenia.
__________________
Kocham
Kawwaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 19:21   #3
Shinkai
Raczkowanie
 
Avatar Shinkai
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 90
Dot.: schudnę dzięki tym składnikom?

Nawet jeśli schudniesz, spowolnisz metabolizm, przytyjesz 2x .
W Twojej 'diecie ' nie ma białka , tłuszczy i ma ona bardzo mało kcal.... Jest ona niestety skazana na niepowodzenie, poczytaj watki o zdrowej diecie i jadłospisy na R... Ale przede wszystkim cwicz ^^
Rzeczy które chcesz jeść jako posiłki sa to raczej dodatki do posiłków a nie ich całosć.
__________________
Those eyes!! Those goddamned cocky eyes of yours! It drives me insane! @.@
Shinkai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 19:25   #4
landryna210
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 292
Dot.: schudnę dzięki tym składnikom?

Cytat:
Napisane przez Kawwaa Pokaż wiadomość
Ej no ... Super dieta!!!!!! Gwarantuję Ci, że schudniesz na niej baaaaardzo szybko........ Na prawdę w ekspresowym tempie. Ale jeszcze szybciej później przytyjesz.
Powodzenia.
Nigdy nie miałam efektu jojo,jeśli stopniowo zwiększałam ilosc spozywanych kalorii.Dopiero gdy odpuściłam i zaczęłam się obżerac to przytyłam,a po diecie jojo nie miałam ponad 6 miesięcy.....!

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Shinkai Pokaż wiadomość
Nawet jeśli schudniesz, spowolnisz metabolizm, przytyjesz 2x .
W Twojej 'diecie ' nie ma białka , tłuszczy i ma ona bardzo mało kcal.... Jest ona niestety skazana na niepowodzenie, poczytaj watki o zdrowej diecie i jadłospisy na R... Ale przede wszystkim cwicz ^^
Rzeczy które chcesz jeść jako posiłki sa to raczej dodatki do posiłków a nie ich całosć.
No tak,ale to co ja mam zrobic,skoro zależy mi ,żeby bardzo szybko schudnąc?! 10 czerwca jedziemy na wycieczkę,nad morze.Nie mogę wyglądac tak jak teraz....
landryna210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 19:28   #5
Kawwaa
Rozeznanie
 
Avatar Kawwaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 622
Dot.: schudnę dzięki tym składnikom?

Cytat:
Napisane przez landryna210 Pokaż wiadomość
Nigdy nie miałam efektu jojo,jeśli stopniowo zwiększałam ilosc spozywanych kalorii.Dopiero gdy odpuściłam i zaczęłam się obżerac to przytyłam,a po diecie jojo nie miałam ponad 6 miesięcy.....!

Zaczęłaś się obżerać bo organizm bym wygłodzony po źle zbilansowanej diecie.... Nie wszystko wychodzi od razu, po pewnym czasie organizm się buntuje i domaga wszystkich składników, których był pozbawiony przez jakiś czas. Jojo nie musi pojawić się natychmiast, naukowo zostało udowodnione, że najczęściej występuje w przeciągu 2 lat od zakończenia diety
__________________
Kocham
Kawwaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 19:30   #6
landryna210
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 292
Dot.: schudnę dzięki tym składnikom?

Cytat:
Napisane przez Kawwaa Pokaż wiadomość
Zaczęłaś się obżerać bo organizm bym wygłodzony po źle zbilansowanej diecie.... Nie wszystko wychodzi od razu, po pewnym czasie organizm się buntuje i domaga wszystkich składników, których był pozbawiony przez jakiś czas. Jojo nie musi pojawić się natychmiast, naukowo zostało udowodnione, że najczęściej występuje w przeciągu 2 lat od zakończenia diety
Ale ja sama postanowiłam,że kończę dietę ,picie herbatek itp I chciałam wtedy przytyc te kilka kg ,teraz chcę je zrzucic,do 6 czerwca!!!
landryna210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 20:24   #7
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: schudnę dzięki tym składnikom?

Dziewczyno, bądź poważna. Ta "dieta" jest tragiczna, brakuje w niej większości niezbędnych do życia i zdrowia składników.
To że przytyłaś po 6 miesiącach to właśnie jest jojo, nie musiałaś przytyć od razu ale jak widać przytyłaś. Jeśli zaczniesz tak jeść jak napisałaś to będzie to samo, a pewnie przybędzie Ci więcej niż schudłaś. Na dodatek popsuje Ci się skóra, pewnie zaczną wypadać włosy, łamać paznokcie. Możesz też zacząć chorować, być osłabiona, mdleć, mieć kłopoty z koncentracją i pamięcią, może Ci zaniknąć miesiączka a wierz mi że później ciężko jest przywrócić organizm na normalne funkcjonowanie.

Nie masz co się łudzić że schudniesz nie wiadomo ile do 5 czerwca, pogódź się z tym że odchudzanie musi trochę potrwać, przynajmniej kilka miesięcy a nie trzy tygodnie... Taka jest rzeczywistość, jeśli chcesz nie mieć jojo to musisz podejść do tego odchudzania z głową i zrobić to mądrze. Wtedy schudniesz na stałe i będzie Ci łatwiej utrzymywać wagę bez specjalnych wyrzeczeń.

Wydaje mi się że jesteś jeszcze bardzo młoda i dlatego brak Ci rozsądku w tym całym odchudzaniu, lepiej zwróć się do kogoś bardziej doświadczonego, niech Ci dietetyk ułoży dietę. A jak nie stać Cię na dietetyka to poczytaj tu na forum prawidłowe redukcyjne jadłospisy i ucz się z nich, na nich naprawdę się chudnie nie szkodząc sobie.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-16, 12:00   #8
gorzkakawa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z Mazur ;))
Wiadomości: 869
GG do gorzkakawa
Dot.: schudnę dzięki tym składnikom?

w s p a n i a ł a d i e t a , c u d o w n a !
__________________


175, 83/62/89
gorzkakawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 08:30   #9
landryna210
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 292
Dot.: schudnę dzięki tym składnikom?

A ile kosztuje taka wizyta u dietetyka ;D ? i ułożenia przez niego diety itp ?
landryna210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 15:51   #10
ala789
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6
Dot.: schudnę dzięki tym składnikom?

ja nie bylam gruba,ale sporo schudłam.bardzo zaluje tej decyzji.bylam mloda i glupia.przez to cholerne odchudzanie malo co nie wpadlam w anoreksje.przez pol roku nie mam okresu.teraz chce to wszystko maprawic.Nie zmarnujcie sobie zdrowia z tym cholernym odchudzaniem!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!![
ala789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:58.