Czy zastosowanie samej keratyny do szamponu da taki sam efekt jak te drogie kosmetyki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-27, 21:21   #1
Roksana15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ostrzeszów
Wiadomości: 14
Question

Czy zastosowanie samej keratyny do szamponu da taki sam efekt jak te drogie kosmetyki



Czy zastosowanie samej keratyny do szamponu da taki sam efekt jak te drogie kosmetyki
Roksana15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 08:34   #2
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Czy zastosowanie samej keratyny do szamponu da taki sam efekt jak te drogie kos

Nie, ponieważ szampon jest trzymany na głowie zbyt krótko. Szampon jest do oczyszczania włosów i przygotowania ich do nałozenia odżywki a nie do pielęgnacji. warto dodac keratynę do maski i trzymac ją na głowie dłuzej w cieple-pod folią, ręcznikiem i podgrzac suszarką.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 14:02   #3
Roksana15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ostrzeszów
Wiadomości: 14
Dot.: Czy zastosowanie samej keratyny do szamponu da taki sam efekt jak te drogie kos

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Nie, ponieważ szampon jest trzymany na głowie zbyt krótko. Szampon jest do oczyszczania włosów i przygotowania ich do nałozenia odżywki a nie do pielęgnacji. warto dodac keratynę do maski i trzymac ją na głowie dłuzej w cieple-pod folią, ręcznikiem i podgrzac suszarką.
A efekt będzie taki sam? I można zrobić kuracje prostującą tak samo tylko że trzeba będzie robić ją cześciej ?
Roksana15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 15:07   #4
dorosinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: Czy zastosowanie samej keratyny do szamponu da taki sam efekt jak te drogie kos

Mam pytanko.Bardzo podoba mi się fryzura Joanny Brodzik.Chciałabym mieć tak super ścieniowany tył ale nie wiem jak u fryzjerce mam to opisać.Czy ktoś wie jak fachowo nazywa się to cieniowanie ,lub prosiłabym o zdjęcie tej fryzury od tyłu.Pozdrawiam
dorosinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:05.