Farba L'Oeral MAJIREL - wątek zbiorczy - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-19, 08:29   #751
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agaxstw89 Pokaż wiadomość
bardzo prosze o pomoc w doborze farby. Naturalne swoje wlosy mam taki średni mysi blond, poziom 7-8, wiadomo z wierzchu sa od słońca jaśniejsze a od spodu z ton ciemniejsze. Mam ok 12 cm odrost, nizej położone rok temu pasemka. Ponieważ nie chce juz nigdy wiecej malowac rozjasniaczem, bo ponim moje wlosy sa jak siano na ktore nawet odżywki nie pomagaja postanowilam spróbowac pomalowac je farbą.
Moja fryzjerka powiedziala, że ponieważ farby są słabsze od rozjaśniacza powinnam brac jak najjaśniejszy kolor sie tylko da bo tylko wtedy jest szansa, ze ten blond jako taki wyjdzie... wynika z tego, że powinnam wziąśc odcień 10 1/2 z majirel?? podoba mi sie tez 9 lub 9,0 ale boje sie ze mogą po nich wyjsc żółte lub pomarańczowe włosy ponieważ farby te są dosc ciepłe. Bardzo interesuje mnie też kolor 10,21 który ślicznie wyglada ale nie wiem czy by mi wyszedł....
Duzo pozytywnych opini słyszałam również o farbach loreal preference skandynawski, hollywood ale nie wiem czy przy tych marketowych farbach nie jest wieksze prawdopodobieństwo ze wyjdzie mi żółtko na głowie a nie chciałabym poźniej wylewac tony łez....
bede bardzo wdzięczna za jakąkolwiek porade.
chyba najjaśniejszym i najbardziej bezpiecznym kolorem będzie 10 1/2.1 to superjasny popielaty blond ale nie wychodzi bardzo chłodno, tak naturalnie powiedziałabym do tego oksy 9% wystarczyłoby skoro piszesz, że masz naturalki na poziomie 7/8
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 08:33   #752
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
stockholmem spokojnie powinno się ochłodzić albo natural&easy 522 (również testowałam, robiłam nią pasemka swego czasu )

stockholm jest równie fajny i delikatny jak majirel jednak zdecydowanie mocniej śmierdzi w moim albumie jest foto po nim ,te ostatnie bodajże (podpisane w każdym bądź razie )



wkleję Wam zdjęcie po 10.21. Stockholm napewno to ochłodzi?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC13033.jpg (46,5 KB, 377 załadowań)
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 08:36   #753
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agaxstw89 Pokaż wiadomość
bardzo prosze o pomoc w doborze farby. Naturalne swoje wlosy mam taki średni mysi blond, poziom 7-8, wiadomo z wierzchu sa od słońca jaśniejsze a od spodu z ton ciemniejsze. Mam ok 12 cm odrost, nizej położone rok temu pasemka. Ponieważ nie chce juz nigdy wiecej malowac rozjasniaczem, bo ponim moje wlosy sa jak siano na ktore nawet odżywki nie pomagaja postanowilam spróbowac pomalowac je farbą.
Moja fryzjerka powiedziala, że ponieważ farby są słabsze od rozjaśniacza powinnam brac jak najjaśniejszy kolor sie tylko da bo tylko wtedy jest szansa, ze ten blond jako taki wyjdzie... wynika z tego, że powinnam wziąśc odcień 10 1/2 z majirel?? podoba mi sie tez 9 lub 9,0 ale boje sie ze mogą po nich wyjsc żółte lub pomarańczowe włosy ponieważ farby te są dosc ciepłe. Bardzo interesuje mnie też kolor 10,21 który ślicznie wyglada ale nie wiem czy by mi wyszedł....
Duzo pozytywnych opini słyszałam również o farbach loreal preference skandynawski, hollywood ale nie wiem czy przy tych marketowych farbach nie jest wieksze prawdopodobieństwo ze wyjdzie mi żółtko na głowie a nie chciałabym poźniej wylewac tony łez....
bede bardzo wdzięczna za jakąkolwiek porade.
też mam włosy na poziomie 7-8 i sama zobacz co mi wyszło odrost miałam ok 4cm
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 10:41   #754
agaxstw89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 24
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

a ja myslalam ze po 10.21 to kolor moze wyjsc szary... a tobie wyszedl dosc cieply... ehh dziwnie z tymi farbami sa takie nieprzewidywalne ...


w jakims wątku na forum wyczytalam, że kolor 10 1/2.1 nie jest farba rozjaśniającą przeznaczona do ciemniejszych wlosów, tylko do wlosów juz rozjaśnionych, zatem raczej mi ona nie rozjaśni moich ... i juz nie wiem ...

Edytowane przez agaxstw89
Czas edycji: 2011-09-19 o 11:49
agaxstw89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 12:19   #755
agaxstw89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 24
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

dołaczam fotke moich wlosow, jest po retuszu u fotografa wiec nie widac blond pasemek ale dokladnie widac jaki kolor maja moje 12 cm odrosty. I jaka farba zrobi z nich w miare ladny blond?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 223780_175465132522541_100001771652013_363614_3036892_n.jpg (17,1 KB, 238 załadowań)
agaxstw89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 16:19   #756
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

po tym co wychodzi z blondow majirela zaczelam zastanawiac sie nad londa 12/9 lub stockholmem. jak stockholm radzi sobie z odrostem? pytam, bo np 10,21 majirela u mnie odrosty rozjasnil na cieplo...dzieki za odp
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 22:27   #757
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cześć

od kilku dni podchodzę do zakupu Majirel jak pies do jeża, ogrom wyboru mnie przytłacza Potrzebna pomoc znawczyń tematu

Obecnie mam włosy (farbowane) w kolorze głębokiego, raczej ciepłego brązu (sama nie wiem, czy to poziom 5, czy aż 4), marzy mi się odcień jaki wg palety da Majirel 6.34. Kombinuję jak to zrobić, żeby taki kolor uzyskać... Poczekać, aż obecna farba się wypłucze (zjaśnieje o jeden poziom na pewno) i wtedy farbować np. mieszanką 7.0 i 6.34 bądź samym 6.34 z wodą 6%, czy lepiej inaczej? Ściągania koloru u fryzjera wolałabym uniknąć, nawet gdyby wiązało się to ze stopniowym schodzeniem z koloru domowymi sposobami. Dodam, że na moich włosach farby wychodzą zazwyczaj nieco ciemniejsze, niż np. na włosach koleżanek. Proszę o radę
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-20, 11:40   #758
ASIULKA1975
Przyczajenie
 
Avatar ASIULKA1975
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 25
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cześć Kochane!!! Proszę o pomoc!!!! Chcę uzyskać kolor włosów taki jak na załączonym zdjęciuPomocy!!!!Któ rą farbą z majirela mogę uzyskać taki kolor?Mój kolor taki jak na zdjęciu drugim
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 84_500x640.jpg (55,0 KB, 139 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02448.jpg (113,2 KB, 140 załadowań)

Edytowane przez ASIULKA1975
Czas edycji: 2011-09-20 o 12:07
ASIULKA1975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 20:53   #759
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

czesc :P dzis wieczorem zafarbowalam wlosy londa 12/9. na razie za wiele nie moge powiedziec, bo mialam okazje zob efekt jedynie w sztucznym swietle.

ale porownujac londe i moje przedostatnie farbowanie majirelem 10,21, pierwsza farba sprawila delikatna roznice miedzy odrostem a reszta wlosow i poradzila sobie z nim znacznie lepiej... wlosy na dlugosci sa lekko ciemniejsze i gdzieniegdzie siwawe, ale wyczytalam, ze efekt ten zmywa sie po kilku myciach. co do majirela, odrost od poczatku byl cieply i sporo sie roznil, ale za to wlosy w lepszej kodycji - miekkie, puszyste....

co do koloru, to u mnie farba farby nie rozjasnia i wlosy nie sa jasniejsze i tak ladnie jano perlowe jak na zdj niektorych wizazanek
chyba musze przestac łudzic sie, ze osiagne kiedys jasniutki, naturalny blond
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 22:06   #760
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agaxstw89 Pokaż wiadomość
bardzo prosze o pomoc w doborze farby. Naturalne swoje wlosy mam taki średni mysi blond, poziom 7-8, wiadomo z wierzchu sa od słońca jaśniejsze a od spodu z ton ciemniejsze. Mam ok 12 cm odrost, nizej położone rok temu pasemka. Ponieważ nie chce juz nigdy wiecej malowac rozjasniaczem, bo ponim moje wlosy sa jak siano na ktore nawet odżywki nie pomagaja postanowilam spróbowac pomalowac je farbą.
Moja fryzjerka powiedziala, że ponieważ farby są słabsze od rozjaśniacza powinnam brac jak najjaśniejszy kolor sie tylko da bo tylko wtedy jest szansa, ze ten blond jako taki wyjdzie... wynika z tego, że powinnam wziąśc odcień 10 1/2 z majirel?? podoba mi sie tez 9 lub 9,0 ale boje sie ze mogą po nich wyjsc żółte lub pomarańczowe włosy ponieważ farby te są dosc ciepłe. Bardzo interesuje mnie też kolor 10,21 który ślicznie wyglada ale nie wiem czy by mi wyszedł....
Duzo pozytywnych opini słyszałam również o farbach loreal preference skandynawski, hollywood ale nie wiem czy przy tych marketowych farbach nie jest wieksze prawdopodobieństwo ze wyjdzie mi żółtko na głowie a nie chciałabym poźniej wylewac tony łez....
bede bardzo wdzięczna za jakąkolwiek porade.
ja robiłam 8.0 i wyszły mi zielone włosy (kilka stron wstecz wkleiłam nawet foto ku przestrodze), bo samo 8 to podobno wychodzi ciepło, zaś 8.0 jest już zimnym odcieniem, ale wychodzi ZIELONO - i to nie tylko mnie tak wyszło po tym numerku z zerem po przecinku. Z tymże uważaj.
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 08:31   #761
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ASIULKA1975 Pokaż wiadomość
Cześć Kochane!!! Proszę o pomoc!!!! Chcę uzyskać kolor włosów taki jak na załączonym zdjęciuPomocy!!!!Któ rą farbą z majirela mogę uzyskać taki kolor?Mój kolor taki jak na zdjęciu drugim
Z majirel nie potrafie wiele doradzic ale na KWC opisywałam Koleston 7/38

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ct.html&next=1

i dołaczałam zdjecia po swiezym farbowaniu zerknij moze ten kolorek przypadnie Ci go dustu, ja jestem bardzo zadowolona z niego Pozdrawiam.
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-06, 13:52   #762
wypych
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 98
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

A czy robiłyście włosy kolorkiem 10,0, 9,0, 10 1/2,0 oraz 10,01. Chodzi mi o naturalne odcienie, ciepłe i ostatni załączony jeszcze do popieli, chociaż z dodatkiem naturalnego. Jak wychodzą te kolorki? Prosiłabym o zdjęcia.
wypych jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 19:31   #763
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wypych Pokaż wiadomość
A czy robiłyście włosy kolorkiem 10,0, 9,0, 10 1/2,0 oraz 10,01. Chodzi mi o naturalne odcienie, ciepłe i ostatni załączony jeszcze do popieli, chociaż z dodatkiem naturalnego. Jak wychodzą te kolorki? Prosiłabym o zdjęcia.
jakbys spojrzala 4 strony wstecz, to bys widziala efekt po 10 1/2
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=652
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 06:36   #764
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Moni@ Pokaż wiadomość
Z majirel nie potrafie wiele doradzic ale na KWC opisywałam Koleston 7/38

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ct.html&next=1

i dołaczałam zdjecia po swiezym farbowaniu zerknij moze ten kolorek przypadnie Ci go dustu, ja jestem bardzo zadowolona z niego Pozdrawiam.
wiem, że to nie wątek o kolestonie, ale ... Jestem fanką tych farb, niestety odcienie blindu mi wychodzą za ciepło. 8/38 był piękny, ale szybko u mnie wyglądał jak żółtko. Planowałam ten 7/38 od dawna, ale ciągle się bałam. U Ciebie wyszedł super, bardzo mi się podoba, zwłaszcza na 3 zdjęciu. Pewnie dużo zależy od koloru wyjściowego, Ty miałaś 8,41, wiec taki chyba troszkę rudy blond tak?? Ciekawe jak by wyszedł u mnie z 6% wodą na średnio-ciemny blond po spłukanym 7,23 majirela. Boję się, że będzie zbyt złoty...ALe może w końcu zaryzyrkuję.
Na razie jeszcze na mnie czeka 1 tubka majirela, wiec moze potem wrócę do kolestona jednak
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 06:49   #765
ASIULKA1975
Przyczajenie
 
Avatar ASIULKA1975
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 25
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Moni@ Pokaż wiadomość
Z majirel nie potrafie wiele doradzic ale na KWC opisywałam Koleston 7/38

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ct.html&next=1

i dołaczałam zdjecia po swiezym farbowaniu zerknij moze ten kolorek przypadnie Ci go dustu, ja jestem bardzo zadowolona z niego Pozdrawiam.
Bardzo ładny kolor!!!!Ja teraz zrobiłam majirel 8.34 ,ale może skuszę się na zmianę firmy. Pozdrawiam
ASIULKA1975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 08:38   #766
Just:)
Zakorzenienie
 
Avatar Just:)
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 6 188
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Hej Dziewczyny, czy któraś z Was uzywała farby Majirel 9,31? Jak ona wygląda na włosach, to jest taki "rudawy blond", czy ciepły blond, czy może jeszcze inny? Pomocy
__________________
Pinterest
Just:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 09:32   #767
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Ja stosowałam 9.31, nawet wrzuciłam zdjęcia do wątku ze zdjęciami farb, ale przepadły po awarii Nie wychodzi rudawy tylko ciepły, taki trochę karmelkowy, coś takiego jak ma Jennifer.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jennifer_aniston.jpg (29,2 KB, 225 załadowań)
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 10:43   #768
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Ja poszukuje zdjec z majirel 8,31 kusi mnie ten kolor od dawna...ta 9,31 moze byc dla mnie za jasna chyba ze z woda 3% ja poloze czy ktos mi doradzi?
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 07:20   #769
Sweetangel171
Raczkowanie
 
Avatar Sweetangel171
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 141
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Witajcie dziewczyny



Mam nadzieję, że mogę liczyć na Waszą pomoc... A mianowicie moje naturalne włosy to jasny blond które z biegiem lat nabrały ciepłej barwy. W tym roku 2 razy robiłam u fryzjerki kilka blond pasemek aby ochłodzić kolor. Jednak jeszcze nie jest to taki chłodny odcień który chciałabym uzyskać. Czytałam dużo na tym wątku o Majirel 20.21 super jasny blond popielaty.... Myślicie że dałoby uzyskać tą farbą taki efekt na moich naturalnych jasnych włosach ( + kilka pasemek)?? Jeśli tak to jakiego oxy użyć 6% czy 9% ? Tak aby rozjaśnic może o ton i aby nabrały chłodnego odcienia... Wklejam zdjęcie i mam nadzieję że mi doradzicie....


: roza::r oza:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN1015.jpg (89,2 KB, 166 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN1051.jpg (105,8 KB, 131 załadowań)
__________________
[B]czasem są w życiu chwile, gdy rozum zaprzecza sercu... [/B]
Sweetangel171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-08, 08:22   #770
Just:)
Zakorzenienie
 
Avatar Just:)
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 6 188
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
Ja stosowałam 9.31, nawet wrzuciłam zdjęcia do wątku ze zdjęciami farb, ale przepadły po awarii Nie wychodzi rudawy tylko ciepły, taki trochę karmelkowy, coś takiego jak ma Jennifer.
Dzięki Farbowałam majiblondem 900 ale teraz skuszę się chyba na taki karmel, bo mam ochotę coś zmienić


Sweetangel171
, wg mnie 9%, bo mniejszy oksydant może być za słaby
__________________
Pinterest

Edytowane przez Just:)
Czas edycji: 2011-10-08 o 08:23
Just:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 11:48   #771
whiskey
Zadomowienie
 
Avatar whiskey
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 700
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

hej dziewczyny, chcialabym zaczac sama sobie farbowac wlosy. dotąd robilam to u fryzjera, mialam wlosy robione farbami wella (koleston i colortouch).
chcialabym Was prosic o porade przed farbowaniem zebym potem nie wyszla z zoltkiem na glowie

zastanawialam sie nad farba loreal majirel 10 1/2.1
skoro jest to kolor popielaty to jest to kolor zimny , prawda?
jakiego oxydantu powinnam uzyc (ponizej wstawiam zdj odrostu, aktualnie jest wiekszy, ale aparat mi padl i nie mam jak zrobic zdjec) zeby wyszedl mi taki kolorek?
i ile ml kremu koloryzujacego jest potrzebne na moja dlugosc?

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=538
tutaj sa zdjecia odrostu

a wlosy mam mniej wiecej 3-4 cm dluzsze niz na tym zdjeciu
https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ictureid=96646
__________________

odkąd cię poznałam, noszę w kieszeni szminkę.

blog.

Edytowane przez whiskey
Czas edycji: 2011-10-08 o 11:50
whiskey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 13:17   #772
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Just:) Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, czy któraś z Was uzywała farby Majirel 9,31? Jak ona wygląda na włosach, to jest taki "rudawy blond", czy ciepły blond, czy może jeszcze inny? Pomocy

ja robiłam z wodą 6% na jasnym blondzie i wyszedł mi taki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2914.jpg (45,1 KB, 460 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2911.jpg (49,7 KB, 317 załadowań)
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 13:35   #773
calippo
Raczkowanie
 
Avatar calippo
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: okolice warszawy
Wiadomości: 36
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Reese świetny kolor!! podobny chcę zrobić jaki to? i jakie włoski miałaś wcześniej?

Dziewczyny jakich farb majirel mam użyć aby uzyskać taki kolor jaki ma Małgorzata Socha?

Dodam, że mam włosy rozjaśnione coś na poziomie 10, do tego odrost w moim naturalnym kolorze oczywiście ciemny mysi blond. Myślałam o pigmentacji najpierw 8.0 a potem 8.3 co o tym myślicie, czy ktoś już coś takiego robił??

Ja chcę taki karmelkowy blond!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg agencja gazeta fot. maciej zienkiewicz.jpg (35,1 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg galeria_we_dwoje_16.jpg (35,7 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (15,5 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg k,MzgwODA3NTksNDU1NDQwODQ=,f,socha2_460x370.jpg (26,5 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s-300x226.jpg (9,5 KB, 48 załadowań)
calippo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 13:38   #774
calippo
Raczkowanie
 
Avatar calippo
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: okolice warszawy
Wiadomości: 36
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

ooo Reese dopiero doczytałam, że robiłaś 9.31 no i wyszedł Ci fajniutki!
czy trzymałaś dłużej na odroście, czy od razu na całość kładłaś?
i jakiego koloru miałaś odrost, bo tak równo Ci pokryło?

to ja teraz nie wiem czy 8.3 z oksy.6% nie będzie za ciemny?

Edytowane przez calippo
Czas edycji: 2011-10-08 o 13:48
calippo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 18:39   #775
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez calippo Pokaż wiadomość
ooo Reese dopiero doczytałam, że robiłaś 9.31 no i wyszedł Ci fajniutki!
czy trzymałaś dłużej na odroście, czy od razu na całość kładłaś?
i jakiego koloru miałaś odrost, bo tak równo Ci pokryło?

to ja teraz nie wiem czy 8.3 z oksy.6% nie będzie za ciemny?

kładłam na naturalny blond z poziomu 9, też Loreala ale nie Majirel tylko Richesse, odrost miałam minimalny, taki szary jasny blond, i kładłam od razu na całość
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 19:19   #776
calippo
Raczkowanie
 
Avatar calippo
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: okolice warszawy
Wiadomości: 36
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

czyli całość włosów miałaś jasną? Tak sobie myślę, że kolory na palecie są trochę przekłamane, bo wyszedł Ci dość ciemny. Mi ten kolor się strasznie podoba ale jak na 9 jest dość ciemny. No chyba że Ci się trochę wypłucze.
Osobiście myślałam, że taki kolor można uzyskać 8.
calippo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 19:55   #777
Just:)
Zakorzenienie
 
Avatar Just:)
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 6 188
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
ja robiłam z wodą 6% na jasnym blondzie i wyszedł mi taki
Bardzo ładny kolor dziękuję za zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez calippo Pokaż wiadomość
czyli całość włosów miałaś jasną? Tak sobie myślę, że kolory na palecie są trochę przekłamane, bo wyszedł Ci dość ciemny. Mi ten kolor się strasznie podoba ale jak na 9 jest dość ciemny. No chyba że Ci się trochę wypłucze.
Osobiście myślałam, że taki kolor można uzyskać 8.
Wydaje mi się, że to kwestia oxydantu. Jeśli położysz tę farbę z oxy 9% (a nie jak Reese z 6%), to powinien moim zdaniem wyjść jasniejszy kolor.
Też mam kolor z poziomu 9 aktualnie i prawdopodobnie skuszę się na ten 9,31, ale będę brała utleniacz 9%, bo chcę utrzymać jasny blond
__________________
Pinterest
Just:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 20:52   #778
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez calippo Pokaż wiadomość
czyli całość włosów miałaś jasną? Tak sobie myślę, że kolory na palecie są trochę przekłamane, bo wyszedł Ci dość ciemny. Mi ten kolor się strasznie podoba ale jak na 9 jest dość ciemny. No chyba że Ci się trochę wypłucze.
Osobiście myślałam, że taki kolor można uzyskać 8.

jasną i byłam zaskoczona że wyszedł taki ciemny. Robiłam rok temu i pamietam że nie wypłukał sie
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 21:05   #779
calippo
Raczkowanie
 
Avatar calippo
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: okolice warszawy
Wiadomości: 36
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

No właśnie, farby wychodzą ciemniej.
Ja chyba jednak położę w celu pigmentacji 9 a potem 9.3 bo chcę taki bardzo złocisty bez popieli.
8 mogłaby być już naprawdę mega ciemnym blondem.
calippo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 22:13   #780
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Dziewczyny, a czu używała któraś z Was Majirel 7,42 jasny blond miedziany opalizujący? Jak rozumieć ten "miedziany opalizujący"??
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-09 13:40:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:10.