Przyczepa kempingowa - szukam porad. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-25, 20:33   #1
Lucy Phere
Raczkowanie
 
Avatar Lucy Phere
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Piekiełko
Wiadomości: 119

Przyczepa kempingowa - szukam porad.


Hej, w te wakacje podkusiło mnie i mojego chłopaka na zakup przyczepy kempingowej. Generalnie większość odnowiliśmy, jest wyczyszczona i wygląda niebo lepiej ale szukam jakichś konkretnych porad co do utrzymywania czystości, konserwacji itp. Czy ten specjalny płyn do toalet da się czymś zastąpić? Na Pintereście widziałam jakąś amerykańską recepturę ale ile w tym prawdy Jak zapobiegać nadmiernej wilgoci w środku> Jak trzymać te wszystkie owady z dala od naszej budy? Macie jakieś sprawdzone sposoby? Po zimie problemy mamy dwa - pleśń na starym suficie (do wywalenia oczywiście) i... co najgorsze wszędzie są jakieś dziwne czarne kulki. I albo to są jakies wysuszone larow-coś-tam albo kupy. Pytanie czyje xd Mądry teściu włożył do naszego kempingu siano do przechowania i boję się, że mogł coś przytargać. Poza tym jestem już po jednym sprzątaniu owadzich ciał, co nie było takie znowu przyjemne ;D i zastanawia mnie jak w tym roku zabrac się do tego lepiej?
Może to i głupie pytania, ale naprawdę jestem zielona w takich sprawach a chciałabym zadbać o nasze cacuszko jak najlepiej. Z góry dzięki za pomoc
__________________
I have never killed a man, but I have read many obituaries with great pleasure.

Edytowane przez Lucy Phere
Czas edycji: 2016-01-25 o 20:35
Lucy Phere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-25 21:33:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:16.