Psy - cz. V - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Porady i dyskusje na tematy związane ze zwierzętami domowymi. Tutaj porozmawiasz o kotkach, pieskach, koniach, chomikach, szczurach, królikach, żółwiach, fretkach, świnkach morskich i innych zwierzętach.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary Wczoraj, 21:39   #4021
Hiiro
Wtajemniczenie

Dot.: Psy - cz. V

Wiesz, moj pies wazy 2,4 kilo, troche mu te wieksze granulki nie podchodza. Mielismy karme wilderness real nature i nie bylo szans, zeby zjadl.
Hiiro jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 21:55   #4022
szejkowanie
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Hiiro Pokaż wiadomość
Wiesz, moj pies wazy 2,4 kilo, troche mu te wieksze granulki nie podchodza. Mielismy karme wilderness real nature i nie bylo szans, zeby zjadl.
Ja to rozumiem, bo sama kiedyś kupowałam małe granulki upośledzając u mojego psa umiejętność gryzienia Jak pierwszy raz dostały kawał mięsa to absolutnie nie wiedziały jak się za to zabrać i zaczęły lizać :P
Teraz już kumają

https://www.youtube.com/watch?v=FNwqWfGM3ZQ
https://www.youtube.com/watch?v=bUgAsOA6l58
szejkowanie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 22:31   #4023
Quadesha
Zakorzenienie

Mojej nie smakuje nowa karma fit. Jak daje sama nie je wcale. Doleje troszkę wody i magia pies az wylizuje miskę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Quadesha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 22:56   #4024
Hiiro
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez szejkowanie Pokaż wiadomość
Bo to świństwo - coś co jest aż tak bardzo przetworzone nie może być zdrowe dla naszych czworonogów. Moje psy w roku szkolnym są na barfie, w wakacje przechodzę z nimi zawsze na puszki wysokiej jakości, human grade, typu Terra Canis czy Herzens Hund. Teraz myślę o Platinum bo też jakościowo wygląda fajnie.

Nie znam ani jednego psiaka, który je świetnej jakości mokre lub też właśnie gotowane/barf (oczywiście z suplementacją) i ma jakieś problemy zdrowotne Znam za to dużo psów na suchej z problemami, a przy tym większość z nich marudzi jak musi zjeść suche. Wcale się im nie dziwię Pieski są mądre

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Lukullus to dla mnie taka średnia półka. Psiaki jadły - niby okej, ale jednak kupa, w sensie jej wielkość, mnie nie satysfakcjonowała

Powiem Wam, że odkąd moje psy przeszły na barfa (małe 6kg lhasa apso) i z powodzeniem gryzły surowe szyje indycze stwierdziłam, że wielkość granulki nie ma znaczenia Nawet wolę te większe, żeby pies trochę pogryzł, bo jak jeszcze jadły kiedyś suche to łykały bez gryzienia takie malutkie
Tez tak mi sie wydawalo, ze sucha karma nie moze byc bardzo zdrowa, bo to jednak suche, przetworzone.
Tyle tylko ze szczeniakom podobno nie powinno sie za duzo mieszac w jedzeniu ze wzgledu na gospodarke fosforowo-wapniowa. Troche mnie to zmartwilo, bo moj jednak mial czasem gotowany rosolek, albo dostawal troche jablka, a ostatnio mieszam mu sucha karme z mala iloscia mokrej karmy.
Z drugiej strony czytalam, ze ta gospodara wapn-fosf wazniejsza jest u duzych psow, a male rasy mozna juz karmic jak doroslego po 6 - 7 miesiacu.

No nie wiem. Waham sie pomiedzy wolfsblut (bo ma naprawde duza oferte, moge sobie kupic opakowanie po 500 gram rozne smaki), ale sporo tych ziemniakow jednak, a do tego mokre jedzenie wysokiej jakosci jak wlasnie herzens hund albo wolfslut; albo wlasnie zamowic online platinum (tylko ze wtedy juz chyba nie ma sensu dodawac jedzenia z puszki? bo to jest na wpol mokre; ale wtedy jest to troche monotonne, chociaz z drugiej strony platinum ma tez mokre jedzenie).
Wolalabym jednak cos, czego nie musze zamawamiac online bo jak mi zabraknie i zapomne zamowic to bedzie placz
Hiiro jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 10:42   #4025
Dotka90
Zakorzenienie

U nas kupy na Lukullusie świetne. Mnie z kolei BARF nie przekonuje

W. 07.12.2015
Przeczytane w 2016: 22
Aktualnie czytam: M. Jakowienko - Żona enkawudzisty. Spowiedź Agnessy Mironowej.
A. Blady-Szwajger - I więcej nic nie pamiętam
Dotka90 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż

Ten wątek obecnie przeglądają: 3 (1 użytkowników i 2 gości)
Malinki13
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości