Relacja slubna - kosmetyki ktore 'daly rade' w TEN DZIEN - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-16, 12:55   #211
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Relacja slubna - kosmetyki ktore 'daly rade' w TEN DZIEN

Ja na pewno zrobię przedłużanie rzęs metodą 1:1 noszę takie od roku i stwierdzam, że to super sprawa. Na ślub i podróż poślubną wręcz idealna.
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 17:07   #212
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Relacja slubna - kosmetyki ktore 'daly rade' w TEN DZIEN

Cytat:
Napisane przez madziuchna86 Pokaż wiadomość
Ki czort ten utrwalacz ? oraz jakiej firmy zakupić tę bazę na powieki??
Kobietki podpowiedzcie

Aaaaaaaaaa....mam jeszcze pytanie o sztuczne rzęsy. Widziałam jak znajoma osoby z którą byłam kiedyś na ślubie miała doczepione rzęsy i wyglądało to pięknie i pomyslałam że też bym sobie coś takiego zafundowała.
Co o tym myślicie? jak to się sprawdza? i jakie firmy polecacie?

utrwalacz- kryolan (psikamy na koniec nie odychając i nie marszcząc twarzy
baza pod cienie- Artdecco 9tylko zwykła, nie mineralna)
rzęsy- jeśli już to moim zdaniem w kępkach a anie całe - wyglądają bardziej naturalnie
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 10:08   #213
madziuchna86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 73
Dot.: Relacja slubna - kosmetyki ktore 'daly rade' w TEN DZIEN

Dzieki za podpowiedzi raczej decyduję się na kępki

Ostatnio zajrzałam do kilku sklepików kosmetycznych w poszukiwaniu próbki polecanego podkłądu Revlon colorstay softflex.
Nie sądziłam, że jest w moim miasteczku taki problem z uzyskaniem próbek podkładów....
Jedne panie mówią, że np. revlon nie ma próbek inne że mogą tylko dać na nadgarstek...
Kurcz no, ale to nie chodzi tylko o kolor ale o trwałość, o to czy nie dostanę wysypki w dniu ślubu itp.

Najbliżej mam sephorę w Lublinie, i chyba będzie trzeba się tam w wybrać, bo z tego co czytałam na forum w sephorze raczej bez problemu mozna jakieś próbki dostać.
Czy któraś z Was miała problem z uzyskaniem próbki revlonu w sephorze?

Edytowane przez madziuchna86
Czas edycji: 2012-10-18 o 11:51
madziuchna86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 21:14   #214
Ewelinka13
Rozeznanie
 
Avatar Ewelinka13
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 830
Dot.: Relacja slubna - kosmetyki ktore 'daly rade' w TEN DZIEN

Cytat:
Napisane przez madziuchna86 Pokaż wiadomość
Dzieki za podpowiedzi raczej decyduję się na kępki

Ostatnio zajrzałam do kilku sklepików kosmetycznych w poszukiwaniu próbki polecanego podkłądu Revlon colorstay softflex.
Nie sądziłam, że jest w moim miasteczku taki problem z uzyskaniem próbek podkładów....
Jedne panie mówią, że np. revlon nie ma próbek inne że mogą tylko dać na nadgarstek...
Kurcz no, ale to nie chodzi tylko o kolor ale o trwałość, o to czy nie dostanę wysypki w dniu ślubu itp.

Najbliżej mam sephorę w Lublinie, i chyba będzie trzeba się tam w wybrać, bo z tego co czytałam na forum w sephorze raczej bez problemu mozna jakieś próbki dostać.
Czy któraś z Was miała problem z uzyskaniem próbki revlonu w sephorze?
Są próbki revlonów, kilka razy dostałam je w zwykłym sklepie kosmetycznym, ale oczywiście tam gdzie wstawiona była półka z komsetykami revlon. Ten podkład na allegro mozna kupic za parę złotych, a i w sklepach jego cena w promocji waha się to od 34 do 44 zł.
Jak bedziesz w sephorze to poproś o próbkę jakiego podkładu z wyższej półki tez, a nie tylko z revlona. Polecam double wear estee lauder, moim zdaniem nie do zdarcia albo bardzo fajny lancome 24h. Revlon np. mnie w ogóle nie krył i nie kryje, kupilam go w tamtym roku na jesieni własnie za 34 zł. Jednak to nie to. Koniecznie wypróbuj najpierw próbkę, zebys się potem nie zawiodła.

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

a i jeszcze jedno, niegdy nie miałam problemu z uzyskaniem próbek podkładow w sephorze czy w douglasie. Możesz poprosić jeszcze o próbkę podkładu guerlain parure extreme. Wypróbowałam, trzyma sie świetnie, pieknie pachnie, kosztuje ok. 220 zł, dlatego ja osobiście polecam i uzywam double wear el, kosztuje ok 150 zł i jest naprawde rewelacyjny, ale każdy musi sam na sobie przetestować. Bardzo ładną buzię uzyskasz też podkładem diora diorskin forever.
__________________
A teraz światy mam dwa - różowy i niebieski

Mój najdroższy i najpiękniejszy skarb - Amelka
Ewelinka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-27, 12:30   #215
madziuchna86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 73
Dot.: Relacja slubna - kosmetyki ktore 'daly rade' w TEN DZIEN

Ewelinka dziękuje CI za komentarz
Właśnie dokładnie mi o to chodzi, żeby sprawdzić jak będzie się sprawował dany podkład na mojej własnej prywatnej facjacie no i żeby nie wyrzucać pieniędzy w błoto.
Na pewno popytam w Sephorze ale odwiedzę i Daouglasa (okazuje się że też jest w Lublinie) o te firmy, które mi doradziłaś.

Naprawdę jestem baaaaaardzo zdziwiona tym, że nie mogę w żadnym sklepie kosmetycznym uzyskać próbki "na wynos"

Teraz jeszcze tylko zdecydować się na kolor makijażu....:P:P:P
madziuchna86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-14, 12:48   #216
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Relacja slubna - kosmetyki ktore 'daly rade' w TEN DZIEN

madziuchna kiedy masz slub?tez chce sie pomalowac sama, marzy mi sie taki makeup jak w zalaczniku
zdecyduje sie chyba na baze silikonowa daxa lub shiseido
podklad revlon colorstay softlex
puder transparentny kryolan
roz bourjois
cienie inglot/art deco?
baza pod cienie Joko
tusz - ktorys z max factor
blyszczyk loreal
kredka do oczu, hmm rimmel?widzialam jakas nowa, musze przetestowac
rzesy przedluzane lub kepki
i pewnie jakis fixator...
co myslicie?

nie podoba mi sie zbytnio moj ksztalt nosa, macie pomysl na jakis bronzer bez blyszczacych drobinek?czy to dobry pomysl zeby go uzyc do skorygowania?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moj50.jpg (101,7 KB, 52 załadowań)
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:55.