Uczulenie na lateks, patentex oval ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-29, 10:58   #1
ti22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2

Uczulenie na lateks, patentex oval ?


Hej dziewczyny. Nie wiem co robić więc zwracam się z pytaniem do Was, może nam pomożecie. Jestem z moją dziewczyną już 5 lat razem. I w zasadzie od początku mamy jeden problem z seksem. Jej nie sprawia on zupełnie przyjemności. Próbowałem wszystkiego ale nic nie pomaga. Ogólnie moja dziewczyna ma rzadko ochote na te sprawy, po prostu jak mówi nie potrzebuje tego wcale. Mi się wydaje że przez to troche nie ma tak ochoty że seks ją boli, obciera itp. Ale gdy się dotykamy tylko to zawsze ma orgazm łechtaczkowy, ale i taknie lubi tego robić. Czym może to być spowodowane ? Taki charakter ? Ja mógłbym to robić codziennie. A inne pytanie to właśnie dlaczego boli ją podczas seksu. Boli, bardzo obciera. I ogólnie po chwili jest obolała tam w środku itp. Używamy prezerwatyw, i patentex Oval. Bo to jest niemożliwe żeby tak ją zawsze bolało i po chwili obcierało. I tak myśle czy to może być jakieś uczulenie na lateks albo te globulki ? Prosze o pomoc
ti22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 11:21   #2
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: Uczulenie na lateks, patentex oval ?

Cytat:
Napisane przez ti22 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Nie wiem co robić więc zwracam się z pytaniem do Was, może nam pomożecie. Jestem z moją dziewczyną już 5 lat razem. I w zasadzie od początku mamy jeden problem z seksem. Jej nie sprawia on zupełnie przyjemności. Próbowałem wszystkiego ale nic nie pomaga. Ogólnie moja dziewczyna ma rzadko ochote na te sprawy, po prostu jak mówi nie potrzebuje tego wcale. Mi się wydaje że przez to troche nie ma tak ochoty że seks ją boli, obciera itp. Ale gdy się dotykamy tylko to zawsze ma orgazm łechtaczkowy, ale i taknie lubi tego robić. Czym może to być spowodowane ? Taki charakter ? Ja mógłbym to robić codziennie. A inne pytanie to właśnie dlaczego boli ją podczas seksu. Boli, bardzo obciera. I ogólnie po chwili jest obolała tam w środku itp. Używamy prezerwatyw, i patentex Oval. Bo to jest niemożliwe żeby tak ją zawsze bolało i po chwili obcierało. I tak myśle czy to może być jakieś uczulenie na lateks albo te globulki ? Prosze o pomoc
może nie jest wystarczająco nawilżona?
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 11:25   #3
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Uczulenie na lateks, patentex oval ?

Hmmm może nie być podniecona ale patentex daje całkiem dobry poślizg więc dziwne że ją obciera. Może właśnie na patentex ma uczulenie? Może na lateks? Spróbujcie bez globulek a jak nic nie da to kup prezerwatywy durex avanti nie są z latekstu.
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 11:38   #4
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Uczulenie na lateks, patentex oval ?

Skoro nie ma ochoty nawet na petting (po którym ma orgazm, a ani prezerwatyw ani globulki nie używacie) to jak dla mnie ona nie ma uczulenia na nic, a po prostu zerowe potrzeby. Mówi, że seks mógłby dla niej nie istnieć, więc tak jest... Zaakceptuj jej bardzo niski wręcz zerowy temperament albo odejdź.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 11:39   #5
anencjax3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 97
Dot.: Uczulenie na lateks, patentex oval ?

Sa kobiety ktore nie maja w ogole takiej potrzeby. Nie raz sie na forum czyta od facetow ktorzy nie wiedza juz co robic, byc moze trafiles wlasnie na taka pratnerke. Najlepiej porozmawiaj z nia szczerze o tym wszystkim, ale watpie zeby to bylo uczulenie bo ona po prostu nie chce moze ma jakas blokade psychiczna, jakies zle wspomnienia i musi o tym pogadac, bo gdyby seks sprawial jej byl to napewno by ci powiedziala, a na lateks i globulki jak sie ma uczulenie to sa o wiele gorsze objawy niz u twojej dziewczyny, ale skoro po stusunku zawsze czuje sie tam obolala to moze wlasnie dla tego ze zadko to robicie i za przeproszeniem mozeliwe ze twoj penis jest za duzy a ona za malo jest tam rozciagnieta.
__________________
` tyle wspomnień .. nie zapomnę .


!@#$%&*.
anencjax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 12:05   #6
ti22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: Uczulenie na lateks, patentex oval ?

Dodatkowych środków nawilżających mimo że te globulki dają dużo poslizgu używaliśy i zero skutku. Nadal ból i straszne obcieranie. Penis mam normlanych rozmiarów więc to raczej nie problem. Odejście nie wchodzi w gre, bo to jest mój mały anioł na zawsze, wiec albo rozwiązanie problemu albo celibat. Sam już nie wiem co można zrobić.
ti22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 12:24   #7
Hortencja
Zadomowienie
 
Avatar Hortencja
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 692
Dot.: Uczulenie na lateks, patentex oval ?

Proponuję wizytę u ginekologa!! Ból podczas stosunku nie jest normalny i może byc objawem wielu chorób.
__________________

2 more months...
Hortencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-29, 12:28   #8
malwinka110
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13
Dot.: Uczulenie na lateks, patentex oval ?

mnii się wydaje, że twoja dziewczyna ma jakieś stan zapalny, ja miewam tak często niestety i wtedy towarzyszą mi takie objawy jak opisałeś, może powinna iść do ginekologa?
uczulenie na gumki tez jest bardzo możliwe,
a rozmawiałeś szczerze z dziewczyna dlaczego nigdy nie ma ochoty na seks? może to właśnie dlatego nie chce się kochać bo ją ciagle boli i sama sobie wmówiła że nie potrzebuje seksu?
malwinka110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 11:27   #9
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: Uczulenie na lateks, patentex oval ?

Mi się wydaje, że po prostu ma niskie libido. Ten brak chęci i ból podczas (jakby mięśnie pochwy wcale sie nie rozluźniały).
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:56.