Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-14, 17:13   #3871
deadpool
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar deadpool
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 333
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Potwierdzam że ipl to lipa, byłem kiedyś i absolutnie żadnego efektu. Za to laser super efekt...
deadpool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 17:38   #3872
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
... Toż to samo wynika z 90% wypowiedzi dziewczyn. Eh, nie chcę być kolejną naiwną Dzięki Natalia.

Aaa.. powiedz jaką depilację laserową polecasz!
Bo chodzi o to że ipl to nie laser nie usuwa na stałe owłosienia.

Z lubelskich słyszałam dobre opinie o arsmedica na Zana ja chodzę w Warszawie na lightsheer duet, z tego co mi się wydaje to na Zana jest ten sam.

Laserowa depilacja to na przykład ls i ls duet, vectus. Który lepszy różne są opinie.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 18:39   #3873
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Bo chodzi o to że ipl to nie laser nie usuwa na stałe owłosienia.

Z lubelskich słyszałam dobre opinie o arsmedica na Zana ja chodzę w Warszawie na lightsheer duet, z tego co mi się wydaje to na Zana jest ten sam.

Laserowa depilacja to na przykład ls i ls duet, vectus. Który lepszy różne są opinie.
Dzięki kochana. Ja jestem laik...

Ile razy już byłaś? Czy wystarczy faktycznie 5 razy i jest z głowy?

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2016-06-14 o 18:41
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 08:08   #3874
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Dzięki kochana. Ja jestem laik...

Ile razy już byłaś? Czy wystarczy faktycznie 5 razy i jest z głowy?
Niektorzy chodza po 10 razy i cos tam jeszcze zostaje. Nie ma reguly.
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 08:37   #3875
claroqueno
claroquesi
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 77
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Wam, kobiety, też tak szybko bikini odstało? jMinęło trochę ponad 3 tyg i już widzę sporo włosków, przy czym są dużo cieńsze niż zwykle. Może to długo śpiące zasoby się zaktywowały? Albo po prostu tu szybciej odrastają?
claroqueno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 09:52   #3876
deadpool
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar deadpool
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 333
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Mi po pierwszym razie jakoś po miesiącu może półtora, po drugiej wizycie 2,5 miesiąca (i dużo wolnej rosną).

Może jako facet mam grubsze i ciemniejsze dlatego lepiej łapie

ps. serio u mnie też to się nazywa bikini? są na to jakieś inne kosmetyczne określenia
deadpool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 10:10   #3877
karambajka
Lady D.
 
Avatar karambajka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
Niektorzy chodza po 10 razy i cos tam jeszcze zostaje. Nie ma reguly.
dokładnie. Nie ma reguły, kaźdy inaczej reaguje i potrzebuje innej ilości zabiegów, więc takie gadanie w salonach, że 5 starczy mnie wkurza... Może jednemu i starczy, a drugiemu nie... ale np. ja potrzebowałam aż 12, jeżeli chodzi o pachy a i tak są pojedyncze włosy, ale mi juz nie przeszkadzają - praktycznie ich nie widać, wystarczy raz na jakiś czas przelecieć maszynką. W innych partiach jestem "in progress" więc się nie wypowiem Na pewno trzeba się liczyć, że zawsze jakieś pojedyńcze włoski zostaną... ale to już zupełnie inne, takie cienkie.. No chyba, że ktoś jest na tyle uparty, że będzie chodził do skutku A chodzę na Light Sheer Duet, głównie małą głowicę.

Edytowane przez karambajka
Czas edycji: 2016-06-15 o 10:14
karambajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-15, 10:59   #3878
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez karambajka Pokaż wiadomość
dokładnie. Nie ma reguły, kaźdy inaczej reaguje i potrzebuje innej ilości zabiegów, więc takie gadanie w salonach, że 5 starczy mnie wkurza... Może jednemu i starczy, a drugiemu nie... ale np. ja potrzebowałam aż 12, jeżeli chodzi o pachy a i tak są pojedyncze włosy, ale mi juz nie przeszkadzają - praktycznie ich nie widać, wystarczy raz na jakiś czas przelecieć maszynką. W innych partiach jestem "in progress" więc się nie wypowiem Na pewno trzeba się liczyć, że zawsze jakieś pojedyńcze włoski zostaną... ale to już zupełnie inne, takie cienkie.. No chyba, że ktoś jest na tyle uparty, że będzie chodził do skutku A chodzę na Light Sheer Duet, głównie małą głowicę.
Czytałam, że między zabiegami można spokojnie maszynką sobie śmigać, ale czy jak już prawie włosków nie ma to nie szkoda ryzykować żeby się przez golenie wzmocniły? Ja bym pewnie rozjaśniła te "niedobitki"
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 11:03   #3879
karambajka
Lady D.
 
Avatar karambajka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Czytałam, że między zabiegami można spokojnie maszynką sobie śmigać, ale czy jak już prawie włosków nie ma to nie szkoda ryzykować żeby się przez golenie wzmocniły? Ja bym pewnie rozjaśniła te "niedobitki"
Tak, miedzy zabiegami golę się maszynką. Ale przeciez włosy się nie wzmacniają od golenia, to powielany mit no i wolę gładkość pod pachą, nawet taki rozjaśniony by mnie drażnił.
karambajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 11:10   #3880
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez deadpool Pokaż wiadomość
chodzi mi o to dlaczego nie można wyrwać (pęsetą/wydepilować ) włosów które i tak za 1-1,5 tygodnia i tak wypadną (świeżo wylaserowane)?
Obstawiam, że nie ma to większego wpływu na efekt końcowy, ale:
a) depilując włosy po laserze usuwamy też te, które mogły zostać pominięte i dostrzelone na poprawkach/przy następnym zabiegu
b) łatwiej klientom powiedzieć, żeby nie depilowali, niż tłumaczyć, kiedy można, a kiedy nie. Ktoś potem coś pomyli i będzie miał pretensje do salonu.

Zasadniczo nawet gdyby ciągle włosy depilować, to i tak jakiś efekt zabiegów będzie, chociaż oczywiście dużo słabszy.


Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mijaja juz 3 tyg i niewiele wlosow mi wypadlo... co teraz?
Spróbuj delikatnie pociągnąć kilka włosów pęsetą, jeśli wychodzą bezboleśnie, to jeszcze wypadną. U mnie na klacie z miesiąc im to zajmuje, może Twoje też potrzebują więcej czasu (nogi zaczynają masowo wypadać po tygodniu).
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 11:50   #3881
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez deadpool Pokaż wiadomość
Mi po pierwszym razie jakoś po miesiącu może półtora, po drugiej wizycie 2,5 miesiąca (i dużo wolnej rosną).

Może jako facet mam grubsze i ciemniejsze dlatego lepiej łapie

ps. serio u mnie też to się nazywa bikini? są na to jakieś inne kosmetyczne określenia
pachwiny?

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Cytat:
Napisane przez claroqueno Pokaż wiadomość
Wam, kobiety, też tak szybko bikini odstało? jMinęło trochę ponad 3 tyg i już widzę sporo włosków, przy czym są dużo cieńsze niż zwykle. Może to długo śpiące zasoby się zaktywowały? Albo po prostu tu szybciej odrastają?
Moim zdaniem stanowczo za szybko. Powiedziałabym, że odrosły te których nie złapało. U mnie do miesiąca jest całkiem gładko, po około 1,5 więcej się dzieje
Ja nie wiem co jest z tym mitem o aktywowaniu się nagle włosów? Moim zdaniem to bzdura, bo jeżeli nawet na głowie zaczyna się coś dziać niedobrego i włosy wypadają to inne mieszki się nagle nie aktywują i nie ma żadnego wysypu...

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Cytat:
Napisane przez karambajka Pokaż wiadomość
dokładnie. Nie ma reguły, kaźdy inaczej reaguje i potrzebuje innej ilości zabiegów, więc takie gadanie w salonach, że 5 starczy mnie wkurza... Może jednemu i starczy, a drugiemu nie... ale np. ja potrzebowałam aż 12, jeżeli chodzi o pachy a i tak są pojedyncze włosy, ale mi juz nie przeszkadzają - praktycznie ich nie widać, wystarczy raz na jakiś czas przelecieć maszynką. W innych partiach jestem "in progress" więc się nie wypowiem Na pewno trzeba się liczyć, że zawsze jakieś pojedyńcze włoski zostaną... ale to już zupełnie inne, takie cienkie.. No chyba, że ktoś jest na tyle uparty, że będzie chodził do skutku A chodzę na Light Sheer Duet, głównie małą głowicę.
Można się dogadywać żeby te niedobitki punktowo załatwić. Jeśli chodzisz do tego samego salonu na inną partię to takie "poprawki" pewnie zrobią za darmo
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "

Edytowane przez scrabble1
Czas edycji: 2016-06-15 o 11:56
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-15, 12:00   #3882
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Obstawiam, że nie ma to większego wpływu na efekt końcowy, ale:
a) depilując włosy po laserze usuwamy też te, które mogły zostać pominięte i dostrzelone na poprawkach/przy następnym zabiegu
b) łatwiej klientom powiedzieć, żeby nie depilowali, niż tłumaczyć, kiedy można, a kiedy nie. Ktoś potem coś pomyli i będzie miał pretensje do salonu.

Zasadniczo nawet gdyby ciągle włosy depilować, to i tak jakiś efekt zabiegów będzie, chociaż oczywiście dużo słabszy.




Spróbuj delikatnie pociągnąć kilka włosów pęsetą, jeśli wychodzą bezboleśnie, to jeszcze wypadną. U mnie na klacie z miesiąc im to zajmuje, może Twoje też potrzebują więcej czasu (nogi zaczynają masowo wypadać po tygodniu).
To nic.nie daje. Siedza porzadnie. Zapomnialam wvzoraj zadzwonic, dzisiaj sprobuje.
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 12:10   #3883
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Ja nie wiem co jest z tym mitem o aktywowaniu się nagle włosów? Moim zdaniem to bzdura, bo jeżeli nawet na głowie zaczyna się coś dziać niedobrego i włosy wypadają to inne mieszki się nagle nie aktywują i nie ma żadnego wysypu...
Chodzi o to, że światło może aktywować mieszki, stąd niby po kilku zabiegach wysyp.
Do pewnego stopnia to prawda, np. zwykle włosy latem rosną szybciej, niż zimą ze względu na nasłonecznienie. Ale czy to ma przełożenie na laser tego nie wiem.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 12:15   #3884
deadpool
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar deadpool
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 333
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
pachwiny?
chyba nie
Cytat:
zagłębienie między dolną (u człowieka) lub tylną (u zwierząt) boczną częścią podbrzusza a wewnętrzną powierzchnią górnej części uda
deadpool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 12:44   #3885
karambajka
Lady D.
 
Avatar karambajka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
pachwiny?

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------


Moim zdaniem stanowczo za szybko. Powiedziałabym, że odrosły te których nie złapało. U mnie do miesiąca jest całkiem gładko, po około 1,5 więcej się dzieje
Ja nie wiem co jest z tym mitem o aktywowaniu się nagle włosów? Moim zdaniem to bzdura, bo jeżeli nawet na głowie zaczyna się coś dziać niedobrego i włosy wypadają to inne mieszki się nagle nie aktywują i nie ma żadnego wysypu...

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------


Można się dogadywać żeby te niedobitki punktowo załatwić. Jeśli chodzisz do tego samego salonu na inną partię to takie "poprawki" pewnie zrobią za darmo
trzeba normalnie zapłacić.
karambajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 13:06   #3886
claroqueno
claroquesi
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 77
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
pachwiny?

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------



Ja nie wiem co jest z tym mitem o aktywowaniu się nagle włosów? Moim zdaniem to bzdura, bo jeżeli nawet na głowie zaczyna się coś dziać niedobrego i włosy wypadają to inne mieszki się nagle nie aktywują i nie ma żadnego wysypu...[COLOR="Silver"]
Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Chodzi o to, że światło może aktywować mieszki, stąd niby po kilku zabiegach wysyp.
Do pewnego stopnia to prawda, np. zwykle włosy latem rosną szybciej, niż zimą ze względu na nasłonecznienie. Ale czy to ma przełożenie na laser tego nie wiem.
To ja może przetłumaczę.
Idąc na zabieg goli się to, co aktualnie wyrosło, czyli włosy będace w fazie wzrostu oraz przejściowej. Jednakże, to nie jest wszystko, co posiadamy, bo część mieszków jest w uśpieniu- ok. 10-20%. Faza ta trwa 2-4 miesiące, więc prawdopodobne jest, że w czasie teoretycznej łysiny po laserze ze skóry wyjdą nowe włosy. To wg mnie też tłumaczy dlaczego niektóre osoby skarżą się na wzmożoną ilość owłosienia mimo zabiegów (1-2).
Nie widzę tu mitu, ani bzdury Jeśli źle rozumuję, to proszę o wyprowadzenie z błędu.
claroqueno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 14:23   #3887
coniglietto85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Czy orientujecie się jaki jest najnowocześniejszy laser dostępny na polskim rynku? Dotarłam do soprano ice ale może jest coś nowszego?
coniglietto85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 16:32   #3888
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez deadpool Pokaż wiadomość
chyba nie
brzmi lepiej niż bikini w przypadku mężczyzny a My będziemy wiedziały o co Ci chodzi

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

Cytat:
Napisane przez karambajka Pokaż wiadomość
trzeba normalnie zapłacić.
Pewnie zależy od salonu. Ja chodzę do 2 i w każdym o to pytałam i nie ma problemu, z tym, że chodzi o prawdziwe niedobitki.

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

Cytat:
Napisane przez claroqueno Pokaż wiadomość
To ja może przetłumaczę.
Idąc na zabieg goli się to, co aktualnie wyrosło, czyli włosy będace w fazie wzrostu oraz przejściowej. Jednakże, to nie jest wszystko, co posiadamy, bo część mieszków jest w uśpieniu- ok. 10-20%. Faza ta trwa 2-4 miesiące, więc prawdopodobne jest, że w czasie teoretycznej łysiny po laserze ze skóry wyjdą nowe włosy. To wg mnie też tłumaczy dlaczego niektóre osoby skarżą się na wzmożoną ilość owłosienia mimo zabiegów (1-2).
Nie widzę tu mitu, ani bzdury Jeśli źle rozumuję, to proszę o wyprowadzenie z błędu.
Rozumiem o co Ci chodzi ale te 10-20% więcej trudno nazwać wysypem. Zresztą jak więcej? Faza uśpienia trwa 2-4 miesiące czyli przyjmijmy na oko, że miesięcznie "budzi się" do życia 2-5 %? Dla mnie słowo "wysyp" to jakby po którymkolwiek zabiegu, pokazało się jeszcze więcej włosów niż na początku. A przecież ten proces przebiega płynnie, nawet jeżeli nie chodzimy na depilację a np. golimy skórę. To jest normalne, że część włosków jest uśpiona, część rośnie. Niech między zabiegami tak jak piszesz, dojdzie te kilka % to moim zdaniem jest i tak taka mała ilość, że nie powinna wzbudzać takich emocji.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 19:00   #3889
claroqueno
claroquesi
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 77
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
brzmi lepiej niż bikini w przypadku mężczyzny a My będziemy wiedziały o co Ci chodzi

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------


Pewnie zależy od salonu. Ja chodzę do 2 i w każdym o to pytałam i nie ma problemu, z tym, że chodzi o prawdziwe niedobitki.

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------


Rozumiem o co Ci chodzi ale te 10-20% więcej trudno nazwać wysypem. Zresztą jak więcej? Faza uśpienia trwa 2-4 miesiące czyli przyjmijmy na oko, że miesięcznie "budzi się" do życia 2-5 %? Dla mnie słowo "wysyp" to jakby po którymkolwiek zabiegu, pokazało się jeszcze więcej włosów niż na początku. A przecież ten proces przebiega płynnie, nawet jeżeli nie chodzimy na depilację a np. golimy skórę. To jest normalne, że część włosków jest uśpiona, część rośnie. Niech między zabiegami tak jak piszesz, dojdzie te kilka % to moim zdaniem jest i tak taka mała ilość, że nie powinna wzbudzać takich emocji.
no ok, to moze zbyt ekspresywnie opisalam ten'wysyp' to, co mi wyrosło, wygląda na 10% - przy prostym szacunku, ze na okolo 10 sasiednich mieszkow to jeden jest z nowym wlosem, a reszta z polaserowymi resztkami (tu dodam, że na przyszłość będe się starać unikać golenia, bo jednak jako dłuższe zdecydowanie szybciej/łatwiej się wysuwają) . Moze ich dlugosc 3-4 mm spotegowalo wrazenie ilosci.
claroqueno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-15, 20:24   #3890
deadpool
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar deadpool
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 333
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
brzmi lepiej niż bikini w przypadku mężczyzny a My będziemy wiedziały o co Ci chodzi
zgadzam się że dużo lepiej brzmi; ale zgodnie z definicją to raczej inna cześć ciała

pachwina to zagłębienie ciała znajdujące się między dolną, boczną częścią brzucha a wewnętrzną powierzchnią górnej części uda
deadpool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 21:29   #3891
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez deadpool Pokaż wiadomość
zgadzam się że dużo lepiej brzmi; ale zgodnie z definicją to raczej inna cześć ciała

pachwina to zagłębienie ciała znajdujące się między dolną, boczną częścią brzucha a wewnętrzną powierzchnią górnej części uda
Łooono!


Dobra, dzwonilam. Nic sie sensownego nie dowiedzialam. Maz mowi, ze wloskow mam mniej, ale wolno to idzie. Na.kolejny zabieg pojde dopiero po lecie, jak mi sie fazy unormuja, bede zywym testerem.faz wzrostu i depilacji co 3-4 miesiace
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 08:46   #3892
madziula_86
Przyczajenie
 
Avatar madziula_86
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 6
Dot.: depilacja laserowa - efekty na jak długo?

Jeden zabieg nie wystarczy na pewno. Po pierwszym zabiegu oczywiście włoski wypadną, ale na pewno nie wszystkie i i tak część z nich odrośnie. Zabiegów trzeba wykonać więcej w odstępach około miesięcznych.
madziula_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 10:12   #3893
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Łooono!


Dobra, dzwonilam. Nic sie sensownego nie dowiedzialam. Maz mowi, ze wloskow mam mniej, ale wolno to idzie. Na.kolejny zabieg pojde dopiero po lecie, jak mi sie fazy unormuja, bede zywym testerem.faz wzrostu i depilacji co 3-4 miesiace
krocze.

Nie chcieli tego zobaczyć? O poprawkach pewnie nie ma mowy co?
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 11:38   #3894
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
krocze.

Nie chcieli tego zobaczyć? O poprawkach pewnie nie ma mowy co?
Pewnie nie, bo w zasadzie z ich punktu widzenia zrobili wszystko ok. Mierzenie poziomu melabinybylo? Bylo. Moc dostosowana byla? Byla... moze rzeczywiscie w nastepnych zabiegach z wieksza moca pojdzie rzeczywiscir jak niektorym kobietom - dopiero po 3 jakis efekt...
Nie no, tak przyjrzalam sie sobie i faktycznie wloskow robi sie coraz mniej, moze nawet juz 1/3wypadla, ale to tak powoli idzie, ze zwariowac mozna. I jeszcze zapraszala mnie na zabieg w lipcu, bo wypada akurat nastepny wtedy! No jasne, chyba tylko po to, zeby laserowac drugi raz te same. Poczekam az sobie w spokoju urosna do dawnego stanu, o.
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 11:53   #3895
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Pewnie nie, bo w zasadzie z ich punktu widzenia zrobili wszystko ok. Mierzenie poziomu melabinybylo? Bylo. Moc dostosowana byla? Byla... moze rzeczywiscie w nastepnych zabiegach z wieksza moca pojdzie rzeczywiscir jak niektorym kobietom - dopiero po 3 jakis efekt...
Nie no, tak przyjrzalam sie sobie i faktycznie wloskow robi sie coraz mniej, moze nawet juz 1/3wypadla, ale to tak powoli idzie, ze zwariowac mozna. I jeszcze zapraszala mnie na zabieg w lipcu, bo wypada akurat nastepny wtedy! No jasne, chyba tylko po to, zeby laserowac drugi raz te same. Poczekam az sobie w spokoju urosna do dawnego stanu, o.
Skoro wypadają, do wyluzuj i daj im czas. Ja też za pierwszym razem panikowałam, bo mija miesiąc a tu ani drgnie, ale wszystko było ok. Kolejny zabieg robił zgodnie z rozkładem, było co laserować, bo zaraz po zgubieniu starych wyrosły nowe.
To trochę mit z tym że powinny wypaść do 3 tygodni, u każdego może być inaczej, dużo też zależy od miejsca na ciele.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 11:59   #3896
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Skoro wypadają, do wyluzuj i daj im czas. Ja też za pierwszym razem panikowałam, bo mija miesiąc a tu ani drgnie, ale wszystko było ok. Kolejny zabieg robił zgodnie z rozkładem, było co laserować, bo zaraz po zgubieniu starych wyrosły nowe.
To trochę mit z tym że powinny wypaść do 3 tygodni, u każdego może być inaczej, dużo też zależy od miejsca na ciele.
Panikowalam bo porownywalam sie z Wami i kolezanka, ktora po 3 tyg juz byla lysa
Teraz grzecznie bede czekac
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 16:28   #3897
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Panikowalam bo porownywalam sie z Wami i kolezanka, ktora po 3 tyg juz byla lysa
Teraz grzecznie bede czekac
Zrób test pęsetą. Jeżeli je złapało to wyjdą bez bólu, jeśli nie to będą się trzymały i rosły jak gdyby nigdy nic.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-17, 09:13   #3898
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Zrób test pęsetą. Jeżeli je złapało to wyjdą bez bólu, jeśli nie to będą się trzymały i rosły jak gdyby nigdy nic.
Robilam
Trzyma sie chowlerstwo.
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 01:18   #3899
deadpool
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar deadpool
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 333
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Co z tej listy polecacie, a czego nie polecacie? (szukam groupona)

Depi-Light http://depi-light.pl/

Medical Expert http://www.medicalexpert.pl/

Bella vita Clinic https://bellavitaclinic.pl/

Wileńska Clinic http://www.wilenskaclinic.pl/

Heaven Beauty & Spa http://www.heavenspa.pl/

Estetican http://www.estetican.pl/

Re Clinic http://www.centrummedycynyestetycznej.com/

Butterfly Body Clinic http://bbcklinika.pl/

Bella Clinic http://www.bellaclinic.pl/

Laser Expert https://www.facebook.com/Laser-Expert-155545604555624/
deadpool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-21, 11:49   #3900
MalinowaMamba
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 064
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Przymierzam się właśnie do depilacji laserowej bikini light sheerem. W ten piątek mam konsultacje, pani kazała mi się nie golić wcześniej żeby zobaczyć jak te włoski wyglądają. Rozumiem ze mnie pooglada, coś jeszcze się robi na takiej konsultacji? Liczę na spore efekty. Z natury jestem dosyć mocno owłosiona w dodatku bardzo ciemne wloski, po kilka z jednej cebulki, rosną nawet na pachwinach więc po latach depilacji maszynką mam dosyc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MalinowaMamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (1 użytkowników i 1 gości)
eudoxia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:54.