Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-08, 22:06   #241
verana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 102
Niestety też muszę popsuć opinię Annabelle. Schodzi z twarzy, twarz świeci sie okropnie po 2h. W porównaniu do Meow wypada słabiutko. Faktycznie kryje baaardzo mocno. Annabelle wystarczy jedna warstwa, Meow 2-3 przy czym ten drugi wyglada duzo bardziej naturalnie. Za to jestem zadowolona z flat-topa.
verana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 11:37   #242
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez verana Pokaż wiadomość
Niestety też muszę popsuć opinię Annabelle. Schodzi z twarzy, twarz świeci sie okropnie po 2h. W porównaniu do Meow wypada słabiutko. Faktycznie kryje baaardzo mocno. Annabelle wystarczy jedna warstwa, Meow 2-3 przy czym ten drugi wyglada duzo bardziej naturalnie. Za to jestem zadowolona z flat-topa.
Też tak uważam.

Ja z kolei nie wyobrażam sobie nakładać kilku warstw Nakładam zawsze tylko jedną i w przypadku MEOW też tak było. Annabelle kryje rzeczywiście mocno, ale co z tego... Meow rzeczywiście duzo lepszy.

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Pokaż wiadomość
Ten sklep to kosmetykimineralne.pl tam właśnie chciałam zamówić dodatkowe próbki innych marek.
Chodziło mi nie o odcień, ale o to jak wygląda na cerze, czy dobrze się dopasowuje, czy się nie waży ogólnie jak to wygląda na dłuższą metę.

Ostatnio trochę lepiej u mnie wyglądają te podkłady, ale szybko schodzą z twarzy i wysuszają trochę. Może to po prostu wina mojej suchej cery?
Zobaczymy jak to będzie w parze z pudrem perłowym z BU.

Ja mam próbkę Natural Fair ale jest trochę za jasny i zdecydowanie za chłodny. Podejrzewam, że dobry by był też Golden Fair/
Lumiere Veena Velvet u mnie nie podkreśla rozszerzonych porów (a mam niestety), nie waży się, jedynie porawiam linie od nosa do ust palcem rozcieram, dopasowuje się aczkolwiek gdy dobierzesz zły odcień to będzie się odznaczał.

Na dłuższą metę jest bardzo dobrze, nie świece się tak szybko. Używałam już wiele firm mineralnych i Lumiere wypada u mnie najlepiej, a mam naprawdę kapryśną cerę (trądzikowa, tłusta, rozszerzone naczynka).
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 16:00   #243
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Lumiere jest jednak dla mnie trochę za drogie jak na razie. Spróbuję jeszcze zamówić z Annabelle próbki Golden Fair i Golden light, a potem jakieś inne i będę tak próbować do skutku. Nie wiem tylko, czy jeśli kryjący wysusza mi skórę, sensownym jest zamawiać na próbę formułę matującą? Czy lepiej jednak połączyć kryjący z pudrem perłowym z BU?
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-16, 12:36   #244
2011801131227
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 723
GG do 2011801131227 Send a message via Skype™ to 2011801131227
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Powiem Wam dziewczyny, ze jakos przywykłam do tego , kryjącego podkładu.

Okazało się, ze po zadbaniui o skórę -olej arganowy, nie zapominanie o kremie pózniej!- na wieczór,

Oraz krem rano nakładany koniecznie na zwilzoną np. hydrolatem twarz( by się idealnie wchłonął)

I jest upragniony photoshop, bez skórek, efektu 'marmurka' i innych niedogodności.

Oczywiście to wszystko we współpracy z pudrem perłowym i mikrosferami silikonowymi 50/50 nakładanymi jako finiszer. Jako primer mikrosfery mnie zapychają - od czasu do czasu była jakas gula, po zmienieniu strategii problem zniknął
2011801131227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-16, 12:46   #245
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Pokaż wiadomość
Lumiere jest jednak dla mnie trochę za drogie jak na razie. Spróbuję jeszcze zamówić z Annabelle próbki Golden Fair i Golden light, a potem jakieś inne i będę tak próbować do skutku. Nie wiem tylko, czy jeśli kryjący wysusza mi skórę, sensownym jest zamawiać na próbę formułę matującą? Czy lepiej jednak połączyć kryjący z pudrem perłowym z BU?
Teraz jest organizowane zamówienie ze zniżką -25%

Przykładowo za najwiekszy podkład 12 g
18$ - 25% = 13,5 $ x 3,3 = 44,55 bez przesyłki
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 18:25   #246
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Teraz jest organizowane zamówienie ze zniżką -25%

Przykładowo za najwiekszy podkład 12 g
18$ - 25% = 13,5 $ x 3,3 = 44,55 bez przesyłki
Oo, a za ewentualną próbkę ile zapłacę? Mogłabyś podać mi linka do tych zamówień, bo jeszcze nigdy tak nie kupowałam
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 15:45   #247
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Pokaż wiadomość
Oo, a za ewentualną próbkę ile zapłacę? Mogłabyś podać mi linka do tych zamówień, bo jeszcze nigdy tak nie kupowałam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=356975&page=60

nie wiem jak jest dokladnie z próbkami bo nie zamawiałam. są chyba na allegro do kupienia.
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-25, 23:14   #248
2011801131227
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 723
GG do 2011801131227 Send a message via Skype™ to 2011801131227
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

dziewczyny, co odpowiada golden fair w pixie? wie ktoras moze?
2011801131227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-26, 09:09   #249
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez anitusica Pokaż wiadomość
dziewczyny, co odpowiada golden fair w pixie? wie ktoras moze?
chyba tinkerbell 2 albo 3
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-26, 21:52   #250
agusskaa2
Zadomowienie
 
Avatar agusskaa2
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 393
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Pomóżcie, proszę.
Dotychczas używałam dwóch podkładów mineralnych: Meow FF w kolorze Chartreux 2 (light) oraz Lilly Lolo China Doll .
Pierwszy jest idealny, chociaż mógłby być o 3% jaśniejszy))
Zastanawiam się nad podkładem matującym lub kryjącym (nie wiem, którą formułę wybrać, mam sieczkę na twarzy, ale boję się zapychania przy formule kryjącej) w kolorze golden fairest albo natural fairest...
__________________
agusskaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-26, 22:24   #251
2011801131227
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 723
GG do 2011801131227 Send a message via Skype™ to 2011801131227
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez agusskaa2 Pokaż wiadomość
Pomóżcie, proszę.
Dotychczas używałam dwóch podkładów mineralnych: Meow FF w kolorze Chartreux 2 (light) oraz Lilly Lolo China Doll .
Pierwszy jest idealny, chociaż mógłby być o 3% jaśniejszy))
Zastanawiam się nad podkładem matującym lub kryjącym (nie wiem, którą formułę wybrać, mam sieczkę na twarzy, ale boję się zapychania przy formule kryjącej) w kolorze golden fairest albo natural fairest...
a co Cie ma zapchać przy akurat przy formule kryjącej, skoro jest mineralna, bo nie rozumeim?:confu sed:
2011801131227 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-26, 22:29   #252
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez anitusica Pokaż wiadomość
a co Cie ma zapchać przy akurat przy formule kryjącej, skoro jest mineralna, bo nie rozumeim?:confu sed:
Przecież minerały mogą zapychać...
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-26, 22:55   #253
2011801131227
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 723
GG do 2011801131227 Send a message via Skype™ to 2011801131227
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

mi się wydaje, że niektórzy mylą to z purgingiem..no ale każdy ma swoje zdanie
2011801131227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 08:38   #254
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Polecam formułę matującą, bo przy kryjącej u mnie na twarzy robi się ... ciastolina. Skóre mam suchą. Bezwgledu na to czy nakładam podkład na krem czy sam, efekt jest zawsze tragiczny. Formuła matująca za to wygląda bardzo naturalnie, ale krycie oceniłabym na średnie.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 09:59   #255
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Podstawowe składniki kosmetyków mineralnych nie są komedogenne, ale trudno przewidzieć, jak się będą zachowywać po wymieszaniu z sebum na twarzy. Mocno kryjące formuły nakładane zbyt obficie mogą "fizycznie" blokować ujścia gruczołów łojowych, a także powodować powstawanie potówek (miliaria). U siebie obserwuję drobne krostki powstające niemal "w oczach" za sprawą podkładów bogatych w mikę (być może ostre krawędzie jej cząstek działają drażniąco na mieszki).
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-01, 11:37   #256
Kleik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 191
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Uzywam juz parę miesięcy podkładu Annabelle Minerals w formule kryjącej- do tej pory było super, a od jakiegoś czasu podkład strasznie się waży i schodzi z twarzy (szczególnie z nosa) Nic nie zmieniałam, ani kremu ani pudru Chyba wypróbuję formułę matującą...
Kleik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-01, 12:41   #257
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

zima.... widocznie skóra potrzebuje nieco innej pielęgnacji w tym czasie.
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 13:44   #258
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

W które odcienie celować?
W LL jestem China Doll, a cerę mam neutralna z lekkim przesunięciem w ciepłą stronę, ale naprawdę lekkim.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 22:38   #259
MnemeE
Raczkowanie
 
Avatar MnemeE
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 94
GG do MnemeE Send a message via Skype™ to MnemeE
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Jeszcze nie używałam nigdy podkładu mineralnego ale od jakiegoś czasu mam taki zamiar. Gdy tylko znajdzie się gotówka na pewno zakupię sobie ze 3 próbki. Z Revlona CS używam 150 Buff i mam zamiar zakupić Golden Fairest we wszystkich trzech wersjach (matującej, kryjącej i rozświetlającej). Zastanawiałam się nad opcjami Naural i Beige ale z tego co tu czytam zdecydowałam że sobie je odpuszcze. Fajnie by było trafić na jakąś promocje tak jak wcześniej było, pędzel za 3 zł (WOW) zwłaszcza że ja takiego pędzla jeszcze nie posiadam

Edytowane przez MnemeE
Czas edycji: 2013-01-06 o 22:42 Powód: niedokończony post, przypadkowa publikacja
MnemeE jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-16, 19:58   #260
nandadevir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 154
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

To forum i wy dziewczyny jesteście po prostu super!!!!
Dotychczas używałam fluidów, nawet najdrozszych, prawie żaden się nie sprawdził(tak jak AM). Sypkich pudrów/podkladów nie używałam, kiedyś tak, w latach 90 ale one koszmarne były.
Do rzeczy. Moja 36 letnia cera dziś wyglądała tak cudownie, że brak mi słów.
Kupiłam próbki: light, fair golden, matujące i kryjące. Dzięki waszym opisom i zdjęciom trafiłam w 100% w odcień. Dla porównania idealny był dla mnie odcień revlon 150 - odpowiada golden fair. Light jest jak dla mnie na bardziej na lato.
Mam cerę tłustą(T) i suchą, podkład kryjący dwa razy aplikowany, nie był widoczny (dzięki Abigail za film na Youtube) po uwaga 8h!!! nie zważyl się i nie świeciłam się jak przy innych tylko lekko odbijalam światło

Zastanawiam się nad korektorem. Używacie go punktowo, czy na calą twarz? Jaki odcień dla siebie wybrać, ten jasny wydaje się bialy.
nandadevir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 20:25   #261
malaosmiornica
Raczkowanie
 
Avatar malaosmiornica
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 103
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ja też używam Golden Fair i pod to mam korektor Medium, jasny jest zdecydowanie za blady
malaosmiornica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 00:18   #262
panna lucy
Raczkowanie
 
Avatar panna lucy
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 260
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Może zapchać. Odstaw i najwyżej po zaleczeniu cery sprawdź jeszcze raz czy zapchanie się powtórzy.
Hej dziewczyny, piszę tu i mam nadzieję, że otrzymam jakąś wiadomość...
Od ponad tygodnia testuję podkłady mineralne Anabelle, są to moje pierwsze minerały. Poszukiwanie podkładu zakończyłam na Rimmel Match Perfection i w sumie do pewnego stopnia byłam zadowolona, jednak szukałam czegoś zbawiennego dla mojej cery. Jest mieszana, ma dużą skłonność do zanieczyszczeń. Przejrzałam KWC minerałów, ofertę Anabells, długo męczyłam wzrok podglądaniem zdjęć kolorów na blogach etc. W końcu zdecydowałam się na dwie próbki podkładów i dwie różu. Tuż przed rozpoczęciem testowania byłam na oczyszczaniu manualnym- sądziłam, że w ten sposób będę nakładać ten podkład zupełnie "na czysto" no i najlepiej zaobserwuję efekty. Jeśli chodzi o kolory, używam jednego, który strzeliłam idealnie, róże też są bajeczne. Byłam zadowolona, sądziłam, że znalazłam swój ideał:za małe pieniądze, dobrze dobrany kolor, a co najważniejsze-"zdrowy" dla cery. Pierwszy dzień- pierwsza krostka Nie powiązałam tego z nowym podkładem, jak mogłabym go podejrzewać o coś takiego... Po tygodniu jest jednak coraz gorzej, a wygląda to tak: rano używam podkładu na krem z serii trądzikowej DLA (on akurat nie jest winowajcą, używam od dłuższego czasu), nakładam podkład i róż Anabelle, jest pięknie, potem wracam do domu i w sumie im dłużej jestm poza nim (czyli noszę podkład na twarzy), tym więcej czerwonych krostek, jakiejś kaszki (tydzień po oczyszczaniu!), innych większych świństewek... Już sama nie wiem, czy te brudy mogą być jednak efektem kiepskiego oczyszczania? Dodam, że nie robiłam go pierwszy raz i nigdy nie było takich cudów. A jeśli to podkład mineralny, to jak i co może mnie aż tak zapychać? Przecież, u licha, są w nim tylko trzy składniki! Jestem naprawdę zawiedziona i zdezorientowana, już nie wiem co mam odstawić, co zmienić...

Edytowane przez panna lucy
Czas edycji: 2013-01-17 o 00:20
panna lucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 15:34   #263
verana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 102
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Lucy - podkład annabelle jest jedynym minerałkiem (wersja kryjąca), który mnie zapycha. Z tego co się dowiedziałam, to faktycznie podkłady mineralne nie mają składników zapychających, ale już w kontakcie z naszym sebum owszem

Teraz używam meow i zero problemów
verana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 16:15   #264
panna lucy
Raczkowanie
 
Avatar panna lucy
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 260
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dzięki za odpowiedź, verana... Szkoda, że tak pechowo trafiłam, kolory są naprawdę w porządku Tylko teraz trochę się uprzedziłam do minerałów i boję się ryzykować z droższymi podkładami, ech... Skład podkładu Meow wygląda tak oto, wg Wizażu: Skład: Mica, Zinc Oxide, Titanium Dioxide, Boron Nitride, Iron Oxides (kryjący). Z kolei Anabell: Mica, Titanium Dioxide, Zinc Oxide, Iron Oxide, Ultramarines (matujący i takiego też mam próbki). Choć podobno to się zmienia w zależności od tego, jaką ma się wersję podkładu. Patrzyłam właśnie na Meow, bo też ma ubogi skład, ale już sama nie wiem. Czy jest wersja matująca tego podkładu? W kolejnym spisie składników komedogennych, który znalazłam wczoraj widnieje Titanium Dioxide. Składnik powtarza się i w podkładzie Meow i Anabell... Przeglądałam ten wątek i widziałam, że Moderatorka również pisała o możliwości zapychania przez minerały; podawała tam mikę jako głównego winowajcę w jej przypadku. Mika też jest podstawą podkładów tych dwóch firm:/Nie wiem, zgłupiałam, wychodzi na to, że im więcej człowiek zaczyna zdawać sobie sprawę z czym to się je, tym gorzej. Dalej nie mieści mi się w głowie, jak minerał, który ma być w stu procentach naturalny mógł wyrządzić mi więcej krzywd, niż napchany silikonami drogeryjny kosmetyk...? Chciałabym dowiedzieć się też trochę więcej od Moderatorki, jaki podkład Jej służy... Tak to sobie tłumaczę: skoro są jednak osoby o tak dziwacznej cerze jak moja, to może będę mogła skorzystać z ich doświadczeń i trafię na jakiś ideał dla siebie...

Edytowane przez panna lucy
Czas edycji: 2013-01-17 o 16:18
panna lucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 17:24   #265
MnemeE
Raczkowanie
 
Avatar MnemeE
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 94
GG do MnemeE Send a message via Skype™ to MnemeE
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez nandadevir Pokaż wiadomość
To forum i wy dziewczyny jesteście po prostu super!!!!
Dotychczas używałam fluidów, nawet najdrozszych, prawie żaden się nie sprawdził(tak jak AM). Sypkich pudrów/podkladów nie używałam, kiedyś tak, w latach 90 ale one koszmarne były.
Do rzeczy. Moja 36 letnia cera dziś wyglądała tak cudownie, że brak mi słów.
Kupiłam próbki: light, fair golden, matujące i kryjące. Dzięki waszym opisom i zdjęciom trafiłam w 100% w odcień. Dla porównania idealny był dla mnie odcień revlon 150 - odpowiada golden fair. Light jest jak dla mnie na bardziej na lato.
Mam cerę tłustą(T) i suchą, podkład kryjący dwa razy aplikowany, nie był widoczny (dzięki Abigail za film na Youtube) po uwaga 8h!!! nie zważyl się i nie świeciłam się jak przy innych tylko lekko odbijalam światło

Zastanawiam się nad korektorem. Używacie go punktowo, czy na calą twarz? Jaki odcień dla siebie wybrać, ten jasny wydaje się bialy.
Przeglądnęłam ten wątek co nieco i wiedziałam że jedna dziewczyna porównuje odcień Golden FAIREST do Revlona 150 Buff którego używam... teraz mam dylemat, bo chciałam kupić już pełno wymiarowe opakowanie.
MnemeE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 19:24   #266
nandadevir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 154
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

też miałam dylemat, pamiętam to porównanie ale znalazłam też informację(nie pamiętam czy tu czy na jednym z blogów) o tym, że między fair a fairest jest bardzo mała różnica, więc dlatego mi też pewnie fair spasował mi na twarzy. Nie mam najjaśniejszej skóry i trochę bałam się wziąśc ten najjaśniejszy bo też nie chciałam wygladać trupio blado. Mam nadzieję, ze pomogłam, bo nie chcę wprowadzać w błąd, może się jeszcze ktoś wypowie.
nandadevir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 19:35   #267
verana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 102
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Widzisz mnie zapycha wszystko, kremy dla dzieci, róże, pudry matujące, żele do twarzy, no wszystko. Fluid płynny-na rynku istnieją może 2 które mnie nie zapychają, a wypróbowałam już chyba większość Mam cerę bardzo skłonną do zapychania. Meow mnie absolutnie nie zapycha, annabelle niestety tak a wielka szkoda, bo pięknie kryje i jest tani.
verana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 19:46   #268
nandadevir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 154
Dot.: Do MnemeE

Znalazłam zapis Andy, to porownanie fairest do revlona buff 150.
Kupiła tylko odcień fairest i jakiś zupelnie inny beige chyba, więc nie miala porównania z fair.
nandadevir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 19:53   #269
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

U mnie dziwna rzecz- kryjące wersje podkładów mnie zapychały, natomiast wersja matująca jak na razie mi służy. Zobaczymy co dalej..

Akurat mam cerę b. jasną - wybrałam natural fairest - wcale nie jest aż tak bardzo jasny) w pierwszej chwili widać na twarzy ale po chwili wszystko ładnie się stapia i nie jest widoczny. Efekt - super

Pozostałe odcienie dla mnie były za ciemne -większość po chwili od nałożenia wpadała w pomarańczowe odcienie (takie solarne).

U mnie grunt do dobre nawilżenie skóry (odpowiedni krem). Wtedy wszystko ładnie się łączy.
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 00:26   #270
kolorowo_
Raczkowanie
 
Avatar kolorowo_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 145
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Witajcie dziewczyny!

To mój pierwszy post na forum mineralnym, choć nie pierwsza wizyta Chcę całkowicie odstawić zwykłe podkłady i inne dziadostwa, które mi nie służą, tym bardziej, że nigdy nie lubiłam się malować. Poza tym przeraża mnie efekt tapety czy też maski na twarzy, w sumie jest to coś, czego się wręcz boję, tak jak człowiek może bać się latać

I tu się pojawia problem, bo niestety coraz częściej ten efekt u siebie zauważam, zwłaszcza widać to na zdjęciach. Używam naprawdę małych ilości fluidu i pudru, więc to zdecydowanie wina koloru. Jeszcze chyba mi się nie zdarzyło idealnie dobrać odcienia, choć z drugiej strony dużego doświadczenia nie mam, bo miałam do tej pory tylko trzy podkłady. Zawsze mi się wydawało, że moja skóra wpada w różowe tony i nadal tak myślę, zdecydowanie nie mam oliwkowej karnacji. Ale mam cerę delikatnie naczynkową i może tu jest pies pogrzebany?

W związku z tym pozwolę sobie "zasypać" Was zdjęciami, na których w miarę widać jak podkład odcina się od szyi i reszty ciała. Najbardziej koszmarne jest zdjęcie z psiakiem, wyglądam jak kostucha skrzyżowana ze świnką piggy. Miałam wtedy na sobie pożyczony podkład Max Factor lasting performance 106 Natural beige i puder CoverGirl 105 Ivory, wiem, niezbyt dobrane, ale dokańczam resztki pudru od cioci, a on i tak jest słaby, okrutnie szybko się ściera. Na pozostałych (wybaczcie to wdzięczenie się, ale chciałam zaprezentować się siostrze w nowej szmince ) jest Maybelline Affinitone 24H 020 Cameo. Czy mogłaby mi któraś z Was powiedzieć czy to wina zbyt jasnego podkładu, zbyt ciemnego, złej tonacji?

Nie wiem w jakie kolory celować z Annabelle (formuła matująca), myślę o Natural Fair i Golden Fairest (golden to tak na próbę), czy to dobry wybór? Będę naprawdę wdzięczna za podpowiedzi

Edytowane przez kolorowo_
Czas edycji: 2013-02-13 o 12:14
kolorowo_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:47.