Błona dziewicza została mimo współżycia?! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-31, 00:01   #1
wildroses94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 2

Błona dziewicza została mimo współżycia?!


Witam,
Zaczęłam współżycie ok. rok temu. Bardzo długo trzeba było próbować, by przerwać błonę, bardzo bolało, aż w końcu się udało, przy czym było mnóstwo krwi. Później już wszystko było w porządku. Jakiś czas temu zauważyłam, że w miejscu wejścia do pochwy mam coś dziwnego, takie nieregularne tkanki. Uznałam, że to normalne, i nie myślałam nad tym.
Dzisiaj zauważyłam, że te tkanki wystają bardziej niż zazwyczaj. Ścisnęłam je lekko, i nie poczułam kompletnie nic, jakby były martwe i nie unerwione. Trochę się zmartwiłam, bo myślałam, że to co wystaje to wargi sromowe mniejsze, ale poszukałam w internecie, i wygląda to identycznie jak błona dziewicza. Tylko czy to możliwe, że błona zostałaby tak długo mimo współżycia?
Wiem, koniecznie muszę udać się do ginekologa, jak najszyciej pójdę się zapisać, ale będę pewnie musiała trochę poczekać. Bardzo się martwię tą błoną, czy są jakieś zagrożenia w związku z tym, że ona nadal tam jest?
wildroses94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 07:15   #2
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Błona dziewicza została mimo współżycia?!

Cytat:
Napisane przez wildroses94 Pokaż wiadomość
Witam,
Zaczęłam współżycie ok. rok temu. Bardzo długo trzeba było próbować, by przerwać błonę, bardzo bolało, aż w końcu się udało, przy czym było mnóstwo krwi. Później już wszystko było w porządku. Jakiś czas temu zauważyłam, że w miejscu wejścia do pochwy mam coś dziwnego, takie nieregularne tkanki. Uznałam, że to normalne, i nie myślałam nad tym.
Dzisiaj zauważyłam, że te tkanki wystają bardziej niż zazwyczaj. Ścisnęłam je lekko, i nie poczułam kompletnie nic, jakby były martwe i nie unerwione. Trochę się zmartwiłam, bo myślałam, że to co wystaje to wargi sromowe mniejsze, ale poszukałam w internecie, i wygląda to identycznie jak błona dziewicza. Tylko czy to możliwe, że błona zostałaby tak długo mimo współżycia?
Wiem, koniecznie muszę udać się do ginekologa, jak najszyciej pójdę się zapisać, ale będę pewnie musiała trochę poczekać. Bardzo się martwię tą błoną, czy są jakieś zagrożenia w związku z tym, że ona nadal tam jest?
Przecież błona dziewicza magicznie nie znika kiedy zaczyna się współżyć tylko rozciąga się lub pęka więc coś jak najbardziej może po niej zostać.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 09:25   #3
anusska89
Raczkowanie
 
Avatar anusska89
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 111
Dot.: Błona dziewicza została mimo współżycia?!

Cytat:
Napisane przez aKatia Pokaż wiadomość
Przecież błona dziewicza magicznie nie znika kiedy zaczyna się współżyć tylko rozciąga się lub pęka więc coś jak najbardziej może po niej zostać.
Po roku od rozpoczęcia współżycia ?
__________________
''Są ludzie, z którymi od pierwszej chwili znajdujesz wspólny język. A potem bez względu na upływ czasu, dzielące was kilometry albo dni milczenia wystarczy, jedno spojrzenie i znów rozumiecie się bez słów.''
— Mia


anusska89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 10:24   #4
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Błona dziewicza została mimo współżycia?!

Cytat:
Napisane przez anusska89 Pokaż wiadomość
Po roku od rozpoczęcia współżycia ?
Ale co ma do tego od jak dawna współżyje. Błona miała się zetrzeć od seksu czy co? Nie rozumiem zdziwienia, błoną dziewicza zostaje rozciągnięta lub rozerwana przy pierwszym razie ale nie wiem jak miałaby zniknąć.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 10:35   #5
wildroses94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 2
Dot.: Błona dziewicza została mimo współżycia?!

Cytat:
Napisane przez aKatia Pokaż wiadomość
Ale co ma do tego od jak dawna współżyje. Błona miała się zetrzeć od seksu czy co? Nie rozumiem zdziwienia, błoną dziewicza zostaje rozciągnięta lub rozerwana przy pierwszym razie ale nie wiem jak miałaby zniknąć.
Mnie zdziwiło to, że ta błona wydaje się być nieunerwiona i martwa, to normalne?
wildroses94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 10:41   #6
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Błona dziewicza została mimo współżycia?!

Cytat:
Napisane przez wildroses94 Pokaż wiadomość
Mnie zdziwiło to, że ta błona wydaje się być nieunerwiona i martwa, to normalne?
Jeżeli masz wątpliwości to lepiej żeby obejrzał to lekarz ale pozostałości po błonie to mogą być takie jakby "farfocle" ze skóry i unerwione raczej nie są.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 12:21   #7
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Błona dziewicza została mimo współżycia?!

Idź do lekarza. Nie da się pomylić błony z wargami sromowymi
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-31 12:21:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:37.