kosmetyki mineralne Lucy Minerals - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-29, 11:34   #3571
lejla11
Raczkowanie
 
Avatar lejla11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 257
GG do lejla11
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

oj kusi mnie strasznie ten nowy zestaw promocyjny, jest do jutra...

End of August Special #2 - 8/29 - 8/31
You will receive 2 Full Size
Foundations or Finishing Powders, 3 Shadows, Liners, or Brow Powders, and an Ultimate Long Handled Flat Top Buffer Brush.

Plus you will receive the Free Gifts with Purchase for August ~ a Full Size Blush and another Foundation or Finishing Powder.

Plus FREE Shipping for US and International orders!

Po zamknięciu zamówienia na demo kit, z którym wiązałam wielkie nadzieje sprawdzam stronę lucy z nadzieją na promocję. No i jest! Ale za dużo tego jak dla mnie...

W sumie 3 podkłady albo puder wykańczający, 3 cienie albo linery, róż i pędzel flat top.

Chętnie zamówiłabym ten zestaw z kimś na pół, ja chciałabym 2 podkłady, dwa cienie ( jeden cień i liner). Nad pędzlem się zastanawiam, ale mogę z niego zrezygnować. Mam z maestro i jest wystarczający, chyba, ze polecacie ten z lucy jest lepszy do minerałów?
Chciałabym kogoś z Krakowa albo z kim mogę się spotkać w Krakowie i podzielić paczką.
Co do ceny to chciałabym wszystko obliczyć proporcjonalnie. Wychodzi mniej więcej połowę taniej... This is a retail value of $89. Price: $46.00

NIEAKTUALNE

Edytowane przez lejla11
Czas edycji: 2011-08-30 o 21:39
lejla11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 12:13   #3572
BothSides
Rozeznanie
 
Avatar BothSides
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 501
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Szkoda że już zamówiłam, bo może byśmy się dogadały... Too late.

Dziewczyny, na ile Wam starcza big Lucy (prze mniej więcej codziennym stosowaniu)?
BothSides jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 15:34   #3573
_Chofi_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 22
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Tworazka ja używam Calista 2 na codzień i zpróbek Lucy, które miałam (Light, Cream, Bisque), jak dla mnie najbardziej podobny był Cream. Light - zbyt różowy, Bisque - zdecydowanie za pomarańczowy. Ale to tylko moje subiektywne obserwacje

I właśnie mam pytanie do znawczyń Lucy Który odcień jest minimalnie ciemniejszy od Cream, ale w podobnej tonacji (bez różowości i pomarańczy..). Jako, że po lecie jestem trochę opalona Cream jest odrobine za jasny. Może Cream Olive? Czy jest dużo ciemniejszy?
_Chofi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 16:07   #3574
lejla11
Raczkowanie
 
Avatar lejla11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 257
GG do lejla11
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

ja mam ciemniejsze tonacje, nie mogę się wypowiedzieć...
lejla11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 16:23   #3575
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez _Chofi_ Pokaż wiadomość
Tworazka ja używam Calista 2 na codzień i zpróbek Lucy, które miałam (Light, Cream, Bisque), jak dla mnie najbardziej podobny był Cream. Light - zbyt różowy, Bisque - zdecydowanie za pomarańczowy. Ale to tylko moje subiektywne obserwacje

I właśnie mam pytanie do znawczyń Lucy Który odcień jest minimalnie ciemniejszy od Cream, ale w podobnej tonacji (bez różowości i pomarańczy..). Jako, że po lecie jestem trochę opalona Cream jest odrobine za jasny. Może Cream Olive? Czy jest dużo ciemniejszy?


dziekuje za odpowiedz
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 21:02   #3576
marsylia
Wtajemniczenie
 
Avatar marsylia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 165
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez lejla11 Pokaż wiadomość
oj kusi mnie strasznie ten nowy zestaw promocyjny, jest do jutra...

End of August Special #2 - 8/29 - 8/31
You will receive 2 Full Size
Foundations or Finishing Powders, 3 Shadows, Liners, or Brow Powders, and an Ultimate Long Handled Flat Top Buffer Brush.

Plus you will receive the Free Gifts with Purchase for August ~ a Full Size Blush and another Foundation or Finishing Powder.

Plus FREE Shipping for US and International orders!

Po zamknięciu zamówienia na demo kit, z którym wiązałam wielkie nadzieje sprawdzam stronę lucy z nadzieją na promocję. No i jest! Ale za dużo tego jak dla mnie...

W sumie 3 podkłady albo puder wykańczający, 3 cienie albo linery, róż i pędzel flat top.

Chętnie zamówiłabym ten zestaw z kimś na pół, ja chciałabym 2 podkłady, dwa cienie ( jeden cień i liner). Nad pędzlem się zastanawiam, ale mogę z niego zrezygnować. Mam z maestro i jest wystarczający, chyba, ze polecacie ten z lucy jest lepszy do minerałów?
Chciałabym kogoś z Krakowa albo z kim mogę się spotkać w Krakowie i podzielić paczką.
Co do ceny to chciałabym wszystko obliczyć proporcjonalnie. Wychodzi mniej więcej połowę taniej... This is a retail value of $89. Price: $46.00
ja bym mogła wziąć tylko jeden podklad no i nie jestem z Krakowa.. wiec chyba Ci nie pomoge
__________________
Franek - świt 26.04.2011czy można kochać bardziej ?

WYMIANKA
marsylia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 07:34   #3577
BothSides
Rozeznanie
 
Avatar BothSides
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 501
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Ej, przyszłam tu tylko żeby wyrazić swój zachwyt... Co mi dziś Lucyna zrobiła! Mam twarz jak z reklamy! A wszytko przez korektor Kobo który wczoraj kupiłam. Pięknie zamaskował zaczerwienienia i niedoskonałości= użyłam mniej podkładu bo nie musiałam tego już nim maskować= 3 warstwy cieniuteńskie nałożone FT bez rozcierania (żeby korektora nie zetrzeć)= CUDO a nie twarz!!!! Zobaczymy jak będzie za kilka godzin, ale teraz zachwyt total. Acha, nie użyłam też dziś kremu, bo miałam świetnie nawilżoną po nocy twarz (rano tylko micel i hydrolat) i to chyba też sprawiło że leży jak ulał. Kocham Lucy!!!
BothSides jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-30, 09:46   #3578
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Annie wyslala linki do nowych filmikow jakiejs fanki na YT:

http://www.youtube.com/watch?v=Vdm0F...8-f34a063a4701

oraz
http://www.youtube.com/watch?v=JbD3b...2-a041fae38a44

ten pierwszy jest bardzo pomocny, drugi chyba mniej, dziewczyna sie po prostu zachwyca LM
Twierdzi, ze OCC trzyma jej mat przez 10h... szczesciara
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 11:01   #3579
gubis
Rozeznanie
 
Avatar gubis
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 536
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

wczoraj dostałam swoje pierwsze, pełnowymiarowe opakowania lucynek wybrałam cream olive, medium olive, róż juicy peach i sweet dreams ambrosie + próbkę sea coral.
do tej pory, przez blisko rok, korzystałam z próbek dopasowując idealny odcień, co wystarczyło aby wywołać u mnie absolutne zauroczenie tymi produktami!
korzystam z formuły original, mimo cery mieszanej. wolę lekki glow, który w ciepłe dni pojawia się u mnie po kilku godzinach, od przesuszenia. podkład, mimo lekkiego świecenia się skóry, nigdy jeszcze nie spłynął. niekiedy lekko się wyciera, ale jest to na tyle subtelne, że efekt dalej pozostaje oszałamiający.
wydajność samych próbek jest nieprawdopodobna, choć czasami naprawę mam co ukrywać, dlatego myślę, że prędzej zdecyduję się na inny odcień, niż zużyję całość
skorzystałam z przesyłki darmowej i po raz kolejny musiałam na nią czekać niecałe 7 dni roboczych. obsługa i kontakt z tą firmą to czysta przyjemność, szczerze polecam
__________________
24.01.2010 daję szansę moim włosom
gubis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 11:15   #3580
Delorean
Raczkowanie
 
Avatar Delorean
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 217
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez gubis Pokaż wiadomość
wczoraj dostałam swoje pierwsze, pełnowymiarowe opakowania lucynek wybrałam cream olive, medium olive, róż juicy peach i sweet dreams ambrosie + próbkę sea coral.
do tej pory, przez blisko rok, korzystałam z próbek dopasowując idealny odcień, co wystarczyło aby wywołać u mnie absolutne zauroczenie tymi produktami!
korzystam z formuły original, mimo cery mieszanej. wolę lekki glow, który w ciepłe dni pojawia się u mnie po kilku godzinach, od przesuszenia. podkład, mimo lekkiego świecenia się skóry, nigdy jeszcze nie spłynął. niekiedy lekko się wyciera, ale jest to na tyle subtelne, że efekt dalej pozostaje oszałamiający.
wydajność samych próbek jest nieprawdopodobna, choć czasami naprawę mam co ukrywać, dlatego myślę, że prędzej zdecyduję się na inny odcień, niż zużyję całość
skorzystałam z przesyłki darmowej i po raz kolejny musiałam na nią czekać niecałe 7 dni roboczych. obsługa i kontakt z tą firmą to czysta przyjemność, szczerze polecam
Ja też jestem zachwycona Lucy! Podkład ma krycie jak bajka. Brak słów! I super wydajność!
__________________
Mój Blog - http://deloean.blogspot.com/
Ćwiczę z E. Chodakowską+ skakanka
Delorean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 11:37   #3581
201703061232
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 605
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Chcę zamówić sobie face it kit, czy mogę sobie wybrać pędzel? Potrzebuję do różu. Napisałam maila, ale nikt mi nie odpisał.
201703061232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-30, 11:46   #3582
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez zbecka Pokaż wiadomość
Chcę zamówić sobie face it kit, czy mogę sobie wybrać pędzel? Potrzebuję do różu. Napisałam maila, ale nikt mi nie odpisał.
Face it Kit nie zawiera pedzla, mozesz sobie dokupic osobno, ale w takim wypadku chyba bardziej Ci sie oplaca Back to School Special
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 15:32   #3583
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

ma ktoś może porównanie shell beige do soft beige.? czy soft jest mocno ciemniejszy niż shell i mniej różowy?
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 15:50   #3584
lejla11
Raczkowanie
 
Avatar lejla11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 257
GG do lejla11
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Gajowniczka Pokaż wiadomość
ma ktoś może porównanie shell beige do soft beige.? czy soft jest mocno ciemniejszy niż shell i mniej różowy?
halo halo

ja mam właśnie te dwa odcienie soft jest ciemniejszy o ton od shell beige.
Mam w planach zrobić swatche tych ciemniejszych odcieni, dla osób z ciemną karnacją. Jak zrobię to wrzucę na pewno na forum.

Jeżeli chodzi o odcień różu, ja go nie widzę w żadnym... są to dla mnie beże tak jak i medium caramel i light medium, natomiast golden medium i tan olive wpadają w żółte odcienie. to tyle z próbek, które posiadam.

---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

Może mi ktoś podpowiedzieć jak się zamawia próbki z linerów i cieni?

Edytowane przez lejla11
Czas edycji: 2011-08-30 o 15:50
lejla11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 15:56   #3585
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

aha.czyli dla mnie jednak soft beige byłby za ciemny.dzięki za odpowiedź.
a próbek cieni i linerów nie ma.są tylko normalne wymiary.Wielkośći mniej więcej sampla cienia EDM.

Edytowane przez Gajowniczka
Czas edycji: 2011-08-30 o 15:58
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 16:13   #3586
lejla11
Raczkowanie
 
Avatar lejla11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 257
GG do lejla11
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Delorean Pokaż wiadomość
Ja też jestem zachwycona Lucy! Podkład ma krycie jak bajka. Brak słów! I super wydajność!
ja kocham za wydajność, efekt nieskazitelnej buzi, naturalny wygląd a przede wszystkim, że mnie nie zapycha i nie mam po nim syfów ani zaskórników, problem zniknął. Cud!
lejla11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 17:45   #3587
201703061232
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 605
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez dudkaaa Pokaż wiadomość
Face it Kit nie zawiera pedzla, mozesz sobie dokupic osobno, ale w takim wypadku chyba bardziej Ci sie oplaca Back to School Special
Tak coś mi się pomyliło. Właśnie złozyłam swoje 1 zamówienie. Zamówiłam express kit 2 i pędzel do różu. Niestety nie widziałam comment box i wysłałam maila z odcieniem i formułą podkładu oraz kolore rózu- który jest gratis . Mam nadzieję, że ktoś zagląda na maila luśkowego i dostanę właściwe odcienie. Nie napisałam tylko w mailu jaką formułę pudru wykańczającego chcę - wybrać mogę sama czy nie można wybierać? (- napisane jest,żeby wybrać tylko odcień podkładu).
201703061232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 21:41   #3588
lejla11
Raczkowanie
 
Avatar lejla11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 257
GG do lejla11
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez zbecka Pokaż wiadomość
Tak coś mi się pomyliło. Właśnie złozyłam swoje 1 zamówienie. Zamówiłam express kit 2 i pędzel do różu. Niestety nie widziałam comment box i wysłałam maila z odcieniem i formułą podkładu oraz kolore rózu- który jest gratis . Mam nadzieję, że ktoś zagląda na maila luśkowego i dostanę właściwe odcienie. Nie napisałam tylko w mailu jaką formułę pudru wykańczającego chcę - wybrać mogę sama czy nie można wybierać? (- napisane jest,żeby wybrać tylko odcień podkładu).
pudry chyba nie mają odcieni... z tego co się orientuję
lejla11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 15:10   #3589
Czekoladka585
Raczkowanie
 
Avatar Czekoladka585
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 115
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez lejla11 Pokaż wiadomość
ja kocham za wydajność, efekt nieskazitelnej buzi, naturalny wygląd a przede wszystkim, że mnie nie zapycha i nie mam po nim syfów ani zaskórników, problem zniknął. Cud!
kurczę, a u mnie na razie średnio... Testuję drugi dzień .Wczoraj nałożyłam Lucynę - creamy olive tylko na malutką ilość kremu Cetaphil, po tym, jak oczywiści się wchłoną. Pierwszy efekt-super, cera wygładzona, ładne krycie itp.
Dziś spróbowałam z cream. I tak: najpierw ten sam kremik co wczoraj, na to baza mineralna z Pixie i dopiero Lucy. Efekt dużo gorszy, słabsze krycie, jednoczesne wysuszenie (pewnie przez bazę) i świecenie skóry już po godzinie... Nie rozumiem... leczę cerę dermatologicznie, stosuję po południu Duac, potem mieszankę "robioną", na noc Differin. Czy to może mieć jakiś wpływ na Luśkę? Szkoda by było,bo widzę jej potencjał...
Czekoladka585 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-31, 16:00   #3590
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez zbecka Pokaż wiadomość
(...) Nie napisałam tylko w mailu jaką formułę pudru wykańczającego chcę - wybrać mogę sama czy nie można wybierać? (- napisane jest,żeby wybrać tylko odcień podkładu).
Mozesz wybrać formułę pudru .
Jeśli jeszcze nie dostalaś info o wysyłce, to napisz drugiego maila.
A nuż się uda
__________________






BigMama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 19:37   #3591
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

zamawiałyście próbki z Lucy?
Ja na zbiorowym zamówieniu dostałam w jednym woreczku strunowym 1/3 podkładu (normalnej pojemności które Lucy wysyła), w innych było po 2/3. Czy Wam się też takie coś zdarzyło? To nie fair że takie różne pojemności dają
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 20:00   #3592
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Tak.
To samo jest z Bigami - w jednym więcej , w drugim mniej.
Różnice może nie aż tak znaczne, ale są.
Ostatnio zamawiałam Ambrosię i też dostałam mniej, niż za pierwszym razem.
__________________







Edytowane przez BigMama
Czas edycji: 2011-08-31 o 20:01
BigMama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 08:54   #3593
lejla11
Raczkowanie
 
Avatar lejla11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 257
GG do lejla11
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez BigMama Pokaż wiadomość
Tak.
To samo jest z Bigami - w jednym więcej , w drugim mniej.
Różnice może nie aż tak znaczne, ale są.
Ostatnio zamawiałam Ambrosię i też dostałam mniej, niż za pierwszym razem.
tak sobie mysle, ze Lucy jest mloda firma i pewnie wiekszosc rzeczy robia tam dalej recznie. dlatego pojemnosci sa rozne.ostatnio robia duzo pormocji i tak sie zastanawiam, jak firma sie rozrosnie i uzyska popularnosc edm to ceny podskocza! A poki co lucyna w porownaniu do innych jesto polowe tansza...
lejla11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 16:34   #3594
Riddim
Zadomowienie
 
Avatar Riddim
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Ost
Wiadomości: 1 160
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Lucy, mamy problem!
Formuły Light używam od marca, ale dopiero teraz zauważyłam... po nałożeniu podkładu swędzi mnie skóra. Problem znika po zmyciu proszku. Zauważyłam też, że jeżeli używam podkładu przez dłuższy czas codziennie to pojawia się kaszka. Przeszukałam wątek - wychodzi na to, że takie "podrażnienie" jeżeli to można nazwać, występowało u innych dziewczyn.
Tylko czy to możliwe, żeby problem pojawił się dopiero teraz? I jaki składnik może być tego sprawcą? Witamina C, czy może to być jeszcze coś innego?
Dodam, że używam naprzemiennie Lucy i podkładu Pixie.Oprócz podkładu nie używam primera ani niczego wykańczającego, czasami tylko psikam twarz mgielką Beauty Formulas (skład: de-ionised aqua, di methyl ether).
Jeżeli powinnam odstawić Lucy to jaki podkład może być jej zamiennikiem, jaki ma podobną formułę? A tak pięknie nam się współpracowało
__________________
wymieniam kosmetyki
Riddim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 17:11   #3595
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Lucy Light nie ma w skladzie witaminy C.
__________________






BigMama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 17:33   #3596
Riddim
Zadomowienie
 
Avatar Riddim
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Ost
Wiadomości: 1 160
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Faktycznie, przepraszam, nie doczytałam dokładnie. Co może być więc przyczyną?
__________________
wymieniam kosmetyki
Riddim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 14:19   #3597
sterylna
Rozeznanie
 
Avatar sterylna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 582
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Skład Lucy Light: zinc oxide, titanium dioxide, mica, magnesium stearate, iron oxides.

Nie ma dużego wyboru, a nie podrażnia Cię przypadkiem pixie ( z alantoiną)?
__________________
I'm on tequila diet so far I've lost 3 days.
sterylna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 15:54   #3598
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Mnie podrażniało Lucy Light tak samo jak i original. Podejrzewam że to kwestia proporcji albo stęzenia składników , nie bez znaczenia jest też jakość półproduktów . Podobną konsystencję mają Adorned, ale jest teraz ostatni dzwonek zeby je dostać. Zamykają sklep na jakiś zcas po 7 września.
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 19:38   #3599
Riddim
Zadomowienie
 
Avatar Riddim
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Ost
Wiadomości: 1 160
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

sterylna, wydaje mi się, że to nie Pixie. Używam albo Pixie albo Lucy a swędzenie występuje tylko kiedy mam Lucy na buzi . Teraz 2 dni używałam wyłącznie Pixie i nic takiego nie miało miejsca. Za kilka dni znów spróbuję nałożyć Luśkę, żeby się upewnić.

Porównałam składy z pudełeczek. W składzie Pixie znajdują się te same składniki co w Lucy minerals z wyjątkiem "magnesium stearate". No, ale może rzeczywiście chodzi o stężenia składników, tak jak pisze Julianka.

Dziękuję za pomoc, wszelkie inne wskazówki nadal mile widzane
__________________
wymieniam kosmetyki
Riddim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 21:23   #3600
lejla11
Raczkowanie
 
Avatar lejla11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 257
GG do lejla11
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Riddim Pokaż wiadomość
sterylna, wydaje mi się, że to nie Pixie. Używam albo Pixie albo Lucy a swędzenie występuje tylko kiedy mam Lucy na buzi . Teraz 2 dni używałam wyłącznie Pixie i nic takiego nie miało miejsca. Za kilka dni znów spróbuję nałożyć Luśkę, żeby się upewnić.

Porównałam składy z pudełeczek. W składzie Pixie znajdują się te same składniki co w Lucy minerals z wyjątkiem "magnesium stearate". No, ale może rzeczywiście chodzi o stężenia składników, tak jak pisze Julianka.

Dziękuję za pomoc, wszelkie inne wskazówki nadal mile widzane
Też czasem obserwuje lekkie szczypanie. ..
Czy w formule original jest coś co może wysuszać?
lejla11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-12 00:45:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:42.