Miękki członek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-08-16, 09:45   #1
patrycja77
Raczkowanie
 
Avatar patrycja77
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 322
Question

Miękki członek


Mój chłopak ma słaby wzwód,możemy się kochać ale najpierw muszę go pobudzać ręką a potem go wprowadzić.Mimo tego nie jest nigdy tak twardy jak powinien i w związku z tym słabo go czuje a doznania raczej nikłe.Pytanie:jaki lek pomoże?brał kiedyś testosteron zapisany przez seksuologa ale pomógł niewiele.Może jakieś leki na prostatę by pomogły chociaż ma dopiero 30lat.Bardzo proszę o radę.
patrycja77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-16, 12:33   #2
malpica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 43
Dot.: Miękki członek

Słuchaj, a może warto udać sie jeszcze raz do tego seksuologa, powiedziec ze testosteron nie dal oczekiwanych rezultatow i ze prosicie o jakis inny lek...Myśle ze twoj chłopak nie powienien brac zadnych lekow na prostate bez uzgodnienia tego z lekarzem, poniewaz mysle ze jest za mlody na to by miec tego typu dolegliwosci...Spróbujcie moze przed sexem jakis różnych pieszczot, a ty jezeli wiesz ze twoj facet lubi gdy go dotkasz, powinnas robic to tak dlugo az osiagnie upragniona twardosc...porozmaiwaj o ym z partnerem i razem zdecydujcie, jakie wyjscie bedzuie najlepsze...
malpica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 13:49   #3
emilka92111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 103
GG do emilka92111
Dot.: Miękki członek

Mam podobny problem.
emilka92111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 16:22   #4
vatras5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5
Dot.: Miękki członek

Od razu mówię że specjalista nie jestem, ale przyczyną takiego stanu rzeczy może być np. ciężka choroba, wada wrodzona lub wypadek, przypadłość można pokonać poprzez wzmocnienie osłabionych tkanek penisa i stymulację produkcji testosteronu. Jeżeli do tego swój tryb życia i sposób odżywiania uczynimy zdrowszym i bardziej racjonalnym, efekty przyjdą szybko i poradzimy sobie sami z tą beznadziejną przypadłością. A głownie chodzi o to żeby poprawić krążenie krwi w prąciu i jądrach, a to z kolei wymaga systematycznego treningu (jak na siłowni). W internecie można znaleźć wiele poradników, ćwiczeń które pomagają na tą przypadłość
vatras5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 11:55   #5
wloszka69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 32
Dot.: Miękki członek

a jak sie zabezpieczacie?
wloszka69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 12:32   #6
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: Miękki członek

Cytat:
Napisane przez patrycja77 Pokaż wiadomość
Mój chłopak ma słaby wzwód,możemy się kochać ale najpierw muszę go pobudzać ręką a potem go wprowadzić.Mimo tego nie jest nigdy tak twardy jak powinien i w związku z tym słabo go czuje a doznania raczej nikłe.Pytanie:jaki lek pomoże?brał kiedyś testosteron zapisany przez seksuologa ale pomógł niewiele.Może jakieś leki na prostatę by pomogły chociaż ma dopiero 30lat.Bardzo proszę o radę.
Zamiast seksuologa ja bym na jego miejscu poszła do urologa. Przyczyną może być choroba, infekcja cewki moczowej, schorzenia prostaty, któraś z chorób przenoszonych podczas stosnku jak chlamydie i inne pokrewne. Dopiero po wykluczeniu takich dolegliwości powinien sięgnąć po ewentualne leki pobudzające. I raczej bym sobie na waszym miejscu tego nie bagatelizowała bo może się skończyć impotencją.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 14:59   #7
Shady44
Raczkowanie
 
Avatar Shady44
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: West-Coast
Wiadomości: 341
Dot.: Miękki członek

zadnych leków na prostate ludzie!!

do urologa marsz jesli nigdy przenigdy nie osiaga pełnego wzwodu! mozna spokojnie nad tym popracowac.
__________________
Walkin' tall against the rain...
Shady44 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-31, 19:46   #8
molinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 52
Dot.: Miękki członek

Mój mąż miał przez kilka miesięcy problemy ze wzwodem i wtedy bardzo mu/nam pomogła [ciach] - to lek na erekcję. Bardzo wygodne jest to, że działa po krótkiej chwili, nie trzeba odczekiwać godziny i daje spontaniczność w sypialni dzięki temu

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2016-02-01 o 07:47
molinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 00:57   #9
Esiulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 25
Dot.: Miękki członek

Może być to spowodowane problemami naczyniowymi, np. nadciśnieniem. Poczytaj o kardioseksuologii

Edytowane przez Esiulka
Czas edycji: 2016-02-01 o 01:02
Esiulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-01 01:57:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:30.