Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy. - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-07-23, 14:46   #781
shandi
Raczkowanie
 
Avatar shandi
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 141
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
tam na górze nad napisem NEUTRAL jest maleñkimi literami napisane neutral beiges - czyli neutralne be¿e, wiêc ciep³e.
P-violet/no brown - fiolet bez br±zu, czyli raczej och³adza olor

Pod ¿adnym pozorem nie mieszaj mixa.088 z Welii z L'orealem matrixem, bo to przecie¿ 2 ró¿ne firmy!!! Miesza siê mixy z tej samej firmy co farba.
A Ty masz utleniane w³osy???jako¶ na poziom 8 czy 9 mi wygl±daj±? bo w rozja¶nianych w³os wytrawiony nie ma pigmentu no i w³a¶nie farba nie ma siê czego chwyciæ. I dobrze, ¿e kupi³a¶ 7.0, tylko zastanawiam siê, bo jak masz refleks z³oty to niebieski mix 0.88 + z³oto/¿ó³ty = zielony (a tego chyba nie chcesz), a je¶li masz rudy refleks to rudy + niebieski = neutralny br±z. Uwaga nie dawaj mixu do mieszanki wiêcej ni¿ 2cm wyci¶niêtej glisty (z tubki). Mixton przyciemnia ok 1 ton wiêc za jasno chyba nie bêdzie, nawet siê zastanawiam, czy nie bêdzie za ciemno. Ja zawsze robiê próbê na pasemku gdzie¶ od spodu gdzie nie widaæ. Ten koleston na jakiej wodzie siê robi? chyba na 4%, nie? to dobrze, bo nie rozja¶ni Ci odrostu

caate - "czyli radzisz kupic mi 6%?
i na koñce zrobiæ seledyn, na gore bardziej niebieski fiolet" tak, w sumie na górê tego fioletu to ma³o, tylko na odrost uwaga! A jak to potem zmalaksowaæ? ot zagwozdka,...chyba na raty???
no racja...mieszac nie powinnam. Nie mam rozjasnionych wlosow, zwykle uzywam 4% do farby. refleks nam raczej bardziej rudy niz zloty. dodam troszke mniej niz 2cm mixu i zrobie na pasemku najpierw, zobaczymy co wyjdzie
shandi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-23, 16:30   #782
aklina
Rozeznanie
 
Avatar aklina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 719
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Maria2008 Poka¿ wiadomo¶æ

Od jakiego¶ czasu nasz³o mnie na zimne br±zy. Dwa miesi±ce temu farbowa³am goldwellem 5BP, niestety nie by³am z tego koloru zadowolona, poniewa¿ kolor szybko mi siê spra³.
Wiêc zafarbowa³am tym razem 6MB zdjêcia s± poni¿ej:

Nie wiem co mam zrobiæ ¿eby wyszed³ mi zimny br±z zawsze widze te rudo¶ci
Ten 6MB jest trochê bordowy/br±zowy ciep³y? A z 5BP nie by³a¶ zadowolona tylko dlatego, ¿e siê szybko spra³, czy ogólnie kolor wyszed³ ¶redni?

zyta82 - w³a¶nie nie wiem dok³adnie jakie to by³y proporcje, mixu mia³am trochê mniej ni¿ polowe tubki, a utleniaczy 3 buteleczki, które siê koñczy³y, wiêc mo¿e tak 3 do 1 wysz³o albo 4 do 1... Jak zacznie mi schodziæ czerñ to porobiê fotki!
__________________
aklina jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-23, 17:23   #783
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Maria2008 Poka¿ wiadomo¶æ
W takim razie pisze jeszcze raz i przepraszam, ale wiadomo¶æ by³a pisana szybko, poniewa¿ dziecko mi zacze³o marudziæ i nie mog³am siê skupiæ.

Od jakiego¶ czasu nasz³o mnie na zimne br±zy. Dwa miesi±ce temu farbowa³am goldwellem 5BP, niestety nie by³am z tego koloru zadowolona, poniewa¿ kolor szybko mi siê spra³.
Wiêc zafarbowa³am tym razem 6MB zdjêcia s± poni¿ej:

Nie wiem co mam zrobiæ ¿eby wyszed³ mi zimny br±z zawsze widze te rudo¶ci
Kiedy¶ farbowa³am goldwellem 4N lub 3 N mia³am w tedy ciemne. Teraz chce zmieniæ, ale jak narazie mi to nie wychodzi
No to teraz wiadomo, o co chodzi Ten 5BP (a wyszed³ Ci zimny po tej farbie?) móg³ siê szybko spraæ, bo pewnie robiony na s³abszej wodzie ni¿ 6%? Je¶li nie to takie s± w³a¶nie goldwelle, mi tez po arbowaniu u fryzjera po 2 tygodniach wyp³uka³y siê na rudo (bo zimne pigmenty ponoæ wyp³ukuj± siê pierwsze), taki ju¿ urok farbowania w³osów...niestetyJe¶li przeszkadzaj± ci wci±¿ rudo¶ci zainwestuj w niebieski mixton, dzia³a tu zasada neutralizowania kolorów na kole kolorów, (naprzeciwleg³e siê neutralizuj±). Zobacz ten post tu jest wszystko o tym napisane i na dole masz w PDF-ie wszystko o farbowaniu (kliknij tu #634) A widzisz Aklina napisa³a, ¿e ten 6MB jest ciep³y wiêc znów bêdziesz brn±æ w rudy.

Cytat:
Napisane przez aklina Poka¿ wiadomo¶æ
Ten 6MB jest trochê bordowy/br±zowy ciep³y? A z 5BP nie by³a¶ zadowolona tylko dlatego, ¿e siê szybko spra³, czy ogólnie kolor wyszed³ ¶redni?

zyta82 - w³a¶nie nie wiem dok³adnie jakie to by³y proporcje, mixu mia³am trochê mniej ni¿ polowe tubki, a utleniaczy 3 buteleczki, które siê koñczy³y, wiêc mo¿e tak 3 do 1 wysz³o albo 4 do 1... Jak zacznie mi schodziæ czerñ to porobiê fotki!
Bo wg, mnie 1 czê¶æ mixu : 5 czê¶ci oxydantu to ju¿ jest du¿o...A Ty prawie pó³ tubki

shandi- ale wiesz na 60cm wyci¶niêtej z tubki glisty farby dajesz 2cm mixu, wiêc proporcja ok 1:30 tego mixa, zacznij od mniejszych proporcji, jak bêdzie wychodzi³ rudy to dasz wiêcej niebieskiego (nikt nie wyciska tak farby w glistê, ale najlepiej obrazowo pokazaæ) Przepisowo jest napisane, ¿e w poziomie 7 siê dodaje 4cm mixu na 60cm farby i + oczywi¶cie oxy tak jak w instrukcji.
Mo¿esz sobie te¿ poczytaæ ten post 634 (na górze)
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-23, 21:43   #784
Maria2008
Zadomowienie
 
Avatar Maria2008
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 1 351
GG do Maria2008
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez aklina Poka¿ wiadomo¶æ
Ten 6MB jest trochê bordowy/br±zowy ciep³y? A z 5BP nie by³a¶ zadowolona tylko dlatego, ¿e siê szybko spra³, czy ogólnie kolor wyszed³ ¶redni?

zyta82 - w³a¶nie nie wiem dok³adnie jakie to by³y proporcje, mixu mia³am trochê mniej ni¿ polowe tubki, a utleniaczy 3 buteleczki, które siê koñczy³y, wiêc mo¿e tak 3 do 1 wysz³o albo 4 do 1... Jak zacznie mi schodziæ czerñ to porobiê fotki!

Kolor 6MB da³am zdjêcia. Na górze mam zimny, a na bokach przebija mi rudy.
5BP wyszed³ podobnie ale ten mi siê spra³ po 2tyg. Co zawsze na br±zach mia³am odrost, tyle ¿e to by³ kolor 3N.
Podobaj± mi siê oba kolory
Jak zafarbujesz tym 5BP to wklej fotki jestem ciekawa jak Tobie wyjdzie

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

[QUOTE=zyta82;28310322]No to teraz wiadomo, o co chodzi Ten 5BP (a wyszed³ Ci zimny po tej farbie?) móg³ siê szybko spraæ, bo pewnie robiony na s³abszej wodzie ni¿ 6%? Je¶li nie to takie s± w³a¶nie goldwelle, mi tez po arbowaniu u fryzjera po 2 tygodniach wyp³uka³y siê na rudo (bo zimne pigmenty ponoæ wyp³ukuj± siê pierwsze), taki ju¿ urok farbowania w³osów...niestetyJe¶li przeszkadzaj± ci wci±¿ rudo¶ci zainwestuj w niebieski mixton, dzia³a tu zasada neutralizowania kolorów na kole kolorów, (naprzeciwleg³e siê neutralizuj±). Zobacz ten post tu jest wszystko o tym napisane i na dole masz w PDF-ie wszystko o farbowaniu (kliknij tu #634) A widzisz Aklina napisa³a, ¿e ten 6MB jest ciep³y wiêc znów bêdziesz brn±æ w rudy.

Tak wyszed³ zimny kolor tylko szybko zrudzia³. Robi³am tak jak napisa³a¶ na 3% wodzie.
Poczytam o farbowaniu mixtonami bo nawet nie wiem o co chodzi.
Dziêki za podpowied¼ tym razem spróbuje na 6% wodzie


Mam pytanie czy mixtony to tylko z londy? czy s± te¿ inne?

Edytowane przez Maria2008
Czas edycji: 2011-07-23 o 22:14
Maria2008 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-23, 22:23   #785
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Maria2008 Poka¿ wiadomo¶æ
.....
Robi³am tak jak napisa³a¶ na 3% wodzie.
Poczytam o farbowaniu mixtonami bo nawet nie wiem o co chodzi.
Dziêki za podpowied¼ tym razem spróbuje na 6% wodzie

Mam pytanie czy mixtony to tylko z londy? czy s± te¿ inne?
Prawie ka¿da firma na mixtony w swojej palecie, jak zobaczysz niebieski, czerwony, ¿ó³ty, pomarañczowy to w³a¶nie to s± mixy. ja u¿ywam z Allwaves mam czerwony i niebieski i mieszam na fiolet, caate u¿ywa z
Chantal Prosalon ma 3 podstawowe kolory i te¿ czasem miesza w zale¿no¶ci jaki reflrks, te w sumie s± najtañsze i efekty po na³o¿eniu z farb± i6% oxy( i od razu spienieniu z ciep³± wod±, po 10 min. sp³ukujemy ) na 3 tygodnie do max miesi±ca spokój.
A co do 6% to nie k³ad¼ na odrost , tzn. na³ó¿ na d³ugo¶æ a na koñcu na odrost, ¿eby nie rozja¶ñi³o. A... mi³ej lektury ¿ycze
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-24, 14:41   #786
Maria2008
Zadomowienie
 
Avatar Maria2008
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 1 351
GG do Maria2008
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Zyta dziêki Ci bardzo ju¿ wiem o co chodzi
1 wrze¶nia ide do fryzjera poogl±dam palete i zobacze mo¿e co¶ wykombinujemy razem
Maria2008 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-24, 14:57   #787
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Maria2008 Poka¿ wiadomo¶æ
Zyta dziêki Ci bardzo ju¿ wiem o co chodzi
1 wrze¶nia ide do fryzjera poogl±dam palete i zobacze mo¿e co¶ wykombinujemy razem
Zdjêcia palet masz w necie te¿.Je¶li nie masz ¿adnej imprezy na któr± potrzebne Ci w³osy od fryzjera to ja bym radzi³a kupowanie przez internet i robiæ w domku. Ja p³aci³am rok temu 110 za farbowanie (goldwellem) i podciêcie, ale, ¿e nigdy nie by³am zadowolona zaczê³am dr±¿yæ temat farbowania i jestem bardziej zadowolona, ni¿ z pracy "specjalisty" i p³acê 13z³ za farbê + 12z³ oxy .A je¶li ju¿ pójdziesz to fryzjerce nie mów o co chodzi, ¿e siê znasz , tylko j± podpytaj tak jakby z ciekawo¶ci (ja gram zawsze ciekawskiego g³upa, w sumie teraz ju¿ nie chodzê farbowaæ, tylko podcinaæ, ale info te¿ wyci±gam ), co Ci k³adzie .....i zapamiêtaj, a potem bêdziesz robiæ sobie to samo w domu.
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-07-25, 09:40   #788
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cze¶æ mam okazjê zamówiæ od siostry z UK farbê popielaty br±zik i zastanawiam siê czy która¶ z Was mia³a okazjê testowaæ te odcienie? Clairol u nas nie ma ale Shwarzkopf jest tyle, ¿e bez tego odcienia...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg ash.jpg (36,6 KB, 15 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 562_01.jpg (30,6 KB, 29 za³adowañ)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-25, 15:23   #789
aniula884
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Ole¶nica
Wiadomo¶ci: 97
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Hej
A ja mam takie pytanie mam aktualnie po rozja¶nianiu rudo-czerwone refleksy bo schodzi³am z czarnego koloru i po przewertowaniu wszystkich stron tego w±tku kupi³am Wella Color Touch 0.88 i 6.7 i teraz moje pytanie jest nastepujace czy po zmieszaniu tych farb niechciane refleksy sie zniweluja czy trzeba do tej mieszanki kupic nature czyli 6.0 zeby nie wyszly zielone wlosy ? Prosze tez o jakas rade co do proporcji, mam w³osy za ³opatki aa i najwazniejsze czy mogê do tego u¿yæ oksydanu 3% z firmy Leo ? i jeszcze jedna sprawa jak dodam ten mixton niebieski do farby to ile powinnam trzymac to na w³osach ? czy po prostu normalnie tak jak w instrucji trzeba trzymac ?

Edytowane przez aniula884
Czas edycji: 2011-07-25 o 15:27
aniula884 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-25, 16:50   #790
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez aniula884 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej
A ja mam takie pytanie mam aktualnie po rozja¶nianiu rudo-czerwone refleksy bo schodzi³am z czarnego koloru i po przewertowaniu wszystkich stron tego w±tku kupi³am Wella Color Touch 0.88 i 6.7 i teraz moje pytanie jest nastepujace czy po zmieszaniu tych farb niechciane refleksy sie zniweluja czy trzeba do tej mieszanki kupic nature czyli 6.0 zeby nie wyszly zielone wlosy ? Prosze tez o jakas rade co do proporcji, mam w³osy za ³opatki aa i najwazniejsze czy mogê do tego u¿yæ oksydanu 3% z firmy Leo ? i jeszcze jedna sprawa jak dodam ten mixton niebieski do farby to ile powinnam trzymac to na w³osach ? czy po prostu normalnie tak jak w instrucji trzeba trzymac ?
najlepiej, gdyby oksydant by³ tej samej marki, co farba
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-25, 17:00   #791
shandi
Raczkowanie
 
Avatar shandi
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 141
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ mam okazjê zamówiæ od siostry z UK farbê popielaty br±zik i zastanawiam siê czy która¶ z Was mia³a okazjê testowaæ te odcienie? Clairol u nas nie ma ale Shwarzkopf jest tyle, ¿e bez tego odcienia...
ja farbowalam ta CLAIROL 6A i na moich wlosach wyszlo bardzo ciemno. jesli chcesz mniej wiecej taki kolor jak na pudelku to ja kupilabym jasniejsza

Edytowane przez shandi
Czas edycji: 2011-07-25 o 17:02
shandi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-25, 17:31   #792
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez shandi Poka¿ wiadomo¶æ
ja farbowalam ta CLAIROL 6A i na moich wlosach wyszlo bardzo ciemno. jesli chcesz mniej wiecej taki kolor jak na pudelku to ja kupilabym jasniejsza
A by³ chocia¿ popielaty?
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-25, 18:15   #793
shandi
Raczkowanie
 
Avatar shandi
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 141
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

kachula byl popielaty,ale bardzo szybko sie wyplukal i mialam czerwone refleksy. byc moze dlatego,ze pod spodem mialam cieply braz
shandi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-25, 18:23   #794
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez shandi Poka¿ wiadomo¶æ
kachula byl popielaty,ale bardzo szybko sie wyplukal i mialam czerwone refleksy. byc moze dlatego,ze pod spodem mialam cieply braz
Mi chyba ciep³y nie pasuje i chce przej¶æ na ch³odny. Boje siê aby tylko jaka¶ zieleñ mi nie wysz³a. Bo ch³odny na ciep³y co¶ kiedy¶ s³ysza³am. Ale ciep³y zawsze kusi bo mam jeszcze w szafce dwie farby ciep³ego. Orzecha i kakao Ale teraz szukam ch³odnego i chyba w Polsce ¿adna drogeryjna farba nie ma takich odcieni
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-25, 19:56   #795
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

kupilam dzis 1l oxy 6% za 12,50 i ide mixowac
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-25, 20:32   #796
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ mam okazjê zamówiæ od siostry z UK farbê popielaty br±zik i zastanawiam siê czy która¶ z Was mia³a okazjê testowaæ te odcienie? Clairol u nas nie ma ale Shwarzkopf jest tyle, ¿e bez tego odcienia...
Ja mia³am w Anglii robione na przemian pasemka blond (rozja¶niacz) i 4.0 Polly Color, jako¶ 2£ kosztowa³±, ale 3 lata temu, piêkny popielaty by³ tylko ciemny (ale pasemka mi trochê rozja¶nia³y t± ciemno¶æ, nie by³o ¿adnego ciep³ego pefleksu, tyle, ¿e ja jak k³ad³am t± farbê, to nie mia³am ¿adnych ciep³ych refleksów, bo na blond pasemka by³y k³adzione) i chyba jak bêdê w UK to sobie kupiê, zaraz poszukam fotek i jak znajdê to wklejê.

aniula884- Je¶li s± rozja¶nione bez pigmentu, to ¿eby siê równomiernie zafarbowa³y i farba nie sp³ynê³a po pierwszym farbowaniu zrobi³abym pó³ na pó³ 6.7 z 7.0, bo mixton i tak Ci przyciemni o pó³ do 1 tonu. Skoro masz rudo/czerwone to przyda³o by siê niebiesko zielony kolor po³o¿yæ. Je¶li masz wiêcej rudych to niebieski je zakryje, ale mo¿e wyj¶æ trochê fioletowy, bo niebieski zneutralizuje rudy, a czerwieñ której nie zneutralizujesz po po³±czeniu siê z niebieskim utworzy fioletow± po¶wiatê (refleks). Mo¿esz mieszaæ 6.7 z 0.88 tylko 0.88 daj tak jak pisa³am ni¿ej na 60cm "glistê" farby 6.7 daj 2 do 4 cm mixu 0.88.
Ja Color Touch robi³am na Leo i by³o dobrze. Fryzjerka nam pisa³a, ¿e mo¿na u¿ywaæ innego oxy ni¿ farba.
Trzymaj tak jak w instrukcji, a na pewno nie d³u¿ej, cyba, ¿e zauwa¿ysz, ¿e Ci odrost rozja¶nia, ale 4% jest s³aba i raczej przyciemnia ni¿ rozja¶nia.
Zeleñ wychodzi rzeczywi¶cie jak sie po³o¿y na ciep³y z³oty/¿ó³ty - zimny popielaty/niebieski, bo ¿ó³ty + niebieski = zielony.....mieszanie kolorów siê k³ania

Caate........no to ju¿ siê jutra nie mogê doczekaæ jak bêd± suche, trzymam kciuki

Fotki po 4.0 Polly Color, z pasemkami rozja¶nianymi...miodzio by³, tylko ciemny
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF0495.jpg (52,5 KB, 58 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0536.jpg (138,8 KB, 92 za³adowañ)

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-07-25 o 21:08
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-26, 09:19   #797
Maria2008
Zadomowienie
 
Avatar Maria2008
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 1 351
GG do Maria2008
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Zdjêcia palet masz w necie te¿.Je¶li nie masz ¿adnej imprezy na któr± potrzebne Ci w³osy od fryzjera to ja bym radzi³a kupowanie przez internet i robiæ w domku. Ja p³aci³am rok temu 110 za farbowanie (goldwellem) i podciêcie, ale, ¿e nigdy nie by³am zadowolona zaczê³am dr±¿yæ temat farbowania i jestem bardziej zadowolona, ni¿ z pracy "specjalisty" i p³acê 13z³ za farbê + 12z³ oxy .A je¶li ju¿ pójdziesz to fryzjerce nie mów o co chodzi, ¿e siê znasz , tylko j± podpytaj tak jakby z ciekawo¶ci (ja gram zawsze ciekawskiego g³upa, w sumie teraz ju¿ nie chodzê farbowaæ, tylko podcinaæ, ale info te¿ wyci±gam ), co Ci k³adzie .....i zapamiêtaj, a potem bêdziesz robiæ sobie to samo w domu.

Wiem wiem ile kosztuje farbowanie u fryzjera bo chodze ju¿ hmm...z 10 lat
Teraz mam problem z dobrym fryzjerem, poniewa¿ od 2 lat mieszkam w innym mie¶cie, a tutaj jako¶ nie moge znale¶æ dobrego fryzjera. Wiêc zadzwoni³am na stare ¶mieci i mam namiar na dobr± fryzjerkê(zobaczymy) najbardziej zale¿y mi na fajnym wycieniowaniu w³osówbo jak narazie to pora¿ka
Jakie¶ 2 miesi±ce temu kupi³am sobie 2 farby i 1L oxy.


Zdjêcia w³osków fajne. kiedy¶ te¿ takie mia³am, ale wole siê w ciemniejszych a teraz jakie masz obecnie

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
kupilam dzis 1l oxy 6% za 12,50 i ide mixowac

³ooo ale tanioo ja da³am ponad 30z³

Mam pytanko czy farba + oxy = ta sama firma czy mo¿e byæ mix


Widzia³am Twoj± stronkê jestem pe³na podziwu pieknie a brwi masz cudne te¿ chce takie
Maria2008 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-26, 11:21   #798
aniula884
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Ole¶nica
Wiadomo¶ci: 97
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ

aniula884- Je¶li s± rozja¶nione bez pigmentu, to ¿eby siê równomiernie zafarbowa³y i farba nie sp³ynê³a po pierwszym farbowaniu zrobi³abym pó³ na pó³ 6.7 z 7.0, bo mixton i tak Ci przyciemni o pó³ do 1 tonu. Skoro masz rudo/czerwone to przyda³o by siê niebiesko zielony kolor po³o¿yæ. Je¶li masz wiêcej rudych to niebieski je zakryje, ale mo¿e wyj¶æ trochê fioletowy, bo niebieski zneutralizuje rudy, a czerwieñ której nie zneutralizujesz po po³±czeniu siê z niebieskim utworzy fioletow± po¶wiatê (refleks). Mo¿esz mieszaæ 6.7 z 0.88 tylko 0.88 daj tak jak pisa³am ni¿ej na 60cm "glistê" farby 6.7 daj 2 do 4 cm mixu 0.88.
Ja Color Touch robi³am na Leo i by³o dobrze. Fryzjerka nam pisa³a, ¿e mo¿na u¿ywaæ innego oxy ni¿ farba.
Trzymaj tak jak w instrukcji, a na pewno nie d³u¿ej, cyba, ¿e zauwa¿ysz, ¿e Ci odrost rozja¶nia, ale 4% jest s³aba i raczej przyciemnia ni¿ rozja¶nia.
Zeleñ wychodzi rzeczywi¶cie jak sie po³o¿y na ciep³y z³oty/¿ó³ty - zimny popielaty/niebieski, bo ¿ó³ty + niebieski = zielony.....mieszanie kolorów siê k³ania
Czyli z tego wychodzi ze mam zmieszac 60 ml( 6.7 farby) z 3 ml mixtonu i do tego oxydant 3% 120ml tak jak w instrukcji farby wella color touch,dobrze zrozumia³am ? bo niby ta farba 6.7 powinna zniwelowaæ czerwone refleksy a w po³±czeniu z niebieskim mixtonem wyjdzie turkus czyli rudych refleksów tez po tym farbowaniu nie powinno byc :P a jeszcze mam takie pytanie bo chce rozjasnic jeszcze troche te w³osy i zazwyczaj po sp³ukaniu tego rozjasniacza odrosty robia mi sie zó³te to jakbym po³ozy³a na nie sama farbe 6.7 oczywiscie z oxy to nie powinno nic z³ego sie stac ?
aniula884 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-26, 15:59   #799
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez aniula884 Poka¿ wiadomo¶æ
Czyli z tego wychodzi ze mam zmieszac 60 ml( 6.7 farby) z 3 ml mixtonu i do tego oxydant 3% 120ml tak jak w instrukcji farby wella color touch,dobrze zrozumia³am ? bo niby ta farba 6.7 powinna zniwelowaæ czerwone refleksy a w po³±czeniu z niebieskim mixtonem wyjdzie turkus czyli rudych refleksów tez po tym farbowaniu nie powinno byc :P a jeszcze mam takie pytanie bo chce rozjasnic jeszcze troche te w³osy i zazwyczaj po sp³ukaniu tego rozjasniacza odrosty robia mi sie zó³te to jakbym po³ozy³a na nie sama farbe 6.7 oczywiscie z oxy to nie powinno nic z³ego sie stac ?
Napisa³±m Ci ni¿ej......
"Mo¿esz mieszaæ 6.7 z 0.88 tylko 0.88 daj tak jak pisa³am ni¿ej na 60cm "glistê" farby 6.7 daj 2 do 4 cm mixu 0.88.
Ja Color Touch robi³am na Leo i by³o dobrze. Fryzjerka nam pisa³a, ¿e mo¿na u¿ywaæ innego oxy ni¿ farba.
Trzymaj tak jak w instrukcji, a na pewno nie d³u¿ej, cyba, ¿e zauwa¿ysz, ¿e Ci odrost rozja¶nia, ale 4% jest s³aba i raczej przyciemnia ni¿ rozja¶nia"
W centymetrach wyci¶niêtej glisty Ci napisa³am, a nie w gramach, jak chcesz w gramach to na 30g farby 6.7 daj 2-4cm mixu. Gramy nie równaj± siê ml!!! A ta 7 po kropce to nie jest czasem br±z, bo w nazwie jest br±z? Sk±d wiesz, ¿e to zieleñ?
Jak rozja¶nisz swoje naturalne i po³o¿ysz na nie sam± 6.7 (je¶li 7 oznacza br±z) powinno byæ dobrze, z lekkim z³otawym refleksem (je¶li 7 oznacza zieleñ to mo¿esz mieæ zieleñ)
A Welle CT robi siê na 1.9% lub 4%, ale i tak wszystko sp³ynie jak szanponetka. Jak bêdziesz robiæ na 3% to troszkê d³u¿ej potrzymaj.
Ja zawsze robiê test na pasemku pod spodem, ¿eby sobie krzywdy nie zrobiæ, ale farby n a3% sp³ukuj± siê szybciutko...wg mnie nieop³±calne, chyba, ¿e wracasz do naturalnych i tonujesz....po co przep³acaæ za krótki efekt?
A Twoje rozumowanie z turkusem prawid³owe

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Maria2008 Poka¿ wiadomo¶æ
a teraz jakie masz obecnie

³ooo ale tanioo ja da³am ponad 30z³

Mam pytanko czy farba + oxy = ta sama firma czy mo¿e byæ mix


Widzia³am Twoj± stronkê jestem pe³na podziwu pieknie a brwi masz cudne te¿ chce takie
Wkleja³±m ostatnio swoje fotki, zobacz na nastêpnej stronie, wracam do naturalnych, maj± ju¿ z 12 cm i resztê tonujê Allwaves. Poziom miêdzy 7 a 8

Farba i mix MUSZ¡ BYÆ tej samej firmy.....oxydant nie!!!

Caate no w³a¶nie te¿ mi siê Toje brwi podobaj±, powiedz co z nimi robisz? obcinasz, hennujesz, malujesz kredk±, jak tak to jak±?
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-26, 17:30   #800
aniula884
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Ole¶nica
Wiadomo¶ci: 97
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Napisa³±m Ci ni¿ej......
"Mo¿esz mieszaæ 6.7 z 0.88 tylko 0.88 daj tak jak pisa³am ni¿ej na 60cm "glistê" farby 6.7 daj 2 do 4 cm mixu 0.88.
Ja Color Touch robi³am na Leo i by³o dobrze. Fryzjerka nam pisa³a, ¿e mo¿na u¿ywaæ innego oxy ni¿ farba.
Trzymaj tak jak w instrukcji, a na pewno nie d³u¿ej, cyba, ¿e zauwa¿ysz, ¿e Ci odrost rozja¶nia, ale 4% jest s³aba i raczej przyciemnia ni¿ rozja¶nia"
W centymetrach wyci¶niêtej glisty Ci napisa³am, a nie w gramach, jak chcesz w gramach to na 30g farby 6.7 daj 2-4cm mixu. Gramy nie równaj± siê ml!!! A ta 7 po kropce to nie jest czasem br±z, bo w nazwie jest br±z? Sk±d wiesz, ¿e to zieleñ?
Jak rozja¶nisz swoje naturalne i po³o¿ysz na nie sam± 6.7 (je¶li 7 oznacza br±z) powinno byæ dobrze, z lekkim z³otawym refleksem (je¶li 7 oznacza zieleñ to mo¿esz mieæ zieleñ)
A Welle CT robi siê na 1.9% lub 4%, ale i tak wszystko sp³ynie jak szanponetka. Jak bêdziesz robiæ na 3% to troszkê d³u¿ej potrzymaj.
Ja zawsze robiê test na pasemku pod spodem, ¿eby sobie krzywdy nie zrobiæ, ale farby n a3% sp³ukuj± siê szybciutko...wg mnie nieop³±calne, chyba, ¿e wracasz do naturalnych i tonujesz....po co przep³acaæ za krótki efekt?
A Twoje rozumowanie z turkusem prawid³owe
Z ta trwa³o¶ci± to racja jest to nieop³acalne ale skoro juz kupi³am to g³upio by³oby nie wykorzystaæ Zawsze co¶ zrobie a potem my¶le no ale trudno najwy¿ej przy nastêpnym farbowaniu kupie cos bardziej trwa³ego a z tymi odrostami to zrobiê tak jak mówisz na³o¿ê na pasemko i zobaczê czy mi sie jakies kuku nie zrobi bo sama juz nie wiem czy to jest refleks zielony czy nie,s±dzi³am ze skoro jest 7 po przecinku to jest zieleñ..ale tak to jest jak sie na czym¶ nie zna
ale zastanawiam sie tez czy nie dokupic natury 6.0 i to polozyc na odrosty ehh strasznie duzo roboty z tym neutralizowaniem niechcianych refleksow
aniula884 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-26, 18:56   #801
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez aniula884 Poka¿ wiadomo¶æ
Z ta trwa³o¶ci± to racja jest to nieop³acalne ale skoro juz kupi³am to g³upio by³oby nie wykorzystaæ Zawsze co¶ zrobie a potem my¶le no ale trudno najwy¿ej przy nastêpnym farbowaniu kupie cos bardziej trwa³ego a z tymi odrostami to zrobiê tak jak mówisz na³o¿ê na pasemko i zobaczê czy mi sie jakies kuku nie zrobi bo sama juz nie wiem czy to jest refleks zielony czy nie,s±dzi³am ze skoro jest 7 po przecinku to jest zieleñ..ale tak to jest jak sie na czym¶ nie zna
ale zastanawiam sie tez czy nie dokupic natury 6.0 i to polozyc na odrosty ehh strasznie duzo roboty z tym neutralizowaniem niechcianych refleksow
Wiesz co? z tymi numerami po przecinku to jest ró¿nie ale znalaz³am to i teraz rêki sobie uci±æ nie dam, ¿e 7 tnie zieleñ, zale¿y jakiej firmie u jednych 7 to br±z, u innych zieleñ.
Refleksy maj± oznaczenie od 1 do 7.
1- popielaty (zawiera barwnik niebieski)
2 - opalizuj±cy (zawiera barwnik fioletowy)
3 - z³ocisty (zawiera barwnik ¿ó³ty)
4- miedziany (zawiera barwnik pomarañczowy)
5- mahoniowy
6 - czerwony (zawiera barwnik czerwony)
7 - metaliczny (zawiera barwnik zielony)
I masz Ci babo placek. Ja farbowa³±m kiedy¶ 7.71 (lub 6.71 nie pamiêtam) + 7.89 z Welli CT i by³ br±zowy, nie zielony, a czerwieni do neutralizacji nie mia³am, tylko rudo-z³oty, z przewag± rudego. Pasemko wszystko Ci powie
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-26, 20:10   #802
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

mam lekko niebieskie wlosy w sztucznym swietle
jutro zrobie zdjecia, bo dzisiaj nie mialam jak...

a dol, wyjatkowo dobrze wyszedl mi ten seledyn
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-27, 08:06   #803
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
mam lekko niebieskie wlosy w sztucznym swietle
jutro zrobie zdjecia, bo dzisiaj nie mialam jak...

a dol, wyjatkowo dobrze wyszedl mi ten seledyn
Ojojoj, nie strasz mnie, ...na szczê¶cie niebieski siê szybko wyp³ukuje, (a co wycisnê³o Ci siê niebieskiego???)
...moje te¿ siê wyp³uka³y i trzeba bêdzie zmixowaæ


Halo! halo! bloga masz!!!! dopiero zauwa¿y³am.. Na razie nie mam czasu, ale pó¼niej przeczytam od deski do deski

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-07-27 o 08:56
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-27, 08:57   #804
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ojojoj, nie strasz mnie, ...na szczê¶cie niebieski siê szybko wyp³ukuje, (a co wycisnê³o Ci siê niebieskiego???)
...moje te¿ siê wyp³uka³y i trzeba bêdzie zmixowaæ

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------



Halo! halo! bloga masz!!!! dopiero zauwa¿y³am.. Na razie nie mam czasu, ale pó¼niej przeczytam od deski do deski
tzn, wycisnelam na oko to mam
tteraz siedze z kompresem odzywczym, to nie mam jak ich podgladnac nawet, a za oknem szaro buro z deszczem i jak tu foty zrobic

a no mam, taka gadanina, niedawno zaczelam blogowanie, zapraszam jak Ci sie nudzi
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-27, 22:02   #805
shandi
Raczkowanie
 
Avatar shandi
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 141
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

a ja dzis polozylam na pasemko swojej mokki 7/0 z mixem0/88 z Welli i wyszlo nawet spoko, jeszcze troszke przebija rudawy refleks no ale jest duzo chlodniejszy. wyszedl ciemniejszy,ale nie bardzo ciemny. naloze go na calosc dopiero w przyszlym tygodniu jak wroci kolezanka z urlopu bo sama sobie nie poradze chyba..
dodam fotki jak tylko bede miala nowy kolorek nie moge sie juz doczekac

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
tzn, wycisnelam na oko to mam
tteraz siedze z kompresem odzywczym, to nie mam jak ich podgladnac nawet, a za oknem szaro buro z deszczem i jak tu foty zrobic

a no mam, taka gadanina, niedawno zaczelam blogowanie, zapraszam jak Ci sie nudzi
Caate a moge zapytac coz to za cudowny kompres odzywczy??
shandi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-28, 07:27   #806
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez shandi Poka¿ wiadomo¶æ
a ja dzis polozylam na pasemko swojej mokki 7/0 z mixem 0/88 z Welli i wyszlo nawet spoko........
Ta 7/0 mokka to te¿ wella??? ¿eby potem p³aczu nie by³o, (jak farby ró¿nych firm) ¿e dziwnie z³apa³o, bo sk³ad chemiczny pewnie inny. Ale jak mówisz, ¿e Ci siê podoba, to mo¿e bêdziesz króliczkiem do¶wiadczalnym w tej sprawie , jka sie próba powiedzie to mo¿e prze³omem bêdzie meszanie dwóch ró¿nych firm ...nie wiem, ja bym siê ba³a...Mo¿esz na³o¿yæ sobie t± 7/0 zmyæ, wysuszyæ....a pó¿ñiej tonowaæ samym 0.88 z oxy w proporcji 1:5, bêdzie bezpieczniej . I jaki % oxy?
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-28, 18:15   #807
shandi
Raczkowanie
 
Avatar shandi
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 141
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ta 7/0 mokka to te¿ wella??? ¿eby potem p³aczu nie by³o, (jak farby ró¿nych firm) ¿e dziwnie z³apa³o, bo sk³ad chemiczny pewnie inny. Ale jak mówisz, ¿e Ci siê podoba, to mo¿e bêdziesz króliczkiem do¶wiadczalnym w tej sprawie , jka sie próba powiedzie to mo¿e prze³omem bêdzie meszanie dwóch ró¿nych firm ...nie wiem, ja bym siê ba³a...Mo¿esz na³o¿yæ sobie t± 7/0 zmyæ, wysuszyæ....a pó¿ñiej tonowaæ samym 0.88 z oxy w proporcji 1:5, bêdzie bezpieczniej . I jaki % oxy?
Kurde..wez mnie nie strasz
7/0 to nie mokka, mokke mam teraz na wlosach (to byl MATRIX) i chce ja troche ochlodzic,dlatego kupilam 7/0, farba jak i mix z wella, oxy 4%. To myslicie,ze lepiej polozyc sama 7/0 a potem tonowac mixem??? Kurde juz sama nie wiem...
shandi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-28, 20:37   #808
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez shandi Poka¿ wiadomo¶æ
a ja dzis polozylam na pasemko swojej mokki 7/0 z mixem0/88 z Welli i wyszlo nawet spoko.....
Bo tak mi wcze¶niej napisa³±¶, i ju¿ zg³upia³am To jak to w koñcu jest?
Chyba, ¿e na pasemko Mokki (w³osów farbowanych jaki¶ czas temu) po³o¿y³a¶ 7/0 ....ale czego?..... welli z mixem 0/88 ? I w takim razie 7/0 i 0,88 s± z Welli tak?
Mi chodzi³o o to, ¿e je¶li one s± ró¿ne to nie mieszaæ tylko najpierw na³o¿yæ 7/0 a na np. drugi dzieñ stonowaæ mixem. Jak ta sama firma to spoko
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-28, 20:56   #809
shandi
Raczkowanie
 
Avatar shandi
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 141
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Bo tak mi wcze¶niej napisa³±¶, i ju¿ zg³upia³am To jak to w koñcu jest?
Chyba, ¿e na pasemko Mokki (w³osów farbowanych jaki¶ czas temu) po³o¿y³a¶ 7/0 ....ale czego?..... welli z mixem 0/88 ? I w takim razie 7/0 i 0,88 s± z Welli tak?
Mi chodzi³o o to, ¿e je¶li one s± ró¿ne to nie mieszaæ tylko najpierw na³o¿yæ 7/0 a na np. drugi dzieñ stonowaæ mixem. Jak ta sama firma to spoko
sorki, to moja wina...ja tak dzis chaotycznie wszystko robie i mowie...i pisze tez
jakies 2 m-ce temu zafarbowalam sobie mokka z Matrixa 7M, ale teraz chcialam pozbyc sie rudego refleksu..bardzo mi sie podoba w sztucznym swietle, ale na slonku masakra...dlatego chce polozyc 7/0 z mixem 0/88 - oba z Wella wiec zrobilam na pasemku i jest ok, tylko troszke ciemniejszy i juz znacznie mniej rudy, zobaczymy jak bedzie wygladac na calosci.
jesli macie jakies inne pomysly zeby to ochlodzic to chetnie uslysze
shandi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-29, 02:38   #810
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 490
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Kochane bardzo proszê pomó¿cie mi mam problem z rudym/rudo-czerwonym (?) barwnikiem we w³osach, farbowanych farb± u fryzjera, chce pozbyæ siê tych ciep³ych rudo-czerwonych barwników i uzyskaæ zimny, czysty br±z.

Nie wiem co mam zrobiæ,co kupiæ w grê nie wchodz± raczej farby fryzjerskie a raczej sklepowe, mówicie tu o "mixtonach" polecicie mi jaki¶, który jest dostêpny w UK i niezbyt drogi?

Znalaz³am taki http://www.ebay.co.uk/itm/John-Fried...item2eb6a14cd5
szampon, podobno jest dobry, jednak nie wiem czy co¶ mi da, bo jest do blond w³osów..

B³agam na prawdê o pomoc

Za³anczam zdjêcia moich w³osów
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0531.jpg (46,2 KB, 43 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0528.jpg (62,1 KB, 18 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0590.jpg (66,7 KB, 18 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0609.jpg (73,2 KB, 47 za³adowañ)
Reddishh jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-05-25 17:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:05.