Skąd bierzecie pieniądze na ciuchy ???? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-07, 16:39   #1
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422

Skąd bierzecie pieniądze na ciuchy ????


No własnie.

Pytanie kieruje do osób NIEPRACUJĄCYCH.

Skąd? Czy zawsze kupują wam rodzice?
Jak to jest jak upatrzycie coś naprawde pięknego i wiecie że nie będziecie tego miały..

Jeśli tak, to jak często rodzice kupują wam ciuchy etc. Bo ja juz nie wiem ile od nich wyciągać <hehe>
A PRACUJĄCE- jaką część wyplaty wydajecie na ciuchy??

To tak z ciekawości
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 16:42   #2
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Skąd bierzecie pieniądze na ciuchy ????

Ja dostaję co miesiąc kieszonkowe od rodziców. Nie są to duże sumy, więc jak chcę sobie kupić jakiś ciuch/kosmetyk to muszę sobie uzbierać.

Ale nie nażekam
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 16:47   #3
Shandusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Shandusia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 583
GG do Shandusia
Dot.: Skąd bierzecie pieniądze na ciuchy ????

Ja też nie pracuję więc dostaję pieniadze od rodziców.Oczywiście na rzeczy niezbędne typu kurtka,buty,spodnie itd.Jeśli jednak znajdę jakiś świetny ciuch,bez którego spokojnie moge się obejść,ale tak bardzo chcę mieć to wydaje swoje pieniążki od dziadków lub te które mam z korepetycji no i jeśli chce jakąś super drogą rzecz(np.kurtke)to rodzice dają tyle pieniędzy,żeby wystarczyło na inna porządną kurtkę,ale nie aż tak droga a resztę dokładam sama.
Shandusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 16:50   #4
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Skąd bierzecie pieniądze na ciuchy ????

Oj jak ja bym chciała dostawac pieniądze od dziadków... niestety nie mam takiej możliwosci
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 16:52   #5
Shandusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Shandusia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 583
GG do Shandusia
Dot.: Skąd bierzecie pieniądze na ciuchy ????

mam to szczęscie,że mam jeszcze 2 babcie i 2 dziadków więc tymbardziej nie narzekam,mimo iz nie dostaję duzych sum,ale zawsze coś
Shandusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 17:01   #6
mamba
Zadomowienie
 
Avatar mamba
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 006
Dot.: Skąd bierzecie pieniądze na ciuchy ????

ja dostaję od rodziców, kieszonkowe+wpłaty na moje konto. Poza tym jak wiadomo że coś naprawdę potrzebuję, jakieś spodnie czy kurtkę to mi kupują za "ich" pieniądze, nie za te "moje". Wszystkie inne fanaberie typu kolejne muchy, 100 koszulka czy spódniczka kupuję za "moje"
mamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 17:11   #7
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Skąd bierzecie pieniądze na ciuchy ????

Jak niepracowalam, to dostawalam od rodzicow, zawsze wypatrywalam tansze rzeczy wiadomo czesto nie , ale raz w miesiacu jakąś bluzke duperelke sobie kupilam. Spodnie , plaszcze, jakies buty to wiadomo ze byly drozsze i rzadziej. Ja to zawsze naciagalam np "mamo za krótkie rekawy w tej zeszlorocznej kurtce " no niewazne ze od dawna nie rosne hehehe.
Jak zaczynalam pracowac to pomyslalam ze pierwszą wyplate odrazu wydam na ciuchy. Rzeczywiscosc jest taka ze 10 razy wiecej myslałam nad wydaniem swoich, ciezko zarobionych pieniedzy. I wcale tak czesto ciuchów nie kupywałam, pozwalałam sobie rzedziej na cos dobrej jakosci , i cos droższego. Dzisiaj nie pracuje, bo robie sobie rok przerwy na nauke, ale mam kase zaoszczedzoną.. i 30 razy sie zastanowie nim wydam kolejne 100 zł.
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-07, 17:14   #8
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Skąd bierzecie pieniądze na ciuchy ????

a no babcia, ciotki, wujki, zawsze "nietrzeba, dziekuje" ale niech mnie odwiedzają jak najcześciej
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 17:15   #9
sonja1
Rozeznanie
 
Avatar sonja1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 679
GG do sonja1
Dot.: Skąd bierzecie pieniądze na ciuchy ????

W tym miesiącu na ciuchy wydam prawie całą wypłatę, ale to dlatego że nie znoszę kupować ubrań, nie kupowałam nic od czerwca a juz naprawdę nie mam w czym chodzić. Właśnie wróciłam z pięknymi dżinsami Zamiast na ubrania wolę pieniądze wydać na książki albo kosmetyki, z tym że teraz w ramach akcji pozbywania się mazideł przez kilka miesiący nie kupię nic nowego.
sonja1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 21:01   #10
ahgatta
Raczkowanie
 
Avatar ahgatta
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 474
Dot.: Skąd bierzecie pieniądze na ciuchy ????

Dostaję od męża 'na życie' bo w tej chwili nie pracuję, no i nigdy mi nie starcza, bo to jedzenie takie drogie jest, co znaczy, że dużo z tego przeznaczam na ciuchy itp. Jednak o wiele lepiej samemu zarabiać, bo przynajmniej nie ma się kaca zakupowego jak się zaszalało
ahgatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 21:09   #11
sitc
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 902
Dot.: Skąd bierzecie pieniądze na ciuchy ????

Pieniądze na swoje wydatki typu ciuchy i kosmetyki dostaje głównie od ojca, nie mieszka ze mną więc co miesiąc przelewa mi na konto, oprócz tego gdy wypatrze sobie coś ekstra gdy już nie mam kasy, lub jest wyjątkowo drogie, to dają mi na to pieniądze mama lub babcia.
sitc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-07, 21:17   #12
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Skąd bierzecie pieniądze na ciuchy ????

Odpowiem w imieniu mojej nastoletniej siostry - pieniądze dostaje od rodziców i ode mnie, czasem od chrzestnych itd. Moja sister do ciuchów nie przywiązuje aż takiej wagi, największego hopla ma na punkcie kosmetyków i perfum często chodzimy razem na zakupy, jak planuję sobie kupić spodnie czy płaszcz, biorę ja ze sobą i zawsze coś kupujemy dla niej, regularnie idziemy w sklepowy ciąg przed gwiazdką, urodzinami, rozpoczęciem szkoły i wtedy kupujemy nieraz bardzo dużo. Moim rodzicom żyje się bardzo skromnie, mój ojciec jest ciężko chory i staram się im pomagać finansowo. U nas w domu nigdy się nie przelewało i jakoś tak ani ja ani siostra nie mamy odchyłu na ciuchy - czasem długo nie kupuję nic (nie znoszę kupować ubrań), a czasem podczas jednego weekendu wydaję równowartość trzech pensji
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 21:23   #13
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Skąd bierzecie pieniądze na ciuchy ????

Póki co stypendium studenckie, dostaje też trochę pieniędzy od mamy i babci. Kupuje najczęściej w second-handach, wiec żadnej części garderoby nie muszą mi kupować, bo robię to z zaoszczędzonych pieniędzy Wcześniej dostawałam np. za wyniki w nauce od prezydenta czy coś w tym stylu. Póki co nie szaleje i nie kupuje drogich rzeczy, zresztą nienawidzę się przebierać ciągle i przymierzać kolejne rzeczy :/ najchetniej miałabym rentgen w oczach czy dana rzecz będzie mi pasować
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 21:46   #14
RENCIK
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 72
Dot.: Skąd bierzecie pieniądze na ciuchy ????

Ja jak czegoś potrzebuje to musze sie prosic, czego z calego serca nie znosze!!!
Prosze sie z regóły mame,a ona z regoly odmawia, co jest przykre Po za tym szukam sobie pracy, żeby nie musiec juz byc zależna od kogoś i jeżeli mam na coś ochote to sobie na to pozwolić
RENCIK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 22:05   #15
barbi20
BAN stały
 
Avatar barbi20
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 156
Dot.: Skąd bierzecie pieniądze na ciuchy ????

.

Edytowane przez barbi20
Czas edycji: 2007-10-26 o 18:15
barbi20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 22:48   #16
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Skąd bierzecie pieniądze na ciuchy ????

Ja nie pracuję Pieniądze dostaję od rodziców
Mam kieszonkowe (niewielkie...) - na takie drobne potrzeby jak kupienie sobie kosmetyków itp (tych zasadniczo zbędnych czyli cieni np... - inne fundują rodzice)

Poza tym mam kartę z dostępem do konta rodziców - co uznaję za przejaw dużego zaufania do mnie i mojego rozsądku . Jeśli POTRZEBUJĘ jakiegoś ciucha, kupuję na tę kartę. Ale w zasadzie częsciej płacę nią za jakieś spożywcze zakupy "domowe", które wciąż mi zlecają
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 23:07   #17
xre
BAN stały
 
Avatar xre
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 780
Dot.: Skąd bierzecie pieniądze na ciuchy ????

Ja dostaje od rodzicow +przelew na konto, dodatkowo co miesiac dostaje 100 zl za to ze w rogu mojego ogrodka stoi reklama (zawsze cos ), po za tym od 3 pazdziernika jestem na stazu wiec jakies tam grosze dostane pod koniec miesiaca...Wczesniej nigdy prze nigdy nie pracowalam!!!!!!!!!!! Mam dar chomikowania pieniedzy wiec zawsze cos gdzies mam poupychane... tu jakies dolary, tam jakies euro, wiec jak cos mi sie spodoba na maxa to mam za co kupic Ogolnie to robie za domowy bank. Bo wszyscy wiedza ze u mnie kasa sie mnozy Znalazlam sposob zeby tak bylo... mam np. 9 zl... ide do mamy i mowie "zamien mi na 10...potem znowu dostane jakies drobne i juz jest 18.50, no to zamieniam na 20 itd... raz tak w miesiac uzbieralam 1.000zl! az szok... moi rodzice wiedza ze gdy mam grube pieniadze to ich nie wydaje tak szybko a gdy na serio cos mi sie spodoba i tak kupuje z rozsadkiem... czesto wypatruje sobie cos w sklepie i wyszukuje czy jest tansze na allegro, bo u mnie ceny sa zawsze wieksze zeby zedrzec jak najwiecej z turystow a miejscovi na tym cierpia, a nie oplaca mi sie jechac 100 km do Krakowa zeby kupic cos taniej Masakra!
xre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 23:18   #18
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Cool Dot.: Skąd bierzecie pieniądze na ciuchy ????

Cytat:
Napisane przez lexie
Ja nie pracuję Pieniądze dostaję od rodziców
Mam kieszonkowe (niewielkie...) - na takie drobne potrzeby jak kupienie sobie kosmetyków itp (tych zasadniczo zbędnych czyli cieni np... - inne fundują rodzice)

Poza tym mam kartę z dostępem do konta rodziców - co uznaję za przejaw dużego zaufania do mnie i mojego rozsądku . Jeśli POTRZEBUJĘ jakiegoś ciucha, kupuję na tę kartę. Ale w zasadzie częsciej płacę nią za jakieś spożywcze zakupy "domowe", które wciąż mi zlecają
Uoo, gratuluje rodzicow, Lexie musi dobra coreczka byc
Ja w tej chwili zarabiam na siebie i wydaje swoje pieniadze i szczerze mowiac, wydaje je chetniej, niz te, ktore dostawalam od rodzicow. Dlaczego? Bo dostawalam znacznie mniej i musialam sie 5 razy zastanowic, czy jakis ciuch mi jest potrzebny Teraz niestety, jak poszlam do slowenskiej Zary (a jest ogromna, w zyciu takiej nie widzialam) to wydalam niemal cala pensje Ale takie napady zdarzaja mi sie rzadko, z czegos trzeba czynsz zaplacic...
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 23:34   #19
Juda
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Za górami, za lasami...
Wiadomości: 5 135
GG do Juda
Dot.: Skąd bierzecie pieniądze na ciuchy ????

Najczęściej pieniążki dostaję od mojej mamy czy też od mojego dziadka
Albo jak najprościej w świecie uzbieram
Mam swoją skarbonkę- jest to puszka od piwa
Do świnki jakoś nie chciało mi się wrzucać :P
Na dodatek wycwaniłam się do tego stopnia że puszka stoi w kuchni
gdzie zarówno dziadek jak mama zawsze coś wrzucą
Grosz do grosza i mogłabym kupić spokojnie bluzkę w Zarze
__________________
Gdy się na coś nie zgadza, to jest wredna i cyniczna.
Jak kocha, to jest naiwna, a jak nie kocha, to jest zimna.
Jeśli jest sama, to znaczy, że nikt jej nie chciał,
a jeśli jest z kimś, to znaczy, że cwana.
A gdy dostaje furii to jej się tylko tak zdaje...

Juda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-08, 00:09   #20
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Skąd bierzecie pieniądze na ciuchy ????

od ponad roku sama zarabiam na swoje wydatki i utrzymanie,bo rodzina mi się rozpadła ale za to jaka to satysfakcja czyiś pieniędzy nie mogłabym tak wydać,jak zobaczę coś extra bo tak jakoś mi głupio
a zarabiam różnie-wyprowadzaniem psów,przyprowadzaniem dzieci z przedszkola(mam 20 lat i dopiero zaczynam myśleć o czymś powazniejszym),dostaję stypendium socjalne-dośc wysokie,bo mam "małą"uczelnię,czasem coś od ojca jak naprawde potrzebuję cos kupić
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 00:54   #21
gosi@czek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 312
GG do gosi@czek
Dot.: Skąd bierzecie pieniądze na ciuchy ????

Ja raczej dostaję pieniądze od rodziców. Ale dorabiam sobie jako opiekunka u sąsiadów i coś z tego jednak mam ...Często zastanawiam skąd ludzie biorą ładne ciuchy...Zazwyczaj mam tak, że kiedy nie mam kasy i chodzę po sklepach znajdę tryliony rzeczy, które są niesamowite i które muszę mieć...a kidy już zdobędę parę groszy i idę buszować po sklepach nie znajdę nic wystarczająco pięknego.
gosi@czek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 07:10   #22
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Skąd bierzecie pieniądze na ciuchy ????

kieszonkowe (w formie wplaty na konto od rodzicow) + zapomogi od dziadkow tyle ze z kieszonkowego musze sama sobie kupic bilet miesieczny i karnet na silownie, wiec zostaje mi jakies 2/3 sumy poczatkowej :/ nie wydaje calej kasy na ciuchy. krakow jak to krakow - lubie sobie isc do kawiarni na kawke, do knajpki na piwo czy na kazimierz na zapiekanke ;D jest gdzie sie pozbyc tego 'balastu'
nio, ale jesli skoncza mi sie wlasne srodki, a jest cos czego bardzo potrzebuje i nie jestem sobie w stanie sama kupic (np. buty) to rodziciele finansuja
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 08:01   #23
Shandusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Shandusia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 583
GG do Shandusia
Dot.: Skąd bierzecie pieniądze na ciuchy ????

Cytat:
Napisane przez gosi@czek
Zazwyczaj mam tak, że kiedy nie mam kasy i chodzę po sklepach znajdę tryliony rzeczy, które są niesamowite i które muszę mieć...a kidy już zdobędę parę groszy i idę buszować po sklepach nie znajdę nic wystarczająco pięknego.
no właśnie,zawsze się zastanawiam jak to mozliwe,ale ja też tak mam mam kase-za nic w swiecie nie mogę znaleźć tych ciuchów które tak mi się podobały kiedy nie miałam pieniążków
Shandusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 08:11   #24
Beauty1984
Zakorzenienie
 
Avatar Beauty1984
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 4 014
GG do Beauty1984
Dot.: Skąd bierzecie pieniądze na ciuchy ????

Nie pracuję i pieniądze dostaję od rodziców. Nigdy nie było u mnie w domu zwyczaju dostawania co miesiąc kieszonkowego.
Po prostu gdy coś planuję kupić, przedstawiam prozozycję rodzicom (no właściwie to tylko mamie bo tata i tak się na tym nie zna ) i dostaję pieniążki.
Gdybym gustowała w rzeczach dwa, trzy razy droższych myślę, że byłyby inne warunki .
__________________
Korzystaj z czasu póki czas!
Beauty1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 08:30   #25
ksiezycowa_pyza
Raczkowanie
 
Avatar ksiezycowa_pyza
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 292
Dot.: Skąd bierzecie pieniądze na ciuchy ????

Ja jesli cos potrzebuje i rodzice o tym wiedza lub widza, ze cos mi sie naprawde bardzo podoba to dostaje pieniadze od nich. Mam jeszcze dwoch braci wiec nie jestem sama i gdy przychodzi czas, ze moi bracia cos potrzebuja, a mi akurat wtedy bardzo sie cos podoba to probuje zebrac jakas czesc sumy i wtedy mama mi doklada.
ksiezycowa_pyza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 08:39   #26
Mikeyla
Raczkowanie
 
Avatar Mikeyla
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 45
GG do Mikeyla
Dot.: Skąd bierzecie pieniądze na ciuchy ????

Mnie raczej na wszystko dawają rodzice Ale mama nie chce mi już kupować butów, bo jestem maniaczką w ich kolekcjonowaniu No i wtedy to już musze sobie sama coś kupić z kieszonkowego A poza tym to sama zarabiam-jestem konsulktanką Avon-u Zawsze to jakiś grosz więcej!
Mikeyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 09:44   #27
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Skąd bierzecie pieniądze na ciuchy ????

rodzice ostatnie kieszonkowe dali mi w podstawówce potem sama musiałam kombinować.
Gdy nie pracowałam, zawsze starałam się znaleźć coś tymczasowego by dorobić, nie brałam pieniędzy na ubrania, buty czy kosmetyki od rodziców.
Teraz gdy pracuję -ubrania kupuję z rozwagą, bez szaleństw. Moją słabością są kosmetyki muszę wykazać mnóstwo silnej woli by nie szastać kasą
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 10:32   #28
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Skąd bierzecie pieniądze na ciuchy ????

Kupuję głównie w second-handach, więc na ciuszki nie wydaję dużo. Pieniądze mam z korepetycji i od babci, rodzice raczej rzadko coś mi kupują albo dają na szmatki i szczerze mówiąc, głupio byłoby mi ich o to prosić, bo studiuję na kierunku gdzie wciąż muszę zaopatrzać się w nowe, bardzo drogie książki, słowniki, etc. i to oni za to płacą. Czasem TŻ robi mi niespodziankę i coś kupuje, a że ma świetny gust to z ciuszków od Niego jestem zawsze zadowolona
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 10:38   #29
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Skąd bierzecie pieniądze na ciuchy ????

Cytat:
Napisane przez svenja
Uoo, gratuluje rodzicow, Lexie musi dobra coreczka byc
Ja w tej chwili zarabiam na siebie i wydaje swoje pieniadze i szczerze mowiac, wydaje je chetniej, niz te, ktore dostawalam od rodzicow. Dlaczego? Bo dostawalam znacznie mniej i musialam sie 5 razy zastanowic, czy jakis ciuch mi jest potrzebny Teraz niestety, jak poszlam do slowenskiej Zary (a jest ogromna, w zyciu takiej nie widzialam) to wydalam niemal cala pensje Ale takie napady zdarzaja mi sie rzadko, z czegos trzeba czynsz zaplacic...
widać oni też uważają, że dobra

Prawdę mówiąc ja też wolałam wydawać zarobione w wakacje pieniądze niż rodziców. Nie zastanawiam się wtedy 10 razy i nie mam wyrzutów sumienia Z tym, że na razie jestem raczej skazana na pieniądze rodziców, bo nie mam kiedy zarobić Zajęcia na uczelni mam często od 8 rano do 20 (!!!) z mnóstwem okienek, no i muszę się nauczyć hiszpańskiego w niezłym tempie Jedyne co wchodziłoby w grę to jakieś korepetycje albo może promocje? W weekendy.
Uznałam, że w tym roku sobie daruję pracę i skupię na nauce.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 11:21   #30
aniess
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 977
GG do aniess
Dot.: Skąd bierzecie pieniądze na ciuchy ????

Na rzeczy, że tak powiem, podstawowe (kurtka, buty, spodnie) dostaję od rodziców (częściej od mamy, tata nie pracuje, jest chory). Mama wysyła mi pieniądze co miesiąc (mieszka na drugim końcu Polski), ale te pieniądze nie tylko idą na moje upatrzone nagle ciuchy (bluzeczka, okularki, torebeczka), lecz również na jedzenie, wycieczki, wyjścia, kosmetyki itd.

Aa i niektóre dziewczyny piszą, że mają większego fioła na punkcie kosmetyków niż ubrań. A ja mam na odwrót Sto razy bardziej wolałabym wydać pieniądze na nowy sweter, niż na perfumy, kremy itd
__________________
ziu
aniess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-21 12:22:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:50.