z ciemnych na blond - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-28, 12:45   #1
Bliee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 14
Smile

z ciemnych na blond


Witam Serdecznie
Mam pytanie dotyczące tytułu. Mój kolor na włosach teraz to Palette- Ciemny Mahoń, nie podoba mi się już ten kolor i chciałabym zejść na blond, kupiłam farbe z sayoss 9-5, Mroźny Perłowy Blond, i mi nic nie chce chwycić, kompletnie nic, moja sąsiadka fryzjerka powiedziała, że farba farby nie pokryje. Może znacie jakieś sposoby na zejście na blond ? prosze o pomoc
Bliee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 13:12   #2
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: z ciemnych na blond

Cytat:
Napisane przez Bliee Pokaż wiadomość
Witam Serdecznie
Mam pytanie dotyczące tytułu. Mój kolor na włosach teraz to Palette- Ciemny Mahoń, nie podoba mi się już ten kolor i chciałabym zejść na blond, kupiłam farbe z sayoss 9-5, Mroźny Perłowy Blond, i mi nic nie chce chwycić, kompletnie nic, moja sąsiadka fryzjerka powiedziała, że farba farby nie pokryje. Może znacie jakieś sposoby na zejście na blond ? prosze o pomoc
BOZIU KOCHANY!! WIDZISZ I NIE GRZMISZ!
nigdy nie zakryjesz ciemnej farby jasną! chyba że kupisz rozjaśniającą ale ona jest prawie jak rozjaśniacz.. co ci mogę poradzić.. mycie head&Schoulders żeby to wypłukać.. albo dekoloryzacja.. albo rozjaśnianie.. innych opcji chyba nie ma.. farbowanie teraz nie ma sensu bo ci nie złapie tylko se włosy poniszczysz,,!!
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 13:42   #3
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: z ciemnych na blond

Cytat:
Napisane przez Bliee Pokaż wiadomość
Witam Serdecznie
Mam pytanie dotyczące tytułu. Mój kolor na włosach teraz to Palette- Ciemny Mahoń, nie podoba mi się już ten kolor i chciałabym zejść na blond, kupiłam farbe z sayoss 9-5, Mroźny Perłowy Blond, i mi nic nie chce chwycić, kompletnie nic, moja sąsiadka fryzjerka powiedziała, że farba farby nie pokryje. Może znacie jakieś sposoby na zejście na blond ? prosze o pomoc
Racja nie da sie od razu z ciemnego na blond, heheh mnostwo kobiet by tak chcialo

Ja sama schodzilam z czarnego do blondu, ale trwalo to pare dobrych miesiecy.
Jakie masz wlosy naturalne?

Jesli masz dobrego fryzjera, ktory podejmie sie rozjasniania wlosow mozesz sprobowac, ale to dosc inwazyjny zabieg wiec uwazaj.
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 13:48   #4
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: z ciemnych na blond

Polecam przede wszystkim przejrzenie kilku pierwszych stron podforum fryzjerskiego, podobnych tematów było mnóstwo
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:29.