Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-10, 17:36   #91
JoankaL
Przyczajenie
 
Avatar JoankaL
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Cytat:
Napisane przez jill1 Pokaż wiadomość
Hej wiecie cos na temat kremiku do cery tlustej i mieszanej Biolux tonizujący z ekstraktem z zielonej herbaty? jest taniutki bo na kalinie kosztuje 6 zl i skład też cąłkiem przyjemny jestem go strasznie ciekawa ale nigdzie nie znalazłam na jego temat żadnej recenzji
Mam ten krem i szczerze powiem, że jest do nieczego. Mam również aleosowy. Mam cerę mieszaną i krem wogóle nie nawilżają, jak się posmaruję to mam wrażenie takiej maski na twarzy jakby skóra była oblepiona. Nie polecam.
JoankaL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 09:09   #92
evilpanda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 7
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

To chyba zależy od cery, ponieważ ja mam wszystkie trzy, ale muszę przyznać, że aloesowy jest moim faworytem, bo doskonale nawilża. Pozostałych nie używam. JoankaL a może problem tkwi w nakładaniu kremu? Ja ten, jak i wszystkie inne kremy delikatnie wklepuję w skórę, nie rozcieram po skórze. Przy 'smarowaniu' twarzy kremem to faktycznie, też mi się żaden kosmetyk nie wchłania, a całe życie tak właśnie robiłam i miałam nieustannie wysuszoną skórę, myślałam że tak ma być, a to problem tkwił w aplikacji A może faktycznie aloesowy nie jest po prostu dla Ciebie. Ja używam i jestem bardzo zadowolona, zastąpiłam nawilżający krem za 80zł właśnie tym aloesowym Bioluxem i mam dokładnie taki sam efekt, a 75zł w kieszeni
evilpanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 20:17   #93
Krutynianka
Rozeznanie
 
Avatar Krutynianka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 629
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Witajcie

A może któraś z Was robiła osobiście zakupy kosmetyczne w Kaliningradzie? I mogłaby podpowiedzieć, gdzie można tam kupić kosmetyki 1Reszenie, chodzi o serię Apteka Agafii i Recepty babuszki Agafii. Jaki sklep, drogeria, apteka? Poprosiłam faceta, żeby zakupił kilka kosmetyków i wiecie, jak to jest, musi być wszystko wyłożone jak najprościej, żeby wiedział gdzie kupić
Krutynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 17:38   #94
Nicole_83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 8
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Też bardzo lubię kosmetyki rosyjskie. Używam niektórych kremów Natura Siberica i jak na razie wydaje mi się, że rezultaty są coraz bardziej widoczne. Uwielbiam desery do ciała od Organic Shop!!! Moje ulubione to krem do ciała Banana Milk Shake, który niesamowicie pachnie bananem i bardzo dobrze nawilża i scrub do ciała Tropical Mix, który po prostu chce się zjeść Ostatnio odkryłam sklep (REKLAMA). Robiłam już tam 3 zamówienia i zawsze dostawałam jeszcze sporo gratisów, więc mogę polecić. Jak porównywałam ceny to są dość konkurencyjne i asortyment, moim zdaniem, też mają dobry (chociaż jest jedna rzecz, którą lubię, a niestety nie ma jej w tym sklepie).

Edytowane przez fuksjaa
Czas edycji: 2015-01-07 o 08:07
Nicole_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 11:17   #95
haneczka28
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: z domu:)
Wiadomości: 166
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

gdzie można je dostać?
haneczka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 11:13   #96
Klaudia929
Raczkowanie
 
Avatar Klaudia929
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 313
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Hej Czy któraś z Was jeszcze zamawiała z Triny? Ceny wydają się przystępne i mają bogaty asortyment i zastanawiam się poważnie nad kupnem któregoś szamponu Agafii, maski i jakiegoś scrubu do ciała
Jaki polecacie szampon od Agafii na włosy bez objętości, cienkie, przerzedzone?
__________________
25.05.2013r. Razem

01.12.2014r. Włosomaniaczka

Czytamy
Ćwiczymy
Klaudia929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 12:26   #97
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Cytat:
Napisane przez LadyElfiee Pokaż wiadomość
I.
Pianka oczyszczająca
Tonik
Płyn micelarni
Mleczko do ciała - cudownie pachnie

II.
Maski do włosów "Balet"
Kremik do rąk
Peeling malinowy do twarzy
Krem do twarzy z 5 olejkami
Krem na noc Swoboda - mój ulubieniec
A skad nabylas te swoje rzeczy ? Pierwszy raz widze te marke.

Przyznam szczerze, ze ja bardzo dlugo wzbranialam sie przed nabyciem kosmetyków rossyjskich, jakos zle mi sie kojarzyly i w ogole tak sie dziwilam, skad ten szal na nie. Widzialam, ze Dziewczyny na wymiankowym ciagle chcialy zdobyc cos rosyjskiego Ale nie zaglebialam sie w ten temat do czasu, az podczas jednej z wymianek zdobylam peeling kawowy Organic Shop. Zachwycilo mnie dzialanie, zachwycil mnie sklad, a pozniej cena. Dlatego podczas zakupow w jednej zinternetowej drogerii zobaczylam, ze mieli balsam na kwiatowym propolisie i serum Babci Agafii do 35 wzielam na sprobowanie i.... wpadlam totalnie w zakupowy szal rosyjskich kosmetykow

Serum Babci Agafii to byl kosmetyk, ktory bardzo uspokoil mi cere. Moja cera byladosc mocno wrazliwa i niemal caly czas podrazniona. ten stan powodowal wieksza podatnosc na pojawianie sie pryszczy. Gdy serum uspokoilo mi cere, wrocila do normalnosci to problem z pryszczami i podraznieniem znikl Moge stosowac rozne kosmetyki bez obawy, ze zrobi mi krzywde, a wczesniej to bylo tak, ze obojetnie jaki kosmetyk powodowal wysyp.

Natomiast co do Balsamu na kwiatowym propolisie - to tutaj tez swietnie sie sprawdzil. Balsam ten w polaczeniu z szamponem na cedrowym propolisie i sprayem szungitowm, przyczynil sie do znacznej poprawy stanu moich wlosow do tego stopnia, ze moglam ( w koncu) odstawic prostownice. Dzis ciesze sie nie puszacymi, wygladzonymi wlosami , choc do idelau jeszcze troszke brakuje.

Kolejnymi produktami, ktore warto wyprobowac to wlasnie wczesniej wspomniany spray szungitowy oraz balsam szungitowy. Super jest dla mnie maseczka oczyszczajaca niebieska w tym foliowym opakowaniu, jalowcowy peeling do ciala. Moja mama byla bardzo zadowolona z cedrowego plynu do kapieli (taki w zieloym opakowaniu, z szyszka). DObrze tez wspominam tonik antyoksydacyjny Baikal Herbals - swietnie nawilzal cere.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-04, 15:29   #98
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Wiem o istnieniu pieciu sklepów internetowych, w których można zamawiać rosyjskie kosmetyki: kalina, bioarp, eco-esthetique, ukraina-shop i setare.
Sama kupowałam w dwóch pierwszych.
Dla mnie bezkonkurencyjna w tej kwestii jest lawendowaszafa24.pl - spory asortyment, rzeczy w drobrym stanie, laadnie zapakowane i zabezpieczone , staly rabat, ktory wzrasta wraz z czestotliwoscia zakupow , poza tym czesto sa robione promocje "okolicznosciowe "np. z okazji walentynek, mikolajek , darmowy koszt wysylki od zamowien na kwote 150 zł, choc jak nie przekroczy sie 150, a bodajze 50 to koszt i tak wynosi chyba z 6 zl.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-01, 18:44   #99
Krystyna189
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 16
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
Ja dziś złożyłam kolejne zamówienie, tym razem na lawendowaszafa24.pl.
Skusiła mnie promocja 20% do walentynek, naprawdę się opłaca . Tym razem zamówiłam maskę jajeczną babuszki agafii, znowu kolejne mydło Planety Organiki (tym razem prowansalskie ). Po raz pierwszy będę też testować szampon love2mix pomarańcz z chili. Dodatkowo dorzuciłam glinkę anapską oraz lotion babuszki do włosów na wypadanie. Wkrótce zdjęcia

Ostatnio też zamawiałam na LawendowaSzafa24.pl. Widzę, że sporo osób tam kupuję. Ja kupiłam rokitnikową maskę do włosów. Nawilża włosy, bo moje są strasznie suche. Przyjemny zapach. Chyba częściej będę stawiać na organiczne kosmetyki.
Krystyna189 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 02:03   #100
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

ja robię zakupy na skarby Syberii i jestem ogromnie zadowolona z tego zdklepu dobre ceny i błyskawiczne wysyłki
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 13:36   #101
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Hej Dziewczyny

Mam do Was pytanie, czy ktoras z Was stosowala te kosmetyki:

1.Fitokosmetik orgraniczna maska w saszetkach objetosc i lekkosc

2.Sekrety Artyki - balsam do wlosow nawilzenie i pielegnacja ( z zurawina)

3.Sekretyk artyki - balsam do wlosow z rokitnikiem

I czy ktoras z was stosowala produkty z Ecolab?

Chcialabym zamowic te kosmetyki no ale niestety w internecie nie ma recenzji zadnego z tych kosmetykow, a ja nie mam zadnego punktu odniesienia.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-05, 13:43   #102
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
I czy ktoras z was stosowala produkty z Ecolab?

Chcialabym zamowic te kosmetyki no ale niestety w internecie nie ma recenzji zadnego z tych kosmetykow, a ja nie mam zadnego punktu odniesienia.
Z Ecolabu mam szampon + odżywkę do włosów farbowanych z żurawiną oraz maskę do włosów zniszczonych rekonstrukcja. Stosuję od niedawna, wrażenia na plus (najlepiej oceniam maskę).
Do tego mam jeszcze japoński żel pod prysznic, zachęcił mnie na tyle, że chciałabym również wypróbować inne warianty zapachowe.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 15:58   #103
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Z Ecolabu mam szampon + odżywkę do włosów farbowanych z żurawiną oraz maskę do włosów zniszczonych rekonstrukcja. Stosuję od niedawna, wrażenia na plus (najlepiej oceniam maskę).
Do tego mam jeszcze japoński żel pod prysznic, zachęcił mnie na tyle, że chciałabym również wypróbować inne warianty zapachowe.
Dzieki za odpowiedz

A moglbys jeszcze napisac jak ten zel sprawuje sie pod wzgledem sciagniecia skory po kapieli? Odczuwasz je choc w minimalnym stopniu?
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-09, 20:52   #104
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A moglbys jeszcze napisac jak ten zel sprawuje sie pod wzgledem sciagniecia skory po kapieli? Odczuwasz je choc w minimalnym stopniu?
Nie zauważyłam ściągnięcia lub wysuszenia. Ale ściągnięcie zdarza mi się bardzo, bardzo rzadko, więc nie wiem, czy moja opinia jest miarodajna.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-13, 15:38   #105
Gabipaczka
Paczka
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 18
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Od miesiąca zaopatruję się w naturalne rosyjskie kosmetyki na greenportmarket.pl i śmiało mogę polecić ten sklep. Przemiła obsługa, paczki na czas i doradza mi Pani Beata z tego sklepu. Pozdrawiam serdecznie!
Gabipaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-16, 19:07   #106
fifruwajka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 137
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Zauwazylam dzisiaj w Carrefourze (Warszawa, Reduta) szampony i odzywki Natura Siberica. W sumie ledwo się powstrzymałam przed zakupami.

Ktoś coś wie? Przeszłam się po sklepie, ale były tylko te produkty do włosów. Może Carrefour wprowadzi więcej rosyjskich kosmetyków?

Czekam, aż któraś drogeria zwęszy biznes (Hebe, Super-Pharm, Rossmann) i wprowadzi rosyjskie produkty do oferty.
__________________
http://fifruwajka.blogspot.com/

Zapraszam!
fifruwajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-18, 14:04   #107
mmagduszka
Rozeznanie
 
Avatar mmagduszka
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 917
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Ja kupiłam za jakieś śmieszne pieniądze (5 PLN?) krem z zieloną herbatą Biolux do cery mieszanej. Staram się prawidłowo aplikować - oczyszczona cera, wklepać a nie rozsmarować etc ale podobnie jak któraś z Was już wcześniej pisała mam wrażanie maski na twarzy.. ale stosuję dopiero tydzień więc jeszcze dam mu szansę
mmagduszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 21:04   #108
asia_10
Przyczajenie
 
Avatar asia_10
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 19
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Kilka miesięcy temu widziałam w drogerii Jasmin w Warszawie koło Centralnego kosmetyki rosyjskie do włosów. Niestety nie wiem, czy mają jeszcze jakieś inne.
asia_10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 23:19   #109
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Spoko Dziewczyny, poczekamy jeszcze troche a rosyjskie na bank beda dostepne stacjonarnie Kwestia czasu i zbadani rynku. A jak bylo z Himalaya Herbals , tez niesmialo wkraczala do marketow

Ja ze swojej strony polecam kosmetyki z Ecolab. Aktualnie uzywam toniku nawilzajacego - pobil mojego ulubienca z Fitomedu. Moja mama miala krem do stop tez byla bardzo zadowolona, cioci na imieniny upilismy caly zestaw :krem do rak, plyn do kapieli arganowy, olejek po prysznic arganowy i tez zachwycona

Tak wiec polecam
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-17, 10:12   #110
Agnieszka_02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 253
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Miałam z Babuszki Agafii serum do twarzy i maskę do włosów, ale zachwycona nie byłam. Ot takie zwykłe kosmetyki, nie urzekły mnie działaniem, zapachem, może trochę składem.
Agnieszka_02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-18, 06:38   #111
mmagduszka
Rozeznanie
 
Avatar mmagduszka
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 917
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Ja dostałam własnie w prezencie zestaw Babuszki Agafii "Zatrzymanie młodości":P W skład wchodzą trzy kremy (dzień, noc, oczy i powieki), serum, maseczka i mleczko do twarzy. Powoli zaczynam testowanie)
mmagduszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-27, 10:44   #112
iguniaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2
Exclamation Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

UWAGA!!! Zwracajcie uwagę na skład kosmetyków Agafii. Kupowałam je od dłuższego czasu i bardzo lubiłam. Zarówno szampony, jak kremy, maseczki i mydła w dużych słoikach. Miały doskonałe właściwości i fantastyczny skład bez chemii. Niestety ostatnio zauważyłam, że albo firma została wykupiona, przez jakąś wredną korporację z UE albo pojawiły się podróby. Teraz coraz więcej produktów tej marki ma okropny zchemizowany skład(SLS, PEG itd.)chociaż opakowania do złudzenia przypominają te "stare". Nie są już produkowane w Rosji, ale w Estonii (taka jest informacja na opakowaniu). To już nie są produkty godne polecenia, ale jakieś paskudztwa za cenę dawnych naturalnych świetności. Doradzam szczerze czytać skład i kupować tylko te "stare wersje". Z czasem pewnie się skończą dawne zapasy i kosmetyki spod tego szyldu nie będą godne uwagi.

iguniaa jest teraz online Zgłoś do moderatora
iguniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-27, 13:33   #113
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Według wiarygodnych informacji, te produkty można też dostać w starym składzie, jest chyba kilka wersji.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-27, 10:59   #114
fifruwajka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 137
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Obkupilam sie dzisiaj w rosyjskie produkty do wlosow w Carrefourze. Sa poprzeceniane, mam nadzieje, ze nie wycofuja.

Wzielam szampon rokitnikowy i odzywke z Natura Siberica (po 16 zl), oraz 3 kosmetyki z Ecolab: maske do wlosow (15 zl), odzywke (10 zl) i olejek jedwabny (14 zl). Robie zakupy w Carrefourze w Reducie (Warszawa), nie wiem czy w innych sa.
__________________
http://fifruwajka.blogspot.com/

Zapraszam!
fifruwajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-27, 11:20   #115
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Według wiarygodnych informacji, te produkty można też dostać w starym składzie, jest chyba kilka wersji.
Tak i wtedy z tym lepszym skladem sa drozsze. Widzialam ostatnio np. dwie wersje balsamu Babki Agafii na kwiatowym propolisie. Jedno po 12 zl drugie po 18 zl.

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Cytat:
Napisane przez fifruwajka Pokaż wiadomość
Obkupilam sie dzisiaj w rosyjskie produkty do wlosow w Carrefourze. Sa poprzeceniane, mam nadzieje, ze nie wycofuja.

Wzielam szampon rokitnikowy i odzywke z Natura Siberica (po 16 zl), oraz 3 kosmetyki z Ecolab: maske do wlosow (15 zl), odzywke (10 zl) i olejek jedwabny (14 zl). Robie zakupy w Carrefourze w Reducie (Warszawa), nie wiem czy w innych sa.
Jak Wam zazdroszcze, ze tak stacjonarnie macie dostep do rosyjskich kosmetykow. Mi sie nie chce bawic w te wysylki, czekanie No, ale co zrobisz musze.

Coprawda w mojej drgoerii osiedlowej sa rosyjskie kosmetyki, ale przyznam, ze sa dosc drogie i bardziej oplaca mi sie jednak zamawiac przez internet.


Dziewczyny czy Wy tez odnioslyscie wrazenie ze na Lawendowej Szafie ceny dosc mocno wzrosly? Wczoraj skladalam zamowienie i balsam z serii Afryka wczesniej kosztowal 11 zl z hakiem, a teraz 15... I widze tez , ze inne maski, kosmetykii Sylveco maja duzo drozsze niz w innych miejscach.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-27, 12:35   #116
Nathaliana
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 10
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Kosmetyków rosyjskich nie znam, ale za to mogę poleci perfumy. Naprawdę piękne!
Nathaliana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-28, 21:26   #117
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

A wiecie czy jest gdzieś spory wybór Organic Shop?

Miałam kiedyś próbkę masła do ciała albo balsamu, ale zanim się zdecydowałam, to poznikały ze sklepów. Wszędzie są wyprzedane od dłuższego czasu i nie mogę nigdzie namierzyć.

Ktoś, coś?
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-28, 22:25   #118
katrintheevil
Raczkowanie
 
Avatar katrintheevil
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 499
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Wycofane ze sprzedaży. Myślę, że ma to związek z embargiem
katrintheevil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-28, 22:37   #119
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Ech, szkoda.

Znalazłam jakieś w Lawendowej Szafie, ale wydają się dość tanie i z Łotwy, więc może są jakieś gorsze, a tych deserów i tak nie ma.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 19:47   #120
katrintheevil
Raczkowanie
 
Avatar katrintheevil
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 499
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
Ech, szkoda.

Znalazłam jakieś w Lawendowej Szafie, ale wydają się dość tanie i z Łotwy, więc może są jakieś gorsze, a tych deserów i tak nie ma.
Może przenieśli produkcję. Tak stało się na przykład z babuszką Agafią, niestety składy uległy zmianie
katrintheevil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-06 11:26:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:02.