Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Sidretella 20 / Teenia - wątek zbiorczy! - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-04, 11:15   #4081
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Sidretella 20 / Teenia - wątek zbiorczy!

Ja bym zaczęła nowe opakowanie
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 11:44   #4082
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Sidretella 20 / Teenia - wątek zbiorczy!

Jak wzięłaś 14 tabletek z opakowania to możesz już zrobić przerwę, jeśli nie to najlepiej zapytaj gina co teraz.
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 22:46   #4083
mardy bum
Rozeznanie
 
Avatar mardy bum
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 810
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Sidretella 20 / Teenia - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez _Matilde_ Pokaż wiadomość
Jak wzięłaś 14 tabletek z opakowania to możesz już zrobić przerwę, jeśli nie to najlepiej zapytaj gina co teraz.
Hmmm, mam jakąś zagiętą czasoprzestrzeń chyba-planowo powinnam skończyć w środę (z dwiema pominietymi w pt), to chyba zrobię przerwę. A czy wtedy mogę wziąć te pozostałe od razu po zakończeniu kolejnego opakowania? Czy je wyrzucić?

(Dzięki za szybkie odpowiedzi)
mardy bum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-05, 11:35   #4084
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Sidretella 20 / Teenia - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez mardy bum Pokaż wiadomość
Hmmm, mam jakąś zagiętą czasoprzestrzeń chyba-planowo powinnam skończyć w środę (z dwiema pominietymi w pt), to chyba zrobię przerwę. A czy wtedy mogę wziąć te pozostałe od razu po zakończeniu kolejnego opakowania? Czy je wyrzucić?

(Dzięki za szybkie odpowiedzi)
Jak to wziąć, po co? Dodatkowo? Nie, tak się nie robi. Nie wyrzucaj też, mogą się przydać, ja noszę takie niedokończone opakowanie w torebce żeby zawsze było na wypadek gdybym właśnie wyjechała spontanicznie i zapomniała spakować tabletek
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 15:29   #4085
mardy bum
Rozeznanie
 
Avatar mardy bum
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 810
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Sidretella 20 / Teenia - wątek zbiorczy!

Ok, dzięki. W takim razie 8 dnia zacznę nowe opakowanie
mardy bum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-13, 14:43   #4086
paolkalo1
Rozeznanie
 
Avatar paolkalo1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 798
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Sidretella 20 / Teenia - wątek zbiorczy!

Dzien dobry ^^
Mialam 20 lutego cc,gdy wrocil @ pierwszy byl ogromny, tydzien nie moglam wychodzic z domu, tr wal 16dni i po 6dniach zaczal sie na nowo. Ok- wyszlam z zalozenia ze to normalne po porodzie. Nastepny cykl to 27 dni z czego 10 wycietych z zyciorysu.

Dlatego 1 czerwca dostalam tabletki Sidretella 30. I zaczal sie koszmar. Okres 21 dni - skonczylam opakowanie, skonczyl sie okres. Teraz jestem w trakcie 2go op i plamie. Mam koszmarna anemie, tsh podskoczylo do 3,6.
Czuje sie zmasakrowana.
Gin stwierdzila ze z jej punktu widzenia wszystko ok, nastepna wizyta w sierpniu. Mam nadzieje ze po trzecim op anty cos sie w koncu zmieni.

Czy ktos moze mi ewentualnie cos nasunac co moglam przeoczyc? Miala ktoras z Was doczynienia z czyms takim?


Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
paolkalo1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-13, 18:20   #4087
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Sidretella 20 / Teenia - wątek zbiorczy!

My mamy słabsze tabletki, sidretella 20 i zamienniki
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-13, 21:42   #4088
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Sidretella 20 / Teenia - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez paolkalo1 Pokaż wiadomość
Dzien dobry ^^
Mialam 20 lutego cc,gdy wrocil @ pierwszy byl ogromny, tydzien nie moglam wychodzic z domu, tr wal 16dni i po 6dniach zaczal sie na nowo. Ok- wyszlam z zalozenia ze to normalne po porodzie. Nastepny cykl to 27 dni z czego 10 wycietych z zyciorysu.

Dlatego 1 czerwca dostalam tabletki Sidretella 30. I zaczal sie koszmar. Okres 21 dni - skonczylam opakowanie, skonczyl sie okres. Teraz jestem w trakcie 2go op i plamie. Mam koszmarna anemie, tsh podskoczylo do 3,6.
Czuje sie zmasakrowana.
Gin stwierdzila ze z jej punktu widzenia wszystko ok, nastepna wizyta w sierpniu. Mam nadzieje ze po trzecim op anty cos sie w koncu zmieni.

Czy ktos moze mi ewentualnie cos nasunac co moglam przeoczyc? Miala ktoras z Was doczynienia z czyms takim?


Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Zmień ginekologa albo pójdź do innego. Jeśli masz anemię i czujesz się na tyle źle, że nie możesz normalnie funkcjonować, nie czeka się na "przyzwyczajenie organizmu", tylko hamuje krwawienie lekami przeciwkrwotocznymi i/lub zmienia preparat hormonalny na inny.
Z preparatów antykoncepcyjnych redukujących krwawienie poleca się te z dienogestem. Ograniczają one przyrost endometrium; krwawienia na tych tabletkach są skąpe a często nie ma ich w ogóle.
Póki co ratuj się Elevitem. To lek uzupełniający niedobór witamin i minerałów dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. Lek - więc ma badania kliniczne, potwierdzoną skuteczność i przechodzi kontrolę jakości.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-14, 05:17   #4089
paolkalo1
Rozeznanie
 
Avatar paolkalo1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 798
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Sidretella 20 / Teenia - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Zmień ginekologa albo pójdź do innego. Jeśli masz anemię i czujesz się na tyle źle, że nie możesz normalnie funkcjonować, nie czeka się na "przyzwyczajenie organizmu", tylko hamuje krwawienie lekami przeciwkrwotocznymi i/lub zmienia preparat hormonalny na inny.
Z preparatów antykoncepcyjnych redukujących krwawienie poleca się te z dienogestem. Ograniczają one przyrost endometrium; krwawienia na tych tabletkach są skąpe a często nie ma ich w ogóle.
Póki co ratuj się Elevitem. To lek uzupełniający niedobór witamin i minerałów dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. Lek - więc ma badania kliniczne, potwierdzoną skuteczność i przechodzi kontrolę jakości.
Dziekuje.
Jak w czerwcu widzialam co zaczyna sie dziac to od razu ustalilam termin do innego lek. Ale to i tak dopiero w 2giej polowie sierpnia.
Koncze wlasnie zelazo od lek rodzinnej, w przyszlym tyg mam powtorzyc badania krwi, ale dalej czuje okropna pustke w glowie i zmeczenie wiec nie sadze bym bardzo podniosla wyniki nawet jesli wspieram dieta.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez paolkalo1
Czas edycji: 2016-07-14 o 10:53
paolkalo1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-01, 11:34   #4090
201704060907
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 244
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Sidretella 20 / Teenia - wątek zbiorczy!

Nie wiedziałam, że znów będę pisać, ale ... mam obawy.
Jestem na 8 opakowaniu tabletek, wszystko w teorii się wyrównało.
Ale od początku 8 paczki czuję się okropnie, wręcz mam wrażenie, jakbym w każdej chwili miała dostać okres. Ból promieniuje tak jakby od macicy po całe ciało, dodatkowo lewy jajnik nie daje mi spokoju.
Dziś jest 11 tabletka z tego opakowania, a czuję się najgorzej, jakbym miała co najmniej rodzić. Ból utrzymuje się non-stop.
Dodatkowo wieczorem mam uczucie mdłości.
Wiem, że raczej przerwać tabletek w połowie paczki nie ma sensu, ale boję się, że coś niedobrego się dzieje. Miałam robioną cytologię jakieś 2 miesiące temu, wyniki były OK.
To możliwe, że po 8 miesiącach zaczynają się takie "cyrki" i organizm nie toleruje już tabletek?
Poważnie czuję się najgorzej od wieków... a nie chcę dodatkowo dodawać sobie przeciwbólowych tabletek...
201704060907 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-02, 05:30   #4091
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Sidretella 20 / Teenia - wątek zbiorczy!

Może masz torbiel na jajniku albo coś innego się tak dzieje, radzę wybrać się do ginekologa.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-03, 10:37   #4092
201704060907
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 244
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Sidretella 20 / Teenia - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Może masz torbiel na jajniku albo coś innego się tak dzieje, radzę wybrać się do ginekologa.
No nieźle, mój lekarz na urlopie, a ja dostałam plamień (14 tabletka) i to 2 dni po tych okropnych bólach... Nie mam pojęcia, co robić
201704060907 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-03, 20:16   #4093
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Sidretella 20 / Teenia - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez mizmaz Pokaż wiadomość
No nieźle, mój lekarz na urlopie, a ja dostałam plamień (14 tabletka) i to 2 dni po tych okropnych bólach... Nie mam pojęcia, co robić
idz do innego lekarza
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 14:43   #4094
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Sidretella 20 / Teenia - wątek zbiorczy!

Tak czytam i czytam, i zauwazam, że po Sidretelli 30 mam podobne objawy do jednej z Wizazanek.
Poza tym, ze wysypalo mnie OKROPNIE, pod okiem, pod nosem, przy ustach, kosci policzkowe, szczeka, czoło... no dramat,
to jeszcze pojawiły się problemy ze snem i pocenie w nocy...
Nie wspominając o turbo-wku***niu.
przeczekam to opakowanie i zdecyduję co dalej.
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-03, 09:06   #4095
lady_77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 80
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Sidretella 20 / Teenia - wątek zbiorczy!

Hej dziewczyny, mam pytanie. Wzięłam 15 tabletek Yasminelle, po czym zapomniałam dokupić opakowanie i musiałam zrobić 7-dniową przerwę. Po przerwie zaczęłam kolejne opakowanie.Wiem że 15 tabletek to mało. Czy po rozpoczęciu nowego opakowania jestem już bezpieczna? Nie muszę się dodatkowo zabezpieczać?
lady_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-03, 10:29   #4096
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Sidretella 20 / Teenia - wątek zbiorczy!

Wystarczy. W trzecim tygodniu można spokojnie robić przerwę
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-20, 10:36   #4097
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Sidretella 20 / Teenia - wątek zbiorczy!

Biorę 3 opakowanie Sidratelli (raz była to naraya) i mam parę rozterek z tym zwiazanych. Ogólnie czuję się dobrze, zapomniałam już o tym co to pms (chłopak też ), plamienie z odstawienia to pikuś przy moich okresach jest bardzo skąpe i nie cierpię już na bóle podbrzusza w czasie miesiączki, jednak jest kilka ale. Kompletnie siadło mi libido, jestem bardzo sucha podczas seksu. Strasznie mnie to wkurza, stosujemy nawilżacze, ale niezbyt mi one pasują. Czy któraś z was miała podobne skutki uboczne? Tabletki zostały mi zapisane ze względu na zespół policystycznych jajników.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-20, 21:33   #4098
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Sidretella 20 / Teenia - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez funk_you Pokaż wiadomość
Biorę 3 opakowanie Sidratelli (raz była to naraya) i mam parę rozterek z tym zwiazanych. Ogólnie czuję się dobrze, zapomniałam już o tym co to pms (chłopak też ), plamienie z odstawienia to pikuś przy moich okresach jest bardzo skąpe i nie cierpię już na bóle podbrzusza w czasie miesiączki, jednak jest kilka ale. Kompletnie siadło mi libido, jestem bardzo sucha podczas seksu. Strasznie mnie to wkurza, stosujemy nawilżacze, ale niezbyt mi one pasują. Czy któraś z was miała podobne skutki uboczne? Tabletki zostały mi zapisane ze względu na zespół policystycznych jajników.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja biorę Sidretellę ponad pół roku, powiem Ci że był taki czas że byłam potwornie sucha, przeszkadzało mi to na co dzień, sytuacja się trochę poprawiła. Ale nadal mam problemy z suchością nie pochwy, ale na zewnątrz. Przy pieszczotach trzeba bardzo delikatnie, inaczej kończy się popękaniem skóry. Bardzo nieprzyjemne. Z libido na szczęście nie mam problemów, tyle że właśnie z tyłu głowy jest obawa że skończy się bólem
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-07, 14:03   #4099
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Sidretella 20 / Teenia - wątek zbiorczy!

Mam przepisana sidratelle trzy opakowania zdziwiona jestem dlaczego aż tyle czemu nie jedna i zaobserwować organizm jak będzie reagował. Też tak mieliście? Koleżance np przepisała jedne po tyg jak nadal będą skutki uboczne występować ma zmienić mam trzy miesiące się męczyć? Nie rozumiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
Mam przepisana sidratelle trzy opakowania zdziwiona jestem dlaczego aż tyle czemu nie jedna i zaobserwować organizm jak będzie reagował. Też tak mieliście? Koleżance np przepisała jedne po dwóch tyg jak nadal będą skutki uboczne występować ma zmienić mam trzy miesiące się męczyć? Nie rozumiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-07, 17:38   #4100
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Sidretella 20 / Teenia - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
Mam przepisana sidratelle trzy opakowania zdziwiona jestem dlaczego aż tyle czemu nie jedna i zaobserwować organizm jak będzie reagował. Też tak mieliście? Koleżance np przepisała jedne po tyg jak nadal będą skutki uboczne występować ma zmienić mam trzy miesiące się męczyć? Nie rozumiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przecież nie musisz kupować hurtowo. Kup jedno opakowanie i jak będzie coś nie tak to pójdziesz do lekarza i pomyślicie co robić.
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-07, 18:40   #4101
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Sidretella 20 / Teenia - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
Mam przepisana sidratelle trzy opakowania zdziwiona jestem dlaczego aż tyle czemu nie jedna i zaobserwować organizm jak będzie reagował. Też tak mieliście? Koleżance np przepisała jedne po tyg jak nadal będą skutki uboczne występować ma zmienić mam trzy miesiące się męczyć? Nie rozumiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dopiero po 3 miesiacach organizm przyzwyczaja sie do nowej ilosci hormonow, dlatego to ze przez 2 miesiace cos bedzie wystepowac nie znaczy, ze 3 miesiaca wystapi. Ureguluje sie najprawdopodobniej.
Ja zawsze sprawdzam przez 3 miesiace, ale nigdy nie mialam tych ciezkich skutkow tylko takie lekkie jak rozdraznienie, bol piersi czy krwawienia
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-08, 19:21   #4102
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Sidretella 20 / Teenia - wątek zbiorczy!

Która z was zażywa sidretella 20?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-08, 21:28   #4103
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Sidretella 20 / Teenia - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
Która z was zażywa sidretella 20?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-16, 10:09   #4104
owocelki
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 378
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Sidretella 20 / Teenia - wątek zbiorczy!

Hej dziewczyny,
może któras z was mi poradzi
Brałam naraya plus przez prawie 3 lata. Zrezygnowałam z niej na początku maja, jednak okazało się że muszę mieć operację w lipcu. Przeszkodą do niej jest oczywiście okres, musiałabym wtedy znowu czekać na ustalenie terminu w szpitalu. Jako, że po tej operacji czeka mnie ok. 2 miesiące o kulach, chciałabym to załatwić przed powrotem na uczelnię. Myślałam o ponownym wzięciu tabletek od najbliższego okresu. Niestety dzisiaj 39 dzień cyklu i miesiączki ani widu ani słychu.
Co sądzicie o takiej krótkiej przerwie w braniu tabletek? ok 1,5 miesiąca?
owocelki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-16, 14:42   #4105
Magnolia0796
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 24
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Sidretella 20 / Teenia - wątek zbiorczy!

Widzę, że sidretella 20 jest teraz popularna.
Została przepisana dzisiaj i mi. Na razie czekam na spóźniający się okres. Jakby nie nadszedł to albo zacznę brać albo mam się zgłosić ponownie do lekarza i będziemy wywoływać.
Możecie powiedzieć coś więcej o tych tabletek? Dzieci nie rodziłam, to moje pierwsze tabletki anty i chciałabym poznać różne opinie.
No i z ciekawości zapytam - ile za nie płacicie?
Magnolia0796 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-16, 14:47   #4106
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Sidretella 20 / Teenia - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Magnolia0796 Pokaż wiadomość
Widzę, że sidretella 20 jest teraz popularna.
Została przepisana dzisiaj i mi. Na razie czekam na spóźniający się okres. Jakby nie nadszedł to albo zacznę brać albo mam się zgłosić ponownie do lekarza i będziemy wywoływać.
Możecie powiedzieć coś więcej o tych tabletek? Dzieci nie rodziłam, to moje pierwsze tabletki anty i chciałabym poznać różne opinie.
No i z ciekawości zapytam - ile za nie płacicie?
Ja płacilam 20 zl za opakowanie, mi na nich zeszlo libido do kompletnego zera, albo nawet nizej
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-16, 14:57   #4107
Magnolia0796
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 24
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Sidretella 20 / Teenia - wątek zbiorczy!

To widzę, że u mnie są trochę droższe..
Ja mam takie libido, że w sumie nie obrażę się jak trochę mi spadnie, ale trochę
Magnolia0796 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-16, 15:36   #4108
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Sidretella 20 / Teenia - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez owocelki Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
może któras z was mi poradzi
Brałam naraya plus przez prawie 3 lata. Zrezygnowałam z niej na początku maja, jednak okazało się że muszę mieć operację w lipcu. Przeszkodą do niej jest oczywiście okres, musiałabym wtedy znowu czekać na ustalenie terminu w szpitalu. Jako, że po tej operacji czeka mnie ok. 2 miesiące o kulach, chciałabym to załatwić przed powrotem na uczelnię. Myślałam o ponownym wzięciu tabletek od najbliższego okresu. Niestety dzisiaj 39 dzień cyklu i miesiączki ani widu ani słychu.
Co sądzicie o takiej krótkiej przerwie w braniu tabletek? ok 1,5 miesiąca?
Po pierwsze taka przerwa ma średni sens, a po drugie przed operacją zaleca się odstawienie anty ze względu na zakrzepicę (co można w ulotce przeczytać).
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-16, 17:02   #4109
owocelki
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 378
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Sidretella 20 / Teenia - wątek zbiorczy!

[1=3bab1895ed7a4a0113eb29e 79654b8b86ef03e4e_657f8b8 281285;74709511]Po pierwsze taka przerwa ma średni sens, a po drugie przed operacją zaleca się odstawienie anty ze względu na zakrzepicę (co można w ulotce przeczytać).[/QUOTE]


Dzięki, doczytałam to właśnie w ulotce. Przy wcześniejszej operacji nie było to problemem, jednak teraz przy takim unieruchomieniu nogi może to faktycznie być kłopotliwe. Pozdrawiam
owocelki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-16, 19:52   #4110
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Sidretella 20 / Teenia - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Magnolia0796 Pokaż wiadomość
Widzę, że sidretella 20 jest teraz popularna.
Została przepisana dzisiaj i mi. Na razie czekam na spóźniający się okres. Jakby nie nadszedł to albo zacznę brać albo mam się zgłosić ponownie do lekarza i będziemy wywoływać.
Możecie powiedzieć coś więcej o tych tabletek? Dzieci nie rodziłam, to moje pierwsze tabletki anty i chciałabym poznać różne opinie.
No i z ciekawości zapytam - ile za nie płacicie?
Ja biorę te tabletki od roku, w pierwszych miesiącach bardzo mi wysuszały skórę, oczy i suchość pochwy mi dokuczała ale to przeszło Płacę różnie, najdrożej zapłaciłam 19 zł, najtaniej ok. 7, jedna apteka miała promocję przez parę miesięcy. Zwykle kupuję za 13 - 14 zł
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-24 08:26:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:19.