zmiana koloru - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-09, 17:26   #1
lili1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1
Smile

zmiana koloru


Hej!!
Moj kolor wlosow to braz, jestem typem kolorystycznym 'jesien' z niebiesko szarymi oczami i kusi mnie ogromnie aby zmienic swoj kolor na zloty jasny braz czy cos podobnego, w kazdym razie che miec jasniejsze wlosy, nie wiem tylko czy jest to dobry pomysl, czy ktos moglby mi poradzic ? Jak bradzo mogloby to zaszkodzic moim wlosom??
lili1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 10:23   #2
mc85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 104
Dot.: zmiana koloru

jesli na twoich wlosach nie ma zadnej farby to rozjasniacz szybko sobie poradzi z nimi. a wiadomo ze im krocej trzyma sie go na wlosach tym mniej ingeruje w ich strukture. nie wiem czemu wiele dziewczyn odradza rozjasnianie i pisze ze wlosy beda tragiczne itp. ja od wielu lat farbuje rozjasniam to znow nakladam farbe zeby po 3 miesiach miec jasne i tak w kolko. wlosy sa ok. moze jakis tydz po dekoloryzacji sa suche ale zawsze odzywka z joanny mnie ratuje. przyznam ze wlosy musialam sciac i aktualnie zapuszczam - fryzjerka mi je spalila probujac zrobic trwala. trzymala mi preparat 1,5h a powinno sie trzymac max 30 min. efekt - cale spalone wlosy jakby mi je ktos spyskal lakierem a pozniej przystawil zapalniczke.
ale jesli chodzi o twoje wloski to jesli masz braz i chcesz jasniejszy braz to wybierz rozjasniacz slabszy (w drogeri cos poleca) a na to uzyj farby lub nawet lepiej szamponu koloryzujacego np do 8 myc - jest delikatniejszy niz farba. pamietaj ze tuz po rozjasnianiu wlosy sa oslabione i kolor bedzie sie szybko wyplukiwac wiec jesli wybierzesz ciemniejszy odcien po kilku myciach bedzie o wiele jasniejszy. ale przynajniej bedziesz mogla sparwdzic jakiego koloru oczekujesz i jesli nie bedzie pasowac szybko sie zmyje. w ciagu kilku dni regeneruj wloski odzywkami a po tym czasie naloz juz normalna farbe albo szampon do 24 umyc- dokladnie taka jak chcesz. (ale nie trzymaj za dlugo bo pigment glebowo wniknie i bedzie ciemniejszy kolor niz chcesz) potrzymaj jakies 30min i splucz
wlosy nie zniszcza sie napewno jesli bedziesz o nie dbac.
ewentualnie podetniesz koncowki
zycze powodzenia!!!
p.s. mam czekoladowy braz i ochote na ogniscie rude czeka mnie kolejne rozjasniane (chyba 4 w ciagu 2 m-cy)
mc85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:05.