Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-09, 22:40   #31
edziakalitowa
Vegemamita
 
Avatar edziakalitowa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 2 896
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez kasia-zuzia Pokaż wiadomość
Witam, mam pytanie odnośnie sklepu "nowaperfumeria"
Czy któraś(ryś) z Was tam coś kupował(a)? Czy perfumeria jest godna polecenia?
Przeszukałam pierwszy post i skorzystałam z wyszukiwarki, ale nic o tej perfumerii tutaj nie znalazłam.
Link do strony internetowej: http://nowaperfumeria.pl/
Będę wdzięczna za wszelkie informacje

Kupowałam własnie w tej perfumerii ostatnio flakon na rozbiórkę.
Jestem zadowolona z kontaktu oraz realizacji. Mogę tą perfumerię polecić do zamówienia dołączyli próbki , szybka przesyłka i bardzo dobry kontakt z Biurem Obsługi.

Dobre oceny również na CENEO :

http://www.ceneo.pl/11988-0a#scroll=first-review
__________________
Rozbieram :
Pilne poszukuję biorę każdą ilość Washed Cotton No.784 Gap


wymianka zapachowa
wymianka książkowa
edziakalitowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 23:57   #32
pandulek
Zadomowienie
 
Avatar pandulek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 107
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Dziewczyny, a czy mówi Wam coś ten sklep?
http://pachnij.otwarte24.pl/
Pierwszy raz się w sieci na niego natknęłam. Ceny za niektóre zapachy są wręcz nieprawdopodobne dlatego podejrzane mi się to wydaje. Angel TM 100 ml za 139 zł? O co chodzi?
Trochę mnie korci coś stamtąd zamówić, ale te ceny mi śmierdzą... w sumie wysyłają też za pobraniem i można sprawdzić paczkę.

Edytowane przez pandulek
Czas edycji: 2013-05-10 o 16:42
pandulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 02:27   #33
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Aramintha Pokaż wiadomość
www.Kokai.pl - KRS 0000407190
www.perfumeria-kokai.pl - KRS 0000273744

https://ems.ms.gov.pl

Wygląda na to, że część zarządu jest wspólna.
Dziekuje. Dla perfumeria-kokai KRSu nie udalo mi sie znalezc wczesniej. Troche mi ulzylo .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 07:59   #34
kasia-zuzia
Zadomowienie
 
Avatar kasia-zuzia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: leszno
Wiadomości: 1 311
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez edziakalitowa Pokaż wiadomość
Kupowałam własnie w tej perfumerii ostatnio flakon na rozbiórkę.
Jestem zadowolona z kontaktu oraz realizacji. Mogę tą perfumerię polecić do zamówienia dołączyli próbki , szybka przesyłka i bardzo dobry kontakt z Biurem Obsługi.

Dobre oceny również na CENEO :

http://www.ceneo.pl/11988-0a#scroll=first-review
Bardzo dziękuję za odpowiedź
Właśnie się tam na coś czaję i chyba się skuszę
kasia-zuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 14:51   #35
MayaMarie
Raczkowanie
 
Avatar MayaMarie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 410
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Czy wiarygodne są następujące perfumerie:

http://www.mojaperfumeria.pl/
http://perfumeo.pl/

?

Mało informacji o nich znalazłam w poprzednim wątku.
__________________
"Smile. The world is not ending just yet."


Daeran, Wrath of the Righteous
MayaMarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 01:03   #36
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Dzwonilam do Kokai. Pani powiedziala, ze perfumeria-kokai jest z nimi zwiazana. Byla zdziwiona, ze udalo mi sie na stronie zrobic zakupy. Stwierdzila, ze strona jest od lat wylaczona i sklepu nie ma . Zdziwila sie, ze wyslalam przelew i bank pobral kase. Stwierdzila, ze konto bankowe rowniez jest od lat zamkniete. Na moja uwage, ze pieniadze zostaly z konta zabrane nie wiedziala, co powiedziec. Zapytalam jak moge odzyskac kase z ich rzekomo zamknietego konta. Pani nie wiedziala.

Podsumowujac: mega bajzel i nieprofesjonalne podejscie. Nigdy nic juz nie kupie w Kokai.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 08:40   #37
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40766019]Dzwonilam do Kokai. Pani powiedziala, ze perfumeria-kokai jest z nimi zwiazana. Byla zdziwiona, ze udalo mi sie na stronie zrobic zakupy. Stwierdzila, ze strona jest od lat wylaczona i sklepu nie ma . Zdziwila sie, ze wyslalam przelew i bank pobral kase. Stwierdzila, ze konto bankowe rowniez jest od lat zamkniete. Na moja uwage, ze pieniadze zostaly z konta zabrane nie wiedziala, co powiedziec. Zapytalam jak moge odzyskac kase z ich rzekomo zamknietego konta. Pani nie wiedziala.

Podsumowujac: mega bajzel i nieprofesjonalne podejscie. Nigdy nic juz nie kupie w Kokai.[/QUOTE]

a nie wrocily pieniadze na konto ?
jesli nie to musisz isc do swojego banku i tam wyjasnic sprawe ,bo prawdopodobnie te pieniadze wisza
tez tak mialam przez swoja nieuwage i gapiostwo ,ze wplacilam pieniadze do sklepu fryzjerskiego na zamkniete konto i o dziwo poszly(a przelew robilam tradycyjny) kiedy sie po paru dniach upomnialam o przesylke okazalo sie ,ze to nie te konto.Poszlam do swojego banku z kopia przelewu i pani sie tym zajeła ,sprawdzila , podzwonila i pieniadze wrocily do mnie
__________________
Obojetnego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy....prof Żabiński
Twój klik pomaga
nie ponosze odpowiedzialnosci za reklamy umieszczone przez WIZAZ w moich postach i PW





czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-12, 09:14   #38
mała82
Zakorzenienie
 
Avatar mała82
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 568
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Czy kupowal ktos perfumy w electro.pl ?
Maja dobre opinie, ale sprzedają głównie sprzęty. Myślicie, ze warto zaryzykować i kupić perfumy?
__________________
Wymiana perfum
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post87460084
mała82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 09:24   #39
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40766019]Dzwonilam do Kokai. Pani powiedziala, ze perfumeria-kokai jest z nimi zwiazana. Byla zdziwiona, ze udalo mi sie na stronie zrobic zakupy. Stwierdzila, ze strona jest od lat wylaczona i sklepu nie ma . Zdziwila sie, ze wyslalam przelew i bank pobral kase. Stwierdzila, ze konto bankowe rowniez jest od lat zamkniete. Na moja uwage, ze pieniadze zostaly z konta zabrane nie wiedziala, co powiedziec. Zapytalam jak moge odzyskac kase z ich rzekomo zamknietego konta. Pani nie wiedziala.

Podsumowujac: mega bajzel i nieprofesjonalne podejscie. Nigdy nic juz nie kupie w Kokai.[/QUOTE]

Czasem tez trzeba poczekac 2-3 dni, by pieniadze wrocily na konto , ale nie mialam jeszcze sytuacji, by bezpowrotnie przepadly
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 12:33   #40
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
a nie wrocily pieniadze na konto ?
jesli nie to musisz isc do swojego banku i tam wyjasnic sprawe ,bo prawdopodobnie te pieniadze wisza
tez tak mialam przez swoja nieuwage i gapiostwo ,ze wplacilam pieniadze do sklepu fryzjerskiego na zamkniete konto i o dziwo poszly(a przelew robilam tradycyjny) kiedy sie po paru dniach upomnialam o przesylke okazalo sie ,ze to nie te konto.Poszlam do swojego banku z kopia przelewu i pani sie tym zajeła ,sprawdzila , podzwonila i pieniadze wrocily do mnie
Nie, nie wrocily. Wyslalam je przelewem ekspresowym tydzien temu, wiec wyslane zostaly juz w zeszla niedziele.

Mam watpliwosci czy konto tamto jest zamkniete. Tym bardziej, ze wedlug pani strona tez powinna byc zamknieta .

Poczekam jeszcze pare dni.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 00:00   #41
liliza
El Cumpleaños Secreto
 
Avatar liliza
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Into the Darkness
Wiadomości: 4 521
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Informacja, do dopisania w pierwszym poście, odnośnie iperfumy. Perfumeria ma klona, mianowicie: prostezakupy
liliza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-13, 05:54   #42
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez liliza Pokaż wiadomość
Informacja, do dopisania w pierwszym poście, odnośnie iperfumy. Perfumeria ma klona, mianowicie: prostezakupy
Dopisane
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 11:51   #43
hajdiss
Zadomowienie
 
Avatar hajdiss
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 218
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

www.aromadream.eu
Oryginalne perfumy dobrze zabezpieczone na drogę - szybko, sprawnie, bez problemów a do tego w konkurencyjnych cenach. Wysyłka i dostawa wręcz błyskawiczna.
Ponieważ jestem zadowolona to polecam
__________________
"A photograph is a secret about a secret. The more it tells you the less you know."
hajdiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 14:25   #44
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Z polecenia zaczęłam przeglądać zasoby perfumerii "aromadream" i zdziwiło mnie to że 50ml. perfum jest droższe od 100ml. tej samej wody - co wy na to? to jakaś promocja?
http://www.aromadream.eu/kategoria/d...floris/seringa
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 14:30   #45
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Sylwia1900r Pokaż wiadomość
Z polecenia zaczęłam przeglądać zasoby perfumerii "aromadream" i zdziwiło mnie to że 50ml. perfum jest droższe od 100ml. tej samej wody - co wy na to? to jakaś promocja?
http://www.aromadream.eu/kategoria/d...floris/seringa
Tak bywa w internetowych perfumeriach i nawet nie chodzi o promocję. Na pewno widziałam takie coś w iperfumach i kilku innych. Nic groźnego
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 15:37   #46
liliza
El Cumpleaños Secreto
 
Avatar liliza
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Into the Darkness
Wiadomości: 4 521
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez hajdiss Pokaż wiadomość
www.aromadream.eu
Oryginalne perfumy dobrze zabezpieczone na drogę - szybko, sprawnie, bez problemów a do tego w konkurencyjnych cenach. Wysyłka i dostawa wręcz błyskawiczna.
Ponieważ jestem zadowolona to polecam
Ja również polecam. Robię tam zakupy, jak trafi się coś fajnego, już któryś rok z rzędu i zawsze wszystko było ok. Szybko, sprawnie i bez pomyłek.
Cytat:
Napisane przez Sylwia1900r Pokaż wiadomość
Z polecenia zaczęłam przeglądać zasoby perfumerii "aromadream" i zdziwiło mnie to że 50ml. perfum jest droższe od 100ml. tej samej wody - co wy na to? to jakaś promocja?
http://www.aromadream.eu/kategoria/d...floris/seringa
Nie jest to nic dziwnego. Nie jest to także żadna promocja. Takie różnice w cenie zależą od tego w jakim czasie i po jakiej cenie perfumy zostały kupione od dostawcy. Perfumeria mogła się zaopatrzyć w perfumy np. 50 ml w cenie X u jednego dostawcy, a za jakiś czas ma np. ofertę na te perfumy 100 ml w cenie Y. To kwestia cen partii zakupowych w różnym czasie i np. od różnych dostawców. Normalka
liliza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 15:33   #47
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez liliza Pokaż wiadomość

Nie jest to nic dziwnego. Nie jest to także żadna promocja. Takie różnice w cenie zależą od tego w jakim czasie i po jakiej cenie perfumy zostały kupione od dostawcy. Perfumeria mogła się zaopatrzyć w perfumy np. 50 ml w cenie X u jednego dostawcy, a za jakiś czas ma np. ofertę na te perfumy 100 ml w cenie Y. To kwestia cen partii zakupowych w różnym czasie i np. od różnych dostawców. Normalka
Czytałam ten post zaraz po zamieszczeniu ale nie podziękowałam za uspokojenie.
Wydawały mi się dziwne te różnice w cenach ale widzę że masz racje, i zauważyłam to samo w różnych perfumeriach.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 15:27   #48
MayaMarie
Raczkowanie
 
Avatar MayaMarie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 410
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez MayaMarie Pokaż wiadomość
Czy wiarygodne są następujące perfumerie:

http://www.mojaperfumeria.pl/
http://perfumeo.pl/

?

Mało informacji o nich znalazłam w poprzednim wątku.
A więc sama sobie i wszystkim zainteresowanym odpowiem, że jeśli chodzi o mojaperfumeria.pl :

- zamówienie złożone w poniedziałek, paczka u mnie w czwartek

- na bieżąco informowali o statusie zamówienia, wysyłce

- nie mam powodów, by twierdzić, że zapach jest podrobiony, tzn. nie jestem ekspertką, ale i flakon i zapach w jak najlepszym porządku

- flakon prawdopodobnie z 2005 roku - więc jeśli komuś zależy tylko na najświeższych perfumach, powinien tu uważać - z drugiej strony, jeśli ktoś szuka starszych wersji, może się porozglądać

- z ciekawostek - dostałam odskulowy rachunek - nie wydrukowany, a wypisany ręcznie na małej karteczce
__________________
"Smile. The world is not ending just yet."


Daeran, Wrath of the Righteous

Edytowane przez MayaMarie
Czas edycji: 2013-05-20 o 19:09
MayaMarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 07:49   #49
gtsroot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 5
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Czy perfumeria internetowa http://mojezapachy.pl jest wiarygodna
Chcę kupić Chanel Allure Blanche Edition - 150ml i wychodzi mi że tam będzie najtaniej.
gtsroot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-21, 10:24   #50
ala07
Raczkowanie
 
Avatar ala07
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 48
Smile Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez pandulek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy mówi Wam coś ten sklep?
http://pachnij.otwarte24.pl/
Pierwszy raz się w sieci na niego natknęłam. Ceny za niektóre zapachy są wręcz nieprawdopodobne dlatego podejrzane mi się to wydaje. Angel TM 100 ml za 139 zł? O co chodzi?
Trochę mnie korci coś stamtąd zamówić, ale te ceny mi śmierdzą... w sumie wysyłają też za pobraniem i można sprawdzić paczkę.


Myślę,że to podróby. Nigdzie ani słowa o oryginalności perfum, za to jest info o tym,że są oryginalnie zapakowane. Oprócz tego w niektórych nazwach są błędy np., Chrystian Dior
ala07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 13:29   #51
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez gtsroot Pokaż wiadomość
Czy perfumeria internetowa http://mojezapachy.pl jest wiarygodna
Chcę kupić Chanel Allure Blanche Edition - 150ml i wychodzi mi że tam będzie najtaniej.
Wiarygodna

Mam ją koło domu, często tam kupuję. Zero wątpliwości.
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 14:45   #52
petitlapin
Przyczajenie
 
Avatar petitlapin
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 24
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

www.henri.pl. Niestety ja i mój TZ mieliśmy nieprzyjemność z tą perfumerią. Mąż zakupił na prezent imieninowy - całe szczęście dla mnie a nie osoby trzeciej - Coco M eau de toilette twist and spray. Pojechał osobiście odebrać zakup z Wwy do Radzymnia (tego to nie rozumiem, ale pewnie zaspał i kurier by nie dowiózł na czas ) i tam pani z obsługi wcisnęła mu wersję eau de perfum (w której to wersji Coco M ja nie lubię), tweirdząc,że to jest to samo. Mój mąż się na perfumach nie zna, więc wziął co mu dano. Henri.pl jest na dzień dzisiejszy stratne, bo mąż płacił za wersję EDT a nie EDP, ja za to zostałam niejako bez prezentu i ze zepsutym m humorem nas obojga. Dobrze,że nie był to prezent np. na Dzień Mamy dla teściowej. Podsumowując: uważajcie, bo obsługa nie bardzo wie co sprzedaje i może Was narazić na takie nieprzyjemności. Mój TZ będzie musiał załatwiać sprawę w pon.
petitlapin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 18:05   #53
monika kinga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Abramowice Prywatne
Wiadomości: 51
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Dziewczyny czy prfumeria internetowa www.Amor pl. jest wiarygodna bo wydaje mi się że ceny Diora jakieś niskie .
monika kinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 18:32   #54
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez petitlapin Pokaż wiadomość
www.henri.pl. Niestety ja i mój TZ mieliśmy nieprzyjemność z tą perfumerią. Mąż zakupił na prezent imieninowy - całe szczęście dla mnie a nie osoby trzeciej - Coco M eau de toilette twist and spray. Pojechał osobiście odebrać zakup z Wwy do Radzymnia (tego to nie rozumiem, ale pewnie zaspał i kurier by nie dowiózł na czas ) i tam pani z obsługi wcisnęła mu wersję eau de perfum (w której to wersji Coco M ja nie lubię), tweirdząc,że to jest to samo. Mój mąż się na perfumach nie zna, więc wziął co mu dano. Henri.pl jest na dzień dzisiejszy stratne, bo mąż płacił za wersję EDT a nie EDP, ja za to zostałam niejako bez prezentu i ze zepsutym m humorem nas obojga. Dobrze,że nie był to prezent np. na Dzień Mamy dla teściowej. Podsumowując: uważajcie, bo obsługa nie bardzo wie co sprzedaje i może Was narazić na takie nieprzyjemności. Mój TZ będzie musiał załatwiać sprawę w pon.
Ja u nich kupowalam i otrzymalam to co zamowilam. Takze u ciebie to moze czysty przypadek. Moze nie mieli edt, wiec sprzedali edp.
Nie ma co sie zrazac.
Druga sprawa, istnieja telefony Maz mogl do ciebie zadzwonic i zapytac.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 13:19   #55
petitlapin
Przyczajenie
 
Avatar petitlapin
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 24
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Czyli, jak piszesz generalnie wszystko super? EDP jest INNYM zapachem niż EDT i obsługa wierygodnej perfumerii HENRI. PL powinna to wiedzieć. Ja nie lubię EDP bo jest dla mnie za słodka i mdła. Poza tym pracownica naraziła firmę na stratę, bo EDP sprzedała w cenie EDT.Mąż kupował mito na prezent, który miał być niespodzianką a okazał się niemiłą pomyłką
Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Ja u nich kupowalam i otrzymalam to co zamowilam. Takze u ciebie to moze czysty przypadek. Moze nie mieli edt, wiec sprzedali edp.
Nie ma co sie zrazac.
Druga sprawa, istnieja telefony Maz mogl do ciebie zadzwonic i zapytac.
petitlapin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 15:07   #56
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez petitlapin Pokaż wiadomość
Czyli, jak piszesz generalnie wszystko super? EDP jest INNYM zapachem niż EDT i obsługa wierygodnej perfumerii HENRI. PL powinna to wiedzieć. Ja nie lubię EDP bo jest dla mnie za słodka i mdła. Poza tym pracownica naraziła firmę na stratę, bo EDP sprzedała w cenie EDT.Mąż kupował mito na prezent, który miał być niespodzianką a okazał się niemiłą pomyłką
A co cie obchodzi czy pracownica narazila firme na straty czy tez nie? To jej sprawa
Masz racje, edp rozni sie od edt. Ale nadal nie rozumiem twojego uniesienia i mega zdenerwowania. Skoro maz sie nie znal to mogl zadzwonic. Inna sprawa, ponoc to wszystko mialo byc dzis odkrecane, wiec nie ma co sie denerwowac.

I powtarzam. Ja kupowalam w henri.pl i jestem zadowolona z zakupu.

Taka mala dygresja. Wpadasz tu, piszesz 1 posta, ktory jest na dodatek postem oskarzajacym, wiec nie dziw sie, ze ja podchodze do tego wszystkiego z wiekszym dystansem.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 15:22   #57
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Taka mala dygresja. Wpadasz tu, piszesz 1 posta, ktory jest na dodatek postem oskarzajacym, wiec nie dziw sie, ze ja podchodze do tego wszystkiego z wiekszym dystansem.
Przecież każdy ma prawo wypowiedzieć się w tym wątku, co na temat której perfumerii mysli, więc nie wiem w czym problem....
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 17:02   #58
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Terha Pokaż wiadomość
Przecież każdy ma prawo wypowiedzieć się w tym wątku, co na temat której perfumerii mysli, więc nie wiem w czym problem....
A widzisz jakis problem, bo ja nie. Tez sie wypowiedzialam, co o tym wszystkim mysle.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 17:08   #59
petitlapin
Przyczajenie
 
Avatar petitlapin
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 24
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Dalszy ciąg HENRI.PL: Mąż rozmawiał z nimi i ponieważ zerwałam jeden róg folii (reszta, czyli 7/8 nadal jest w folii), to nie wymienią towaru. Klasa sama w sobie. Jeżeli ktoś zamawia towar, klika na odpowiedni towar na ich stronie i jedzie tylko po jego odbiór to ma prawo oczekiwać, że obsługa jest przytomna i wie co naszykowała do odbioru: dokładnie to, co klient kupił Też byś chciała,żeby twój mąż przed imieninami dzwonił z perfumerii: kochanie chcę ci zrobić niespodziankę i dostaniesz ode mnie to i to. Mąż,żeby uniknąć nieporozumien dostał ode mnie linki z kilkoma propozycjami co bym chciała. Brak mi słów
Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
A co cie obchodzi czy pracownica narazila firme na straty czy tez nie? To jej sprawa
Masz racje, edp rozni sie od edt. Ale nadal nie rozumiem twojego uniesienia i mega zdenerwowania. Skoro maz sie nie znal to mogl zadzwonic. Inna sprawa, ponoc to wszystko mialo byc dzis odkrecane, wiec nie ma co sie denerwowac.

I powtarzam. Ja kupowalam w henri.pl i jestem zadowolona z zakupu.

Taka mala dygresja. Wpadasz tu, piszesz 1 posta, ktory jest na dodatek postem oskarzajacym, wiec nie dziw sie, ze ja podchodze do tego wszystkiego z wiekszym dystansem.
petitlapin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 17:14   #60
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez petitlapin Pokaż wiadomość
Dalszy ciąg HENRI.PL: Mąż rozmawiał z nimi i ponieważ zerwałam jeden róg folii (reszta, czyli 7/8 nadal jest w folii), to nie wymienią towaru. Klasa sama w sobie. Jeżeli ktoś zamawia towar, klika na odpowiedni towar na ich stronie i jedzie tylko po jego odbiór to ma prawo oczekiwać, że obsługa jest przytomna i wie co naszykowała do odbioru: dokładnie to, co klient kupił Też byś chciała,żeby twój mąż przed imieninami dzwonił z perfumerii: kochanie chcę ci zrobić niespodziankę i dostaniesz ode mnie to i to. Mąż,żeby uniknąć nieporozumien dostał ode mnie linki z kilkoma propozycjami co bym chciała. Brak mi słów
A po zrywałaś folię

No zaszła pomyłka, splot niefortunnych wydarzeń, mąż nie powinien brać innych perfum niż zamawiał, Ty nie powinnaś odrywać folii, oni wtedy powinni przyjąć... w sumie ładnie byłoby z ich strony jakby i teraz przyjęli, sprzedaliby kilkanaście zł taniej jako towar z uszkodzonym opakowaniem...

Ja kilka razy tam kupowałam i byłam bardzo zadowolona.
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-05 21:10:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:05.