Fryzura dla cienkich włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-28, 19:28   #1
NeSsiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 18

Fryzura dla cienkich włosów


Witam
Chciałabym zmienić cięcie moich włosów jednak wolałabym nie ryzykować i poprosić was o radę Mam dosyć długie włosy jednak są one cienkie jest ich mało i na dodatek dużo ich wypada ponadto szybko się przetłuszczają-muszę je myć codziennie niestety ;( Dlatego chciałabym dostosować cięcie aby wyglądały one najkorzystniej w tych okolicznościach. Są pocieniowane ale myślę czy nie lepiej byłoby ściąć je do jednej długości? Co proponujecie ?
Dziękuję za rady
NeSsiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 19:40   #2
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Fryzura dla cienkich włosów

Cytat:
Napisane przez NeSsiaa Pokaż wiadomość
Witam
Chciałabym zmienić cięcie moich włosów jednak wolałabym nie ryzykować i poprosić was o radę Mam dosyć długie włosy jednak są one cienkie jest ich mało i na dodatek dużo ich wypada ponadto szybko się przetłuszczają-muszę je myć codziennie niestety ;( Dlatego chciałabym dostosować cięcie aby wyglądały one najkorzystniej w tych okolicznościach. Są pocieniowane ale myślę czy nie lepiej byłoby ściąć je do jednej długości? Co proponujecie ?
Dziękuję za rady
Czyli chcesz mieć krótsze wypadające i przetluszczające się wlosy? Nie mamy szklanej kuli więc bez zdjęć to nikt Ci nic nie doradzi. Moja propozycja zadbaj o włosy bo przetłuszczanie i wypadanie można opanować. Przejdź się na wątki wlosowe i poczytaj
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 19:47   #3
NeSsiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 18
Dot.: Fryzura dla cienkich włosów

nie miałabym ich całkiem krótszych bo dalej bym miała daleko za ramię, przetłuszczają się odkąd zaczęłam dojrzewać i próbuje walczyć z wypadaniem włosów ale to nie jest takie łatwe jak się to może wydawać.
NeSsiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 11:27   #4
unique222
Raczkowanie
 
Avatar unique222
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 62
Dot.: Fryzura dla cienkich włosów

Ja bym zeszła z cieniowania, wyrównała je.Obcieła zniszczone końcówki. Na wypadanie są różne wcierki, które pomagają.Jak pojawią się nowe włoski to uniosą fryzurę u nasady i będzie to lepiej wyglądało.
unique222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 19:33   #5
NeSsiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 18
Dot.: Fryzura dla cienkich włosów

tak właśnie myślałam i chyba tak zrobię
NeSsiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:01.