Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVIII - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-22, 22:29   #1711
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
http://www.perfumesco.pl/bielenda-pt...229&url_id=944

Bardzo lekkie, znacznie lżejsze od "kulkowego" Nivea.
Serum to lekko perłowa maź, ale nie zostawia na twarzy żadnego blasku.
Nadaje się pod makijaż nawet bez kremu. Pod palcami czułam delikatne wygładzenie.

Działanie: żadnego szczególnego "napięcia" twarzy nie zauważyłam, ale trudno po takich kosmetykach (zwłaszcza po zastosowaniu jednego opakowania) spodziewać się jakiegoś "liftingu".
Z oceną nawilżenia mam problem, bo stosuję kilka kosmetyków mających takie zadanie. Na pewno nie ściągało, nie przesuszyło.
Przyjemne, krzywdy nie zrobiło.

Gdybym musiała w Rossie natychmiast kupić jakieś serum na rano to pewnie byłoby to. Czy wrócę do niego? Chyba nie, jest tyle kosmetyków a twarz tylko jedna.

dzięki, skuszę się na niego, potrzebuję czegoś lekkiego, jakiegoś zwyklaka niedrogiego a Bielendę nawet lubię
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 00:24   #1712
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cześć dziewczyny! Dobrze że poniedziałek już za nami.
Ja się dziś w pracy rozczarowałam. Kierownik miał być od poniedziałku dwa tygodnie na urlopie, a tu tylko dziś go nie było a od jutra wraca
Przesunął urlop. A miało być tak pięknie
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 00:51   #1713
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Dziewczyny, nie wiem czy było, ale na poprawę humoru - rewelacyjne :

"Dużo by można powiedzieć o moim mężu, ale na pewno nie to, że jest metroseksualny.
Nie to też, żeby jak "prawdziwy samiec" pachniał potem i moczem, ale żel pod prysznic, antyperspirant, perfum oraz raz na ruski rok trymer i czasem po kopie w dupę- cążki do paznokci, to szczyt jego możliwości.
Aż tu nagle usłyszałam z łazienki:
- Co mam robić, ryj mi się łuszczy?
Ja p....ę. Chłop i jego wnikliwa analiza kosmetologiczna...
No więc zawlokłam się, aby samodzielnie ocenić sytuację, wzięłam go pod światło, przymrużyłam oczy, obróciłam w lewo, w prawo i powiem Państwu, że faktycznie- ryj mu się łuszczył.
- Kremu użyj- powiedziałam, bo jeszcze w Polsce oglądałam TVN Style i mnie samej też się zdarza sięgnąć, po czym spokojnie se poszłam w kierunku dobrze mi znanym, czyli do lodówki. Ale niestety człowiek w tym domu nawet zjeść spokojnie nie może, bo wiecznie jakieś problemy.
- Ja nie mam kremu- odparł mój mąż z łuszczącym się ryjem z łazienki.
No i w sumie taka prawda, bo żeśmy mu krem wyrzucili nieotwarty, gdyż się przeterminował w dziewięćdziesiątym ósmym.
- Użyj mojego- powiedziałam prosto, bo ja prostolinijna z natury jestem.
I gdzieś tam między odgrzewanym makaronem, a śledziowym koreczkiem znowu mnie doszło:
- Grubą warstwę mam nałożyć?
- A co to dla Ciebie znaczy "gruba"? Ma być grubsza niż niegdyś plaster cytryny w herbacie, w barze Syrenka, we Wrzeszczu, jednak nie tak gruba jak większość Twojej rodziny- odparłam spokojnie
Coś tam mnie niespokojnego doszło, ale się nie wsłuchiwałam. Myślę, że to o mojej mamusi było. W grudniu, jak nas mamusia odwiedzi, to go poproszę żeby powtórzył w każdym razie.
-Oczy też mam posmarować?
Już chciałam powiedzieć "ta, najlepiej od razu se zakropl", ale kto wie, czy by tego nie zrobił i później weź jeździj z takim po lekarzach, tłumacz się co mu się stało, dlaczego to mu się stało i w ogóle...
Więc tylko rzekłam:
- Gałki oczne niekoniecznie, ale już powieki i wokół to śmiało możesz.
-Masz mnie za idiotę?- zapytał
I tu chciałam młodsze stażem mężatki poinstruować, że to jest podpucha, moje Drogie. Choćby nie wiem jak Was kusiło, na to pytanie nigdy nie odpowiadamy!
Tymczasem mój mąż smarował oczy. Znaczy 10 minut ciszy było.
- Długo na ryju mam to trzymać?
- Aż się wchłonie, albo ewentualnie samo ucieknie.
Kolejne 5 minut i:
-Jak wy, baby, możecie z tym kremem wytrzymać?
No kufffa, jak my możemy z kremem wytrzymać?!
Jak MY możemy z KREMEM wytrzymać?!
Tylko chłop może takie głupie pytanie zadać, jak Bobra kocham.
Większość z nas, kufa, rodziło!
Karmiło pogryzionymi piersiami!
Chodziło na szpilkach!
Depilowało się woskiem, wyskubywało brwi, tarło, smarowało i wcierało pół życia jakieś cud-gówna, niektóre piekące, wysyfiające krostami, po których na skutek różnych reakcji alergicznych się puchło tak, że zamiast seksownej Żizel mieliśmy efekt wk....ionej niemieckiej sztangistki!
Część z nas się regularnie nastrzykuje, a przede wszystkim, z czym ciężej wytrzymać, sporo z nas jest heteroseksualna i ma za partnerów chłopów!
My jesteśmy, k...a, jak stal, panowie!
Dla dobra małżeństwa jednak, postanowiłam nie dzielić się tą myślą na głos.
- Nie wchłania się, za to ryj mnie piecze już maksymalnie. Chyba wolę żeby się jednak łuszczył.
I tu mnie tknęło właśnie:
- A jakiego ty kremu użyłeś?
- Biały, w tubce. - odparł fachowo.
Matko bosko, chłop się moim Diorem posmarował, co go dostałam w prezencie i stosuję oszczędnie tylko na święta i jak idę coś załatwiać po urzędach, żeby czuć było luksus i że nie ma ze mną żartów!
Normalnie już by mi się zespół Tourette`a włączył, ale dalej coś mnie tknęło:
-A weź przeczytaj, co jest na nim napisane.
- Nair!- krzyknął.
A dalej dokończył ciszej:
- Moisturising hair removal cream...
I tak bardzo cichutko:
-With Baby Oil.
I to wbrew pozorom nie jest post o tym, żeby nie nakładać na twarz kremu do depilacji, a zwłaszcza nie wcierać go w oczy.
Ani o tym, żeby czytać etykietki zanim się coś jednak w oczy wetrze.
To nie jest też post o tym, żeby nadzorować mężczyzn niemetroseksualnych przy własnych kosmetykach w łazience.
To jest post z cyklu "nowinki kosmetyczne", bo wprawdzie trochę się poparzył, ale co ważniejsze- ryj mu się całkowicie przestał łuszczyć! <3 "

Edytowane przez Margo25
Czas edycji: 2016-08-23 o 00:55
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 04:22   #1714
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Dziekuje dziewczyny 💕 I zycze milego dnia...

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 04:50   #1715
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Dobrze że poniedziałek już za nami.
Ja się dziś w pracy rozczarowałam. Kierownik miał być od poniedziałku dwa tygodnie na urlopie, a tu tylko dziś go nie było a od jutra wraca
Przesunął urlop. A miało być tak pięknie
No chocbym o sobie czytała a w piątek nie było mnie w pracy i jeszcze nie wiem, czy dostałam wolne normalne, czy muszę to odrobić w sobotę, bo jestem na stażu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 05:30   #1716
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Ja też zawsze szukam pozytywów
Trzymam kciuki za szybką diagnozę i żeby wszystkie wyniki wróciły do normy!

Ale fajnie Piękny prezent

Miałam kiedyś bezpańską koteczkę, którą się opiekowałam. Ciągle przynosiła mi jaszczurki. Czasem ganiałam za nią żeby jej z pyska wyciągnąć jakąś. Cudny kotek, niestety gdy w końcu miała swój domek to rozchorowała się na raka
Też uwielbiam zwierzaki. Mam nadzieję, że na stałe zaszczepiłam tą miłość w młodym.

Jesteś piękną kobietą! Totalnie inaczej wyglądasz w ciemnych włosach.
Żadnego brzucha nie widzę

O masz! a ja myślałam, że Ty księgowością się zajmujesz.



Straszne, ale to instynkt niestety

Mnie też. Za krzywdzenie dzieci wymiar kary mnożyłabym razy 4!

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Byłam z młodym w kinie na "Jak zostać kotem" Fajny Szybko minął i nawet trochę się ubawiłam. A zakładałam, że się totalnie wynudzę. Jak ktoś chce iść z dzieckiem (byle nie za małym, wg mnie film dla dzieci 8-10+) to polecam!
Dzięki

---------- Dopisano o 06:11 ---------- Poprzedni post napisano o 06:09 ----------

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość


i znowu nie zdazylam na zdjecie Oktawii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daj znać jak będziesz to jeszcze wrzucę

---------- Dopisano o 06:12 ---------- Poprzedni post napisano o 06:11 ----------

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Dzięki za pocieszenie, już mi lepiej

Lena40, dziękuję za informację!

Aniyam, bardzo fajny płaszczyk! Kolor super
Oktawia, wytańczyłaś się na weselu? Nogi bolą?
Miśka, jak Twoje plecy? Skóra przestała złazić i została piękna opalenizna?
Your Angel, jak zwykle się spóźniłam na Twoje zdjęcie... Pamiętam, że kiedyś ominęła mnie cała Twoja rodzinka
GlamKitty, trzymam kciuki za szkołę! Będzie dobrze A na makijaże się zaczniemy zaraz wszystkie do Ciebie zapisywać

Jeśli pominęłam coś ważnego, to proszę o wybaczenie

Miłego tygodnia, dziewczyny! Niezależnie od pogody I od szefów

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

A czy Anulka się odzywa?? Jeśli tak, to koniecznie ją ode mnie pozdrówcie!!! I Małą Anię obowiązkowo też

Jak w ogóle sobie radzicie, młode mamy? Love, Lidia, żyjecie? TŻ-owie pomagają? Na pewno dajecie radę, bo jesteście superbabki, ale trzymam kciuki, żeby było Wam lżej! Buziaki dla Was i Waszych pociech
Wybawiłam się, nogi nie bolą, a byłam całą noc w szpilkach

---------- Dopisano o 06:30 ---------- Poprzedni post napisano o 06:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie wiem czy było, ale na poprawę humoru - rewelacyjne :

"Dużo by można powiedzieć o moim mężu, ale na pewno nie to, że jest metroseksualny.
Nie to też, żeby jak "prawdziwy samiec" pachniał potem i moczem, ale żel pod prysznic, antyperspirant, perfum oraz raz na ruski rok trymer i czasem po kopie w dupę- cążki do paznokci, to szczyt jego możliwości.
Aż tu nagle usłyszałam z łazienki:
- Co mam robić, ryj mi się łuszczy?
Ja p....ę. Chłop i jego wnikliwa analiza kosmetologiczna...
No więc zawlokłam się, aby samodzielnie ocenić sytuację, wzięłam go pod światło, przymrużyłam oczy, obróciłam w lewo, w prawo i powiem Państwu, że faktycznie- ryj mu się łuszczył.
- Kremu użyj- powiedziałam, bo jeszcze w Polsce oglądałam TVN Style i mnie samej też się zdarza sięgnąć, po czym spokojnie se poszłam w kierunku dobrze mi znanym, czyli do lodówki. Ale niestety człowiek w tym domu nawet zjeść spokojnie nie może, bo wiecznie jakieś problemy.
- Ja nie mam kremu- odparł mój mąż z łuszczącym się ryjem z łazienki.
No i w sumie taka prawda, bo żeśmy mu krem wyrzucili nieotwarty, gdyż się przeterminował w dziewięćdziesiątym ósmym.
- Użyj mojego- powiedziałam prosto, bo ja prostolinijna z natury jestem.
I gdzieś tam między odgrzewanym makaronem, a śledziowym koreczkiem znowu mnie doszło:
- Grubą warstwę mam nałożyć?
- A co to dla Ciebie znaczy "gruba"? Ma być grubsza niż niegdyś plaster cytryny w herbacie, w barze Syrenka, we Wrzeszczu, jednak nie tak gruba jak większość Twojej rodziny- odparłam spokojnie
Coś tam mnie niespokojnego doszło, ale się nie wsłuchiwałam. Myślę, że to o mojej mamusi było. W grudniu, jak nas mamusia odwiedzi, to go poproszę żeby powtórzył w każdym razie.
-Oczy też mam posmarować?
Już chciałam powiedzieć "ta, najlepiej od razu se zakropl", ale kto wie, czy by tego nie zrobił i później weź jeździj z takim po lekarzach, tłumacz się co mu się stało, dlaczego to mu się stało i w ogóle...
Więc tylko rzekłam:
- Gałki oczne niekoniecznie, ale już powieki i wokół to śmiało możesz.
-Masz mnie za idiotę?- zapytał
I tu chciałam młodsze stażem mężatki poinstruować, że to jest podpucha, moje Drogie. Choćby nie wiem jak Was kusiło, na to pytanie nigdy nie odpowiadamy!
Tymczasem mój mąż smarował oczy. Znaczy 10 minut ciszy było.
- Długo na ryju mam to trzymać?
- Aż się wchłonie, albo ewentualnie samo ucieknie.
Kolejne 5 minut i:
-Jak wy, baby, możecie z tym kremem wytrzymać?
No kufffa, jak my możemy z kremem wytrzymać?!
Jak MY możemy z KREMEM wytrzymać?!
Tylko chłop może takie głupie pytanie zadać, jak Bobra kocham.
Większość z nas, kufa, rodziło!
Karmiło pogryzionymi piersiami!
Chodziło na szpilkach!
Depilowało się woskiem, wyskubywało brwi, tarło, smarowało i wcierało pół życia jakieś cud-gówna, niektóre piekące, wysyfiające krostami, po których na skutek różnych reakcji alergicznych się puchło tak, że zamiast seksownej Żizel mieliśmy efekt wk....ionej niemieckiej sztangistki!
Część z nas się regularnie nastrzykuje, a przede wszystkim, z czym ciężej wytrzymać, sporo z nas jest heteroseksualna i ma za partnerów chłopów!
My jesteśmy, k...a, jak stal, panowie!
Dla dobra małżeństwa jednak, postanowiłam nie dzielić się tą myślą na głos.
- Nie wchłania się, za to ryj mnie piecze już maksymalnie. Chyba wolę żeby się jednak łuszczył.
I tu mnie tknęło właśnie:
- A jakiego ty kremu użyłeś?
- Biały, w tubce. - odparł fachowo.
Matko bosko, chłop się moim Diorem posmarował, co go dostałam w prezencie i stosuję oszczędnie tylko na święta i jak idę coś załatwiać po urzędach, żeby czuć było luksus i że nie ma ze mną żartów!
Normalnie już by mi się zespół Tourette`a włączył, ale dalej coś mnie tknęło:
-A weź przeczytaj, co jest na nim napisane.
- Nair!- krzyknął.
A dalej dokończył ciszej:
- Moisturising hair removal cream...
I tak bardzo cichutko:
-With Baby Oil.
I to wbrew pozorom nie jest post o tym, żeby nie nakładać na twarz kremu do depilacji, a zwłaszcza nie wcierać go w oczy.
Ani o tym, żeby czytać etykietki zanim się coś jednak w oczy wetrze.
To nie jest też post o tym, żeby nadzorować mężczyzn niemetroseksualnych przy własnych kosmetykach w łazience.
To jest post z cyklu "nowinki kosmetyczne", bo wprawdzie trochę się poparzył, ale co ważniejsze- ryj mu się całkowicie przestał łuszczyć! <3 "
Już czytałam kiedyś, fajne
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 06:05   #1717
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-23, 06:12   #1718
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Dzień dobry, komu kawy?

Zaspałam.
Na twarzy mam makeup - nomakeup (podobno modny, jeśli ktoś twierdzi inaczej to się nie zna).
Na włosach artystyczny nieład (no dobra, jakby się uparł to będą to beach waves zrobione przez fryzjera - artystę).
Nie zauważyłam, że bluzka, którą nałożyłam ma szeroki pas koronki na brzuchu i głębokie wycięcie nieco wyżej (naprawdę o 5 rano muszę pamiętać, że idę do pracy, a nie na beach party?).
Psica podejrzanie dobrze nawiązywała na spacerze współpracę (ciężka choroba czy wyjątkowe zażenowanie moim dzisiejszym outfitem i niechęć do pokazywania się ze mną na mieście?).
Z pośpiechu zapomniałam zmienić buty, więc do pracy wkroczyłam w uroczych, kolorowych balerinkach (to się nazywa luźny strój biurowy, według niektórych mylnie nazywany strojem "na jagody").
Zapomniałam kupić mleko, a akurat mam ochotę na kawę z mlekiem.

Zrobiłam sobie kawę (tę bez mleka), usiadłam, zbieram siły przez biurowym armagedonem. Ciekawe co ludziska dziś wymyślą?

Miłego dnia
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 06:15   #1719
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

witam się i uciekam dzisiaj mam tyle roboty że bede tylko z doskoku jakby było jakieś cud-miód-promo to krzyczcie!!!!
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 06:15   #1720
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, komu kawy?

Zaspałam.
Na twarzy mam makeup - nomakeup (podobno modny, jeśli ktoś twierdzi inaczej to się nie zna).
Na włosach artystyczny nieład (no dobra, jakby się uparł to będą to beach waves zrobione przez fryzjera - artystę).
Nie zauważyłam, że bluzka, którą nałożyłam ma szeroki pas koronki na brzuchu i głębokie wycięcie nieco wyżej (naprawdę o 5 rano muszę pamiętać, że idę do pracy, a nie na beach party?).
Psica podejrzanie dobrze nawiązywała na spacerze współpracę (ciężka choroba czy wyjątkowe zażenowanie moim dzisiejszym outfitem i niechęć do pokazywania się ze mną na mieście?).
Z pośpiechu zapomniałam zmienić buty, więc do pracy wkroczyłam w uroczych, kolorowych balerinkach (to się nazywa luźny strój biurowy, według niektórych mylnie nazywany strojem "na jagody").
Zapomniałam kupić mleko, a akurat mam ochotę na kawę z mlekiem.

Zrobiłam sobie kawę (tę bez mleka), usiadłam, zbieram siły przez biurowym armagedonem. Ciekawe co ludziska dziś wymyślą?

Miłego dnia
Grunt - to pozytywne nastawienie na pewno wyglądasz pięknie
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 06:17   #1721
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Oktawia, czy w Waszych rejonach nie obowiązuje zasada, że goście weselni (a dokładniej gościówy) nie powinny swoją urodą i swoim wyglądem przyćmiewać blasku panny młodej? Naprawdę? A może z pośpiechu o tej zasadzie zapomniałaś?

Piękny kolor sukienki . Miałam ostatnio podobny kolor na paznokciach i był wyjątkowo komplementogenny.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-23, 06:17   #1722
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
witam się i uciekam dzisiaj mam tyle roboty że bede tylko z doskoku jakby było jakieś cud-miód-promo to krzyczcie!!!!
nie lubimy za szybkie wyrobienie się
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 06:19   #1723
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Grunt - to pozytywne nastawienie na pewno wyglądasz pięknie
No ba... jeśli ktoś sądzi inaczej to ma problem z poczuciem estetyki. Ale to jego problem .
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 06:26   #1724
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Dzień dobry źle spałam, jestem nieprzytomna, jak dożyję do 16, to będzie cud

Miłego dnia Kochane
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 06:27   #1725
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Ile czasu zazwyczaj D. księguje zwykłe przelewy?
U mnie trwa to ok 24h (czasem nawet dłużej).
Problem w tym, że ostatnio nie aktualizują na bieżąco statusu zamówień. Wieczorem miałam status "zostanie przekazane", a następnego dnia rano już mail o możliwości odbioru w stacjonarce.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 06:30   #1726
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Dobrze że poniedziałek już za nami.
Ja się dziś w pracy rozczarowałam. Kierownik miał być od poniedziałku dwa tygodnie na urlopie, a tu tylko dziś go nie było a od jutra wraca
Przesunął urlop. A miało być tak pięknie
będzie dobrze

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie wiem czy było, ale na poprawę humoru - rewelacyjne :

....
już to kiedyś czytałam, możliwe, że tutaj
Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
...
Daj znać jak będziesz to jeszcze wrzucę
...
Jestem to wrzucisz proszę
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 06:37   #1727
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Miłego dnia
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 06:46   #1728
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Oktawia, czy w Waszych rejonach nie obowiązuje zasada, że goście weselni (a dokładniej gościówy) nie powinny swoją urodą i swoim wyglądem przyćmiewać blasku panny młodej? Naprawdę? A może z pośpiechu o tej zasadzie zapomniałaś?

Piękny kolor sukienki . Miałam ostatnio podobny kolor na paznokciach i był wyjątkowo komplementogenny.
Ale się uśmiałam Dzięki
Kolor faktycznie ładny, mama też ma podobny lakier do paznokci
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 06:46   #1729
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Hej hej

Dobrze, że już poniedziałek minął, teraz trzeba przeżyć wtorek

Nic mi się nie chce, a pracować trzeba
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-23, 06:47   #1730
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
U mnie trwa to ok 24h (czasem nawet dłużej).
Problem w tym, że ostatnio nie aktualizują na bieżąco statusu zamówień. Wieczorem miałam status "zostanie przekazane", a następnego dnia rano już mail o możliwości odbioru w stacjonarce.
Ja w niedzielę odebrałam paczki, bo dostałam maila, że paczki oczekują w perfumerii, a wczoraj dopiero dostałam maila, że zostały wysłane
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 06:47   #1731
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Dzien dobry
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 06:51   #1732
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
będzie dobrze


już to kiedyś czytałam, możliwe, że tutaj

Jestem to wrzucisz proszę
Proszę

Edytowane przez Oktawiaaa
Czas edycji: 2016-08-23 o 07:43
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 06:53   #1733
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Hej hej

Dobrze, że już poniedziałek minął, teraz trzeba przeżyć wtorek

Nic mi się nie chce, a pracować trzeba
nioo mi dzisiaj wyjątkowo też się nic nie chcę, nawet kawy mi się nie chce wstać zrobić i piję wodę z cytryną

---------- Dopisano o 07:52 ---------- Poprzedni post napisano o 07:51 ----------

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Dzien dobry


---------- Dopisano o 07:53 ---------- Poprzedni post napisano o 07:52 ----------

wczoraj skusiłam się na mini zamówienie w S - dla rozswietlacza narsa - nie miałam nic z tej firmy - jak się taki rozswietlacz używa? tak samo jak taki w "kamieniu" tzn na kości policzkowe??
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 06:56   #1734
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Wczoraj psiknęłam na rękę nowy zapach Tommy'ego Hilfiger'a, ten co reklamuje Gigi. O matko i córko jak paskudnie pachniał na mojej ręce, pierwsze kilka minut - koszmar, zapach dokładnie taki jakich mój nos nie znosi. Później robiło się lepiej, ale i tak to zdecydowanie nie mój zapach
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 06:59   #1735
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Wczoraj psiknęłam na rękę nowy zapach Tommy'ego Hilfiger'a, ten co reklamuje Gigi. O matko i córko jak paskudnie pachniał na mojej ręce, pierwsze kilka minut - koszmar, zapach dokładnie taki jakich mój nos nie znosi. Później robiło się lepiej, ale i tak to zdecydowanie nie mój zapach
czyli nie kusi
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 06:59   #1736
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Douglas - rabaty 10, 15, 20% w zależności od wielkości zamówienia
Kody: SD10, SD15, SD 20
Promo do 29.08.2016r.

Sephora - 20% na ulubiony produkt w koszyku
Kod:EP7PRODUKT
Promo do 25.08.2016r.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 07:03   #1737
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Proszę
Wow Ślicznie wyglądasz, ale zupełnie niepodobna do tej w sukni ślubnej
Kazarki
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 07:09   #1738
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Dzisiaj po długiej przerwie użyłam Idole armaniego
i od rana się wącham mega mi się podoba ten zapach - a wcześniej pupy mi nie urwał
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 07:13   #1739
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Wow Ślicznie wyglądasz, ale zupełnie niepodobna do tej w sukni ślubnej
Kazarki


---------- Dopisano o 08:13 ---------- Poprzedni post napisano o 08:09 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
nioo mi dzisiaj wyjątkowo też się nic nie chcę, nawet kawy mi się nie chce wstać zrobić i piję wodę z cytryną

---------- Dopisano o 07:52 ---------- Poprzedni post napisano o 07:51 ----------




---------- Dopisano o 07:53 ---------- Poprzedni post napisano o 07:52 ----------

wczoraj skusiłam się na mini zamówienie w S - dla rozswietlacza narsa - nie miałam nic z tej firmy - jak się taki rozswietlacz używa? tak samo jak taki w "kamieniu" tzn na kości policzkowe??
Pewnie tak samo jak w kamieniu Przez Ciebie czuję się skuszona i muszę zamówić, teraz zastanawiam się, co zamówić
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 07:15   #1740
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 08:13 ---------- Poprzedni post napisano o 08:09 ----------



Pewnie tak samo jak w kamieniu Przez Ciebie czuję się skuszona i muszę zamówić, teraz zastanawiam się, co zamówić
płatki
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-01 14:14:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:20.