Essence cz. III - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-14, 13:16   #511
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
mam nadzieję, że ta hipisowska najbardziej do mnie trafia
A która to hippisowska? summer of love?
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 14:57   #512
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Essence cz. III

tak summer of love, mi też się najbardziej podoba, ta into the ocean ( czy jakoś tak) jest według mnie za niebieska.
black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 15:05   #513
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
ta into the ocean ( czy jakoś tak) jest według mnie za niebieska.
No jak sama nazwa wskazuje.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 16:52   #514
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
taak, panie w naturze w ogóle nic nie wiedzą.
tydzień temu zapytałam bez większej nadziei (bo głupi ochroniarz na m.c. jak zwykle za mną łaził) i pani powiedziała że zapyta koleżanki. a koleżanka odparła że w przyszłym tygodniu i żeby przyjść w sobotę. przychodzę, pytam się a pani że nie ma pojęcia

to lepsze od tych u mnie
bylam dzisiaj w naturze, ale wzielam ino 5 kredek z sensique i tzet mnie wytargal sila! wiec dopiero za tydzien pojde na stoisko essence
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 17:17   #515
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. III

trochę offtop - emememsik, ależ z Ciebie Laura P., istny Tygrys
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 08:20   #516
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Essence cz. III

Byłam na długi weekend w Wiedniu - trafiłam do 3 DMów (zmysł kosmetykoholiczki jest niezawodny ) i niestety pudrów DOTB brak
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 19:08   #517
Jedwab65556
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7
Dot.: Essence cz. III

Gdzie k0nkretnie jest Essence w Douglasie w Katowicach? Cały czas czytam ten wątek i nigdy nie widziałam ich stoiska. Pytałam się sprzedawczyni i ta mi powiedziała, że nie ma .
Jedwab65556 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-15, 19:16   #518
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Essence cz. III

W douglasie w katowicach(kolo dworca) jest essence ale tylko paznokciowe
Jak wejdziesz do douglasa to po lewej stronie na samym koncu pod sciana(zdaje sie z meskimi perfumami) jest stand i tam sa wlasnie od strony sciany na samym dole paznokciowe essence nie umiem obrazowo tlumaczyc-wybacz...sa na pewno bo kupowalam tam korektory do lakieru
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 19:19   #519
Jedwab65556
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7
Dot.: Essence cz. III

Dzięki serdeczne
Jedwab65556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 09:49   #520
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Byłam na długi weekend w Wiedniu - trafiłam do 3 DMów (zmysł kosmetykoholiczki jest niezawodny ) i niestety pudrów DOTB brak
Uuuuu to nie tylko nas zaniedbuja!
(widzialas sklep swarovskiego??)
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 10:05   #521
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Uuuuu to nie tylko nas zaniedbuja!
(widzialas sklep swarovskiego??)
Ogólnie ta limitowanka była, ale pudry wykupione.

Nie, nie widziałam - na Kohlmarkt czy Graben wolałam sie za bardzo nie rozgladać, bo tam same butiki typu Gucci, Chanel, D&G, Sisley (nie mówię tu o Douglasach czy Marionaud gdzie sa pozbierane te marki w jedno miejsce, a o firmowe sklepy tych konretnych firm z ubraniami, butami, torebkami i kosmetykami, choc oczywiscie Douglasów i Marionaud tez tam sporo mają) + wysokie ceny w "tańszych" sklepach czyli nie na polską kieszen (a już nie na moją )
O przepraszam, na którejś z tych ulic była BIPA i DM czyli tanie drogerie (ale ceny tych samych produktów wyzsze niz w PL), ale tak sprytnie schowane, zeby nie zakłócały krajobrazu ...

Oj ... mozna się tam kompleksów nabawic nie tylko pod wzgledem "materialnym", czy zabytkowym ale tez czystości i dbałości o miasto
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2009-06-16 o 10:07
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-16, 10:41   #522
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Essence cz. III

dzisiaj byłam w Naturze kupiłam błyszczyk Honey Bun z PB, XXL shine ostry róż i dwie kredki turkusowe long lasting i zwykłą (long lasting czarnej nie było) i usłyszałam jak dwie ekspedientki rozmawiają : jedna mówi "ło matko, wiesz co mnie dzisiaj czeka? To co "kocham" najbardziej (mówi z miną męczennicy)- układanie kolorówki essence.

No to sobie pomyślałam,że na bank mieli dostawę i może to nowa limitowanka...teraz muszę poczekać aż tej pani się zachce to poukładać;-)
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 12:29   #523
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ogólnie ta limitowanka była, ale pudry wykupione.

Nie, nie widziałam - na Kohlmarkt czy Graben wolałam sie za bardzo nie rozgladać, bo tam same butiki typu Gucci, Chanel, D&G, Sisley (nie mówię tu o Douglasach czy Marionaud gdzie sa pozbierane te marki w jedno miejsce, a o firmowe sklepy tych konretnych firm z ubraniami, butami, torebkami i kosmetykami, choc oczywiscie Douglasów i Marionaud tez tam sporo mają) + wysokie ceny w "tańszych" sklepach czyli nie na polską kieszen (a już nie na moją )
O przepraszam, na którejś z tych ulic była BIPA i DM czyli tanie drogerie (ale ceny tych samych produktów wyzsze niz w PL), ale tak sprytnie schowane, zeby nie zakłócały krajobrazu ...

Oj ... mozna się tam kompleksów nabawic nie tylko pod wzgledem "materialnym", czy zabytkowym ale tez czystości i dbałości o miasto
ja pamietam ze zwykla milka w przeliczniku za zlotowki kosztowala cos ok 30zl, a to bylo ze dwa lata temu heh z tych markowcow nic nie widzialam, ale sklep swarovskiego mnie zachwycil bo wejscie cale czarne ze szkla i powbijane w to byly takie duze kamienie mialam ochote je wydlubac
no to z pudrami sie spoznilas, ale moze jak dojda jakims cudem do nas, okaze sie, ze nie mamy czego zalowac i nie bedziemy chcialy juz kupic?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 19:25   #524
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
dzisiaj byłam w Naturze kupiłam błyszczyk Honey Bun z PB, XXL shine ostry róż i dwie kredki turkusowe long lasting i zwykłą (long lasting czarnej nie było) i usłyszałam jak dwie ekspedientki rozmawiają : jedna mówi "ło matko, wiesz co mnie dzisiaj czeka? To co "kocham" najbardziej (mówi z miną męczennicy)- układanie kolorówki essence.

No to sobie pomyślałam,że na bank mieli dostawę i może to nowa limitowanka...teraz muszę poczekać aż tej pani się zachce to poukładać;-)
Chyba bym się jej spytała, czy mogę poukładać za nią, bo chętnie bym się podjęła . Nie wiem, skąd oni tych pracowników biorą - jak człowiek chce popracować, to nic znaleźć nie można, a jak pójdzie w miejsca, gdzie wysyłał CV, to go takie lenie obsługują. Oczywiście nie wszędzie, ale właśnie jak czytam takie historie, to mnie krew zalewa. Może dlatego, że jestem w trakcie szukania pracy
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 21:14   #525
Wyindywidualizowana
Raczkowanie
 
Avatar Wyindywidualizowana
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 441
Dot.: Essence cz. III

Hey dziewczyny
Ostatnio szukając jakiegoś dobrego pudru na lato odkryłam ten mineralny z Essence. I właśnie mama zamiar się po niego wybrać a że Natura mi nie po drodze to mam kilka pytań. Czy ten puder jest nadal w ofercie? I czy ktoś z was wie jak tam z zaopatrzeniem w chorzowskiej Naturze?

Pozdrawiam Essencemaniaczki
__________________

Wyindywidualizowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 22:15   #526
Eurydyke
Raczkowanie
 
Avatar Eurydyke
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 256
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez a-sea-of-honey Pokaż wiadomość
Chyba bym się jej spytała, czy mogę poukładać za nią, bo chętnie bym się podjęła . Nie wiem, skąd oni tych pracowników biorą - jak człowiek chce popracować, to nic znaleźć nie można, a jak pójdzie w miejsca, gdzie wysyłał CV, to go takie lenie obsługują. Oczywiście nie wszędzie, ale właśnie jak czytam takie historie, to mnie krew zalewa. Może dlatego, że jestem w trakcie szukania pracy

Skąd ja to znam! Ostatnio poprosiłam Tżta, żeby mi coś kupił w Naturze, to pani ekspedientka zaczęła mu czytać angielski napis na kosmetyku fonetycznie po polsku (jeszcze dukając, jakby ledwo litery rozróżniała). A założę się, że zatrudniając osobę do pracy w centrum miasta pracodawca miał w wymaganiach znajomość j. angielskiego...
Ale jeżeli składasz zbyt ambitne CV, to potrafią ci powiedzieć, że masz za wysokie kwalifikacje
Eurydyke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 00:53   #527
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: Essence cz. III

ja dziś po wielu miesiącach nieobecności w Naturze [tak to jest jak się pracuje w Inglocie] zawitałam do szafy Essence i puchy takie, że żal było patrzeć, a babka powiedziała, że odstały oczywiście towar, nie wie co to, ale dopiero w piatek popołudniu może będzie wyłożone, bo na urlopach jest ich dużo i mają mało personelu. to ja się pytam, jakim cudem oni ten grafik układają, żeby były braki w personelu z drugiej strony patrząc, stałam tam jakiś czas zastanawiając się co tu wybrać z tych tragicznych ilości .. i ta kobietka namawiała prawie wszystkich na Essence szok dosłownie!
a wybrałam tylko odżywkę do brwi i rzęs, o!
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 11:42   #528
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez Wyindywidualizowana Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny
Ostatnio szukając jakiegoś dobrego pudru na lato odkryłam ten mineralny z Essence. I właśnie mama zamiar się po niego wybrać a że Natura mi nie po drodze to mam kilka pytań. Czy ten puder jest nadal w ofercie? I czy ktoś z was wie jak tam z zaopatrzeniem w chorzowskiej Naturze?

Pozdrawiam Essencemaniaczki
Byłam dzisiaj, pustki. Mineralne chyba były (ale głowy nie dam!). Sama polowałam na zestaw do brwi (nie było), wielu rzeczy nie było
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 12:07   #529
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Essence cz. III

mineralne sa...ale przygotuj sie na kolory nie z tej ziemi;D ajjasniejszy w kolorze pomaranczy... ja nawet po solarium nie mam takiego odcienia skory... uzywam go na poliki jedynie bo na twarz bym sie nie odwazyla...
z prasowancami troche lepiej... mnie intentywne kolorki...ale pomarancza dalej kroluje
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-17, 12:14   #530
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez Eurydyke Pokaż wiadomość
Skąd ja to znam! Ostatnio poprosiłam Tżta, żeby mi coś kupił w Naturze, to pani ekspedientka zaczęła mu czytać angielski napis na kosmetyku fonetycznie po polsku (jeszcze dukając, jakby ledwo litery rozróżniała). A założę się, że zatrudniając osobę do pracy w centrum miasta pracodawca miał w wymaganiach znajomość j. angielskiego...
Ale jeżeli składasz zbyt ambitne CV, to potrafią ci powiedzieć, że masz za wysokie kwalifikacje
Zawsze mi się wydawało, że CV studentki III roku zbyt ambitne być nie może. Chociaż może praca na stanowisku tłumacza odstrasza . Nikt mi nigdy wprost nie powiedział, że mam za wysokie kwalifikacje. Ale spotkałam się już z wypowiedziami osób, które ukrywały przed pracodawcami doktorat, bo nikt nie chciał ich zatrudnić z takim tytułem. Nie rozumiem tej polityki zatrudnienia. Powinno się chyba dążyć do tego, żeby mieć jak najlepszych pracowników, a nie takich, żeby szefunio przypadkiem nie czuł się zagrożony? Może jest tu ktoś z HR i może wyjaśnić, jak to działa.
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 12:25   #531
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez a-sea-of-honey Pokaż wiadomość
Zawsze mi się wydawało, że CV studentki III roku zbyt ambitne być nie może. Chociaż może praca na stanowisku tłumacza odstrasza . Nikt mi nigdy wprost nie powiedział, że mam za wysokie kwalifikacje. Ale spotkałam się już z wypowiedziami osób, które ukrywały przed pracodawcami doktorat, bo nikt nie chciał ich zatrudnić z takim tytułem. Nie rozumiem tej polityki zatrudnienia. Powinno się chyba dążyć do tego, żeby mieć jak najlepszych pracowników, a nie takich, żeby szefunio przypadkiem nie czuł się zagrożony? Może jest tu ktoś z HR i może wyjaśnić, jak to działa.
Dla mnie to proste i logiczne - np. sklepy wolą zatrudnić osoby z niskimi kwalifikacjami, najlepiej bez studiów ponieważ nie będą się obawiać że taka osoba szybko zrezygnuje z pracy. W przypadku osób z kwalifikacjami praca w sklepie moze byc okazja do "zahaczenia" się - nie siedzą w domu, maja pieniądze, a w między czasie szukają czegos "lepszego", zgodnego z wykształceniem. Jasne, są sytuacje że ktoś nie chce pracować zgodnie z wykształceniem, bo np. czuje powołanie do pracuy w drogerii, ale w takim wypadku trzeba to wyraźnie zaznaczyć w liscie motywacyjnym, ze interesuje się urodą, pielegnacją itp (oczywiście ładnie to rozwinąć) i te zainteresowania umieścić tez w CV. Na rozmowie napewno pojawi sie pytanie dlaczego sie nie chce pracować w zawodzie ale zawsze mozna powiedzieć że wymarzone studia Cie rozczarowały, ze nie tak sobie to wyobrazałaś a w branży kosmetycznej czujesz się jak ryba w wodzie i inne bla bla bla

Zresztą miałam podbne pytanie na rozmowie kwalifikacyjnej w sprawie pracy jako sekretarka - ładnie wybrnełam, zostałam wybrana spośród 33 kandydatek, ale koniec-końców nie przyjęłam propozycji pracy z powodu warunków (minimalna płaca, bez szans na podwyżki i premie, a całe biuro wraz z np. elementami ksiegowości, kadr i zaopatrzeniem na głowie - zakres obowiązków zupełnie nieadekwatny do zarobków) - może wydałam sie najbardziej naiwna z kandydatek żeby sie zgodzić na takie warunki
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2009-06-17 o 12:26
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 13:09   #532
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Essence cz. III

Ja bym też się chętnie zamieniała z panią na układanie kolorówki essence... dla mnie to by była przyjemność na granicy obsesji, tak trzymać w rękach te wszystkie nowiutkie pudry,lakiery i ładnie je układać

może mnie w wakacje zatrudnią w Naturze bo szukam pracy;-) tylko w mojej Naturze strasznie duszno jest, nie dałabym rady chyba;-)
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 13:15   #533
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez a-sea-of-honey Pokaż wiadomość
Chyba bym się jej spytała, czy mogę poukładać za nią, bo chętnie bym się podjęła . Nie wiem, skąd oni tych pracowników biorą - jak człowiek chce popracować, to nic znaleźć nie można, a jak pójdzie w miejsca, gdzie wysyłał CV, to go takie lenie obsługują. Oczywiście nie wszędzie, ale właśnie jak czytam takie historie, to mnie krew zalewa. Może dlatego, że jestem w trakcie szukania pracy
heh biora takie, zeby nie potrafily tupnac nozka w razie czego
ja szukalam pracy kiedys ponad miesiac, bo nigdzie sie nie oplaca zatrudniac osob, ktore sie wybieraja na studia. Kobieta mi raz powiedziala, ze jezeli mam zamiar isc od pazdziernika na studia to ona mnie nie zatrudni, ale jak nie ide to moge zaczac od jutra

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Dla mnie to proste i logiczne - np. sklepy wolą zatrudnić osoby z niskimi kwalifikacjami, najlepiej bez studiów ponieważ nie będą się obawiać że taka osoba szybko zrezygnuje z pracy. W przypadku osób z kwalifikacjami praca w sklepie moze byc okazja do "zahaczenia" się - nie siedzą w domu, maja pieniądze, a w między czasie szukają czegos "lepszego", zgodnego z wykształceniem. Jasne, są sytuacje że ktoś nie chce pracować zgodnie z wykształceniem, bo np. czuje powołanie do pracuy w drogerii, ale w takim wypadku trzeba to wyraźnie zaznaczyć w liscie motywacyjnym, ze interesuje się urodą, pielegnacją itp (oczywiście ładnie to rozwinąć) i te zainteresowania umieścić tez w CV. Na rozmowie napewno pojawi sie pytanie dlaczego sie nie chce pracować w zawodzie ale zawsze mozna powiedzieć że wymarzone studia Cie rozczarowały, ze nie tak sobie to wyobrazałaś a w branży kosmetycznej czujesz się jak ryba w wodzie i inne bla bla bla

Zresztą miałam podbne pytanie na rozmowie kwalifikacyjnej w sprawie pracy jako sekretarka - ładnie wybrnełam, zostałam wybrana spośród 33 kandydatek, ale koniec-końców nie przyjęłam propozycji pracy z powodu warunków (minimalna płaca, bez szans na podwyżki i premie, a całe biuro wraz z np. elementami ksiegowości, kadr i zaopatrzeniem na głowie - zakres obowiązków zupełnie nieadekwatny do zarobków) - może wydałam sie najbardziej naiwna z kandydatek żeby sie zgodzić na takie warunki

nie wydaje mi sie zeby tak bylo
stwierdzili, ze wygladasz na osobe, ktora da sobie z tym wszystkim rade i tyle
no zgadzam sie z tym wszystkim studentow tez czesta nie chca przyjmowac, jak bylam na rozmowie w tamte wakacje to mi kierownik powiedzial, ze im sie nie oplaca zatrudniac na wakacje studentow bo pozniej musza znowu szukac na ich miejsce kogos i tyle
zreszta osoba wyksztalcona latwiej moze awansowac na miejsce kierownika niz ta bez
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 13:18   #534
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Essence cz. III

po długim nie podchodzeniu do półki essence dziś pozwoliłam sobie tam zajrzeć... i co? szafa świeci pustkami. chciałam wybrać jakiś lakier do paznokci, z całego rzędu było tylko parę kolorów -_-' wyszłam bez zakupów, wzięłam tylko tą nową książeczkę essence
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 13:30   #535
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh biora takie, zeby nie potrafily tupnac nozka w razie czego
ja szukalam pracy kiedys ponad miesiac, bo nigdzie sie nie oplaca zatrudniac osob, ktore sie wybieraja na studia. Kobieta mi raz powiedziala, ze jezeli mam zamiar isc od pazdziernika na studia to ona mnie nie zatrudni, ale jak nie ide to moge zaczac od jutra
W Twoim przypadku bardziej pewnie chodziło o kwestię dyspozycyjności - jeżeli szukała kogoś na pełny etat, to trudno byłoby to pogodzić Zresztą nawet na 3/4 etatu czy 1/2 etatu mogą wybrzydzać, bo mimo, iż przeważnie wtedy obowiązuja grafiki i możesz nawet w 2 dni w tygodniu "odbębnić" wszystkie godziny to jednak pracodawca woli osobę bardziej dyspozycyjna, która nie bedzie sie tłumaczyć nauką, egzaminami, zajęciami, koniecznością pójścia do dziekanatu itp.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość

nie wydaje mi sie zeby tak bylo
stwierdzili, ze wygladasz na osobe, ktora da sobie z tym wszystkim rade i tyle
No mysle

Byłam wczoraj w Naturze w Europie - jakie tam pustki z Essence Nigdy nie wiedziałam takiego stanu szafy

Maqua: czy Ty moze jesteś z NS ?? Bo u nas własnie m.in. lakiery 2 na krzyż były
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2009-06-17 o 13:31
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 13:38   #536
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
W Twoim przypadku bardziej pewnie chodziło o kwestię dyspozycyjności - jeżeli szukała kogoś na pełny etat, to trudno byłoby to pogodzić Zresztą nawet na 3/4 etatu czy 1/2 etatu mogą wybrzydzać, bo mimo, iż przeważnie wtedy obowiązuja grafiki i możesz nawet w 2 dni w tygodniu "odbębnić" wszystkie godziny to jednak pracodawca woli osobę bardziej dyspozycyjna, która nie bedzie sie tłumaczyć nauką, egzaminami, zajęciami, koniecznością pójścia do dziekanatu itp.


No mysle

Byłam wczoraj w Naturze w Europie - jakie tam pustki z Essence Nigdy nie wiedziałam takiego stanu szafy

Maqua: czy Ty moze jesteś z NS ?? Bo u nas własnie m.in. lakiery 2 na krzyż były
wiesz we wakacje nie bylo problemu, tylko jej chodzilo o to, ze nie chce mnie zatrudniac na te 3 miesiace, ale juz na dluzej i tylku tu byl problem. Teraz tez mnei korci zeby poszukac pracy, ale jak sobie przypomne o tej pracy we wakacje to mi sie juz nie chce
heh ostatnio bylam, essence zawsze ladnie wyglada jak jest limitowanka nowa i szafa uzupelniona a tak to pustki prawie zawsze i to wyglada jakby likwidowali nasze cuda juz chyba wiecej zostalo w Naturze w rynku, ale moze i tak juz wykupili resztki
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 13:41   #537
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Maqua: czy Ty moze jesteś z NS ?? Bo u nas własnie m.in. lakiery 2 na krzyż były
jestem ze Szczecina ale dobrze wiedzieć, że nie ja jedna mam essencowe braki w sklepie
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 16:38   #538
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Essence cz. III

Ja zrobie offtopa co do pracy jako studentka szukam pracy na wakację od 2 lat - oczywiscie studentów nie chcą, stwierdziłam że jak bede szukac teraz to powiem , że na stałe a po 2 miesiącach i tak się zwolnię :P w tamtym roku pracowąłam w tesco - tylko tam przyjmują studentów za - 5 zł za godzine.
A co do niekompetencji bab to sie zgadzam poszłam kiedyś wywoływać zdjęcia do fujifilm i kobiety nie potrafiły wydrukować mi zdjęc na maszynie do wywoływania, a kiedy papier sie skończył wpadły w panikę bo nie potrafiły wymienić papieru czekałam tam 2 godziny. Masakra.

A żeby nie było aż takiego offtopa :P to powiem wam, że niesamowcie denerwują mnie w essence kolory podkładów - wszystkie są za ciemne , nie mogę nic dopasawać do swojej jasnej buźki po cichu się modlę , żę wprowadzą kiedyś więcej jaśniejszych kolorów.
black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 08:13   #539
dziubaczek
Zadomowienie
 
Avatar dziubaczek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 270
Dot.: Essence cz. III

Dziewczyny! Mam dobrą wiadomość- to już pewne, że najnowsza limitówka to będzie DOTB: rolleyes: Mam najnowszą gazetkę z Natury (ważna od 25.06) a tam promocja na cienie wodoodporne, maskarę i błyszczyki DOTB

EDIT: i jeszcze jedna dobra wiadomość- dostałam smsa od koleżanki, która pracuje w naturze, że mają już DOTB na zapleczu i będą niedługo wykładać w końcu! bo już myślałam, że nigdy do nas jakaś nowa limitówka nie dotrze!!

Edytowane przez dziubaczek
Czas edycji: 2009-06-18 o 08:31
dziubaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 09:09   #540
Anijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anijka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 225
Dot.: Essence cz. III

No to swietnie!! A wszystkie i tak sie rzuca na pudry pewnie
Anijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:56.