Jak podkreślić jasną cerę? - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-11-30, 19:50   #2671
olenkaaa_1
Raczkowanie
 
Avatar olenkaaa_1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 210
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

a tu kawałek mnie
__________________


Edytowane przez olenkaaa_1
Czas edycji: 2006-12-03 o 17:45
olenkaaa_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-30, 19:50   #2672
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

tylko ze czesto biora mnie za mala dziewczyne a niedlugo koncze 20 lat z ubraniami jest problem bo sa za duze i wisza a buty mam rozmiaru 35-36

kazda potwora znajdzie swego amatora
babki to sa przewrotne, te co maja proste wlosy to zazdroszcza kreconych np

Lipsy: wdzialam Twoje zdjecia, moze mi nie uwierzysz ale ja od zawsze mam obsesje na punkcie bladolicych,idealnie bladziutkich najlepiej rudowlosych piegusek, zawsze tego zazdroscilam, ale mi ni w ząb nie pasuja cieple kolory, zarowno w kolorze wlosow jak i makijazu, miedzanoczerwone blyszczyki, brzoskwiniowy roz
zamienmy sie na jeden dzien ok?
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-30, 20:03   #2673
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

No tak, przypomniało mi się:
Cytat:
Napisane przez Przezlosliwa Pokaż wiadomość
Taki coś u siebie znalazłam. Chodzi nie tyle o makijaże (choć piękne ), co o kolorystykę, która ładnie wydobywa karnację.
Przezłośliwa - ładnie?
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...3&d=1164909502
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-30, 20:05   #2674
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Olenkaaa:
masz racje, mamy troche "przerąbane", ciemna karnacja troche kamufluje niedoskonalosci, latwiej jest wygladac dobrze w "gorsze dni". solarium i opalanie sie na sile dla jasnej skory to okrucienstwo. nie powiem, podobaja mi sie rowniez jak dziewczyna ma ciemniejsza karnacje, ale taka z natury, ciemne oczy i wlosy i odpowiednio dobrany makijaz. ale to jest fajne ze istnieje roznorodnosc przy jasniejszych wlosach, "usterki" na twarzy sa mniej rzucajace sie w oczy niz przy ciemnych wlosach, cienie pod oczami przy ciemnym konturze sa jeszcze bardziej rażące:/
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-30, 20:07   #2675
lipsy
Rozeznanie
 
Avatar lipsy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: niebieski pokój
Wiadomości: 765
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Lipsy: wdzialam Twoje zdjecia, moze mi nie uwierzysz ale ja od zawsze mam obsesje na punkcie bladolicych,idealnie bladziutkich najlepiej rudowlosych piegusek, zawsze tego zazdroscilam, ale mi ni w ząb nie pasuja cieple kolory, zarowno w kolorze wlosow jak i makijazu, miedzanoczerwone blyszczyki, brzoskwiniowy roz
zamienmy sie na jeden dzien ok?
/BIERZ CO CHCESZ/

Niestety nie jestem idealnie bladziutka, w przeciwienstwie do Ciebie
Co do mojej karnacji natomiast, chyba stanelo na tym ze mam zimną, która wydaje sie byc ciepła. Albo odwrtotnie Mi pasują ciepłe kolory ale ja lubie zimne! Lubie czarny, butelkową zielen, jasny groszkowy, szary. Wiec chetnie bym sie zamieniła, ŁĄCZNIE Z WŁOSAMI
__________________

Być jedną na milion.
Nie jedną z miliona.


Love is a swimming pool with no bottom
We've got to hold on the water is rising<3

65...
lipsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-30, 20:08   #2676
olenkaaa_1
Raczkowanie
 
Avatar olenkaaa_1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 210
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

no niestety ja mam takie cienie i naczynkowa cerę
ale jakiś mądry człowiek wymyślił korektor
__________________

olenkaaa_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-30, 20:09   #2677
lipsy
Rozeznanie
 
Avatar lipsy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: niebieski pokój
Wiadomości: 765
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
kurcze a zawsze sie zastanawialam jak podkreslic oczy... no to juz wiem
__________________

Być jedną na milion.
Nie jedną z miliona.


Love is a swimming pool with no bottom
We've got to hold on the water is rising<3

65...
lipsy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-30, 20:10   #2678
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez lipsy Pokaż wiadomość
Witamy
Kattarina: Dzięki za słowa otuchy pozostaje mi liczyc na to, ze pewnego pieknego dnia natkne sie przez przypadek na 'którąkolwiek z Was' na ulicy
Ha,ha! To wcale nie jest tak nieprawdopodobne Mam rodzinke w Krakowie, (chociaz przyznaje, ze dosc rzadko ja odwiedzam )
Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
O, dzięki, rzeczywiście ładny kolor takiego jeszcze nie mam chyba się skuszę jednak na ten z Deborah, od dawna mam na niego ochotę, zobaczymy jak to wyjdzie błyszczyk biorę ten z Sephory czerwony lub ten po prawej (uwaga - nie ma różnicy w kolorze i wyglądzie między błyszczykiem Sephory a Guerlain KissKiss Laque, to jakby którąś z was uwiódł ) - myślicie że będą pasować?
Blyszczyk Sephory-piekny kolor
A ten kolorek rozu, ktory zalaczylas jest o wiele ciemniejszy i cieplejszy, niz Lumene- sa zupelnie inne, przynajmniej na podstawie tego zdjecia.Pewnie za sprawa konsystenji. Lumene jest jakby transparentny.
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-30, 20:13   #2679
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
No tak, przypomniało mi się:Przezłośliwa - ładnie?
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...3&d=1164909502


wyglada jak jakas tropikalna ryba
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-30, 20:32   #2680
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
A ten kolorek rozu, ktory zalaczylas jest o wiele ciemniejszy i cieplejszy, niz Lumene- sa zupelnie inne, przynajmniej na podstawie tego zdjecia.Pewnie za sprawa konsystenji. Lumene jest jakby transparentny.
Wiem, że są inne, ale dobierałam pod kątem zdjęcia modelki wklejonej wcześniej
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-30, 20:49   #2681
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Wiem, że są inne, ale dobierałam pod kątem zdjęcia modelki wklejonej wcześniej
To ja nie zrozumialam Myslalam ,ze ogolnie chcesz znalezc roz pasujacy przy intensywnym makijazu ust Jesli chodzi o efekt z foty, mialam roz- Collistar, dajacy dokladnie taki "aksamitny" efekt- tylko bez p-shopa . Niestety rozbil mi sie w drobny pyl- wlacznie z opakowaniem i nie pamietam teraz numeru.
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-30, 20:53   #2682
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

agniesko -a co to za śliczny błyszczyk w kolorze jaso różu między błyszczykiem Vichy a błyszczykiem L'oreala ? a ta pomadka/szminka w bladym odcieniu? tez cudna

truskawkowa wiosno - na zdjeciach wyglądasz ślicznie, niczym porcelanowa laleczka królewna sniezka jak zywa
i mieszkasz we wrocławiu tak jak ja
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-30, 21:08   #2683
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
To ja nie zrozumialam Myslalam ,ze ogolnie chcesz znalezc roz pasujacy przy intensywnym makijazu ust Jesli chodzi o efekt z foty, mialam roz- Collistar, dajacy dokladnie taki "aksamitny" efekt- tylko bez p-shopa . Niestety rozbil mi sie w drobny pyl- wlacznie z opakowaniem i nie pamietam teraz numeru.
Tak, szukam pasującego różu, ale spodobała mi się taka delikatna smuga czerwieni? wiśni? Obadam Collistara - jest w Douglasie, prawda?

Cytat:
Napisane przez pocahontas69 Pokaż wiadomość
agniesko -a co to za śliczny błyszczyk w kolorze jaso różu między błyszczykiem Vichy a błyszczykiem L'oreala ? a ta pomadka/szminka w bladym odcieniu? tez cudna
Jasnoróżowy jest błyszczyk z LRP odcień nr 01, pomadka jest z Inglota, nr 133
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-01, 10:19   #2684
nikadomi
Rozeznanie
 
Avatar nikadomi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 993
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
ja tez jestem bladolica od zawsze i nie mam zamiaru tego zmieniac z podkladem do naszych buziek jest ciezko bo przede wszystkim eliminujemy dobry podklad bo jest za ciemny na jasnej cerze widac wszystkie niedoskonalosci szczegolnie jak ma sie czarne wlosy na mojej studniowce zeszlorocznej bylam chyba jedyna taka, zwracalam troche uwage, wszystkie kolezanki biegaly do solarium bo to wstyd przyjsc nieopalona na studniowke. czekoladkowa opalenizna u blondynki w srodku zimy jest zupelnie naturalna prawda? zalaczam moje zdjecia robione w domu przed wyjsciem.

Chyba się zakochałam.W życiu nie widziałam piękniejszej laski od Ciebie
nikadomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-01, 10:31   #2685
nikadomi
Rozeznanie
 
Avatar nikadomi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 993
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
ja tez jestem bladolica od zawsze i nie mam zamiaru tego zmieniac z podkladem do naszych buziek jest ciezko bo przede wszystkim eliminujemy dobry podklad bo jest za ciemny na jasnej cerze widac wszystkie niedoskonalosci szczegolnie jak ma sie czarne wlosy na mojej studniowce zeszlorocznej bylam chyba jedyna taka, zwracalam troche uwage, wszystkie kolezanki biegaly do solarium bo to wstyd przyjsc nieopalona na studniowke. czekoladkowa opalenizna u blondynki w srodku zimy jest zupelnie naturalna prawda? zalaczam moje zdjecia robione w domu przed wyjsciem.

Powinnaś startować w wyborach miss. Zapiszę sobie twoje zdjęcia i będę patrzeć godzinami. Ja całe życie dąże do tak bladej cery, niestety mam pełno rozszerzonych naczynek na twarzy i ciele i przez to jestem różowa.
nikadomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-01, 15:40   #2686
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
No tak, przypomniało mi się:Przezłośliwa - ładnie?
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...3&d=1164909502
Wręcz ślicznie.
Chodzi mi oczywiście o róż na policzkach (niekoniecznie jego nałożenie ale odcień ).
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-01, 16:22   #2687
Scarlet_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Scarlet_17
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: południowo-wschodnia Polska;)
Wiadomości: 2 316
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Truskowiosna,wyglądasz cudnie,zaczynam sie cora zpoważniej zastanawiać nad czarną sukienkana 100dniowkeI chyba przetestuje ten róż
__________________
"Trzeba gonić,trzeba gonić swe marzenia,a nie czekac ile trosk przyniesie los"



Scarlet_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-01, 17:02   #2688
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez Scarlet_17 Pokaż wiadomość
Truskowiosna,wyglądasz cudnie,zaczynam sie cora zpoważniej zastanawiać nad czarną sukienkana 100dniowkeI chyba przetestuje ten róż
Scarlet, czern zawsze modna tylko fajnie zaczac juz pozadnie nawilzac skore, a na sama studniowke wysmarowac lekko plecki,ramionka i dekolt czyms lekko polyskujacym(ja co prawda tak nie robilam bo na swoja studniowke szykowalam sie nerwowo w pospiechu) na nawilzonej skorze mniej rzucaja sie w oczy niedoskonalosci, roz do buzi to ten http://www.goldenrose.pl/golden/cera_golden1.html tylko nie potrafie sobie przypomniec ktory to odcien, jak przejedziesz palcem po testerze to jest taki sliczny roz, laleczkowy, taki dla malej dziewczynki ale nie landrynkowy, poluje na kosmetyki golden rose ale nie moge znalezc, z tego co pamietam to kosztowal do 10 zl i mial lusterko, naprawde bylam z niego zadowolona bo wszystkie inne roze maja dziwne kolory dla mnie
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-01, 17:10   #2689
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez nikadomi Pokaż wiadomość
Chyba się zakochałam.W życiu nie widziałam piękniejszej laski od Ciebie
Nikadomi, a moze sprobuj jakis kremow na zaczerwienienia, chyba orilflame ma cos takiego w ofercie, moze nie beda sie tak rzucac w oczy, nie wiem juz


e tam piekna piekna, zobaczymy jak dlugo wymyslilam sobie dzis ze chce miec brazowe wlosy, wiec bawie sie w rozjasnianie, zobaczymy co z tego wyjdzie juz mam dosc czarnych, naturalnie jestem blondynka dlatego jestem taka jasna, nie jestem wampirzyca tylko ciemne wlosy przy jasnej cerze to nie zawsze wygodne, bez przyciemniania rzes i brwi henna wygladam jak chora, no i te odrosty przy czarnych wygladajace jak biale jak mialam jasne wlosy to jak pomalowalam rzesy nawet brazowym tuszem czulam sie jakbym miala wulgarny makijaz, powaznie dlatego sie nie malowalam wcale. jak wyjdzie okropnie to zawsze mozna przyciemnic w druga strone to nie dziala niestety
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-01, 17:50   #2690
Scarlet_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Scarlet_17
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: południowo-wschodnia Polska;)
Wiadomości: 2 316
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Scarlet, czern zawsze modna tylko fajnie zaczac juz pozadnie nawilzac skore, a na sama studniowke wysmarowac lekko plecki,ramionka i dekolt czyms lekko polyskujacym(ja co prawda tak nie robilam bo na swoja studniowke szykowalam sie nerwowo w pospiechu) na nawilzonej skorze mniej rzucaja sie w oczy niedoskonalosci, roz do buzi to ten http://www.goldenrose.pl/golden/cera_golden1.html tylko nie potrafie sobie przypomniec ktory to odcien, jak przejedziesz palcem po testerze to jest taki sliczny roz, laleczkowy, taki dla malej dziewczynki ale nie landrynkowy, poluje na kosmetyki golden rose ale nie moge znalezc, z tego co pamietam to kosztowal do 10 zl i mial lusterko, naprawde bylam z niego zadowolona bo wszystkie inne roze maja dziwne kolory dla mnie
Dziękuje za rady musze się faktycznei za nawilżanie wziąśc bo ostatnio to zaniedbałamJak go kupie(coś za tydzień)to mi powiecie jak go użyc bo nigdy nie używalam różu
__________________
"Trzeba gonić,trzeba gonić swe marzenia,a nie czekac ile trosk przyniesie los"



Scarlet_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-02, 13:57   #2691
opolanka
Rozeznanie
 
Avatar opolanka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 504
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

witajcie- dołączam do grona porcelanowych
To ja- dziecko, które przy narodzinach dostałam z punktów w skali Apgar za brak odpowiedniego koloru skóry Nie byłam czerwona tylko bialuśka

PS. Zdjecie w avatarku jest robione w sierpniu :P
opolanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-02, 16:20   #2692
IlonaMarianna
Raczkowanie
 
Avatar IlonaMarianna
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 124
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

powiedzcie, czy to możliwe, że mając jasną cerę wpadającą - nie w biel, nie w róż ani żółć, tylko... oliwkę?? - może być tak, że jestem zdecydowanie "zimnym" typem?? nijak nie pasują mi złota i miedzie, które tak strasznie mi się podobają ;( źle mi nawet w "ciepłym" lakierze do paznokci.. jedyny wyjątek od tego, to wszelkie czerwienie nawet te najbardziej ogniste ale czerwień akurat pasuje większości kobiet, które ją lubią..

czy któraś z Was używała filtrów, mając tłustą i problemową skórę? na przyszłe lato jednak planuję zakup czegoś mocniejszego niż zwykłe kremy z filtrem, bo podbierałam mamie jakiś bloker, chyba Avene? - i po trzech dniach miałam na twarzy OSIEM dużych, bolesnych, czerwonych kulek.. nie wspomnę o wałkującym się podkładzie.. wróciłam do zwykłego kremu z faktorem chyba 15, i podkładu i sypkiego pudru - problem minął.. może są jakieś specjalne blokery dla twarzy ze skłonnością do wyprysków?

dziś znów z nerwów wzięłam się do wyciskania krostek na szczęście szybko się opamiętałam.. odkryłam też coś świetnego dla mojej skóry - tonik Nivea do mieszanej i tłustej cery (nie żre tak jak L'oreal Pure) i.. żel punktowy Seba-Med. kosztuje 15zł/10ml, ale pomaga nawet na zaczerwienienia po wyciskaniu..

mam jeszcze jedno pytanie - poszukuję lakieru do paznokci, czerwonego - chodzi mi o ognistą, mocną czerwień - nie klasyczną, chłodną/neutralną, nie bardzo też - karminową, no może coś jakby.. jakby karmin w wersji ciepłej. bez drobinek i nieperłowy. i nie Inlglot, bo nigdy nie udało mi się wykończyć takiego lakieru, nim mi się znudził podobał mi się szybkoschnący z Astor, ale okazało się, że ma drobinki - maleńkie, ale ma. w serii Mikado wyszły dwa ogniste - jeden wręcz pomarańczowy, więc odpada, i drugi, który widziałam raz i teraz poluję bezskutecznie polecicie mi coś? aha - i wolałabym coś tak do 8-10ml, bo to trochę eksperymentalny dla mnie kolor, nie wiem, czy będzie mi się podobał na dłuższą metę.
IlonaMarianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-02, 18:44   #2693
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

W oliwkę ?Oczywiście.Oliwka jest szarawo-niebieskawa,czyli zimna.Lato jest zimnym typem a czesto np .opala się na oliwkowy kolor.

Ja stosuję bloker La-roche posey w żelu - jest bardzo lekki w porównaniu z innymi i robię na niego normalnie makijaż.( od zwykłych filtrów nie robiły mi się wypryski ,ale zaskórniki ... )

Jeśli chodzi o zimne cerwienie w lakierze,to naprawdę nie wiem co Ci polecić,bo mam ten lakier mikado - ale też nie zuzyłam go w całosci,bo zgęstniał mi po miesiącu stosowania mimo porzadnego zakręcania .
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-02, 19:37   #2694
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez IlonaMarianna Pokaż wiadomość
czy któraś z Was używała filtrów, mając tłustą i problemową skórę? na przyszłe lato jednak planuję zakup czegoś mocniejszego niż zwykłe kremy z filtrem, bo podbierałam mamie jakiś bloker, chyba Avene? - i po trzech dniach miałam na twarzy OSIEM dużych, bolesnych, czerwonych kulek.. nie wspomnę o wałkującym się podkładzie.. wróciłam do zwykłego kremu z faktorem chyba 15, i podkładu i sypkiego pudru - problem minął.. może są jakieś specjalne blokery dla twarzy ze skłonnością do wyprysków?

dziś znów z nerwów wzięłam się do wyciskania krostek na szczęście szybko się opamiętałam.. odkryłam też coś świetnego dla mojej skóry - tonik Nivea do mieszanej i tłustej cery (nie żre tak jak L'oreal Pure) i.. żel punktowy Seba-Med. kosztuje 15zł/10ml, ale pomaga nawet na zaczerwienienia po wyciskaniu..
Ja używam filtry Avene są najbardziej odżywczymi filtrami na naszym rynku, mają potencjalne zapychacze - stąd duże prawdopodobieństwo zapchania czy niewchłonięcia się i wałkowania. Spójrz na filtry LRP i Vichy, z LRP dermo pediatrics, z Vichy też jest dla dzieci. Są bardzo do siebie podobne, bo to ten sam koncern -L'oreal - mają tylko różny faktor ochrony przed UVA (LRP jest lepsze). Prócz tego z Vichy jest fluid, który jednak jest stosunkowo niewydajny (ma tylko 50ml, przy nakładaniu ok.1,8ml dziennie skończy się szybciej niż pozostałe, a kosztuje tyle samo).
Spróbuj kwasów, nie wiem tylko czy zniesiesz potencjalny wysyp biorąc pod uwagę presję Twojego faceta
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-02, 20:04   #2695
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez IlonaMarianna Pokaż wiadomość

mam jeszcze jedno pytanie - poszukuję lakieru do paznokci, czerwonego - chodzi mi o ognistą, mocną czerwień - nie klasyczną, chłodną/neutralną, nie bardzo też - karminową, no może coś jakby.. jakby karmin w wersji ciepłej. bez drobinek i nieperłowy. i nie Inlglot, bo nigdy nie udało mi się wykończyć takiego lakieru, nim mi się znudził podobał mi się szybkoschnący z Astor, ale okazało się, że ma drobinki - maleńkie, ale ma. w serii Mikado wyszły dwa ogniste - jeden wręcz pomarańczowy, więc odpada, i drugi, który widziałam raz i teraz poluję bezskutecznie polecicie mi coś? aha - i wolałabym coś tak do 8-10ml, bo to trochę eksperymentalny dla mnie kolor, nie wiem, czy będzie mi się podobał na dłuższą metę.
Sephora ma małe buteleczki z kilkoma odcieniami czerwieni bez drobinek po 13zł flaszka 5ml - teraz znów promocja 2 w cenie 1, więc za 13zł możesz wypróbować 2 odcienie.
Lakiery niezłej jakości.

Dziś zakupiłam sobie właśnie piękny mat bordo złamany maliną .
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-02, 20:26   #2696
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez IlonaMarianna Pokaż wiadomość
powiedzcie, czy to możliwe, że mając jasną cerę wpadającą - nie w biel, nie w róż ani żółć, tylko... oliwkę?? - może być tak, że jestem zdecydowanie "zimnym" typem?? nijak nie pasują mi złota i miedzie, które tak strasznie mi się podobają ;( źle mi nawet w "ciepłym" lakierze do paznokci.. jedyny wyjątek od tego, to wszelkie czerwienie nawet te najbardziej ogniste ale czerwień akurat pasuje większości kobiet, które ją lubią..

czy któraś z Was używała filtrów, mając tłustą i problemową skórę? na przyszłe lato jednak planuję zakup czegoś mocniejszego niż zwykłe kremy z filtrem, bo podbierałam mamie jakiś bloker, chyba Avene? - i po trzech dniach miałam na twarzy OSIEM dużych, bolesnych, czerwonych kulek.. nie wspomnę o wałkującym się podkładzie.. wróciłam do zwykłego kremu z faktorem chyba 15, i podkładu i sypkiego pudru - problem minął.. może są jakieś specjalne blokery dla twarzy ze skłonnością do wyprysków?

dziś znów z nerwów wzięłam się do wyciskania krostek na szczęście szybko się opamiętałam.. odkryłam też coś świetnego dla mojej skóry - tonik Nivea do mieszanej i tłustej cery (nie żre tak jak L'oreal Pure) i.. żel punktowy Seba-Med. kosztuje 15zł/10ml, ale pomaga nawet na zaczerwienienia po wyciskaniu..

mam jeszcze jedno pytanie - poszukuję lakieru do paznokci, czerwonego - chodzi mi o ognistą, mocną czerwień - nie klasyczną, chłodną/neutralną, nie bardzo też - karminową, no może coś jakby.. jakby karmin w wersji ciepłej. bez drobinek i nieperłowy. i nie Inlglot, bo nigdy nie udało mi się wykończyć takiego lakieru, nim mi się znudził podobał mi się szybkoschnący z Astor, ale okazało się, że ma drobinki - maleńkie, ale ma. w serii Mikado wyszły dwa ogniste - jeden wręcz pomarańczowy, więc odpada, i drugi, który widziałam raz i teraz poluję bezskutecznie polecicie mi coś? aha - i wolałabym coś tak do 8-10ml, bo to trochę eksperymentalny dla mnie kolor, nie wiem, czy będzie mi się podobał na dłuższą metę.
Hmm ja mam dwa czerwone lakiery, fajna taka ognista czerwień to raczej są z takich tańszych, ale wcale nie są złe. Jeden jest z firmy Progres, kolor 214 a drugi dor nail colour 37.
Co do filtra to słyszałam, że jest jakiś bloker Vichy do cery tłustej, ale ponoć zawiera alkohol Chociaż jeśli nie masz skłonności naczynkowej i do podrażnień to może nie być zły
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-02, 21:12   #2697
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

bardzo proszę o poradę - może już było kiedyś, śledzę wątek, ale trochę sie pogubiłam bo dużo tego...
po pozytywnych recenzjach naszła mnie ochota na dermacol - krostki, zaczerwienienia - wszystkie wiemy jak to jest...
tylko mam cerę raczej wpadającą w ciepły, zółty odcień
a podkład chcę kupić przez internet - wydaje mi się że odcień 217 byłby ok, czy któraś z was widziała go na żywo? bo mam wrażenie że 211 i 212 byłyby za rożowe - oglądałam taki "próbnik" w necie, gdzie ktoś namazał na kartce papieru wszystkimi odcieniami....
teraz używam rimmela recover 100 - jest ok, chociaż trochę za ciemny się robi, im dalej w zimę , ale ma fajne drobinki odbijające światło, i jakoś tam te krostki przykrywa...
ale teraz chcę czegoś lepiej kryjącego a co tam, zasługuję
jeśli ktos może potwierdzic moje przeczucia, żę 217 jest bardziej "żółtawy"? a czy przez to nie jest ciemniejszy?
ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-02, 21:42   #2698
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez IlonaMarianna Pokaż wiadomość
mam jeszcze jedno pytanie - poszukuję lakieru do paznokci, czerwonego - chodzi mi o ognistą, mocną czerwień - nie klasyczną, chłodną/neutralną, nie bardzo też - karminową, no może coś jakby.. jakby karmin w wersji ciepłej. bez drobinek i nieperłowy. i nie Inlglot, bo nigdy nie udało mi się wykończyć takiego lakieru, nim mi się znudził podobał mi się szybkoschnący z Astor, ale okazało się, że ma drobinki - maleńkie, ale ma. w serii Mikado wyszły dwa ogniste - jeden wręcz pomarańczowy, więc odpada, i drugi, który widziałam raz i teraz poluję bezskutecznie polecicie mi coś? aha - i wolałabym coś tak do 8-10ml, bo to trochę eksperymentalny dla mnie kolor, nie wiem, czy będzie mi się podobał na dłuższą metę.
Ostatnio kupuje mini lakiery Mavala, poj. 5ml, 152 odcienie do wyboru . Sa dobre- szczegolnie te w czerwonych i ciemniejszych kolorach. Jedna warstwa pokrywa paznokcie rownomiernie, nie odpryskuje, tylko sie sciera na koncah po 3-4 dniach. Maja ogromny wybor czerwieni bez drobinek. http://www.mavala.com/
Widze , ze link otwiera sie na intro, ale inaczej sie nie da. Spis kolorow jest w dziale nails->make-up -> mini color
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-03, 07:54   #2699
IlonaMarianna
Raczkowanie
 
Avatar IlonaMarianna
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 124
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

racja, zapomniałam zupełnie o Sephorze w moich poszukiwaniach oni rzeczywiście mają wielki wybór lakierów i buteleczki są małe. chciałam zapolować na ten Astor Mikado, ale skoro szybko gęstnieje, odpuszczę go sobie. ewentualnie wypróbuję sobie Mavalę - można to gdzieś normalnie kupić, czy tylko w necie? dzięki wielkie, do tej pory szukałam raczej tylko w Rossmanie i Naturze, bo te mam po drodze - zajrzę chyba dziś do Sephory

alkohol w blokerze mi nie będzie przeszkadzał, nie mam cery naczynkowej ani ze skłonnością do przesuszeń, więc pewnie latem popytam o ten bloker Vichy i ewentualnie LRP..

chwilowo niestety testowanie czegokolwiek, co może spowodować wysyp krostek, nie wchodzi w grę. na razie fantastycznie mi się sprawdza nowy tonik i żel punktowy. jeśli któraś z Was ma problemy z cerą i nie daj Boże jeszcze nawyk wyciskania z nerwów, naprawdę warto zaopatrzyć się w żel punktowy przeciw wypryskom Seba-Med'u. nawet zaczerwienienia po wyciskaniu redukuje w ciągu ok. godziny. a użyty na wieczór, rano następnego dnia daje wręcz zadziwiające efekty. zastanawiam się nad jakimś ich preparatem myjącym, tylko nie wiem, czy nie będzie za agresywny, w końcu to preparaty raczej na trądzik, nie dla dwudziestoparolatek z tłustą cerą.. waham się między Seba-Medem a serią do cery tłustej Nivea - tonik jest boski, używam go 2-3 razy dziennie; jak nie wychodzę i jestem sama, to np. rano używam tylko toniku (plus punktowo żel przeciw wypryskom) - dopiero przed zrobieniem makijażu mycie żelem i nałożenie kremu.

już jakiś czas temu pisałam tu o kosmetykach Golden Rose - że pojawiły się śliczne sypkie cienie w wielu rodzajach i sypkie pudry w bardzo jasnych kolorach, z białym lub prawie białym (w świetle elektrycznym był biały. nie wiem jak w dziennym.) kolorem. chyba uznam sklep GR za przyjazny jasnym cerom zainteresowałam się ostatnio ich szminkami - i znalazłam całe mnóstwo pięknych odcieni. ogólnie ich paleta jest bardzo duża, ale co warto zauważyć - jest wiele kolorów, których nie oferują inne firmy... jakość jest różna - miałam trwałą pomadkę (taką w wąziutkim sztyfcie) w kolorze płomiennej czerwieni - była świetna, z kolei klasyczna, taka w czarnym eleganckim opakowaniu ze złotym paskiem po środku - nr 55, niesamowicie głęboka czerwień wina - najpiękniejszy kolor, jaki zdarzyło mi się mieć, niestety leciutko wysusza usta - za to jest nie do zdarcia, można jeść i pić, i się trzyma w przyszłym tygodniu jadę sobie kupić poczwórne cienie, bo kolory są wyjątkowo kuszące i pewnie jeszcze rozejrzę się za pomadką, a i puder kusi.. ogólnie, zachęcam, żeby zaglądać do sklepików Golden Rose - są w większych centrach handlowych, ja akurat w Wawie bywam w CH Wileńska.

do KWC został ostatnio dodany sypki puder specjalnie do cer trądzikowych - firmy Jadwiga, nazywa się Saipan. ma go może któraś z Was? jaki ma kolor? podobno zawiera glinki i redukuje i leczy wypryski.. pytanie tylko, czy jest bezbarwny, czy chociaż jasny - chętnie bym się na niego skusiła, zwłaszcza, że drogi nie jest - 20zł.
IlonaMarianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-03, 08:47   #2700
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez IlonaMarianna Pokaż wiadomość
do KWC został ostatnio dodany sypki puder specjalnie do cer trądzikowych - firmy Jadwiga, nazywa się Saipan. ma go może któraś z Was? jaki ma kolor? podobno zawiera glinki i redukuje i leczy wypryski.. pytanie tylko, czy jest bezbarwny, czy chociaż jasny - chętnie bym się na niego skusiła, zwłaszcza, że drogi nie jest - 20zł.
SPójrz na stronę producenta, ma 2 niezłe recenzje http://www.jadwigajk.hg.pl/sklep/pro...roducts_id=145
napisz do nich (producenta) z pytaniem o kolor
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:29.