Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X). - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-28, 17:11   #4111
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Przyszła moja paczka z zamówieniem z douga i pierwszy co niecierpliwie dorwałam to liner laury mercier i od razu musiałam użyć, taka byłam ciekawa. Uzyłam i .... chowajcie sie macowe i bobikowe linery w żelu Ten Laury jest absolutnym kwc Normalnie jednorazowo bez przeswitów mozna umalowac oko. Na dodatek pędzelek sunie az milo po powiece, jak po masełku. Domówię jeszcze brazowy liner, bo coś takiego dawno nie miałam.
Szkoda, ze nie uzywam kolorowych, bo pewno bym sie skusiła i na kobalt albo fiolet. A tak tylko 2 kolory u mnie noszalne
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 17:15   #4112
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Dziewczyny spotkałyście się z czymś takim, że przy zakupie jakiegos kosmetyku stacjonarnie (Douglas, Sephora) sprzedawczynie otwierają produkt 'żeby sprawdzić czy to na pewno ten'? Ok, jeśli mam zamiar od razu używać produktu, ale co jeśli chcę go sobie odłożyć i nie otwierać, bo chcę coś zużyć co już mam? Hmmm ostatnio spotkało mnie coś takiego 2 razy i się trochę zdziwiłam...
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 17:21   #4113
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Przyszła moja paczka z zamówieniem z douga i pierwszy co niecierpliwie dorwałam to liner laury mercier i od razu musiałam użyć, taka byłam ciekawa. Uzyłam i .... chowajcie sie macowe i bobikowe linery w żelu Ten Laury jest absolutnym kwc Normalnie jednorazowo bez przeswitów mozna umalowac oko. Na dodatek pędzelek sunie az milo po powiece, jak po masełku. Domówię jeszcze brazowy liner, bo coś takiego dawno nie miałam.
Szkoda, ze nie uzywam kolorowych, bo pewno bym sie skusiła i na kobalt albo fiolet. A tak tylko 2 kolory u mnie noszalne
Pokaż który czarny konkretnie zamówiłaś?
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 17:24   #4114
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziewczyny spotkałyście się z czymś takim, że przy zakupie jakiegos kosmetyku stacjonarnie (Douglas, Sephora) sprzedawczynie otwierają produkt 'żeby sprawdzić czy to na pewno ten'? Ok, jeśli mam zamiar od razu używać produktu, ale co jeśli chcę go sobie odłożyć i nie otwierać, bo chcę coś zużyć co już mam? Hmmm ostatnio spotkało mnie coś takiego 2 razy i się trochę zdziwiłam...
W sensie kartonik? Czy odkrecaja sloiczek? Gdyby mi np. krem otworzyla to powiedzialabym, ze go nie chce. A kto ja tam wie czy nie byl juz wczesniej otwarty?
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 17:26   #4115
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Pokaż który czarny konkretnie zamówiłaś?
Madzia, laury zelowy w sloiczku jest tylko jeden czarny - Noir
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 17:26   #4116
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziewczyny spotkałyście się z czymś takim, że przy zakupie jakiegos kosmetyku stacjonarnie (Douglas, Sephora) sprzedawczynie otwierają produkt 'żeby sprawdzić czy to na pewno ten'? Ok, jeśli mam zamiar od razu używać produktu, ale co jeśli chcę go sobie odłożyć i nie otwierać, bo chcę coś zużyć co już mam? Hmmm ostatnio spotkało mnie coś takiego 2 razy i się trochę zdziwiłam...

Tak, w Douglasie kupowałam tusz Armaniego i sprzedawczyni otworzyła pudełko i już chciała też otwierać tusz, ale ją przed tym powstrzymałam.
Tusz kupiłam, ale tak do końca to nie jestem pewna, czy nie był otwierany skoro taką miała praktykę
__________________
No silicone




Edytowane przez jelonki
Czas edycji: 2014-04-28 o 17:27
jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 17:30   #4117
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Madzia, laury zelowy w sloiczku jest tylko jeden czarny - Noir
A mi pokazywało, ze Noir to zielony i w końcu nie wzięłam widzę, że mam czego żałować
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-28, 17:30   #4118
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Jak ja tego nie lubie Nie wiem dlaczego u nas produkty sa tak slabo zabezpieczone? Powinni wszystko blistrowac, zaklejac i foliowac.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 17:34   #4119
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
W sensie kartonik? Czy odkrecaja sloiczek? Gdyby mi np. krem otworzyla to powiedzialabym, ze go nie chce. A kto ja tam wie czy nie byl juz wczesniej otwarty?
Co tam kartonik Od razu walnęła i otworzyła opakowanie.. Pierwszy raz kupowałam róż Diora i otworzyła kasetkę żeby zobaczyć czy to to... A wczoraj kupowałam szminkę też Diora i to samo.. otworzyła ją żeby zobaczyć czy to taki kolor.. No na Boga!

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Tak, w Douglasie kupowałam tusz Armaniego i sprzedawczyni otworzyła pudełko i już chciała też otwierać tusz, ale ją przed tym powstrzymałam.
Tusz kupiłam, ale tak do końca to nie jestem pewna, czy nie był otwierany skoro taką miała praktykę
Boże... jak tak można.. przecież tusz wysycha!

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Jak ja tego nie lubie Nie wiem dlaczego u nas produkty sa tak slabo zabezpieczone? Powinni wszystko blistrowac, zaklejac i foliowac.
Dokładnie Nie po to wydajemy 200 zł na luksusowy kosmetyk żeby był kiedyś otwarty. Zresztą, to samo się tyczy drogeryjnych kosmetyków
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 17:37   #4120
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
A mi pokazywało, ze Noir to zielony i w końcu nie wzięłam widzę, że mam czego żałować
Nieeee, niemozliwe... moze to kwestia monitora? Czasami tak bywa.
Ja planuje wziac brązowy nie czekajac na kolejna noc zakupów. Wezmę za 10% rabatu, który jest w sumie na okragło albo za 20 zł newsletterowe
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 17:38   #4121
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Jak ja tego nie lubie Nie wiem dlaczego u nas produkty sa tak slabo zabezpieczone? Powinni wszystko blistrowac, zaklejac i foliowac.
Mam takie samo zdanie

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nieeee, niemozliwe... moze to kwestia monitora? Czasami tak bywa.
Ja planuje wziac brązowy nie czekajac na kolejna noc zakupów. Wezmę za 10% rabatu, który jest w sumie na okragło albo za 20 zł newsletterowe
Kusisz mnie wiesz o tym ?
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-28, 17:39   #4122
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

ja również dostałam swoje zamówienie po Nocy Zakupów. i dwie niespodzianki:
miniaturkę podkładu Even Better odcień 5- odcień idealnie pasuje mojej mamiem, ma juz 3 miniaturki w zapasie, z jej częstotliwością malowania, na najbliższe 5 lat starczy ;-)
oraz Clinique For Men Moisturizing Lotion miniaturkę 15 ml
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 18:32   #4123
ladybird1122
Wtajemniczenie
 
Avatar ladybird1122
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2 832
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziewczyny spotkałyście się z czymś takim, że przy zakupie jakiegos kosmetyku stacjonarnie (Douglas, Sephora) sprzedawczynie otwierają produkt 'żeby sprawdzić czy to na pewno ten'? Ok, jeśli mam zamiar od razu używać produktu, ale co jeśli chcę go sobie odłożyć i nie otwierać, bo chcę coś zużyć co już mam? Hmmm ostatnio spotkało mnie coś takiego 2 razy i się trochę zdziwiłam...
spotkało mnie to nie raz w przypadku pomazania się konturówką zapytałam czy to jest jedyna na sprzedaż i babol dał mi z głupią mina nową, a innym razem ekspedientka rozpakowała przy mnie pomadkę YSL-choć to była ta, powiedziałam, że jeszcze się zastanowię będzie mi tu linie papilarne zostawiać na szmince
Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Jak ja tego nie lubie Nie wiem dlaczego u nas produkty sa tak slabo zabezpieczone? Powinni wszystko blistrowac, zaklejac i foliowac.
Nienawidzę tego!!!! Dlaczego bell potrafi dać w blistry swoje kosmetyki a inni nie


Chciałam jeszcze, w temacie próbkowo-gratisowym pochwalić .....Superpharm
Od jakiegoś czasu szansowałam się na La vie est belle i wczoraj rzutem na taśmę natknełam się na promo w SP. Za 50ml, które normalnie kosztuje ok 360zl zapłaciłam przy wykorzystaniu 150 punktów z karty lifestyle 199zl
Dodatkowo przy zakupie perfum mogłam za 5 zl kupić wodę do twarzy w spray'u evian (ok.30zl) (nigdy nie miałam czegoś takiego i pomyślałam że za "piątaka" spróbuję)
Jako gratis dostałam 2 próbki wody Reb'l Rihanny, 2 próbki kremu Dermiki, 2 gąbeczki Maybelline do nakładania podkładu i miniaturkę (15ml) balsamu Lipikar La Roche-Posay
i za grosik Pani mi to ładnie zapakowała, co bym swojego nowego "pięknego życia" nie niosła w plebejskiej reklamówce
ladybird1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 18:34   #4124
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;46217749]Znacie .



Superpharm, DOZ, Feel Unique.[/QUOTE]

__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 18:41   #4125
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ladybird1122 Pokaż wiadomość
spotkało mnie to nie raz w przypadku pomazania się konturówką zapytałam czy to jest jedyna na sprzedaż i babol dał mi z głupią mina nową, a innym razem ekspedientka rozpakowała przy mnie pomadkę YSL-choć to była ta, powiedziałam, że jeszcze się zastanowię będzie mi tu linie papilarne zostawiać na szmince

Nienawidzę tego!!!! Dlaczego bell potrafi dać w blistry swoje kosmetyki a inni nie

No nie gadaj że się pomiziała konturówką po ręce NIE WIERZĘ! Boże, co za babska... Jakby ktoś się nie odezwał to wydaje kupę kasy na kosmetyk i do tego otwarty i jeszcze używany! Super.. naprawdę super podejście do klienta!

Narzekania ciąg dalszy
Albo jeszcze się spotkałam z czymś takim: Robię spontaniczne zakupy i się pytam, czy to co jest na testerach to to jest cały asortyment i czy nie ma jeszcze jakichś innych kolorów.. i ZAWSZE słyszę: jest tylko to co na standach. I ile do jasnej ciasnej mi się zdarzyło, że poszłam do perfumerii, zapytałam 'Czy jest 65637 kolor?' i oczywiście się znajdywał, a nie było go w testerach...Ja mam wrażenie że tam w tych półkach jest jeszcze od cholery innych odcieni/kolorów a nie ma możliwości nawet tego się dowiedzieć bo nie ma testerów
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 18:43   #4126
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cori mialam linerek Laury w koszyku, ale w koncu wzielam dwa macowe
I zaluje teraz, bo wielkiego szalu te macowe na mnie nie zrobily po wyprobowaniu. Mam nadzieje, ze jednak milosc miedzy nami zagosci
I tusz macowy 3d nabylam. Ale z ma szczote
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 18:47   #4127
ladybird1122
Wtajemniczenie
 
Avatar ladybird1122
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2 832
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
No nie gadaj że się pomiziała konturówką po ręce NIE WIERZĘ! Boże, co za babska... Jakby ktoś się nie odezwał to wydaje kupę kasy na kosmetyk i do tego otwarty i jeszcze używany! Super.. naprawdę super podejście do klienta!

Narzekania ciąg dalszy
Albo jeszcze się spotkałam z czymś takim: Robię spontaniczne zakupy i się pytam, czy to co jest na testerach to to jest cały asortyment i czy nie ma jeszcze jakichś innych kolorów.. i ZAWSZE słyszę: jest tylko to co na standach. I ile do jasnej ciasnej mi się zdarzyło, że poszłam do perfumerii, zapytałam 'Czy jest 65637 kolor?' i oczywiście się znajdywał, a nie było go w testerach...Ja mam wrażenie że tam w tych półkach jest jeszcze od cholery innych odcieni/kolorów a nie ma możliwości nawet tego się dowiedzieć bo nie ma testerów
no niestety, to prawda pewnie ktoś inny ją kupił. Ja jestem obrzydliwa silnia jeśli chodzi o wszystkie podejrzane zmacane kosmetyki, ale i inne produkty, np. żywność nie poradzę, a o tępocie klientów, którzy otwierają lakiery, tusze etc to już nie wspomnę jeśli jest okazja, to np. w Rossmannie proszę o produkty z szuflady, a ogólnie staram się chodzić do drogerii mniej uczęszczanych i takich, które nie znajdują się na trasie przystanek (ew. dom) -szkoła, bo dzieciary w drogerii już nie są do opanowania
ladybird1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 18:52   #4128
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ladybird1122 Pokaż wiadomość
no niestety, to prawda pewnie ktoś inny ją kupił. Ja jestem obrzydliwa silnia jeśli chodzi o wszystkie podejrzane zmacane kosmetyki, ale i inne produkty, np. żywność nie poradzę, a o tępocie klientów, którzy otwierają lakiery, tusze etc to już nie wspomnę jeśli jest okazja, to np. w Rossmannie proszę o produkty z szuflady, a ogólnie staram się chodzić do drogerii mniej uczęszczanych i takich, które nie znajdują się na trasie przystanek (ew. dom) -szkoła, bo dzieciary w drogerii już nie są do opanowania
Dobre rozwiązanie z tymi produktami z szuflady w Rossmanie
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 19:05   #4129
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Ja z Laury Mercier wzięlam bazę pod podkład (wersja oil free), która (jak doczytałam po złożeniu i opłaceniu zamówienia) ma dość średnie noty na makeupalley . No nic, będziem się męczyć . Za to pędzelek (oznaczenie na rączce "eye crease") zapowiada się interesująco - coś pomiędzy MACowym 226 a Smashboxem nr 15, ale bliżej tego drugiego.

A w kwestii narzekań - kliknęłam sobie wczoraj na Zalando 2 bluzki, wykorzystując kiedyś otrzymany od nich kupon rabatowy na 40 zł. Jak już zamówienie złożyłam, zorientowałam się, że nie zmieniłam ustawianej przez nich automatycznie opcji płatności "za pobraniem", więc skorzystałam z jedynego wyjścia, aby tę opcję zmienić na płatność z góry, przelewem (co za idiotyzm swoją drogą, żeby nie można modyfikować zamówienia), tj. anulowałam to zamówienie i w minutę złożyłam nowe, z tymi samymi rzeczami. Chciałam rzecz jasna wpisać kod, ale nie udało się - wyskoczyło info, że bon już zrealizowany. Dzwoniłam na infolinię, wysłałam maila, tłumacząc, że skoro zamówienie anulowałam, to z bonu przecież nie skorzystałam - na nic. Bon jest jednorazowy i nawet jeśli z niego de facto nie skorzystasz, to wpisać go ponownie nie można. Ot, taka historyjka, jak stracić, względnie nie zyskać , 4 dych

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2014-04-28 o 19:06
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-28, 19:22   #4130
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Cori mialam linerek Laury w koszyku, ale w koncu wzielam dwa macowe
I zaluje teraz, bo wielkiego szalu te macowe na mnie nie zrobily po wyprobowaniu. Mam nadzieje, ze jednak milosc miedzy nami zagosci
I tusz macowy 3d nabylam. Ale z ma szczote
Beatko, macowe fluidki sa ok, ale po potestowaniu Laurowego to wymieklam, ze mozna jeszcze lepszy zrobić

A i jako niespodzianke dostałam serum Eris do biustu.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 19:24   #4131
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja z Laury Mercier wzięlam bazę pod podkład (wersja oil free), która (jak doczytałam po złożeniu i opłaceniu zamówienia) ma dość średnie noty na makeupalley . No nic, będziem się męczyć . Za to pędzelek (oznaczenie na rączce "eye crease") zapowiada się interesująco - coś pomiędzy MACowym 226 a Smashboxem nr 15, ale bliżej tego drugiego.

A w kwestii narzekań - kliknęłam sobie wczoraj na Zalando 2 bluzki, wykorzystując kiedyś otrzymany od nich kupon rabatowy na 40 zł. Jak już zamówienie złożyłam, zorientowałam się, że nie zmieniłam ustawianej przez nich automatycznie opcji płatności "za pobraniem", więc skorzystałam z jedynego wyjścia, aby tę opcję zmienić na płatność z góry, przelewem (co za idiotyzm swoją drogą, żeby nie można modyfikować zamówienia), tj. anulowałam to zamówienie i w minutę złożyłam nowe, z tymi samymi rzeczami. Chciałam rzecz jasna wpisać kod, ale nie udało się - wyskoczyło info, że bon już zrealizowany. Dzwoniłam na infolinię, wysłałam maila, tłumacząc, że skoro zamówienie anulowałam, to z bonu przecież nie skorzystałam - na nic. Bon jest jednorazowy i nawet jeśli z niego de facto nie skorzystasz, to wpisać go ponownie nie można. Ot, taka historyjka, jak stracić, względnie nie zyskać , 4 dych
to bez sensu:/
na answear z okazji urodzin daja 30zl na zakupy i nawet jak oddasz zamowienie lub anulujesz, daja Ci te 30zl i mozesz na nowo wykorzystac z bonami tak samo...jedynie jak jest promocja to jest problem
Pamietam jak raz kupilam bluzke podczas promocji, okazala sie za duza, wiec ja odeslalam i chcialam kliknac mniejsza, ale juz nie bylo promocji i kosztowala duzo wiecej. Zadzwonilam do nich i niestety nie moga mi jej dac w tej cenie, w ktorej kupilam wieksza bo to wlasnie osobne zamowienie, ale za to zaproponowala kod na -10% zamowienia zawsze cos
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 19:27   #4132
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A w kwestii narzekań - kliknęłam sobie wczoraj na Zalando 2 bluzki, wykorzystując kiedyś otrzymany od nich kupon rabatowy na 40 zł. Jak już zamówienie złożyłam, zorientowałam się, że nie zmieniłam ustawianej przez nich automatycznie opcji płatności "za pobraniem", więc skorzystałam z jedynego wyjścia, aby tę opcję zmienić na płatność z góry, przelewem (co za idiotyzm swoją drogą, żeby nie można modyfikować zamówienia), tj. anulowałam to zamówienie i w minutę złożyłam nowe, z tymi samymi rzeczami. Chciałam rzecz jasna wpisać kod, ale nie udało się - wyskoczyło info, że bon już zrealizowany. Dzwoniłam na infolinię, wysłałam maila, tłumacząc, że skoro zamówienie anulowałam, to z bonu przecież nie skorzystałam - na nic. Bon jest jednorazowy i nawet jeśli z niego de facto nie skorzystasz, to wpisać go ponownie nie można. Ot, taka historyjka, jak stracić, względnie nie zyskać , 4 dych
Ale dziadostwo.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 19:28   #4133
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziewczyny spotkałyście się z czymś takim, że przy zakupie jakiegos kosmetyku stacjonarnie (Douglas, Sephora) sprzedawczynie otwierają produkt 'żeby sprawdzić czy to na pewno ten'? Ok, jeśli mam zamiar od razu używać produktu, ale co jeśli chcę go sobie odłożyć i nie otwierać, bo chcę coś zużyć co już mam? Hmmm ostatnio spotkało mnie coś takiego 2 razy i się trochę zdziwiłam...
ja mialam to szczescie, ze otwieraly jedynie kartonik i sprawdzaly czy to ten kosmetyk, ktory powinien byc (patrzyly na jego spod), ale raz chyba mi w Mario szminke otworzyla ale i tak od razu chcialam ja uzyc, wiec tyle dobrze
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 19:28   #4134
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja z Laury Mercier wzięlam bazę pod podkład (wersja oil free), która (jak doczytałam po złożeniu i opłaceniu zamówienia) ma dość średnie noty na makeupalley . No nic, będziem się męczyć . Za to pędzelek (oznaczenie na rączce "eye crease") zapowiada się interesująco - coś pomiędzy MACowym 226 a Smashboxem nr 15, ale bliżej tego drugiego.

A w kwestii narzekań - kliknęłam sobie wczoraj na Zalando 2 bluzki, wykorzystując kiedyś otrzymany od nich kupon rabatowy na 40 zł. Jak już zamówienie złożyłam, zorientowałam się, że nie zmieniłam ustawianej przez nich automatycznie opcji płatności "za pobraniem", więc skorzystałam z jedynego wyjścia, aby tę opcję zmienić na płatność z góry, przelewem (co za idiotyzm swoją drogą, żeby nie można modyfikować zamówienia), tj. anulowałam to zamówienie i w minutę złożyłam nowe, z tymi samymi rzeczami. Chciałam rzecz jasna wpisać kod, ale nie udało się - wyskoczyło info, że bon już zrealizowany. Dzwoniłam na infolinię, wysłałam maila, tłumacząc, że skoro zamówienie anulowałam, to z bonu przecież nie skorzystałam - na nic. Bon jest jednorazowy i nawet jeśli z niego de facto nie skorzystasz, to wpisać go ponownie nie można. Ot, taka historyjka, jak stracić, względnie nie zyskać , 4 dych
Jak ja sie ciesze, ze tej bazy nie kupilam w ciemno, choc chcialam. Wzielam probke, u mnie sie kompletnie nie sprawdzila. Podklad ( ktory bez bazy trzymal sie calkiem niezle) po prostu splynal mi z buzi po kilku godzinach:/ Ale mam nadzieje, ze u Ciebie bedzie ok

Tez mnie to spotkalo, zamawialam tacie buty, cos mi sie popierzylo z rozmiarem ( to znaczy ja popieprzylam ), anulowalam zamowienie i bylo po bonie

Dostalam Even Better w mulatkowym odcieniu, szalowo Zamowilam w koncu clarinsowy Lip Perfector w kolorze Rosewood Shimmer, daje efekt my lips but better Bardzo mi sie podoba
__________________
Do to the beast.
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 19:33   #4135
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja mialam to szczescie, ze otwieraly jedynie kartonik i sprawdzaly czy to ten kosmetyk, ktory powinien byc (patrzyly na jego spod), ale raz chyba mi w Mario szminke otworzyla ale i tak od razu chcialam ja uzyc, wiec tyle dobrze
Jak sie chce od razu użyć to pół biedy.. chociaż ja mam zboczenie, że 'chce być pierwszą osobą która dotknie swojego nowego kosmetyku' To normalne? Nie? Tak?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 19:33   #4136
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

A niech sobie wsadza ten bon w buty Olenko
Gdzie indziej sobie bluzki kup, albo na cos innego wydaj
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 19:37   #4137
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Mi się ostatnio zdarzyły dwie sytuacje odnośnie otwierania produktów. Sephora - powystawiane testery z Terracotty Guerlain'a, klientka wybrała odcień, pani konsultantka otworzyła produkt by sprawdzić czy to na pewno ten , podając otworzony kupującej, aby ona również mogła go z bliska obejrzeć. Na szczęście wzięła ten puder.

Druga sytuacja, poszłam zakupić pędzel Guerlain'a z czerwonym włosiem, tester wystawiony, proszę o produkt, Pani podaje mi pudełko z kabukim wysuwanym, zwracam uwagę, że to nie ten - na pudełku pisze jak wół kabuki, zwracam jej na to uwagę, dostawiam opakowanie do testera, które jest już na oko zdecydowanie mniejsze, ten pędzel by się w nim nie zmieścił. Pani (nota bene kierowniczce perfumerii Sephora) chyba nie spodobały się moje dywagacje, bo otwiera pudełko, wyciąga pędzel i wysuwa go, upewniając się, że ma inny kolor włosia (pomijam już fakt, że ten z limitowanej kolekcji jest niewysuwany i ma inny kształt). W końcu znajduje produkt i znów chce sprawdzić czy to ten - i ponownie na pudełku widnieje jego nazwa nawet po polsku, więc niemalże krzyknęłam, żeby tego nie robiła. Jej mina bezcenna

I jeszcze wracając do tematu próbek. Dzisiaj byłam w "swojej " Sephorze i znajoma konsultantka otworzyła mi szufladę z setkami próbek Cliniqu'a krok 1 i tylko te saszetki do nich przyszły (1/3 zestawu). Dostali takie próbki odgórnie Wstyd Zwracam honor konsultantce

PS. Jamesku jasne, propozycja nie do odrzucenia
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 19:38   #4138
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cześć Dziewczyny, mało mnie tu ostatnio, ale taka praca Przyszłam się wyżalić, zakupiłam na tagomago.pl flaszkę Givenchy Ange Ou Demon Le Secret, długo chodziłam koło nich, ale w końcu raz kozie śmierć. Na stronie na zdjęciu jak byk widać opakowanie i flaszkę, to kliknęłam, odbiór osobisty, wszystko ok. W domu okazało się, że to nie te perfumy, tzn. nazwa ta sama, ale butelka już inna bo Givenchy wypuścił teraz nową wersję, zapach inny, nie taki jak tamte. Napisałam do nich, a oni, że piszą na stronie, że zdjęcie może odbiegać od rzeczywistego (ja tego jakoś nie widziałam:/) a poza tym to jak mam zafoliowane opakowanie to mogą mi wymienić, taa, tylko niby jak miałam sprawdzić, że zapach jest inny :/Weszłam dziś na stronę a oni dodali już zdjęcie tego flakonu, który mam ja, wcześniej go nie było. Napisałam im, że zostałam wprowadzona w błąd, bo co innego było na stronie a co innego dostałam, ale to już bez odpowiedzi zostawili. Dziady jedne :/
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 19:40   #4139
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
to bez sensu:/
na answear z okazji urodzin daja 30zl na zakupy i nawet jak oddasz zamowienie lub anulujesz, daja Ci te 30zl i mozesz na nowo wykorzystac z bonami tak samo...jedynie jak jest promocja to jest problem
Pamietam jak raz kupilam bluzke podczas promocji, okazala sie za duza, wiec ja odeslalam i chcialam kliknac mniejsza, ale juz nie bylo promocji i kosztowala duzo wiecej. Zadzwonilam do nich i niestety nie moga mi jej dac w tej cenie, w ktorej kupilam wieksza bo to wlasnie osobne zamowienie, ale za to zaproponowala kod na -10% zamowienia zawsze cos
Ja też sobie chwalę Answear, a Zalando ma już u mnie spory minus.
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;46220618]Ale dziadostwo.[/QUOTE]
No, a przy tym na maila nie dostałam nawet odpowiedzi, a panienka na infolinii była w stanie jedynie przekazać "trudno, nic się zrobić nie da".
Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Jak ja sie ciesze, ze tej bazy nie kupilam w ciemno, choc chcialam. Wzielam probke, u mnie sie kompletnie nie sprawdzila. Podklad ( ktory bez bazy trzymal sie calkiem niezle) po prostu splynal mi z buzi po kilku godzinach:/ Ale mam nadzieje, ze u Ciebie bedzie ok

Tez mnie to spotkalo, zamawialam tacie buty, cos mi sie popierzylo z rozmiarem ( to znaczy ja popieprzylam ), anulowalam zamowienie i bylo po bonie

Dostalam Even Better w mulatkowym odcieniu, szalowo Zamowilam w koncu clarinsowy Lip Perfector w kolorze Rosewood Shimmer, daje efekt my lips but better Bardzo mi sie podoba
O matko, to mnie podłamałaś z tą bazą, bo u mnie w ogóle podkłady mają tendencję do spływania, a z Laury to już chyba pójdzie jak ze skoczni mamuciej .

Mam nadzieję, że po takich samych przejściach z bonami na Zalando łączysz się ze mną w bólu .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-28, 19:41   #4140
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

która z palet UD naked jest z mini bazą? I czy na feelunique jest z bazą czy same paletki (bo nie ma tam żadnej wzmianki, a kojarzę, że jedna była z mini bazą druga z mini błyszczykiem bodajże)

Paletka jest na prezent ijako, ze kolorystycznie i dwójka i jedynka byłyby okej, to wolałabym tą z bazą wziąć.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-19 17:51:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:25.