Kosmetyki mineralne MEOW - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-14, 11:00   #2371
verana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 102
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Dzięki A czy duży jest przeskok między 2 a 3 w Manx?
verana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 00:18   #2372
niziolka
Raczkowanie
 
Avatar niziolka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 132
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Niestety duży na mnie 2 z meow są za jasne a 3 znowu dużo za ciemne
niziolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 09:58   #2373
Plastulla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 186
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

To prawda różnica miedzy 2 a 3 jest spora,mam na myśli akurat Manx,używam formy Pampered a zapewne w FF jest to bardziej widoczne bo jest mocniej ,,napigmentowna''. Na początku zmówiłam 1-sleek,totalnie nietrafiony,nie spodziewałam się że będzie aż tak jasny choć producent na stronie ostrzegał Wcześniej używałam poziomu sleek Siamese i Mau i było w miare ok,terz wiem że Manx jest dla mnie najlepszy. Więc 1 -Manx'a leżała nieużywana. Zamówiłam 2 Manx ale nie byłam do konca zdowolona. Jak zużyłam 2 to zamówiłam 3 biga i też się zdziwiłam sporo za ciemny.Przypomniałam sobie o czekającej w szafce na łaskę 1 i od tej pory mieszm 1 z 3 w takiej proporcji żeby było idealnie i jestem zadowolona. Jednak bardzo mnie kusi formuła FF, chciałabym spróbować mocniejszego krycia no i po Pampered szybko się świecę jak latarnia.

Czy mogę prosić szcześliwą posidaczkę Manx 'a w formule Flawless Feline 2 albo 3 o odsypkę,w zamian oferuję odsypki : Manx'a 1-sleek albo 3 -naughty albo 1 sleek Mau ,wszystkie w formule Pampered.
Plastulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 18:30   #2374
verana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 102
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

A mogę prosić o pokazanie jak wygląda manx 2/3 na skórze?
verana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-17, 21:17   #2375
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Z góry przepraszam za brak ostrości, ale mój aparacik ostatnio trochę wariuje. Mam jednak nadzieję, że kolory (a zwłaszcza różnicę między nimi) jako tako widać. Jutro lub pojutrze postaram się zrobić lepsze zdjęcie.

P1090201-W1000.jpg

Po lewej oczywiście manx 2, po prawej - manx 3, oba w formule FF.

U mnie najlepiej wyglądają zmieszane pół na pół.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-17, 21:55   #2376
verana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 102
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Dziękuję Ci GretchenSp
Faktycznie olbrzymi przeskok.
verana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 08:49   #2377
Plastulla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 186
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Ja właśnie stoję przed wyborem 2 czy 3 w formule FF bo czekałam na wspólne zmówienie i się przytrafiło.
Jak to jest z różnicą w tonacji między Pampered a Flawless Feline ?
3 -naughty Manx Pampered jest za ciemna i mnieszam z 1 jak już wcześniej pisałam. Czy formuła FF przez to że bardziej kryjąca jest jaśniejsza od Pampered ?
Plastulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-19, 16:06   #2378
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Tym razem niestety nie pomogę, bo nigdy nie używałam formuły PP - od razu zamawiałam FF. Jeśli spieszy Ci się z zamówieniem, to weź "3-kę" i kilka próbek "1-ki" i "2-ki", żeby mieć z czym mieszać w razie czego.

Właśnie stoję przed zakupem 2 munchkinów, bo do tej pory mieszałam ze sobą próbki (które swoją drogą starczyły mi na dłuuugo). Niestety Meow nie sprzedaje zindywidualizowanych mieszanek, a szkoda, bo pewnie byłoby sporo chętnych.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".




Edytowane przez GretchenSp
Czas edycji: 2012-11-19 o 16:17
GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 08:31   #2379
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Obiecane swatche Manxów w formule FF. Przepraszam za poślizg czasowy, ale dopiero dziś miałam czas by pofotografować w lepszym świetle.

P1090234-W1000.jpg

Jaśniejszy to oczywiście Manx 2, ciemniejszy - "3-ka".

P1090237-W1000.jpg

Myślę że pierwsze zdjęcie najlepiej oddaje kolory.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 10:52   #2380
sandipr
Raczkowanie
 
Avatar sandipr
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Wygląda to jak żart ;DDDDDDD
wygląda jakby miedzy nimi były jeszcze ze 2 odcienie pośrednie! Wielkie dzięki))
Tyle ze lepiej mieszać 1 z 3 czy 2 z 3 (aby np wyszedł Warm Peach z Lily Lolo)???



Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Obiecane swatche Manxów w formule FF. Przepraszam za poślizg czasowy, ale dopiero dziś miałam czas by pofotografować w lepszym świetle.

Załącznik 4988734

Jaśniejszy to oczywiście Manx 2, ciemniejszy - "3-ka".

Załącznik 4988735

Myślę że pierwsze zdjęcie najlepiej oddaje kolory.
sandipr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 13:33   #2381
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Myślę że można i tak i tak - pozostaje jedynie kwestia znalezienia odpowiednich proporcji
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-22, 13:59   #2382
verana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 102
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Chciałam Wam podziękować, odcień Manx jest po prostu stworzony dla mnie Dwójka dosłownie tylko odrobinę za jasna, 3 będzie zdecydowanie za ciemna. W lato będę kombinować

GretchenSp dziękuje za porównanie
verana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 11:51   #2383
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

meowki FF dobre i na lato, i na pogodę taką jak teraz, ahhh uwielbiam ich SD również, są warte wypróbowania.
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 16:08   #2384
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Mnie ostatnio kuszą też te lżejsze formuły, ale na razie nie mam ochoty na kolejną "zabawę" z próbkami
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 16:34   #2385
verana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 102
Szukam korektora pod Meow możecie cos polecić? Mam zwykły w sztyfcie ale nie wygląda to rewelacyjnie.
verana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 12:49   #2386
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Hej. Pomyślałam że możecie mi pomóc. Które meow są w kolorystyce lekko oliwkowej, żółtej (raczej chłodnej) i do tego bardzo jasne? Z płynnych odpowiadał mi w1 l'oreal true match w wersji amerykańskiej, a z minerałków stopniem jasności innocent BareFaced Beauty, tylko że on ma w sobie ciepłe, brzoskwionowe podtony i jednak się okazuje że to nie to. Swoją drogą przy płynnych podkładach nigdy nie miałam problemu z kolorem. Miał być bardzo jasny i nie różowy, a przy minerałkach jest strasznie. Nigdy bym siebie nie posądziła o posiadanie oliwkowej karnacji, ale drogą eliminacji tak wychodzi...
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 16:18   #2387
engiee
Raczkowanie
 
Avatar engiee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 69
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
Hej. Pomyślałam że możecie mi pomóc. Które meow są w kolorystyce lekko oliwkowej, żółtej (raczej chłodnej) i do tego bardzo jasne? Z płynnych odpowiadał mi w1 l'oreal true match w wersji amerykańskiej, a z minerałków stopniem jasności innocent BareFaced Beauty, tylko że on ma w sobie ciepłe, brzoskwionowe podtony i jednak się okazuje że to nie to. Swoją drogą przy płynnych podkładach nigdy nie miałam problemu z kolorem. Miał być bardzo jasny i nie różowy, a przy minerałkach jest strasznie. Nigdy bym siebie nie posądziła o posiadanie oliwkowej karnacji, ale drogą eliminacji tak wychodzi...
Niestety, nie ma Meow o odcieniu oliwkowym (tzn. jest w teorii - ocicat, ale on jest w rzeczywistości bardziej szary niż oliwkowy). Z żółtawych możesz próbować Korat (bardziej neutralny od pozostałych), Abyssinian (delikatnie żółtawy, mi pasuje najbardziej, a szukałam również odcienia żółto-oliwkowego), Angora (dość mocno żółty) i Manx (ciut bardziej pomarańczowawy/brzoskwiniowy od pozostałych). Odcienie na poziomie 2 są dla typowej, jasnej karnacji, a jeśli masz naprawdę jasną - lepszy będzie 1. Należy jednak pamiętać, że niektóre kolory na różnych poziomach wypadają jaśniej/ciemniej niż inne, więc lepiej się dobrze zorientować i zamawiać na wszelki wypadek sąsiednie poziomy dla porównania.
__________________
Dbam o włosy - teraz też na blogu.
engiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 16:47   #2388
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez engiee Pokaż wiadomość
Niestety, nie ma Meow o odcieniu oliwkowym (tzn. jest w teorii - ocicat, ale on jest w rzeczywistości bardziej szary niż oliwkowy). Z żółtawych możesz próbować Korat (bardziej neutralny od pozostałych), Abyssinian (delikatnie żółtawy, mi pasuje najbardziej, a szukałam również odcienia żółto-oliwkowego), Angora (dość mocno żółty) i Manx (ciut bardziej pomarańczowawy/brzoskwiniowy od pozostałych). Odcienie na poziomie 2 są dla typowej, jasnej karnacji, a jeśli masz naprawdę jasną - lepszy będzie 1. Należy jednak pamiętać, że niektóre kolory na różnych poziomach wypadają jaśniej/ciemniej niż inne, więc lepiej się dobrze zorientować i zamawiać na wszelki wypadek sąsiednie poziomy dla porównania.
Dzięki Poszukam jeszcze w internecie swatchy. Zastanawiam się też nad Lumiere... Z Meow chyba najpierw bedę celować w Abyssinian i Korat...
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 19:23   #2389
Cremonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 67
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
Hej. Pomyślałam że możecie mi pomóc. Które meow są w kolorystyce lekko oliwkowej, żółtej (raczej chłodnej) i do tego bardzo jasne? Z płynnych odpowiadał mi w1 l'oreal true match w wersji amerykańskiej, a z minerałków stopniem jasności innocent BareFaced Beauty, tylko że on ma w sobie ciepłe, brzoskwionowe podtony i jednak się okazuje że to nie to. Swoją drogą przy płynnych podkładach nigdy nie miałam problemu z kolorem. Miał być bardzo jasny i nie różowy, a przy minerałkach jest strasznie. Nigdy bym siebie nie posądziła o posiadanie oliwkowej karnacji, ale drogą eliminacji tak wychodzi...
sprawdź abbysinian 2 , korat 2 i angorę 2 ( nie wiem jak ocikat bo nie miałam)- uwaga w FF meow 2 to jasny odcień a z kolei 3 może być już za ciemna dla bladziocha. Korat ma ciepłe tony .Ja celowałam w abbysinian i korata a okazało sie ,że" żółta" angora lepiej leży niż korat i super kryje rumieńce na policzkach a abbysinian to ideał. Nie ma drogi na skróty : próbki , próbki ,próbki aby się nie zdziwić.
Cremonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-26, 20:12   #2390
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

[QUOTE=Cremonka;37828533]sprawdź abbysinian 2 , korat 2 i angorę 2 ( nie wiem jak ocikat bo nie miałam)- uwaga w FF meow 2 to jasny odcień a z kolei 3 może być już za ciemna dla bladziocha. Korat ma ciepłe tony .Ja celowałam w abbysinian i korata a okazało sie ,że" żółta" angora lepiej leży niż korat i super kryje rumieńce na policzkach a abbysinian to ideał. Nie ma drogi na skróty : próbki , próbki ,próbki aby się nie zdziwić.[/QUOTE]

Niestety nie ma . I chyba rzeczywiście zamowię najpierw korat, abbysinian i angora. Mowisz że 2?
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 13:28   #2391
Maaczek
Rozeznanie
 
Avatar Maaczek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 791
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Mam pewien problem związany z meow FF siamese 2, jestem osobą bladą i zamawiałam u pewnej pani ten odcień 3 razy, 2 razy jak dostałam próbki odcień idealnie stapiał się z moją jasną cerą, ostatnio zamówiłam kolejny raz ten sam odcień i dostałam pomarańczowo-brązowe coś w woreczku, odesłałam Pani woreczek i napisałam maila że chyba popełniła błąd i nasypała mi jakiegoś innego odcienia, na co dostałam zwrotnego maila że odcień który mi wysłała to na pewno siamese 2... Jak to jest możliwe? Zawsze używałam FF siamese 2 i był idealny dla jasnej cery, a to co dostałam ostatnio na mojej twarzy wygląda jak BRONZER jest ceglasto brązowe... Jestem zła bo zamówiłam full size tego odcienia a teraz nie wiem czego się spodziewać? Szczerze zaufałam w te całe próbki a tu takie zaskoczenie?

Edytowane przez Maaczek
Czas edycji: 2012-11-27 o 14:42
Maaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 17:25   #2392
Cremonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 67
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

[QUOTE=Sabriel_;37829780]
Cytat:
Napisane przez Cremonka Pokaż wiadomość
sprawdź abbysinian 2 , korat 2 i angorę 2 ( nie wiem jak ocikat bo nie miałam)- uwaga w FF meow 2 to jasny odcień a z kolei 3 może być już za ciemna dla bladziocha. Korat ma ciepłe tony .Ja celowałam w abbysinian i korata a okazało sie ,że" żółta" angora lepiej leży niż korat i super kryje rumieńce na policzkach a abbysinian to ideał. Nie ma drogi na skróty : próbki , próbki ,próbki aby się nie zdziwić.[/QUOTE]

Niestety nie ma . I chyba rzeczywiście zamowię najpierw korat, abbysinian i angora. Mowisz że 2?
Najlepiej jest zamówić 2 i 3 , z tego co widzę nie tylko ja ale i inne dziewczyny mieszają te dwa ponieważ jest pomiędzy nimi duży przeskok. Jak robiłam test paskowy na ręku to kolor mi się idealnie wtopił przy 2 ale na twarzy był jednak za jasny. 3 za ciemna, dopiero po zmieszaniu 2i3 było jak trzeba.Mieszanie ma też swoje zalety:im bliżej lata tym więcej 3, nie trzeba zmieniać podkładu .
Cremonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 23:59   #2393
niziolka
Raczkowanie
 
Avatar niziolka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 132
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Doradzi ktoś jaki jest kolor zbliżony do Light Beige lumiere veena velvet?
Pozdrawiam
niziolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 14:29   #2394
gosia1207
Rozeznanie
 
Avatar gosia1207
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 816
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

przesyłka jest droga, a ja potrzebuję próbek, (od lat używam próbek różnych firm i nie doszłam jeszcze do żadnego pełnego wymiaru, czasami się opalam, czasami nie, więc to mi pasuje, ale mniejsza z tym)

czy wiecie czy gdzieś mogę kupić próbki czy odsypki Meow, oprócz ich strony oczywiście? wspólne zakupy przegapiłam, a pewnie nie będą organizowane w najbliższym czasie, na allegro sprawdzałam i nie ma
gosia1207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 17:18   #2395
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez gosia1207 Pokaż wiadomość
przesyłka jest droga, a ja potrzebuję próbek, (od lat używam próbek różnych firm i nie doszłam jeszcze do żadnego pełnego wymiaru, czasami się opalam, czasami nie, więc to mi pasuje, ale mniejsza z tym)

czy wiecie czy gdzieś mogę kupić próbki czy odsypki Meow, oprócz ich strony oczywiście? wspólne zakupy przegapiłam, a pewnie nie będą organizowane w najbliższym czasie, na allegro sprawdzałam i nie ma
Dużo sprzedających ma teraz przerwę świąteczną.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 18:35   #2396
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez gosia1207 Pokaż wiadomość
czy wiecie czy gdzieś mogę kupić próbki czy odsypki Meow, oprócz ich strony oczywiście? wspólne zakupy przegapiłam, a pewnie nie będą organizowane w najbliższym czasie, na allegro sprawdzałam i nie ma
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dużo sprzedających ma teraz przerwę świąteczną.
ja mam nadzieję, że zrobią jakąś promocję i darmową wysyłkę w styczniu / lutym
a na Allegro pewnie się coś pojawi po świętach, lub w nowym roku.
możesz też poszukać na wątkach wymiankowych na wizażu.
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 19:40   #2397
gosia1207
Rozeznanie
 
Avatar gosia1207
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 816
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

aha, dzięki. może na sylwestra jakąś promocję zrobią, a jak nie to będę polować na allegro, skoro tam się pojawiają próbki
gosia1207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 20:13   #2398
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez gosia1207 Pokaż wiadomość
aha, dzięki. może na sylwestra jakąś promocję zrobią, a jak nie to będę polować na allegro, skoro tam się pojawiają próbki
fajnie jakby zrobili oby tylko to nie była promocja na jeden dzień.
poza tym możesz z innymi firmami mineralnymi spróbować.
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 20:39   #2399
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Meow teraz cały czas miało 20% zniżki - nie ma już ? Ja bynajmniej codziennie takie maile od nich dostawałam. Być może to tylko do świąt było.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 09:58   #2400
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Meow teraz cały czas miało 20% zniżki - nie ma już ? Ja bynajmniej codziennie takie maile od nich dostawałam. Być może to tylko do świąt było.
tutaj jest informacja o kodzie -25% do dzisiaj : klik
zamówienia realizują od 3 stycznia.
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-02 00:24:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:21.