Wesele-Głogów i okolice - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-01, 15:00   #61
setsiaq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 64
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

No to daj znać, co Ci powie
A z innej beczki, to dowiedziałam się kilka dni temu, że w niedzielę, 20 lutego, będą na Hali sportowej kolejne targi ślubne. To może tam coś wypatrzysz dla siebie? Dziwi mnie tylko, że nie widziałam żadnych reklam, a dowiedziałam się przypadkiem u jubilera...
setsiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 15:06   #62
Daarikaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 113
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

OOooo no to super napewno pójdę na targi
Daarikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 20:23   #63
gwiazdka82
Raczkowanie
 
Avatar gwiazdka82
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 308
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez Daarikaa Pokaż wiadomość
Dołączam się do prośby Gwiazdeczki. Jeśli znacie jakiś salon urody godny polecenia to czekamy na opinie Pozdrawiam!

I jeszcze raz pytanie do Satsiaq Mogłabyś przybliżyć Twoja suknie slubna? zdjęcie opis, byłabym wdzięczna.

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Gwiazdka a kiedy ten wielki dzień? Suknia juz wybrana?
Ten salon''Noemi'' znajduje się na ulicy Garncarskiej.Weszłam na ich stronę i zobaczyłam,że robią tam fryzury i makijaż ślubny.Chodzi mi właśnie o salon gdzie makijaż i fryzurę będę mogła zrobić w jednym miejscu.
A nasz wielki dzień 10.09.2011.
Suknia wybrana i będzie szyta w marcu
gwiazdka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 21:48   #64
setsiaq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 64
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez gwiazdka82 Pokaż wiadomość
Ten salon''Noemi'' znajduje się na ulicy Garncarskiej.Weszłam na ich stronę i zobaczyłam,że robią tam fryzury i makijaż ślubny.Chodzi mi właśnie o salon gdzie makijaż i fryzurę będę mogła zrobić w jednym miejscu.
A nasz wielki dzień 10.09.2011.
Suknia wybrana i będzie szyta w marcu
A to ja już wiem gdzie to jest Nie byłam tam niestety, więc nic bliżej nie mogę powiedzieć. To o czym ja myślałam, to jest na Grodzkiej i się nazywa chyba Nefretete czy coś równie egipskiego.

Taki "podwójny" salon, w sensie kosmetyczka+fryzjer jest jeszcze na Alei Wolności, na końcu. Kiedyś tam chodziłam do fryzjera też i było super, ale później moja fryzjerka stamtąd uciekła i słuch po niej zaginął No i przerzuciłam się na moją aktualną
A jak podchodzicie do całej "papierologii" ślubnej? Mam na myśli zaproszenia, karneciki z nazwiskami na stoły itp. Ja się muszę pochwalić i powiedzieć, że wszystko zrobiłam sama I już mam prawie skończone

I zapomniałam dodać linka do strony o targach bo w końcu znalazłam http://www.twist.glogow.pl/

Edytowane przez setsiaq
Czas edycji: 2011-02-01 o 21:50
setsiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 22:44   #65
gwiazdka82
Raczkowanie
 
Avatar gwiazdka82
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 308
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez setsiaq Pokaż wiadomość
A to ja już wiem gdzie to jest Nie byłam tam niestety, więc nic bliżej nie mogę powiedzieć. To o czym ja myślałam, to jest na Grodzkiej i się nazywa chyba Nefretete czy coś równie egipskiego.

Taki "podwójny" salon, w sensie kosmetyczka+fryzjer jest jeszcze na Alei Wolności, na końcu. Kiedyś tam chodziłam do fryzjera też i było super, ale później moja fryzjerka stamtąd uciekła i słuch po niej zaginął No i przerzuciłam się na moją aktualną
A jak podchodzicie do całej "papierologii" ślubnej? Mam na myśli zaproszenia, karneciki z nazwiskami na stoły itp. Ja się muszę pochwalić i powiedzieć, że wszystko zrobiłam sama I już mam prawie skończone

I zapomniałam dodać linka do strony o targach bo w końcu znalazłam http://www.twist.glogow.pl/
To jak już skończysz,to się pochwal
gwiazdka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 08:29   #66
Daarikaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 113
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

No pochwal się pochwal

Do gwiazdki: a gdzie zdjęcie sukni???

Co do makijażu i fryzury to ja się w ogóle tu nie orientuję, więc będę liczyć na jakieś informacje od Was

Co do zaproszeń to idę na łatwiznę-kupuję Nazwisk na stołach nie chcę mieć a w formie podziekowań będziemy mieć gipsowe serduszka
Daarikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 09:53   #67
setsiaq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 64
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Jak skończę wszystko, to zrobię zdjęcia
Daarikaa, zobacz na allegro, jest dużo ładnych, które są proste do zrobienia i zajmują naprawdę mało czasu. A zawsze takie zaproszenie to bardziej osobiste No i będzie dokładnie po Twojemu Wykonanie niektórych jest banalne i nie trzeba mieć żadnych zdolności plastycznych
My zanim wymyśliliśmy nasze spędziliśmy trochę czasu oglądając tamte, a ja przekopałam cały wątek tu na forum, o ręcznie robionych zaproszeniach i jeszcze kilka innych
setsiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-02, 09:56   #68
gwiazdka82
Raczkowanie
 
Avatar gwiazdka82
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 308
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez Daarikaa Pokaż wiadomość
No pochwal się pochwal

Do gwiazdki: a gdzie zdjęcie sukni???

Co do makijażu i fryzury to ja się w ogóle tu nie orientuję, więc będę liczyć na jakieś informacje od Was

Co do zaproszeń to idę na łatwiznę-kupuję Nazwisk na stołach nie chcę mieć a w formie podziekowań będziemy mieć gipsowe serduszka
A to moja wybrankaRok temu ją zobaczyłam i powiedziałam,że to ta

http://www.visualchris.pl/applicatio...odel%20265.jpg

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Teraz ja czekam na wasze zdjęcia sukni
gwiazdka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 10:09   #69
Daarikaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 113
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Szyjesz czy kupujesz? jaki koszt?

Moja suknia jest pare odpowiedzi wyzej
Daarikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 10:25   #70
gwiazdka82
Raczkowanie
 
Avatar gwiazdka82
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 308
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez Daarikaa Pokaż wiadomość
Szyjesz czy kupujesz? jaki koszt?

Moja suknia jest pare odpowiedzi wyzej
Śliczną będziesz miała suknię

Będę szyła,a koszt sukni wraz z kołem,welonem i bolerkiem 2200zł
gwiazdka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 10:51   #71
Daarikaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 113
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez setsiaq Pokaż wiadomość
Jak skończę wszystko, to zrobię zdjęcia
Daarikaa, zobacz na allegro, jest dużo ładnych, które są proste do zrobienia i zajmują naprawdę mało czasu. A zawsze takie zaproszenie to bardziej osobiste No i będzie dokładnie po Twojemu Wykonanie niektórych jest banalne i nie trzeba mieć żadnych zdolności plastycznych
My zanim wymyśliliśmy nasze spędziliśmy trochę czasu oglądając tamte, a ja przekopałam cały wątek tu na forum, o ręcznie robionych zaproszeniach i jeszcze kilka innych
A jak z materiałami, kartki wstążki kleje chodzi o cene i dostepnosc?
Daarikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-02, 11:26   #72
setsiaq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 64
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez gwiazdka82 Pokaż wiadomość
A to moja wybrankaRok temu ją zobaczyłam i powiedziałam,że to ta

http://www.visualchris.pl/applicatio...odel%20265.jpg

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Teraz ja czekam na wasze zdjęcia sukni
Podoba mi się taki prosty krój
Zdjęcia mojej są na poprzedniej stronie

Cytat:
Napisane przez Daarikaa Pokaż wiadomość
A jak z materiałami, kartki wstążki kleje chodzi o cene i dostepnosc?
Napisałam już całego posta i przypadkiem wyłączyłam przeglądarkę... eeech jeszcze raz.
Papier znalazłam w sklepie (ok 7,5zł/10 kartek) i zamówiłam taki sam na allegro (2zł/10 kartek), karton bordowy gruby 100x70cm (za 1 sztukę: sklep ok 4zł, allegro 1,22zł), wstążki (1,2zł/1mb, allegro 3,6zł/32mb). Do tego szklane zielone listki ok 14gr za sztukę. Klej z papierniczego (nie w sztyfcie zwykły, tylko w tubce taki trochę bardziej lejący, z dziubkiem do precyzyjnego nakładnia) ok 2,5zł. Piankę do makiet (nie wiem jak wam to opisać, żebyście wiedziały o co mi chodzi, ale na kartach ze sklepu są takie specjalne taśmy, które mają ok 3mm grubości i sprawiają, że jakiś kawałek odstaje do góry) i taśmę dwustronną miałam w domu. Do tego niezliczone godziny mojej pracy i radości czerpanej z takiego dłubania - bezcenne
Wbrew pozorom koszty wysyłki z allegro mnie nie zjadły, bo starałam się zamawiać od jednego sprzedającego, oczywiście w miarę możliwości. Wstążki brałam od razu do pakowania prezentów przed świętami i robienia ozdób na choinkę, więc się tego dużo uzbierało. A koraliki zamawiałam przy okazji uzupełniania zasobów do robienia biżuterii
I generalnie za zestaw zaproszenie+winietka na stół+pudełeczko na niespodziankę na 1 osobę wyszło mi 2,4zł. Na chwilę obecną brakuje mi jeszcze tylko kopert na zaproszenia i rafii do pudełek, żeby się w środku nic nie telepało.

Acha, a teraz jeszcze robię księgę gości, gdzie każdy będzie miał przykazanie się wpisać Zainwestowałam w dziurkacze narożne, torebkę na prezent, która posłuży za okładkę i opakowanie papieru kremowego (50 kartek za 5zł). Czekam aż przyjdą dziurkacze i zabieram się do roboty

Edytowane przez setsiaq
Czas edycji: 2011-02-02 o 11:30
setsiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 11:46   #73
Daarikaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 113
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Brzmi zachęcająco

Tyle tylko że ja niestety nie jestem taka kreatywna i zazdroszczę takim ludziom jak Ty którzy na wszystko mają ciekawe pomysły.

Zmieniając temat. Cieszę się że powstało to forum chociaż z Wami mogę dzielić się nowinkami i zaczerpnąć fajne pomysły.

Powiedzcie stroicie sale, kosciol, samochod, dom Pani mlodej same czy wynajmujecie firme?
Daarikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 12:18   #74
gwiazdka82
Raczkowanie
 
Avatar gwiazdka82
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 308
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Nam sale,kościół i samochód będzie ubierała firma.Zdecydowaliśmy się dlatego,że nie mieszkamy w Polsce i nie mamy dużo czasu na przygotowania.Rok temu zamówiliśmy zespół i sale,we wrześniu kamerzystę,fotografa i organistę.Poszliśmy do księdza,ale powiedział,że mamy przyjść na wiosnę i jeszcze żartem dodał,że najważniejsza jest sala i orkiestra Teraz w marcu będziemy w Polsce,to zamówimy obrączki,zaproszenia i kupimy jakieś podziękowania dla rodziców.Pójdziemy do księdza żeby nam dzień i godzinę zapisałi zacznę szyć suknię.Resztę zostawimy na czerwiec.Zostanie nam USC,ustalenie wszystkiego z księdzem i poradnia rodzinna,bo nauki już mamy
gwiazdka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 12:19   #75
setsiaq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 64
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez Daarikaa Pokaż wiadomość
Brzmi zachęcająco

Tyle tylko że ja niestety nie jestem taka kreatywna i zazdroszczę takim ludziom jak Ty którzy na wszystko mają ciekawe pomysły.

Zmieniając temat. Cieszę się że powstało to forum chociaż z Wami mogę dzielić się nowinkami i zaczerpnąć fajne pomysły.

Powiedzcie stroicie sale, kosciol, samochod, dom Pani mlodej same czy wynajmujecie firme?
Jak chcesz i znajdziesz jakiś pomysł, to mogę Ci podpowiedzieć jak coś zrobić Jeśli oczywiście będę umiała

U mnie salę dekorują ci od sali (ja mam tylko powiedzieć, który wariant kolorystyczny chcę), kościół - jeszcze nie wiem, muszę się przejść do księdza i poprosić o numery telefonów do pozostałych par, bo zawsze to ewentualny koszt się rozbije na więcej osób, samochód - poproszę przyjaciółkę, która się zna na takich rzeczach, tylko jeszcze z nią o tym nie rozmawiałam , a domu nie mam zamiaru dekorować wcale .
setsiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 12:26   #76
Daarikaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 113
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

mi szkoda dać 2000zł za wystrojenie sali i kosciola więc rzucam się na gleboka wode i skrzykne troszke rodziny i wspolnymi silami sprobujemy cos wykminic Oczywiscie kolorystyka dekoracji c.roz j.roz i bialy.
nie wiem tylko jak robic girlande z balonow w 3 kolorach. Może któraś z Was się orientuje? Co do kosciola kupie jakas belke bialego materialu na lawkach powiaze kokardy z kwiatami i cos jeszcze wymysle, z samochodem tez raczej nie bedzie wiekszych problemow troszke sizalu kwiatki na przyssawkach i bedzie git
Daarikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 12:32   #77
setsiaq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 64
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Tadam!! http://www.balonalia.pl/forum/viewtopic.php?t=59 Tu jest akurat w opis do 4 kolorowej, ale ja bym dała 3 baloniki biały, j. róż, c. róż i związywała w takie trójki na płasko. Później taką samą warstwą z przesunięciem i układając tak kolejne balony wyjdzie taki skręcony świderek


Cytat:
Napisane przez gwiazdka82 Pokaż wiadomość
Nam sale,kościół i samochód będzie ubierała firma.Zdecydowaliśmy się dlatego,że nie mieszkamy w Polsce i nie mamy dużo czasu na przygotowania.Rok temu zamówiliśmy zespół i sale,we wrześniu kamerzystę,fotografa i organistę.Poszliśmy do księdza,ale powiedział,że mamy przyjść na wiosnę i jeszcze żartem dodał,że najważniejsza jest sala i orkiestra Teraz w marcu będziemy w Polsce,to zamówimy obrączki,zaproszenia i kupimy jakieś podziękowania dla rodziców.Pójdziemy do księdza żeby nam dzień i godzinę zapisałi zacznę szyć suknię.Resztę zostawimy na czerwiec.Zostanie nam USC,ustalenie wszystkiego z księdzem i poradnia rodzinna,bo nauki już mamy
A co wymyślacie na podziękowanie dla rodziców jeśli wolno podpytać? Bo my nie mamy pomysłu

Edytowane przez setsiaq
Czas edycji: 2011-02-02 o 12:34
setsiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 12:36   #78
gwiazdka82
Raczkowanie
 
Avatar gwiazdka82
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 308
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Dziewczyny mój wystór sali będzie kosztował 700zł,bez kwiatów.
gwiazdka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 13:56   #79
Daarikaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 113
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Do setsiaq: co do podziekowan dla rodzicow to tak jeszcze za bardzo sie nie zastanawialismy bo do pazdziernika jeszcze troche czasu, jak mi cos fajnego wpadnie na mysl to napisze.

Do gwiazdki: cena dotyczy samej sali: szarfy, balony mozesz cos wiece powiedziec na ten temat bo cena jest kuszaca;] i jesli mozesz jakies namiary podac tel.
Daarikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-02, 15:03   #80
gwiazdka82
Raczkowanie
 
Avatar gwiazdka82
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 308
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez Daarikaa Pokaż wiadomość
Do setsiaq: co do podziekowan dla rodzicow to tak jeszcze za bardzo sie nie zastanawialismy bo do pazdziernika jeszcze troche czasu, jak mi cos fajnego wpadnie na mysl to napisze.

Do gwiazdki: cena dotyczy samej sali: szarfy, balony mozesz cos wiece powiedziec na ten temat bo cena jest kuszaca;] i jesli mozesz jakies namiary podac tel.
Cena dotyczy tylko sali.Ja wybrałam kolor biały z ciemną maliną.Pod sufitem będzie chyba z osiem szarf,na środku będzie pierścień z balonów i ja sobie zażyczyłam kiście winogrona zrobione z balonów,które będą wisiały z sufitu.Do tego będzie zrobione tło za nami,nasz stół i jeszcze wliczone są świeczniki na stołach.
Ja jestem zadowolona.Pani Kasia świetnie doradza i nie naciąga.Oczywiście można sobie zażyczyć dekorację za 2000zł,ale jak sama stwierdziła,jak jest wszystkiego za dużo,to też nie dobrze.Podaję stronkę.
www.studiomagic.eu
gwiazdka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 15:18   #81
Daarikaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 113
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Dziekuję
Daarikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 15:36   #82
parot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 13
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Potrzebuję namiarów do osób zajmujących się wypiekami na wesele.

Edytowane przez parot
Czas edycji: 2011-02-14 o 19:49
parot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 15:57   #83
Daarikaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 113
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez parot Pokaż wiadomość
Potrzebuję namiarów do osób zajmujących się wypiekami na wesele. Znalazłam na innym forum polecane: "pyszne,domowe i niedrogie polecam 604-472-710" i "795134521, jeszcze "serby POLECAM!!!! Pani o nazwisku K r z y w d a!!!! mieszka w starych serbach! piekła na nasze wesele, wszystkim smakowało, PYCHA". Komuś znane są osoby kryjące się pod tymi numerami telefonów? Znacie inne, sprawdzone? Miałam zamiar zamówić w warsztacie Gastronomika na Jedności Robotniczej-sprawdzone, pyszne i niedrogie,ale nie pracują od połowy czerwca do końca sierpnia, więc w moim przypadku odpada. Polecam osobiście komu terminy roku szkolnego pasują.
Nam na wesele będzie piekła sąsiadka Pani Sylwia 783-770-709 jadłam ciasta jej wykonania i są pyszne.

http://www.kupie-sprzedam.info.pl/in...id=207553&sp=4

Odnośnie tematu wiecie może kto piecze dobre torty weselne? chodzi o jakies prywatne osoby
Daarikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 20:55   #84
gwiazdka82
Raczkowanie
 
Avatar gwiazdka82
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 308
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez setsiaq Pokaż wiadomość
Tadam!! http://www.balonalia.pl/forum/viewtopic.php?t=59 Tu jest akurat w opis do 4 kolorowej, ale ja bym dała 3 baloniki biały, j. róż, c. róż i związywała w takie trójki na płasko. Później taką samą warstwą z przesunięciem i układając tak kolejne balony wyjdzie taki skręcony świderek




A co wymyślacie na podziękowanie dla rodziców jeśli wolno podpytać? Bo my nie mamy pomysłu
My też mamy z typ problem,ale zastanawiamy się nad ładnym wazonem z kryształu,na którym będzie wygrawerowane krótkie podziękowanie,imiona i data ślubu.Na pewno odpadają kosze z kawą i słodkościami.

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Dziewczyny,a ile u was się daje księdzu za ślub.
gwiazdka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 21:45   #85
setsiaq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 64
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez gwiazdka82 Pokaż wiadomość
My też mamy z typ problem,ale zastanawiamy się nad ładnym wazonem z kryształu,na którym będzie wygrawerowane krótkie podziękowanie,imiona i data ślubu.Na pewno odpadają kosze z kawą i słodkościami.

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Dziewczyny,a ile u was się daje księdzu za ślub.
U nas raczej takie "dekoracyjne" pamiątki (wszelkie wazony, ramki, puchary itp) odpadają. Tak samo jak i kosze, albumy ze zdjęciami, płyty itp.. No i dlatego mamy taki problem :/

No właśnie, a ile dla księdza?? Bo my w ogóle nie bierzemy ślubu w żadnej z naszych parafii..... Tylko w zupełnie innej. No i nie wiem ile powinno się dać. I jeszcze ile dla parafii za wyciągnięcie wszystkich dokumentów?? Bo jak znam życie to też sobie za to policzą :/
setsiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 23:07   #86
gwiazdka82
Raczkowanie
 
Avatar gwiazdka82
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 308
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez setsiaq Pokaż wiadomość
U nas raczej takie "dekoracyjne" pamiątki (wszelkie wazony, ramki, puchary itp) odpadają. Tak samo jak i kosze, albumy ze zdjęciami, płyty itp.. No i dlatego mamy taki problem :/

No właśnie, a ile dla księdza?? Bo my w ogóle nie bierzemy ślubu w żadnej z naszych parafii..... Tylko w zupełnie innej. No i nie wiem ile powinno się dać. I jeszcze ile dla parafii za wyciągnięcie wszystkich dokumentów?? Bo jak znam życie to też sobie za to policzą :/
Jeśli chodzi o wyciągnięcie dokumentów,to koszt myślę,że z 50zł tak mi się obiło o uszy.Słyszałam też,że 500zł to standard dla księdza.W innym wątku czytałam,że księża życzą sobie od 1000 do 1500zł Szok jak dla mnie!
gwiazdka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 04:35   #87
Daarikaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 113
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

My bierzemy ślub w Parafii na wiosce więc myślę że więcej jak 300 się ksiedzu nie otrzyma
Daarikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 10:57   #88
setsiaq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 64
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez gwiazdka82 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o wyciągnięcie dokumentów,to koszt myślę,że z 50zł tak mi się obiło o uszy.Słyszałam też,że 500zł to standard dla księdza.W innym wątku czytałam,że księża życzą sobie od 1000 do 1500zł Szok jak dla mnie!
1500???????? Masakra jakaś :/ I niech mi ktoś powie, za co to?

Cytat:
Napisane przez Daarikaa Pokaż wiadomość
My bierzemy ślub w Parafii na wiosce więc myślę że więcej jak 300 się ksiedzu nie otrzyma
My będziemy mieli w kolegiacie. Wiem, że to co ksiądz dostanie, to jest jeszcze do podziału pomiędzy nasze dwie parafie... ale chociaż ta reszta, która zostanie, to mam pewność, że będzie w sensowny sposób wykorzystana. I jak już mam gdzieś księdzu kasę dawać, to wolę ją dać tam, gdzie widać, że to na kościół idzie, a nie na nową furę...
setsiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 15:43   #89
parot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 13
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

500 zł? Ale czy to razem ze strojeniem Kościoła i dla organisty?
parot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 17:00   #90
Daarikaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 113
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Setsiaq byłam dzisiaj u tej krawcowej na Głowackiego i zakochałam się w pomyśle tej Pani na moją suknię Wszystko mi się podobało tam: podejście tej Pani, jej profesionalizm, sukienki, cena...... poprosty jestem oczarowana i to dzięki Tobie, nie wiem jak ja się odwdzięczę DZIĘKUJĘ za namiar na nią

Do gwiazdki: pisałam do tej dekoratorki i zawołała 600 za wystroj, więc ta cena jest jak najbardziej wporzadku Dziękuje za informacje!
Daarikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-08 22:25:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:08.