Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-25, 17:11   #4621
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Im dluzej pracuje, tym wiecej chce kosmetykow... 😂

Wysłane z 📱
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-25, 17:15   #4622
ally21
Rozeznanie
 
Avatar ally21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 615
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Już kupuję iPada Pro ale właśnie byłam ciekawa czy coś do nauki innego bym mogła wziąć, żeby się tak oczy nie męczyły. Tylko, że u mnie to są prawie same prezentacje i to każda po 150 slajdów, więc zbyt żmudna robota by była z kopiowaniem.
Prezentacje możesz szybko wyeksportować do plików graficznych. Mój czytnik jpg czyta bez problemu.
ally21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-25, 17:24   #4623
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
A to jest tylko do czytania ebooków? Czy można inne rzeczy też odtwarzać (chodzi mi o prezentacje w power poincie)?

Odradzam pdf- nie da sie sensownie trzeba kombinowac .
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-25, 17:28   #4624
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez ally21 Pokaż wiadomość
Prezentacje możesz szybko wyeksportować do plików graficznych. Mój czytnik jpg czyta bez problemu.


---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Odradzam pdf- nie da sie sensownie trzeba kombinowac .
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-25, 17:29   #4625
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Zazdroszczę, ja jestem dopiero na początku tej drogi. Na początku września zrobiłam porządki w zapasach, części produktów się pozbyłam. Sytuacja 3 otwarte, 5 zapasów i 2 w planach do kupienia (i to na już oczywiście) w chwili gdy pojawia się u mnie zdrowy rozsądek jest dla mnie frustrująca. Od tego czasu systematycznie denkuję końcówki. To co do niczego się nie nadaje (żel micelarny) wyrzucam, nie otwieram nowych produktów. Teoretycznie, myślałam, że w niektórych kategoriach mam sytuację opanowaną, na przykład kremy pod oczy, ale co z tego, skoro od początku przebywania na tym wątku przybyło mi już 5 miniatur? To normalnie jest "końca nie widać".
W niektórych kategoriach (toniki, lotiony do twarzy) mam sytuację trudną niestety. Zapasy (po 6-7 produktów) bedę zużywała latami, chyba, że coś się nie sprawdzi.
Na szczęście w kolorówce mogę poszaleć
Mnie przymusila sytuacja. Musialam miejsce szykowac dla malego czlowieka i miliona dzieciowych rzeczy 😀 ale mysle, ze bardzo dobrze tez na tym wyszlam, bo wczesniej szybciej kupowalam niz myslalam i zuzywalam 😀
baletnica_natasza jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-25, 17:34   #4626
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Jaki nr mają pędzelki 3-ci i 6-ty od góry?
Ciężko mi poznać na zdjęciu które to, ale to któreś z tych

https://www.ekobieca.pl/product-pol-...aa654f79cb0f35
https://www.ladymakeup.pl/sklep/MAES...24a067a62533b3

https://www.ladymakeup.pl/sklep/MAES...5934f23d01510f
Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Ja sie zmusilam do zejscia zapasow i jestem z siebie bardzo dumna. Nie kupowalam praktycznie zadnych kosmetykow przez ostatnie miesiace, chyba, ze byly braki i widze pozytywne skutki 😀 teraz tez zuzywam pootiwerane nielubiane produkty takie jak szampony, odzywki czy zele i juz w ogole bedzie idealnie. Mysle, ze akurat w listopadzie- grudniu zejde z tych nielubianych produktow i bede mogla z czystym sumieniem kupowac od nowa 😊

Okazale zakupy

Ja tez na tagrach kupilam kiedys killanascie pedzli Maestro. To byla okazja, zeby sobie je pomacac i wybrac fajniejsze egzemplarze, za male pieniadze. Pamietam, ze zaoszczedzilam na tym ok 1/3 ceny sklepowej 😊
Właśnie słyszałam, że kiedyś to już całkiem śmieszne ceny były
Żałuję że jeszcze kilku nie kupiłam, ale nie zdawałam sobie sprawy, że to aż taka różnica cenowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Im dluzej pracuje, tym wiecej chce kosmetykow... 😂

Wysłane z 📱
Przejdzie chyba.

Przynajmniej ja tak zawsze miałam, że pracując w odziezowkach miałam dość ubrań jakichkolwiek, na początku tylko był szał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-25, 17:45   #4627
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Ciężko mi poznać na zdjęciu które to, ale to któreś z tych

https://www.ekobieca.pl/product-pol-...aa654f79cb0f35
https://www.ladymakeup.pl/sklep/MAES...24a067a62533b3

https://www.ladymakeup.pl/sklep/MAES...5934f23d01510f

Właśnie słyszałam, że kiedyś to już całkiem śmieszne ceny były
Żałuję że jeszcze kilku nie kupiłam, ale nie zdawałam sobie sprawy, że to aż taka różnica cenowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------


Przejdzie chyba.

Przynajmniej ja tak zawsze miałam, że pracując w odziezowkach miałam dość ubrań jakichkolwiek, na początku tylko był szał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moze to i dobrze, ze nie kupilas wiecej. Nastepnym razem dokupisz. Ja nie ze wszystkich jestem zadowolona. Kilka oddalam mamie. Kilku nie uzywam. Ale kilka innych bym dokupila. 😊
baletnica_natasza jest teraz online Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-25, 17:52   #4628
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
za organizację
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-25, 17:53   #4629
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Zazdroszczę. Ja mam jedną wysoką na 7 szuflad, zapchana kosmetykami, druga z kolei wieksza ale ona na perfumy- też zapchana, nie wspomnę juz o tym, że boxy trzymam w szafce pod telewizorem i kolo telewizora bo nie mam gdzie tego trzymać
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-25, 17:55   #4630
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Mnie przymusila sytuacja. Musialam miejsce szykowac dla malego czlowieka i miliona dzieciowych rzeczy 😀 ale mysle, ze bardzo dobrze tez na tym wyszlam, bo wczesniej szybciej kupowalam niz myslalam i zuzywalam 😀
Mi też przyszło otrzeźwienie. Chociaż w sumie odkąd pamiętam, mam takie napady, że mam za dużo rzeczy, za dużo kosmetyków, nie umiem tego ogarnąć. Zwykle jak mam napiętą sytuację, to tak reaguję.
Ale ostatnio wrzuciłam do dużego koszyka wszystkie rzeczy do zużycia "na już" (miniaturki z zapasów, próbki, kosmetyki które są niby ok, ale jakoś mnie drażnią) i jest tego cały wielki koszyk. Zapasy maseczek rozświetlających i relaksujących bedę zużywać jeszcze chyba 1,5 roku. Z oczyszczającymi jakoś sobie poradzę. Balsamy i masła do ciała mam na najbliższy rok, chyba że zima będzie sroga i moja skóra będzie wymagała jeszcze więcej nawilżenia.
To samo z zapachami - kiedyś miałam prawie 190 flaszek, dziś mam 6 i spokojnie 3 lub 4 mogę się pozbyć bez żalu.
Mam ambitny plan zużyć to co przeprowadzki, żeby w mojej nowej łazience i toaletce było tylko to, co jest dla mnie idealne. Żadnych impulsywnych zakupów, żadnych przypadkowych rzeczy. Marzenie
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-25, 18:03   #4631
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Zazdroszczę. Ja mam jedną wysoką na 7 szuflad, zapchana kosmetykami, druga z kolei wieksza ale ona na perfumy- też zapchana, nie wspomnę juz o tym, że boxy trzymam w szafce pod telewizorem i kolo telewizora bo nie mam gdzie tego trzymać
Ja pudla wydalam w swiat bo one bardzo duzo miejsca zajmowaly. Do tego nie sa praktyczne w otwieraniu, chyba, ze by im uciac klape od zamyknia i jako przegrody do szuflady uzywac. Zostawilam tylko te w ktorych mam rzeczy i mam 2-3 awaryjne. Reszta na biezaco schodzi.
baletnica_natasza jest teraz online Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-25, 18:08   #4632
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość

Kiedyś miałam peeling enzymatyczny ale kurde co to była za firma.. jakies eko kosmetyki, Polskie chyba, wiem, ze często mieli promocje na stronie ale co to była za firma??
Chciałam podpowiedzieć, że Phenome, ale już szybciej sobie przypomniałaś

Ja akurat krostki mam bardzo rzadko, ale walczę z porami. I jestem zachwycona kosmetykami ze Skin79, świetnie się spisują. Polecę Wam w szczególności 2 cudowne maseczki.
Pierwsza sto razy lepsza od czarnej i białej Glam Glow. Wymiata wszystkie zanieczyszczenia, skóra wygląda pięknie.
http://www.skin79-sklep.pl/produkt/7...jaca-pory.html

I jeszcze takie cudo bąbelkowe w płacie. Choć wygląda się w niej jak upiór z horroru Super oczyszcza.
http://www.skin79-sklep.pl/produkt/7...ask-23-ml.html

Tż używa też aloesu od nich na poparzoną nogę (rura wydechowa od motocykla potrafi zrobić krzywdę jeśli nie ubierasz kombinezonu ). Ładnie koi, nawilża itd.

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Im dluzej pracuje, tym wiecej chce kosmetykow... 😂

Wysłane z 📱
Odwrotnie niż ja. Kiedy pracowałam kiedyś w Zarze, to już nie mogłam patrzeć na te ciuchy. Kiedy odeszłam, minęły lata zanim weszłam znowu do tego sklepu
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-25, 18:22   #4633
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Zazdroszczę. Ja mam jedną wysoką na 7 szuflad, zapchana kosmetykami, druga z kolei wieksza ale ona na perfumy- też zapchana, nie wspomnę juz o tym, że boxy trzymam w szafce pod telewizorem i kolo telewizora bo nie mam gdzie tego trzymać
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-25, 18:26   #4634
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Myślałam, ze masz nadrukowane na rączkach numery
Dziękuję
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-25, 18:32   #4635
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Załącznik 6659001


Moje nowe cudeńka

Żałuję że poszlam tam bez rozeznania jakie chce Pędzle itp, myślałam że słaby interes ale w sumie niektóre to o 10 zł a nawet więcej były tańsze ( max 15 zł za pędzel dałam)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fajnie wyglądają i ceny bardzo fajne

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Ja sie zmusilam do zejscia zapasow i jestem z siebie bardzo dumna. Nie kupowalam praktycznie zadnych kosmetykow przez ostatnie miesiace, chyba, ze byly braki i widze pozytywne skutki 😀 teraz tez zuzywam pootiwerane nielubiane produkty takie jak szampony, odzywki czy zele i juz w ogole bedzie idealnie. Mysle, ze akurat w listopadzie- grudniu zejde z tych nielubianych produktow i bede mogla z czystym sumieniem kupowac od nowa 😊

Okazale zakupy

Ja tez na tagrach kupilam kiedys killanascie pedzli Maestro. To byla okazja, zeby sobie je pomacac i wybrac fajniejsze egzemplarze, za male pieniadze. Pamietam, ze zaoszczedzilam na tym ok 1/3 ceny sklepowej 😊
Gratuluję konsekwencji Ja sobie obiecuję, że uporządkuje wszystkie zapasy, ale gdy się do tego zabieram to ręce opadają i odpuszczam.
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-25, 18:41   #4636
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Moze to i dobrze, ze nie kupilas wiecej. Nastepnym razem dokupisz. Ja nie ze wszystkich jestem zadowolona. Kilka oddalam mamie. Kilku nie uzywam. Ale kilka innych bym dokupila. 😊
A z których jesteś zadowolona z których nie byłaś? małe doświadczenie mam z maestro i trochę w ciemno typowalam w internecie opinie sprzed 5 lat kiedy za bardzo nie miały z czym konkurować więc wiadomo że opinie trochę inne mogłyby być dziś.

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Zazdroszczę. Ja mam jedną wysoką na 7 szuflad, zapchana kosmetykami, druga z kolei wieksza ale ona na perfumy- też zapchana, nie wspomnę juz o tym, że boxy trzymam w szafce pod telewizorem i kolo telewizora bo nie mam gdzie tego trzymać
u mnie boxy akurat w luce za szafa i na parapecie porozstawiane
Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta

U mnie tak zwięźle się tego uporządkować nie da niestety
Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Myślałam, ze masz nadrukowane na rączkach numery
Dziękuję
Generalnie mam, ale ta seria nie ma nr tylko napisy. Mam konkret te które wkleilam tylko nie wiem na moim zdjęciu w jakiej kolejności są, bo dość podobne wszystkie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-25, 19:00   #4637
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Cala seria jest super, ale to meaga
http://drgshop.pl/index.php/produkt/...pearing-serum/
Poczatkowa powoduje tragedię, ale tak po,7 dniach efekt jest super
I jak tu nie sięgać po portfel chociaż u mnie punktowo oznacza na całą twarz
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
hejka właśnie wróciłam z wczorajszej imprezy nie ma to jak całonocna balanga z afterparty do 9 rano idę spać bo zaraz padnę. trzyma mnie dzis przy życiu tylko zgrzewka redbuli inaczej chyba byśmy nie dotarli z tż do domu
udanego popołudnia wszystkim
Super, że Impreza się udała
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-25, 19:04   #4638
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Byłam w EL stacjo i nabyłam trzy zestawy RS startowe z gratisową kosmetyczką. Zastanawiam się, czy EL nie zamierza wycofać tego kremu, bo na stronie amerykańskiej już go nie ma. Konsultantka twierdziła, że nie ale nie wiem, czy one są zorientowane.

Dostałam robioną próbkę nowego podkładu
http://www.esteelauder.pl/product/64...Radiant-Makeup
ale nie mam przekonania do tego, ze względu na gąbkę, którą ma do aplikacji.

Testowałam nowego RS plus, ale mnie podrażnia niestety.

Te zestawy startowe były też w S w Galerii Mokotów. Poza tym nic ciekawego nie wpadło mi w oczy. I nic nie kupiłam.

W D pani polecała mi produkty marki Artemis. Czy ktoś może używał coś tej marki ?

Edytowane przez Aabelia
Czas edycji: 2016-09-25 o 20:57
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-25, 19:11   #4639
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Byłam w EL stacjo i nabyłam trzy zestawy RS startowe (po 130 zł) z gratisową kosmetyczką. Zastanawiam się, czy EL nie zamierza wycofać tego kremu, bo na stronie amerykańskiej już go nie ma. Konsultantka twierdziła, że nie ale nie wiem, czy one są zorientowane.

Dostałam robioną próbkę nowego podkładu
http://www.esteelauder.pl/product/64...Radiant-Makeup
ale nie mam przekonania do tego, ze względu na gąbkę, którą ma do aplikacji.

Testowałam nowego RS plus, ale mnie podrażnia niestety.

Te zestawy startowe były też w S w Galerii Mokotów po 129 zł. Poza tym nic ciekawego nie wpadło mi w oczy. I nic nie kupiłam.

W D pani polecała mi produkty marki Artemis. Czy ktoś może używał coś tej marki ?
Ciągle w D polecają tę markę, bo jej sprzedaż jest premiowana Kojarzę, że Aniyam na samą nazwę reaguje tak: Ponoć koszmarki
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-25, 19:14   #4640
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Ja akurat krostki mam bardzo rzadko, ale walczę z porami. I jestem zachwycona kosmetykami ze Skin79, świetnie się spisują. Polecę Wam w szczególności 2 cudowne maseczki.
Pierwsza sto razy lepsza od czarnej i białej Glam Glow. Wymiata wszystkie zanieczyszczenia, skóra wygląda pięknie.
http://www.skin79-sklep.pl/produkt/7...jaca-pory.html

I jeszcze takie cudo bąbelkowe w płacie. Choć wygląda się w niej jak upiór z horroru Super oczyszcza.
http://www.skin79-sklep.pl/produkt/7...ask-23-ml.html
Już sobie zapisałam
A jakie jeszcze kosmetyki polecasz z tej firmy oprócz maseczek? I który BB radzisz na początek?? Weszłam na ich stronę i widzę, że mają sporo produktów w promocji. Tylko tych BB jest kilka i nie bardzo się orientuję, jaki wybrać...
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-25, 19:14   #4641
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
A z których jesteś zadowolona z których nie byłaś? małe doświadczenie mam z maestro i trochę w ciemno typowalam w internecie opinie sprzed 5 lat kiedy za bardzo nie miały z czym konkurować więc wiadomo że opinie trochę inne mogłyby być dziś.



u mnie boxy akurat w luce za szafa i na parapecie porozstawiane


U mnie tak zwięźle się tego uporządkować nie da niestety

Generalnie mam, ale ta seria nie ma nr tylko napisy. Mam konkret te które wkleilam tylko nie wiem na moim zdjęciu w jakiej kolejności są, bo dość podobne wszystkie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak bede miala chwile to wrzuce pokazac te ktore mi zostaly z podzialem na te ktore lubie, a ktorych nie lubie 😊 ale generalnie te do oczu naleza do tych lubianych. Do twarzy juz nie bardzo.. Jedyny plus taki, ze wlosie mi nie wupadalo z zadnych, trzonki sie trzymaja ladnie- nie odklejaja 😊
baletnica_natasza jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-25, 19:15   #4642
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ciągle w D polecają tę markę, bo jej sprzedaż jest premiowana Kojarzę, że Aniyam na samą nazwę reaguje tak: Ponoć koszmarki
Dzięki Pani polecała jako markę apteczną dla cery skłonnej do podrażnień
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-25, 19:16   #4643
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Już sobie zapisałam
A jakie jeszcze kosmetyki polecasz z tej firmy oprócz maseczek? I który BB radzisz na początek?? Weszłam na ich stronę i widzę, że mają sporo produktów w promocji. Tylko tych BB jest kilka i nie bardzo się orientuję, jaki wybrać...
Kup sobie te mini BB. One maja rozna konsystencje i odcienie, a w ten sposob bedziesz mogla wyprobowac. Mozna je kupic na ich stronie firmowej i fajnie cenowo wychodza
baletnica_natasza jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-25, 19:22   #4644
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Kup sobie te mini BB. One maja rozna konsystencje i odcienie, a w ten sposob bedziesz mogla wyprobowac. Mozna je kupic na ich stronie firmowej i fajnie cenowo wychodza
Masz na myśli ten: http://www.skin79-sklep.pl/produkt/7...hot-pink.html?

Nad tym się też zastanawiam: http://www.skin79-sklep.pl/produkt/7...-bb-cream.html

A one na zimę będą ok?
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-25, 19:26   #4645
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Apropos segregacji w szafie. U mnie to wyglada tak (juz kiedys wrzucalam fotke )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1474827997973.jpg (37,6 KB, 71 załadowań)
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-25, 19:30   #4646
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Apropos segregacji w szafie. U mnie to wyglada tak (juz kiedys wrzucalam fotke )
ślicznie
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-25, 19:32   #4647
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Apropos segregacji w szafie. U mnie to wyglada tak (juz kiedys wrzucalam fotke )
Piękna segregacja . U mnie wygląda to znacznie gorzej.
I te pudełka masz całe zapełnione kosmetykami?
Może u mnie nie jest jednak tak najgorzej

W ramach denkowania na siłę kosmetyków, które się nie sprawdzają nałożyłam olejek Evree do twarzy (który się do tego celu nie nadawał) na włosy. I powiem Wam, że tak ładnych włosów nie miałam dawno: sypkie, gładkie, błyszczące. Jeszcze okaże się, że polecę do rossa po kolejny olejek z przeznaczeniem na włosy

Edytowane przez lena40
Czas edycji: 2016-09-25 o 19:39
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-25, 19:32   #4648
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
ale walczę z porami. I jestem zachwycona kosmetykami ze Skin79, świetnie się spisują. Polecę Wam w szczególności 2 cudowne maseczki.
Pierwsza sto razy lepsza od czarnej i białej Glam Glow. Wymiata wszystkie zanieczyszczenia, skóra wygląda pięknie.
http://www.skin79-sklep.pl/produkt/7...jaca-pory.html
Ile ta maseczka ma ml? Na stronie nie ma info
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-25, 19:34   #4649
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Apropos segregacji w szafie. U mnie to wyglada tak (juz kiedys wrzucalam fotke )
Super!
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-25, 19:40   #4650
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Już sobie zapisałam
A jakie jeszcze kosmetyki polecasz z tej firmy oprócz maseczek? I który BB radzisz na początek?? Weszłam na ich stronę i widzę, że mają sporo produktów w promocji. Tylko tych BB jest kilka i nie bardzo się orientuję, jaki wybrać...
Ja też zapisałam sobie te maski akurat mam w planie zakupy na ebay to może którąś kupie

Z tych BB testowałam tylko hot-pink i vip gold. Hot pink wychodził na mnie szaro różowy vip gold był bardziej żółty i ogólnie lepiej krył i dłużej trzymał się na twarzy. Kup najlepiej próbki
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-26 14:54:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:25.