Wyciąganie włosów na szczotkę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-06, 14:33   #1
AshleyPeace
Raczkowanie
 
Avatar AshleyPeace
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 425

Wyciąganie włosów na szczotkę


Hej!
Chciałabym, aby codziennie moje włosy były jak po wizycie u fryzjera. Koleżanki polecają metodę "wyciągania włosów na szczotkę" i rzeczywiście po tym sposobie włosy są ładniejsze. Chciałabym sobie ułatwić zadanie i kupić suszarko - lokówkę lub suszarko - szczotkę. Co mi bardziej polecacie i jakie dokładnie modele?
__________________
Ubrania

Książki na wymianę i nie tylko:


rolki 37-39 z ochraniaczami


buty górskie, trekkingowe 39
AshleyPeace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 16:21   #2
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Wyciąganie włosów na szczotkę

Cytat:
Napisane przez AshleyPeace Pokaż wiadomość
Hej!
Chciałabym, aby codziennie moje włosy były jak po wizycie u fryzjera. Koleżanki polecają metodę "wyciągania włosów na szczotkę" i rzeczywiście po tym sposobie włosy są ładniejsze. Chciałabym sobie ułatwić zadanie i kupić suszarko - lokówkę lub suszarko - szczotkę. Co mi bardziej polecacie i jakie dokładnie modele?
zajrzyj na wątek Rowenta Brush Activ, dziewczyny bardzo ją sobie chwalą ja osobiście wyciągam na okrągłą szczotkę, myślałam nad tą Rowentą ale jak dla mnie ma za małą średnicę - mi zależy na uniesionych u nasady ale prostych włosach i zafundowałam sobie szczotę 8cm
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 16:29   #3
AshleyPeace
Raczkowanie
 
Avatar AshleyPeace
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 425
Dot.: Wyciąganie włosów na szczotkę

Cytat:
Napisane przez eelmirka Pokaż wiadomość
zajrzyj na wątek Rowenta Brush Activ, dziewczyny bardzo ją sobie chwalą ja osobiście wyciągam na okrągłą szczotkę, myślałam nad tą Rowentą ale jak dla mnie ma za małą średnicę - mi zależy na uniesionych u nasady ale prostych włosach i zafundowałam sobie szczotę 8cm
Ooo, właśnie mi też na tym zależy, Rowenta ma 5 cm, myślisz, że to nie wystarcza? Bo ja nie mam pojęcia.

A wiecie coś na temat szczotko - suszarek?
__________________
Ubrania

Książki na wymianę i nie tylko:


rolki 37-39 z ochraniaczami


buty górskie, trekkingowe 39
AshleyPeace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 16:42   #4
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Wyciąganie włosów na szczotkę

Cytat:
Napisane przez AshleyPeace Pokaż wiadomość
Ooo, właśnie mi też na tym zależy, Rowenta ma 5 cm, myślisz, że to nie wystarcza? Bo ja nie mam pojęcia.

A wiecie coś na temat szczotko - suszarek?
to zależy na jakim efekcie Ci zależy na jakiej szczotce Tobie fryzjer wyciąga? bo mi ostatnio wyciągał właśnie na takiej dużej i mi się efekt podoba bardziej na na takiej mniejszej. Generalnie taka mniejsza bardziej podkręca końcówki. A Rowenta jest o tyle wygodna że do stylizacji używasz jednej ręki a to ułatwia codzienną stylizację
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 13:50   #5
alexandra84
Raczkowanie
 
Avatar alexandra84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 380
Dot.: Wyciąganie włosów na szczotkę

Ja też wyciągam na grubeeej szczotce. Lokówek itp. nie polecam, bo cholernie to niszczy włosy.
Sprawiłam sobie ostatnio właśnie taką grubszą szczotę niż dotychczas (z avonu), ale zawsze jak tak układam włosy (okrągłą szczotką różnej grubości), czy podobnie, to mam uniesione u nasady i bardziej proste. Lubiłam fryzurę "polokówkową", ale niestety... nie mam już serca tak katować włosów.

Edytowane przez alexandra84
Czas edycji: 2011-01-08 o 13:55
alexandra84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 16:10   #6
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Wyciąganie włosów na szczotkę

rowenta nie wyciagnie wlosow tak jak na szczotke ani zadna inna obrotowa szczotka. bo przy ich uzyciu nie ma wlasnie tego slowa wyciaganie. wlosy nie beda tak mile i gladkie oraz proste. ja rowenty ogolnie nie polecam. trzeba sie nia nameczyc. ale to juz oddzielna sprawa. a na szczotke wyciagam wlosy codziennie im grubsza tym lepsza
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 13:11   #7
Agaaa-a
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 700
Dot.: Wyciąganie włosów na szczotkę

Ja rownież wyciągam włosy po myciu na szczotce, codziennie albo co drugi dzień .
Jednak przymierzam się do tej obrotowej szczotki , Rowenty albo Babylissa . Babylis ma naturalne włosie z dzika, wiec chyba zdecyduje sie sie wlasnie na ta firme. Podejrzewam , ze dzieki temu bardziej będzie wygładzała i nbłyszczała wlosy od Rowenty ktora ma włos syntetyczny.
Agaaa-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-19, 19:54   #8
perelka_np
Zadomowienie
 
Avatar perelka_np
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Czarnków City ;)
Wiadomości: 1 045
GG do perelka_np Send a message via Skype™ to perelka_np
Dot.: Wyciąganie włosów na szczotkę

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
rowenta nie wyciagnie wlosow tak jak na szczotke ani zadna inna obrotowa szczotka. bo przy ich uzyciu nie ma wlasnie tego slowa wyciaganie. wlosy nie beda tak mile i gladkie oraz proste. ja rowenty ogolnie nie polecam. trzeba sie nia nameczyc. ale to juz oddzielna sprawa. a na szczotke wyciagam wlosy codziennie im grubsza tym lepsza

Przepraszam ale przy czym się namęczyć?? Ja używam Rowenty od trzech lat i nigdy się nie ,,namęczyłam" a włosy po jej użyciu są gładkie ja tafla wody,błyszczące i uniesione u nasady tak że nie jeden fryzjer miał by problem uzyskać taki efekt zwykłą szczotką nawet o średnicy 10cm. Jak ktoś nie miał styczności z tym cudownym wynalazkiem to lepiej niech się nie wypowiada.
__________________

Moje maleństwo 3D

Wiktorek

Następna wizyta 19.10.2012


perelka_np jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 20:17   #9
AshleyPeace
Raczkowanie
 
Avatar AshleyPeace
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 425
Dot.: Wyciąganie włosów na szczotkę

Cytat:
Napisane przez perelka_np Pokaż wiadomość
Przepraszam ale przy czym się namęczyć?? Ja używam Rowenty od trzech lat i nigdy się nie ,,namęczyłam" a włosy po jej użyciu są gładkie ja tafla wody,błyszczące i uniesione u nasady tak że nie jeden fryzjer miał by problem uzyskać taki efekt zwykłą szczotką nawet o średnicy 10cm. Jak ktoś nie miał styczności z tym cudownym wynalazkiem to lepiej niech się nie wypowiada.
jak osiągasz takie efekty?!
__________________
Ubrania

Książki na wymianę i nie tylko:


rolki 37-39 z ochraniaczami


buty górskie, trekkingowe 39
AshleyPeace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 15:04   #10
perelka_np
Zadomowienie
 
Avatar perelka_np
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Czarnków City ;)
Wiadomości: 1 045
GG do perelka_np Send a message via Skype™ to perelka_np
Dot.: Wyciąganie włosów na szczotkę

Cytat:
Napisane przez AshleyPeace Pokaż wiadomość
jak osiągasz takie efekty?!

Najwazniejsze jest odpowiednie nawilzenie wlosow i zabezpieczenie ich przed goracym powietrzem i powierzchnia szczotki. Przy kazdym myciu wlosow nakladam maske Bingo z keratyną potem odrzywka b/s len i rumianek z Joanny i na koniec na wilgotne wlosy jedwabna kuracja Natura silk z Mariona ktory nie zawiera alkocholu czyli nie wysusza wlosow. Ukladajac wlosy zaczynam od dolnych partii, nalezy podzielic wlosy na waskie w miare cienkie pasma i takimi partiami je ukladac od dolu do samej góry. Oczywiście uzywam szczotki o największej średnicy. Efekt uniesionych włosów murowany
__________________

Moje maleństwo 3D

Wiktorek

Następna wizyta 19.10.2012


perelka_np jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 19:48   #11
misior920127
Zakorzenienie
 
Avatar misior920127
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Honolulu Beaches
Wiadomości: 3 879
Send a message via Skype™ to misior920127
Dot.: Wyciąganie włosów na szczotkę

ja mam lokówko suszarkę z wymienymi 2 końcówkami z Zelmera, 2 stopnie regulacji temp. + zimne powietrze, nawet się sprawuje, ale jak zbyt długo suszę na największej temp. to się wyłącza i w środku widać rozżarzone coś
misior920127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-22, 21:06   #12
perelka_np
Zadomowienie
 
Avatar perelka_np
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Czarnków City ;)
Wiadomości: 1 045
GG do perelka_np Send a message via Skype™ to perelka_np
Dot.: Wyciąganie włosów na szczotkę

Cytat:
Napisane przez misior920127 Pokaż wiadomość
ja mam lokówko suszarkę z wymienymi 2 końcówkami z Zelmera, 2 stopnie regulacji temp. + zimne powietrze, nawet się sprawuje, ale jak zbyt długo suszę na największej temp. to się wyłącza i w środku widać rozżarzone coś
Też kiedyś miałam taki wynalazek ale nie umywa się on do Rowenty Brusch Active
__________________

Moje maleństwo 3D

Wiktorek

Następna wizyta 19.10.2012


perelka_np jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:44.