Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-25, 08:31   #751
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez anitusica Pokaż wiadomość
ja próbowałam z pudrem perłowym+mikrosfery 50/50 ; niby lepeij, ale wciąz nie to
sprobuj krzemionka:mikrosfery silikonowe w stosuknu 1:1

puder jedwabny mikronizowany tez jest lux. tez mozna by bylo sprobowac zmieszac go z mikrosferami
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 08:54   #752
Jik
Zadomowienie
 
Avatar Jik
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Witajcie,
mam pytanie, ponieważ chciałabym kupić jakiś podkład AM, ale jako, że nigdy nie używałam minerałów, to mam pytanie - jak one się spisują na rozszerzonych porach? Moim głównym problemem jest właśnie tłusta cera i rozszerzone pory. Większość zwyklych podkładów wchodzi w te pory i się osadza, a wtedy już wyglądam jak skorka pomarańczy. Czy z minerałkami jest podobnie?
__________________

Jik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 08:59   #753
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
Ktoś mi tutaj polecił ten kulkowy fioletowy z Essence i póki co dobrze się sprawdza
to chyba w Naturze dostanę? dziś go obejrzę dzięki
Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Nakładam korektor palcem na większe niespodzianki i trzyma się cały dzień
a pod oczy też palcem można minerały nakładac? bo ja właśnie szukam pędzla do korektora pod oczy
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 09:04   #754
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Jik Pokaż wiadomość
Witajcie,
mam pytanie, ponieważ chciałabym kupić jakiś podkład AM, ale jako, że nigdy nie używałam minerałów, to mam pytanie - jak one się spisują na rozszerzonych porach? Moim głównym problemem jest właśnie tłusta cera i rozszerzone pory. Większość zwyklych podkładów wchodzi w te pory i się osadza, a wtedy już wyglądam jak skorka pomarańczy. Czy z minerałkami jest podobnie?
Mam podobny typ skóry, od kilku dni próbuje się polubić z AM, ale miłości z tego nie będzie. Pory podkreślone, podkłąd znika, a to co zostaje przypomina juz godzinę po nałożeniu ciasto.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 10:01   #755
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
a pod oczy też palcem można minerały nakładac? bo ja właśnie szukam pędzla do korektora pod oczy
Nakładałam dwa razy pod oczy palcem. Da się i efekt sympatyczny
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 10:36   #756
Denticoo
Raczkowanie
 
Avatar Denticoo
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 403
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
dziewczyny chciałabym kupic jakiś pędzel do korektorów z AM i mam do wyboru 3 :Hakuro H61, E.l.f. oraz Revlon

który kupic? a jeśli żaden to jaki dla początkującej?
Z tych co wymieniłaś wybrałabym Hakuro. Ja wklepuję aplikatorem z gąbką ecotools i potem blenduję razem z podkładem flat topem.

Cytat:
Napisane przez brownsugar13 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny

Jestem zdecydowana na zakup podkaładu Anabelle, zapewne formuła kryjąca lub matująca.
Mam tylko problem z wyborem odcienia, im dłużej przeglądam swatche i porównuje tym bardziej nie wiem co wybrać

Używam Revlona Cororstay do cery tłustej odcień 300, może któraś z Was ma porównanie z tym odcieniem i mogłaby mi coś doradzić?
Wezmę również kilka próbek, dlatego bardzo proszę o rady, które odcienie powinnam wypróbować.

Z góry dziękuję za wszystkie sugestie
Polecam golden light, golden fair, może medium choc chyba light będzie najlepsze. Ewentualnie neutral light.

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Krzemionkę położyłam jako wykończenie. Wczoraj połozyłam najpierw primer, potem AM i na to krzemionkę. Po godzinie znów wszystko miejscami zaczęło schodzić, tam gdzie pozostało coś zrobiła się ciastolina. Cokolwiek zrobię jest źle.

Dzisiaj wypróbowałam krzemionkę. Nałozyłam na Revlona, żeby mieć porównanie działania z MUFE. No i niestety ta krzemionka odpadła w przedbiegach. Mufe ślicznie i długo matowił, a nawet jak twarz się zaczęła błyszczeć, to wygladało to bardzo naturalnie, taka delikatna styna. A krzemionka poprostu tragedia. Twarz szybko zaczyna się błyszczeć iwyglada jak wysmarowana smalcem. W ten sposób zadaję kłam, że po co przepłacać, skoro MUFE HD to czysta krzemionka. W przypadku mojej cery warto zapłacić za MUFE, bo zwykła krzemionka nie daje rady.
A próbowałaś ta kolejność, krem + MUFE HD + Annabelle ?
__________________
Zapraszam do mnie

http://denticoo.blogspot.com/
Denticoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 10:45   #757
Syllvcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 79
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

U mnie podkład sie trzyma, tylko mam jeszcze problem z jego aplikacja i tak naprawde to z 4 probek, ktore dostalam ( zamowilam 3 a 1 dostalam gratis ) uzywam wszystkich na raz, zeby efekt byl zadowalajacy. Korektor light jest bardzo jasny, bieli, bede chciala zamowic teraz m.in. medium. Najlepsze krycie ma natural fairest kryjacy, ale jest tez bardzo jasny, kombinuje z nim golden fairestem matujacym, co by twarz nie byla plaska to ja cieniuje a na koniec na policzki na roz przejezdzam pedzlem moim gratisem beige fairestem, ktory daje efekt swiezosci, a napewno nie sylwestrowego brokatu. Bardzo subtelny.
A tak z innej beczki to jak jest u Was z filtrami, bo ostatnio wyczytalam, ze pod podklady zawierajace mike i talk mozna uzywac tylko Avene, reszta sie nie nadaje...
__________________

Syllvcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-25, 10:45   #758
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Próbowałam. Chyba zbyt kapryśna ta moja cera.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 10:51   #759
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Syllvcia Pokaż wiadomość
U mnie podkład sie trzyma, tylko mam jeszcze problem z jego aplikacja i tak naprawde to z 4 probek, ktore dostalam ( zamowilam 3 a 1 dostalam gratis ) uzywam wszystkich na raz, zeby efekt byl zadowalajacy. Korektor light jest bardzo jasny, bieli, bede chciala zamowic teraz m.in. medium. Najlepsze krycie ma natural fairest kryjacy, ale jest tez bardzo jasny, kombinuje z nim golden fairestem matujacym, co by twarz nie byla plaska to ja cieniuje a na koniec na policzki na roz przejezdzam pedzlem moim gratisem beige fairestem, ktory daje efekt swiezosci, a napewno nie sylwestrowego brokatu. Bardzo subtelny.
A tak z innej beczki to jak jest u Was z filtrami, bo ostatnio wyczytalam, ze pod podklady zawierajace mike i talk mozna uzywac tylko Avene, reszta sie nie nadaje...
teraz Avene chyba też nie, bo zmienili skład
ja zgłupiałam od czytania informacji o tym Parsolu, stwierdziłam, że lepiej mi się żyło gdy nie wiedziałam o składzie tych filtrów
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 11:16   #760
Syllvcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 79
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
teraz Avene chyba też nie, bo zmienili skład
ja zgłupiałam od czytania informacji o tym Parsolu, stwierdziłam, że lepiej mi się żyło gdy nie wiedziałam o składzie tych filtrów
no dokladnie, juz sama nie wiem co robic. Potrzebuje dobrego filtra, bo uzywam retinolu, a mysle jeszcze o kwasach. Chciaz sama juz nie wiem czy teraz to zaczynac czy nie lepiej za pol roku zaczac kuracje. Ale tak czy siak musze zakupic porzadny filtr ale nie wiem jaki do tych mineralow
__________________

Syllvcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 16:14   #761
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
dziewczyny chciałabym kupic jakiś pędzel do korektorów z AM i mam do wyboru 3 :Hakuro H61, E.l.f. oraz Revlon

który kupic? a jeśli żaden to jaki dla początkującej?
do korektora mineralnego sypkiego raczej zaden sie nie nada mam hakuro i sa za sztywne i za zbite jak do podkladu mineralnego. strasznie mi naciagaly skore pod oczami to raz i za grubo nakladaly proszek przez co skora z korektorem wygladala jak pergamin- taka wysuszona jak u staruszki;/ strasznie podkreslalo zmarszki nawet o ktorych nie mialam pojecia. przerzucilam sie wiec na "kulke " z douglassa bardzo miekka (podobna do tej z essence) niestety sprawdzilo sie to tylko do nakladania korektora wieksze na przebarwienia i do sinego zaglebienia pomiedzy wewnetrznym kacikiem oka a nosem. pozniej przyszedl czas na blending brush z hakuro h77- tutaj z kryciem bylo lepiej ale delikatna skora pod oczami bardzo cierpiala wlosie jest naturalne, niby miekkie ale jednak drapie. niby ladnie krylo ale podraznialo- i znow przez to skora staruszki......i odkrylam!!!! czailam sie od niego od dawna !
dzis nalozylam sobie korektor medium pod oczami moim nowiutkim setting brush z real technicques i jest rewelkaa! niby jest dosc spory ale pieknie rozprowadza korektor sypki pod oczami, jest strasznie mieciutki i teraz mazanie sie korektorem pod okiem to przyjemnosc a nie tortura tworzy delikatna mgielke z kosmetyku ktora mozna stopniowac dokladajac warstwy. korektor nim nalozony nie gromadzi sie w zmarszczkach. doskonalosc jak dla mnie ( az napalilam sie na kolejny o ktorym rozmyslam -blush brush) gdyby blending brush z hakuro byl wykonany z tego syntetycznego wlosia co real techniques bylby rewelacyjny. co prawda cena na allegro to ok 36 zl z przesylka nawet moze wiecej- jest to nie malo ale naprawde jest tego wart. i pomyslec ze tak wczesniej torturowalm skore pod oczami ......
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-25, 16:30   #762
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Mam podobny typ skóry, od kilku dni próbuje się polubić z AM, ale miłości z tego nie będzie. Pory podkreślone, podkłąd znika, a to co zostaje przypomina juz godzinę po nałożeniu ciasto.
Niestety, ponownie napiszę, że mam dokładnie tak samo.

Cytat:
Napisane przez Syllvcia Pokaż wiadomość
Korektor light jest bardzo jasny, bieli, bede chciala zamowic teraz m.in. medium.
Przecież light to zielonkawy korektor na naczynka, rumień. Nic dziwnego, że wygląda dziwnie jako "normalny" korektor.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 16:46   #763
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
do korektora mineralnego sypkiego raczej zaden sie nie nada mam hakuro i sa za sztywne i za zbite jak do podkladu mineralnego. strasznie mi naciagaly skore pod oczami to raz i za grubo nakladaly proszek przez co skora z korektorem wygladala jak pergamin- taka wysuszona jak u staruszki;/ strasznie podkreslalo zmarszki nawet o ktorych nie mialam pojecia. przerzucilam sie wiec na "kulke " z douglassa bardzo miekka (podobna do tej z essence) niestety sprawdzilo sie to tylko do nakladania korektora wieksze na przebarwienia i do sinego zaglebienia pomiedzy wewnetrznym kacikiem oka a nosem. pozniej przyszedl czas na blending brush z hakuro h77- tutaj z kryciem bylo lepiej ale delikatna skora pod oczami bardzo cierpiala wlosie jest naturalne, niby miekkie ale jednak drapie. niby ladnie krylo ale podraznialo- i znow przez to skora staruszki......i odkrylam!!!! czailam sie od niego od dawna !
dzis nalozylam sobie korektor medium pod oczami moim nowiutkim setting brush z real technicques i jest rewelkaa! niby jest dosc spory ale pieknie rozprowadza korektor sypki pod oczami, jest strasznie mieciutki i teraz mazanie sie korektorem pod okiem to przyjemnosc a nie tortura tworzy delikatna mgielke z kosmetyku ktora mozna stopniowac dokladajac warstwy. korektor nim nalozony nie gromadzi sie w zmarszczkach. doskonalosc jak dla mnie ( az napalilam sie na kolejny o ktorym rozmyslam -blush brush) gdyby blending brush z hakuro byl wykonany z tego syntetycznego wlosia co real techniques bylby rewelacyjny. co prawda cena na allegro to ok 36 zl z przesylka nawet moze wiecej- jest to nie malo ale naprawde jest tego wart. i pomyslec ze tak wczesniej torturowalm skore pod oczami ......
czyli do sypkich korektorów lepsze są takie pędzle kulki a nie języki? (nie wiem jak to ubrać w słowa ) RT chodzi mi po głowie ale czekam, aż bedzie organizowane zamówienie na wizażu z iHerb-wtedy zamówie bo sama to szczerze ie potrafię
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 17:19   #764
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

nooo o wiele lepszy jest kazdy pedzel ktory jest bardziej puchaty , miekki i nie tak zbity jak "kocie jezyki"- te sa dobre do plynnych korektorow nie nadaja sie do sypkich- mowie z doswiadczenia .
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 18:48   #765
Fionaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Fionaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 363
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
Ktoś mi tutaj polecił ten kulkowy fioletowy z Essence i póki co dobrze się sprawdza
To ten? KLIK
Bo właśnie próbuję nałożyć korektor pod oczy tak, żeby wyglądał naturalnie, średnio wychodzi
Fionaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 19:05   #766
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

pod oczy nie dasz nim rady nalozyc. jedynie w zaglebienie pomiedzy okiem a nosem i na miejscowe niedoskonalosci. tak samo kocie jezyku do korektora tez sie nie nadaja. ja zadowolona z efektu bylam tylko gdy nakladalam palcem a teraz gdy w koncu dorwalam pedzel z real techniques
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 19:37   #767
Syllvcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 79
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość


Przecież light to zielonkawy korektor na naczynka, rumień. Nic dziwnego, że wygląda dziwnie jako "normalny" korektor.
Właśnie zakupiłm go na naczynka i rumień, wiem, że nie jest to "standardowy" korektor, ale tak bieli, że ciężko później go przykryć podkładem i ja z fairestem czy to natural czy golden wygladam z nim nienaturalnie blado.
__________________

Syllvcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 22:20   #768
adie94
Zadomowienie
 
Avatar adie94
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 1 953
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

ktoś pytał o filtr pod AM, ja używam tego : http://biolander.com/produkty/katego...la-bio-spf-30/
polecam go w miare naturalny skład nakładam go,odczekuję chwile i przykładam chusteczkę żeby odsączyć nadmiar,nie świeci się wtedy tak bardzo. z AM mam : golden fair k, golden fairest,beige dark m,golden medium r, golden medium k,róż sunrise,korektor medium,beige fairest. na codzień używam golden fair 10g,korektor medium i róż sunrise. przed chwilą zamówiłam próbki natural fair,korektor dark,róż romantic i słoiczek. mam zamiar podrasować golden fair. dużo osób mówi że jestem blada lub żółta no niestety ale mam więcej żółtawego barwnika w skórze, dodam że ten odcień idealnie pasuje mi do szyi i dekoltu. wygląda jak dla mnie bardzo naturalnie. do przyciemnienia używam pudru sensique matującego nr3. przeważnie nakładam podkład,puder i róż a następnie spryskuje hydrolatem. czasem zdarza się ciasto na twarzy. dziś zamiast sensique użtłam pudru BD i nie było aż takiego ciasta
__________________

"And while I wait I put on my perfume, yeah I want it all over you.

I gotta mark my territory." 😻

A.

adie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 08:12   #769
Jik
Zadomowienie
 
Avatar Jik
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Mam podobny typ skóry, od kilku dni próbuje się polubić z AM, ale miłości z tego nie będzie. Pory podkreślone, podkłąd znika, a to co zostaje przypomina juz godzinę po nałożeniu ciasto.
Dziękuję za odpowiedź. Trochę mnie przybiłaś Tak liczyłam na minerały...A czego używałaś przed przygodą z AM?
__________________

Jik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-26, 08:14   #770
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Jik Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź. Trochę mnie przybiłaś Tak liczyłam na minerały...A czego używałaś przed przygodą z AM?
Minerały bywają kapryśne, każda skóra jest inna, spróbuj innych firm
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 08:41   #771
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Jik Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź. Trochę mnie przybiłaś Tak liczyłam na minerały...A czego używałaś przed przygodą z AM?
Kochana, to że mi się nie udało z minerałami, nie oznacza że i tobie nie uda się dobrać odpowiedniego. Ja po prostu źle w nich wyglądam, a praca wymaga ode mnie dobrego wyglądu. Nie mogę pozwolić sobie na kapryśność minerałów.

Akuratnie uzywam Revlona i uważam go za świetną konkurencję dla Estee Lauder DW. Świetny jest Guerlain Parure Extreme i Shiseido słoneczny. A teraz zaczaję się na bb Diora.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 10:06   #772
Syllvcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 79
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez adie94 Pokaż wiadomość
ktoś pytał o filtr pod AM, ja używam tego : http://biolander.com/produkty/katego...la-bio-spf-30/
polecam go w miare naturalny skład nakładam go,odczekuję chwile i przykładam chusteczkę żeby odsączyć nadmiar,nie świeci się wtedy tak bardzo. z AM mam : golden fair k, golden fairest,beige dark m,golden medium r, golden medium k,róż sunrise,korektor medium,beige fairest. na codzień używam golden fair 10g,korektor medium i róż sunrise. przed chwilą zamówiłam próbki natural fair,korektor dark,róż romantic i słoiczek. mam zamiar podrasować golden fair. dużo osób mówi że jestem blada lub żółta no niestety ale mam więcej żółtawego barwnika w skórze, dodam że ten odcień idealnie pasuje mi do szyi i dekoltu. wygląda jak dla mnie bardzo naturalnie. do przyciemnienia używam pudru sensique matującego nr3. przeważnie nakładam podkład,puder i róż a następnie spryskuje hydrolatem. czasem zdarza się ciasto na twarzy. dziś zamiast sensique użtłam pudru BD i nie było aż takiego ciasta
Zaciekawiłaś mnie tym filtrem. A czy można go używać z podkładami zawierającymi talk i mike? Annabelle posiada w skladzie to drugie i dlatego ciezko jest z doborem filtra, ktorego te skaldniki by niezdestabilizowaly. Myslalam, ze chociaz Avene sie nadaje, ale ktos tu napisal, że i ten filtr teraz odpada
__________________

Syllvcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 10:28   #773
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Niestety, ponownie napiszę, że mam dokładnie tak samo.
Dołączam się, przy mieszanej skórze podkreślają pory. Na początku wygląda dobrze ale z czasem jest coraz gorzej w dodatku kiepsko matują. Ostatnio zauważyłam, że nawet ciemnieją a wybrałam najjaśniejsze i prawie najjaśniejsze odcienie. Wrócę do Almay

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Kochana, to że mi się nie udało z minerałami, nie oznacza że i tobie nie uda się dobrać odpowiedniego. Ja po prostu źle w nich wyglądam, a praca wymaga ode mnie dobrego wyglądu. Nie mogę pozwolić sobie na kapryśność minerałów.

Akuratnie uzywam Revlona i uważam go za świetną konkurencję dla Estee Lauder DW. Świetny jest Guerlain Parure Extreme i Shiseido słoneczny. A teraz zaczaję się na bb Diora.
Możesz napisać, którego Revlona używasz? Almay i Revlon mają często takie same produkty w różnych opakowaniach. Mam jeden ulubiony podkład Almay ale w Polsce jest niedostępny, może znajdę jego odpowiednik właśnie w R.
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 17:10   #774
LadyElfiee
Raczkowanie
 
Avatar LadyElfiee
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 313
Send a message via Skype™ to LadyElfiee
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Jeszcze z filtrów z całego serca mogę polecić John Masters Organic SPF 30. Oprócz filtrów ma też masło shea,jojoba, zawiera sok z aloesu. Dla mnie to krem i filtr w jendym i super się dogaduje z minerałami.
__________________
K.
21 X




https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=769664
szybka wymiana podkładowa
LadyElfiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 18:16   #775
adie94
Zadomowienie
 
Avatar adie94
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 1 953
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Syllvcia Pokaż wiadomość
Zaciekawiłaś mnie tym filtrem. A czy można go używać z podkładami zawierającymi talk i mike? Annabelle posiada w skladzie to drugie i dlatego ciezko jest z doborem filtra, ktorego te skaldniki by niezdestabilizowaly. Myslalam, ze chociaz Avene sie nadaje, ale ktos tu napisal, że i ten filtr teraz odpada
myślę że tak ponieważ filtr ten bazuje na tlenku tytanu i tlenku cynku. jeśli dobrze pamiętam to talk i mika destabilizują filtry chemiczne
__________________

"And while I wait I put on my perfume, yeah I want it all over you.

I gotta mark my territory." 😻

A.

adie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 18:52   #776
nandadevir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 154
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez LadyElfiee Pokaż wiadomość
Jeszcze z filtrów z całego serca mogę polecić John Masters Organic SPF 30. Oprócz filtrów ma też masło shea,jojoba, zawiera sok z aloesu. Dla mnie to krem i filtr w jendym i super się dogaduje z minerałami.
dzięki za namiary na filtr.
Pory są faktycznie bardziej widoczne niż przy np revlonie ale u mnie na szczęście mineralne maja wiecej plusów,się asprawdzają
nandadevir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 19:09   #777
2011801131227
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 723
GG do 2011801131227 Send a message via Skype™ to 2011801131227
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez adie94 Pokaż wiadomość
ktoś pytał o filtr pod AM, ja używam tego : http://biolander.com/produkty/katego...la-bio-spf-30/
polecam go w miare naturalny skład nakładam go,odczekuję chwile i przykładam chusteczkę żeby odsączyć nadmiar,nie świeci się wtedy tak bardzo. z AM mam : golden fair k, golden fairest,beige dark m,golden medium r, golden medium k,róż sunrise,korektor medium,beige fairest. na codzień używam golden fair 10g,korektor medium i róż sunrise. przed chwilą zamówiłam próbki natural fair,korektor dark,róż romantic i słoiczek. mam zamiar podrasować golden fair. dużo osób mówi że jestem blada lub żółta no niestety ale mam więcej żółtawego barwnika w skórze, dodam że ten odcień idealnie pasuje mi do szyi i dekoltu. wygląda jak dla mnie bardzo naturalnie. do przyciemnienia używam pudru sensique matującego nr3. przeważnie nakładam podkład,puder i róż a następnie spryskuje hydrolatem. czasem zdarza się ciasto na twarzy. dziś zamiast sensique użtłam pudru BD i nie było aż takiego ciasta
no witam w klubie. slysze doslownie to samo. za blada i za zolta <?> podczas gdy odcien idealnie pasuje do szyi. A jak sie smarowałam jasniejszym i bardziej zoltym<!> blusche caramel coretto, to nie uslyszalam ani slowa. nie rozumiem tych ludzi:P
2011801131227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 19:20   #778
nandadevir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 154
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez anitusica Pokaż wiadomość
no witam w klubie. slysze doslownie to samo. za blada i za zolta <?> podczas gdy odcien idealnie pasuje do szyi. A jak sie smarowałam jasniejszym i bardziej zoltym<!> blusche caramel coretto, to nie uslyszalam ani slowa. nie rozumiem tych ludzi:P
Mam dokładnie to samo, żeby nie wygladać tak blado (golden fair)ostatnio używam więcej różu

Edytowane przez nandadevir
Czas edycji: 2013-03-26 o 19:21
nandadevir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 21:10   #779
adie94
Zadomowienie
 
Avatar adie94
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 1 953
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez anitusica Pokaż wiadomość
no witam w klubie. slysze doslownie to samo. za blada i za zolta <?> podczas gdy odcien idealnie pasuje do szyi. A jak sie smarowałam jasniejszym i bardziej zoltym<!> blusche caramel coretto, to nie uslyszalam ani slowa. nie rozumiem tych ludzi:P
Cytat:
Napisane przez nandadevir Pokaż wiadomość
Mam dokładnie to samo, żeby nie wygladać tak blado (golden fair)ostatnio używam więcej różu
najlepiej to jakbym byla cala pomaranczowa xd ludziom nie dogodzi. bede mieszac golden fair z natural fair i korektorem dark. strasznie dlugo schodzi mi nakladanie mineralow :< korektor pozniej podklad a tak to bede miala 2w1
__________________

"And while I wait I put on my perfume, yeah I want it all over you.

I gotta mark my territory." 😻

A.

adie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 23:54   #780
eveliska
Raczkowanie
 
Avatar eveliska
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 113
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Zastanawia mnie jedno - po kilku godzinach od nałożenia podkładu AM widzę w lustrze trzy placki - na policzkach i brodzie. Są takie poszarzałe. Tworzą się w przetłuszczających miejscach mimo zastosowania pod podkład kremu matującego... Można temu jakoś zaradzić?
__________________
http://eweliska.blogspot.com/ Blog o życiu, kosmetykach, korepetycjach z angielskiego, prawie, mojej chorobie, filmach, muzyce. Oto mój eweliśkowy świat!
eveliska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:03.