Zostań ambasadorką Garnier:), czyli moja przygoda z kosmetykami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Zostań ambasadorką Garnier

Notka

Zostań ambasadorką Garnier Jedyna, niepowtarzalna okazja aby zostać ambasadorką Garnier. Weź udział w naszej akcji i wygraj wspaniałe nagrody.

 
 
Narzędzia
Stary 2009-02-20, 18:35   #1
veroikon992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Silno/Chojnice
Wiadomości: 1

Zostań ambasadorką Garnier:), czyli moja przygoda z kosmetykami


Witam a więc zaczynam historie o tym jak pokonuje wszelkie niedoskonałości na mojej cerze i nie tylko

CV mojej skóry:
TYP: mieszana, czoło:suche straaasznie suche, nos i broda- tłuste, świecące, poliki- czasami są nawilżone wręcz idealne(tak jak teraz), a innym razem suche i z niedoskonałościami

WYPRYSKI: mam pełen nos czarnych kropek,gdy zginą jedne pojawią się drugie i tak w kółko, od czasu do czasu pojawia się coś z ropą w środku, nie można tego usunąć, dlatego też przez pewien okres czasu chodzę z jakimiś wypryskiem, ale na szczęście nie ma ich dużo


1.Codzienna walka ze wstaniem z łóżka, aż w końcu na zegarku pojawia się 6.25 biegiem ubieram się i schodzę do łazienki, gdzie przebywam około 25 minut. Najpierw sprawdzam stan mojej cery, która jest świecąca po nocy. Przemywam ją wodą i
tonikiem UNDER TWENTY energizująco-rozświetlający. Czekam aż skóra wyschnie, nakładam krem BIELENDA BIOPLANTACJA KOKOS anti-stress,na to podkład EVELINE TOUCH CASHMERE . Później maluję sobie oczy kredką EVELINE I TUSZEM DO RZĘS AVON Super FULL. Nakładam błyszczyk ORIFLAME BEAUTY gloss BOOSTER (lukier lub czarna porzeczka).Prostuję, ukadam włosy i jestem gotowa do wyjścia i spotakń z ludzmi.

2.Do godziny 15, czyli do powrotu ze szkoły nic nie robię z moim makijażem, gdzyż nie ma powodu, bo wszystko jest tak jak rano. Po obiedzie lub podwieczorku zmywam makijaż powyższym tonikiem, nakładam
FLUID NAWILŻAJĄCY FIRMY ORIFLAME i maluję oczy TUSZEM.

3. Wieczorem przed kąpielą zmywam ostatecznie calutki makijaż. Do kąpieli używam zazwyczaj żeli pod prysznic ZIAJI KOZIE MLEKO, MASŁO KAKAOWE, OLIWKA lub KOKOS, albo SENSES AVONU. Raz w tygodniu używam również PEELINGU KOKOSOWEGO BIELENDY. Potem już tylko TONIK, a przed spaniem smaruję usta KREMEM UNIWERSALNYM ORIFLAME.


I na tym koniec później zamieszczę zdjecia wymienionych kosmetyków oraz tych, których nie wymieniłam, ale również używam tylko sporadycznie pozdrawiam
veroikon992 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Zostań ambasadorką Garnier


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:20.