Pomocy !!! poważna choroba ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-22, 11:08   #1
ladylay
Raczkowanie
 
Avatar ladylay
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 55

Pomocy !!! poważna choroba ?


Witam. Od 2 miesięcy wypadają mi włosy w kosmicznej ilości nie mam anemii, robiłam badania, biorę skrzyp cały czas... dermatolog wskazała mi uzywac specjalnego szamponu, ale nic nie daje... Do tego miewam dziwny okres, krótki, spóźniający się... Czasami bolą mnie węzły chłonne pod pachami, na drugi dzień dolegliwość całkiem znika. Na paznokciach pojawiły się dziury, do tego mam dwie plamy na twarzy, których nie mogę się pozbyć... chciałam dodać, że cierpię na niedoczynność tarczycy. Z czego to może wynikać..?
__________________
Crosstown traffic !
ladylay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 11:23   #2
Motylek1188
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Zamość/Kraków
Wiadomości: 8
Dot.: Pomocy !!! poważna choroba ?

Idź do rodzinnego.
Motylek1188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 16:00   #3
mclilu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Centum
Wiadomości: 745
Dot.: Pomocy !!! poważna choroba ?

Moim zdaniem masz poważne zaburzenia hormonalne! Wybierz sie koniecznie do endokrynologa!
__________________
Whenever I'm down
I call on you my friend
A helping hand you lend
In my time of need
mclilu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 14:20   #4
beybe885
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: Pomocy !!! poważna choroba ?

Hej nie wiem jak to jest w Twoim przypadku ale mi tez strasznie wypadają włosy z gęstych, grubych, długich włosów zrobiły mi sie zakola i prześwity na czubku głowy, ściełam włosy do ramion bo jak sa dłuższe to jest ich pełno wszędzie nie mam psa a na dywanie pełno jest moich włosów byłam u dermatologa zrobiłam badania na żelazo i prolaktyne wszystko było w normie więc nie wiem od czego to ale lekarz powiedział ze to mogą być jakieś zmiany hormonalne(łysienie androgenowe) przepisał mi jakiś płyn do wcierania (Alpicort) co dwa dni i cynk 3x1 w tabletkach ja nie widzę rezultatów ale powiedział że nie będzie mnie czarował że od razu przestaną mi wypadać włosy ale zobaczymy rezultaty po 3 miesiacach więc dzielnie to stosuje i co miesiac na kontrole będe chodziła. W Twoim przypadku może to być spowogowane ta tarczycą ale nic nie mogę powiedzieć nie jestem lekarzem, ale walcz o każdy włos i biegnij do lekarza
Życzę Ci powodzenia

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Hej nie wiem jak to jest w Twoim przypadku ale mi tez strasznie wypadają włosy z gęstych, grubych, długich włosów zrobiły mi sie zakola i prześwity na czubku głowy, ściełam włosy do ramion bo jak sa dłuższe to jest ich pełno wszędzie nie mam psa a na dywanie pełno jest moich włosów byłam u dermatologa zrobiłam badania na żelazo i prolaktyne wszystko było w normie więc nie wiem od czego to ale lekarz powiedział ze to mogą być jakieś zmiany hormonalne(łysienie androgenowe) przepisał mi jakiś płyn do wcierania (Alpicort) co dwa dni i cynk 3x1 w tabletkach ja nie widzę rezultatów ale powiedział że nie będzie mnie czarował że od razu przestaną mi wypadać włosy ale zobaczymy rezultaty po 3 miesiacach więc dzielnie to stosuje i co miesiac na kontrole będe chodziła. W Twoim przypadku może to być spowogowane ta tarczycą ale nic nie mogę powiedzieć nie jestem lekarzem, ale walcz o każdy włos i biegnij do lekarza
Życzę Ci powodzenia

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Hej nie wiem jak to jest w Twoim przypadku ale mi tez strasznie wypadają włosy z gęstych, grubych, długich włosów zrobiły mi sie zakola i prześwity na czubku głowy, ściełam włosy do ramion bo jak sa dłuższe to jest ich pełno wszędzie nie mam psa a na dywanie pełno jest moich włosów byłam u dermatologa zrobiłam badania na żelazo i prolaktyne wszystko było w normie więc nie wiem od czego to ale lekarz powiedział ze to mogą być jakieś zmiany hormonalne(łysienie androgenowe) przepisał mi jakiś płyn do wcierania (Alpicort) co dwa dni i cynk 3x1 w tabletkach ja nie widzę rezultatów ale powiedział że nie będzie mnie czarował że od razu przestaną mi wypadać włosy ale zobaczymy rezultaty po 3 miesiacach więc dzielnie to stosuje i co miesiac na kontrole będe chodziła. W Twoim przypadku może to być spowogowane ta tarczycą ale nic nie mogę powiedzieć nie jestem lekarzem, ale walcz o każdy włos i biegnij do lekarza
Życzę Ci powodzenia
beybe885 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:07.