Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - w±tek zbiorczy - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2012-03-01, 15:22   #4801
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 1 808
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez alutkaaa Poka¿ wiadomo¶æ
Za³±czam jeszcze 2 zdjêcia,mam nadziejê,¿e bardziej ni¿ poprzednie obrazuj± mój kszta³t twarzy.W³osy mam d³ugie,trochê wycieniowane,najd³u¿sze pasma prawie siêgaj± talii. W³osy mam grube,choæ na studiach du¿o ich straci³am przez z³± dietê i stres,teraz w okolicy czo³a porobi³y mi siê ma³e "wicherki".Moje w³osy sa takie,¿e jak zrobiê koñski ogon,to gumka szybko siê na nich odgniata,czasami nawet jak przejadê palcem,to robi± siê fale. Gdy jest s³oneczna,sucha pogoda,to po wyprostowaniu,w³osy potrafi± byæ proste nawet ca³y dzieñ.
Teraz ju¿ wiem na pewno - OWAL.
Co do fryzurki. My¶la³a¶ mo¿e o prostej grzywce? Ale takiej jak z za³±cznika (nie gêstej). Resztê w³osów proponujê ¶ci±æ do równej d³ugo¶ci (nie wiem dok±d siêgaj± Ci najkrótsze pasma wiêc przypuszczam, ¿e by³aby to d³ugo¶æ mniej wiêcej do ³opatek?) lub nadanie im kszta³tu litery U. Bêd± siê piêknie prezentowaæ.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg imagesCAI14UCK.jpg (11,5 KB, 18 za³adowañ)
__________________
7.11.2011- nie farbujê i zapuszczam w³osy
2.12.2011- olejujê

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
¦mieræ jest spokojna...£atwa. ¯ycie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-04, 01:54   #4802
Krwawa_Merry
Przyczajenie
 
Avatar Krwawa_Merry
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Anglia
Wiadomo¶ci: 9
Grzywka

Hej w poneidzialek wybiram sie do fryzjerki na zrobienie grzywki co do ksztaltu mojej buzi czasem wygladaj ak kwadrat a czasm jak okragla radzilam sie innych wiec zdania byly podzielone znalazalm na internecie taka grzywke http://i39.tinypic.com/5uhaf9.jpg bardzo mi sie spodobalo ale nie wiem czy bedzie dla mnie czy dla okraglej twarzy bedzie pasowac , moj ksztalt twarz bardzo przypomina ten w 99% http://ucesy-sk.happyhair.sk/celebri...eger1m1610.jpg
czy moze lepiej zdecydowac sie na grzywke na bok/ukos? Z gory dziekuje za odpowiedz pozdrawiam serdecznie
Krwawa_Merry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-04, 17:48   #4803
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 1 808
Dot.: Grzywka

Cytat:
Napisane przez Krwawa_Merry Poka¿ wiadomo¶æ
Hej w poneidzialek wybiram sie do fryzjerki na zrobienie grzywki co do ksztaltu mojej buzi czasem wygladaj ak kwadrat a czasm jak okragla radzilam sie innych wiec zdania byly podzielone znalazalm na internecie taka grzywke http://i39.tinypic.com/5uhaf9.jpg bardzo mi sie spodobalo ale nie wiem czy bedzie dla mnie czy dla okraglej twarzy bedzie pasowac , moj ksztalt twarz bardzo przypomina ten w 99% http://ucesy-sk.happyhair.sk/celebri...eger1m1610.jpg
czy moze lepiej zdecydowac sie na grzywke na bok/ukos? Z gory dziekuje za odpowiedz pozdrawiam serdecznie
odradza³abym grzywkê prost±. Skróci i pogrubi twarz. Lepiej zrób sobie na ukos, cieniowan±, zaczynaj±c± siê tak od brwi/oka.
__________________
7.11.2011- nie farbujê i zapuszczam w³osy
2.12.2011- olejujê

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
¦mieræ jest spokojna...£atwa. ¯ycie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-06, 21:29   #4804
doniek
Raczkowanie
 
Avatar doniek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 279
czy moje w³osy nadaj± siê do cieniowania ?

Heja, w najbli¿szym czasie zamierzam siê wybraæ do fryzjera.
Moim zamiarem jest chyba wycieniowanie w³osów, ale tak aby skróciæ je z d³ugo¶ci minimalnie poniewa¿ chcê je lekko zapu¶ciæ.

Problem w tym, ¿e mam w³osy takie jak widaæ na zdjêciu - cienkie, ogólnie mam wra¿enie, ¿e jest ich malutko niestety i bojê siê ¿e gdy bêd± wycieniowane to zostan± mi same stercz±ce piórka. A taka fryzura jak mam teraz to niestety wieje nud± ¿e tak powiem no i szukam czego¶ ciekawszego co mo¿na z tych moich k³aczków wyci±gn±æ

taak i jeszcze jest problem bo mam bardzo poci±g³± twarz i nie lubiê kiedy mam odkryte uszy i policzki, tak¿e koniecznie co¶ mi musi troche twarzy z boku przys³aniaæ... i grzywka konieczna te¿ :P

dodaje moje zdjêcie i zdjêcie fryzurki która mi siê podobaa, tylko czy ona siê bêdzie nadawaæ mo¿e gdyby od góry nie cieniowaæ tak krótko ?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg ja.jpg (45,3 KB, 26 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg fryzury2.jpg (17,6 KB, 14 za³adowañ)
doniek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-06, 21:59   #4805
MalinoweMarzenia
Raczkowanie
 
Avatar MalinoweMarzenia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 347
Dot.: czy moje w³osy nadaj± siê do cieniowania ?

Je¶li chodzi o cieniowanie w³osów to sama od ponad roku mam wycieniowane. Jest to dosyæ wygodna fryzura, w³osy sie nie pl±cz± i nie zachodz± na twarz. Jednak gdy siê wycieniuje ( w moim przypadku krótko od góry ) to tych w³osów jest o po³owe mniej, tak¿e skoro Twoje w³osy j± cienkie i jest ich ma³o to nie polecam Szczerze to ¿a³ujê, ¿e teraz moje w³osy nie s± proste i równe, te krótsze strasznie mi odstaj±, a juz w ogole jak rano wstaje z ³ó¿ka ;p Przemy¶l t± decyzjê
__________________

MalinoweMarzenia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-07, 09:02   #4806
doniek
Raczkowanie
 
Avatar doniek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 279
Dot.: czy moje w³osy nadaj± siê do cieniowania ?

to ¿e odstaj± rano to dla mnie bez znaczenia bo codziennie z rana myje w³osy i mam te 20 minut ¿eby je u³o¿yæ...

a w³a¶nie my¶lê nad t± decyzj± i dlatego pytam bo sama siê nie znam na tym, zawsze sz³am do fryzjera i prosi³am o jak±¶ fryzurkê i wychodzi³am z pazurkami i w³osami za ramiona hehe
doniek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-07, 09:25   #4807
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 1 808
Dot.: czy moje w³osy nadaj± siê do cieniowania ?

Cytat:
Napisane przez doniek Poka¿ wiadomo¶æ
Heja, w najbli¿szym czasie zamierzam siê wybraæ do fryzjera.
Moim zamiarem jest chyba wycieniowanie w³osów, ale tak aby skróciæ je z d³ugo¶ci minimalnie poniewa¿ chcê je lekko zapu¶ciæ.

Problem w tym, ¿e mam w³osy takie jak widaæ na zdjêciu - cienkie, ogólnie mam wra¿enie, ¿e jest ich malutko niestety i bojê siê ¿e gdy bêd± wycieniowane to zostan± mi same stercz±ce piórka. A taka fryzura jak mam teraz to niestety wieje nud± ¿e tak powiem no i szukam czego¶ ciekawszego co mo¿na z tych moich k³aczków wyci±gn±æ

taak i jeszcze jest problem bo mam bardzo poci±g³± twarz i nie lubiê kiedy mam odkryte uszy i policzki, tak¿e koniecznie co¶ mi musi troche twarzy z boku przys³aniaæ... i grzywka konieczna te¿ :P

dodaje moje zdjêcie i zdjêcie fryzurki która mi siê podobaa, tylko czy ona siê bêdzie nadawaæ mo¿e gdyby od góry nie cieniowaæ tak krótko ?
Odradzam! Te¿ strzeli³am sobie co¶ w tym stylu pare miesiêcy temu i teraz mêczê siê ¿eby zapu¶ciæ, bo wygl±dam jakbym prawie w³osów nie mia³a, a te¿ mam cienkie i jest ich ma³o. Szczerze to w Twoim przypadku zrezygnowa³abym z fryzjera na jaki¶ czas. Zapu¶æ w³osy, bo niebardzo jest co z nimi zrobiæ, a krótsze ni¿ teraz s± moim zdaniem pasowaæ Ci nie bêd±.
Ewentualnie zrób grzywkê tak jak ma Hilary Duff, lekko cieniowan± po bokach ¿eby ³adnie siê ³±czy³a z przodem w³osów.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg download.jpg (9,9 KB, 6 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (11,3 KB, 3 za³adowañ)
__________________
7.11.2011- nie farbujê i zapuszczam w³osy
2.12.2011- olejujê

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
¦mieræ jest spokojna...£atwa. ¯ycie jest trudniejsze...

Edytowane przez Kamila_Blondi
Czas edycji: 2012-03-07 o 09:29
Kamila_Blondi jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-03-07, 21:07   #4808
doniek
Raczkowanie
 
Avatar doniek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 279
Dot.: czy moje w³osy nadaj± siê do cieniowania ?

có¿ fryzjerka tak¿e mi to odradzi³a... tak wiêc powy¿szy pomys³ odpada, ale nadal chcê te w³osy obci±æ tak, ¿eby nie by³y na równo - bo mam boba równo obciêtego. I znalaz³am co¶ takiego jak w za³±czniku, tutaj niby mniej tego cieniowania. Oczywi¶cie wiem, ¿e w³osy nie bêd± tak wygl±daæ jak na fotce bez umiejêtnego u³o¿enia... ale mo¿e mog³oby byæ fajnie ? ... ta druga fryzurkka tylko w wersji d³u¿szej te¿ mo¿e by da³a rade
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg img13355.fryzury.194165.jpg (30,3 KB, 16 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg medium-hairstyles-make-younger-224x300.jpg (14,3 KB, 10 za³adowañ)
doniek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-14, 18:58   #4809
olcia878
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Re: Jaka fryzura?

Ja mam do¶æ wysokie czo³o, ale ¼le siê czuje w grzywce ... nawet je¶li mam tak± na bok to zaczesuje j± do góry bo wtedy czujê siê lepiej wydaje mi siê ¿e takie zaczesanie ich sprawia ¿e moja twarz siê "wyci±ga".. co wy na to ?

Edytowane przez olcia878
Czas edycji: 2012-03-14 o 18:59
olcia878 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-14, 22:26   #4810
Bulcia909
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - w±tek zbiorczy

Hej, mam problem z w³osamia, a dok³adnie z fryzur±. Znudzi³y mi siê ju¿ d³ugie w³osy i chcia³a bym co¶ zmieni, ale nie do koñca wiem co. Moje w³osy s± bardzo trudne do uk³adania, bo strasznie siê elektryzuj± i ciê¿ko jest z nimi co¶ zrobiæ, dlatego najlepiej jakby to by³a fryzyra ³atwa i szybka do uk³adania. Moje w³osy musz± te¿ byæ dopasowane do okularów z którymi siê generalnie nie rozstajê. Bardzo was proszê o pomoc

zdjêcie.jpg

IMGP0775.jpg
Bulcia909 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-15, 20:27   #4811
Filip1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomo¶ci: 1
[CH£OPAK] Nowa fryzura z grzywk±

Cze¶æ. Chcia³bym ¶ci±æ lekko w³osy. Moje w³osy s± takie jakby falowane, ale koñcówki siê krêc±. Fryzurê mam podobn± do tej, ale moje w³osy siê trochê pusz± http://www.youngmalecelebs.net/galle.../Styles018.jpg . Podoba mi siê taka fryzura http://userserve-ak.last.fm/serve/50...Joe+Brooks.png . Je¿eli tak siê zetnê to co bêdê musia³ robiæ ¿eby uk³ada³y mi siê tak jak u ch³opaka ze zdjêcia? Bêdê musia³ je prostowaæ na górze? Macie mo¿e jakie¶ propozycje co do mojej nowej fryzury?
Pozdrawiam i z góry dziêki!

Edytowane przez Filip1234
Czas edycji: 2012-03-15 o 20:32
Filip1234 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-15, 21:00   #4812
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabe³ tuli do snu...
Wiadomo¶ci: 17 670
Dot.: [CH£OPAK] Nowa fryzura z grzywk±

pierwsza fryzurka mi siê nie podoba, druga przy naturalnie krêconych w³osach nie bêdzie siê chcia³a uk³adaæ pewnie ³atwo

krêconow³osy facet mmmm, zapraszamy na w±tek, pomo¿emy poradziæ sobie z puszeniem troszkê, mo¿e odwa¿ysz siê pokazaæ w³oski? mo¿esz zamazaæ twarz

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=592027&page=131
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> S³odki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przed³u¿anie
Makija¿ z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-16, 09:15   #4813
Ilayla
Raczkowanie
 
Avatar Ilayla
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 82
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - w±tek zbiorczy

W za³±czniku zbli¿ony kszta³t mojej twarzy. Jaka fryzura by³aby dla mnie najlepsza? Moje w³osy s± koloru ciemny blond, proste, preferujê d³ugie w³osy i nie lubiê zbyt skomplikowanych fryzur, dosyæ czêsto równie¿ je zwi±zujê. Zastanawia³am siê nad prost± grzywk± do brwi, ale nie chcia³abym osi±gn±æ efektu typu "Ala z przedszkola"
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz.jpg (46,8 KB, 5 za³adowañ)
__________________
Ilayla jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-16, 21:51   #4814
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 5 126
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Bulcia909 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej, mam problem z w³osamia, a dok³adnie z fryzur±. Znudzi³y mi siê ju¿ d³ugie w³osy i chcia³a bym co¶ zmieni, ale nie do koñca wiem co. Moje w³osy s± bardzo trudne do uk³adania, bo strasznie siê elektryzuj± i ciê¿ko jest z nimi co¶ zrobiæ, dlatego najlepiej jakby to by³a fryzyra ³atwa i szybka do uk³adania. Moje w³osy musz± te¿ byæ dopasowane do okularów z którymi siê generalnie nie rozstajê. Bardzo was proszê o pomoc

Za³±cznik 4559251

Za³±cznik 4559252
Ja bym przede wszystkim postawi³a na grzywkê Poza tym, w³osy s± ok, zawsze mo¿esz postawiæ na jakie¶ fajne koczki (np. messy bun), warkocze (zwyk³e, dobierane)... D³ugie w³osy daj± mnóstwo mo¿liwo¶ci i a¿ szkoda z nich nie korzystaæ A elektryzowanie siê w³osów mo¿e ¶wiadczyæ o b³êdach w ich pielêgnacji.
weegirl jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-16, 22:07   #4815
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wiza¿ankowo
Wiadomo¶ci: 35 290
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Bulcia909 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej, mam problem z w³osamia, a dok³adnie z fryzur±. Znudzi³y mi siê ju¿ d³ugie w³osy i chcia³a bym co¶ zmieni, ale nie do koñca wiem co. Moje w³osy s± bardzo trudne do uk³adania, bo strasznie siê elektryzuj± i ciê¿ko jest z nimi co¶ zrobiæ, dlatego najlepiej jakby to by³a fryzyra ³atwa i szybka do uk³adania. Moje w³osy musz± te¿ byæ dopasowane do okularów z którymi siê generalnie nie rozstajê. Bardzo was proszê o pomoc

Za³±cznik 4559251

Za³±cznik 4559252
g r z y w k a- mysle, ze to podstawa u Ciebie

ciachaj jak Ci sie znudzily! (a mowi to posiadaczka KIEDYS dlugich wlosow a teraz boba)
__________________
¦nij, piesku ¶nij…
w snach jest zawsze piêknie
Ciep³y dom, miejsca do¶æ
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkaæ siê
potarmosiæ uszy
lub razem na spacer znowu gdzie¶ wyruszyæ
Lecz dzi¶ sobie ¶nij



Ma³ymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-17, 20:46   #4816
Bulcia909
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez weegirl Poka¿ wiadomo¶æ
Ja bym przede wszystkim postawi³a na grzywkê Poza tym, w³osy s± ok, zawsze mo¿esz postawiæ na jakie¶ fajne koczki (np. messy bun), warkocze (zwyk³e, dobierane)... D³ugie w³osy daj± mnóstwo mo¿liwo¶ci i a¿ szkoda z nich nie korzystaæ A elektryzowanie siê w³osów mo¿e ¶wiadczyæ o b³êdach w ich pielêgnacji.
Mia³am ju¿ kiedy¶ grzywkê prost± i te¿ nie wygl±da³am dobrze. Potem zaczesywa³am j± na bok i nie by³o ¼le. A co do warkocza to nie wygl±dam w nim dobrze, bo dziecinnie.
Dla pe³nego obrazu jak wygl±da³am w jednej i drógiej grzywce zamieszczam zdjêcia.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMAGE_00019.jpg (28,4 KB, 37 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg nowa ja.jpg (131,2 KB, 46 za³adowañ)
Bulcia909 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-17, 20:47   #4817
Bulcia909
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - w±tek zbiorczy

A podoba mi siê co¶ w tym stylu (wiem ¿e to bardzo du¿a zmiana)

http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/UserFiles..._fryzura_4.jpg

http://www.we-dwoje.pl/p/a_i/54/22/6.../b_6_18998.jpg
Bulcia909 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-18, 09:43   #4818
chvasciu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - w±tek zbiorczy

chcia³abym co¶ zrobiæ z w³osami bo moja fryzura wygl±da fatalnie.. co zrobiæ ¿eby rano szybko i ³adnie je u³ozyc?
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...metrics=gemius.
chvasciu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-18, 19:48   #4819
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 5 126
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Bulcia909 Poka¿ wiadomo¶æ
Mia³am ju¿ kiedy¶ grzywkê prost± i te¿ nie wygl±da³am dobrze. Potem zaczesywa³am j± na bok i nie by³o ¼le. A co do warkocza to nie wygl±dam w nim dobrze, bo dziecinnie.
Dla pe³nego obrazu jak wygl±da³am w jednej i drógiej grzywce zamieszczam zdjêcia.
Grzywka na ukos Tylko i wy³±cznie.

Co do warkocza- ale jest mnóstwo ich rodzajów, tak¿e upiêcia z warkoczami, warto o tym pomy¶leæ. Poza tym, akurat d³u¿sze w³osy daj± niesamowite pole do popisu na na YT jest mnóstwo ¶wietnych filmików instrukta¿owych z fajnymi fryzurami Wa¿ne, ¿eby na czole by³a grzywka, a z reszt± w³osów rób sobie co chcesz czy zechcesz pozostaæ przy obecnej d³ugo¶ci, czy te¿ je podci±æ. Poza wysokim czo³em (które nie jest z³e, po prostu na przedstawionych przez Ciebie zdjêciach troszkê rzuca siê w oczy) nie masz totalnie czego ukrywaæ fryzur±
weegirl jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-18, 22:17   #4820
Bulcia909
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - w±tek zbiorczy

A czy mog³yby¶cie poradziæ mi jakie¶ fryzury w których by³o by mi do twarzy ( mog± byæ z d³ugich i krótkich w³osów)?

---------- Dopisano o 00:17 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:44 ----------

Cytat:
Napisane przez weegirl Poka¿ wiadomo¶æ
Grzywka na ukos Tylko i wy³±cznie.

Co do warkocza- ale jest mnóstwo ich rodzajów, tak¿e upiêcia z warkoczami, warto o tym pomy¶leæ. Poza tym, akurat d³u¿sze w³osy daj± niesamowite pole do popisu na na YT jest mnóstwo ¶wietnych filmików instrukta¿owych z fajnymi fryzurami Wa¿ne, ¿eby na czole by³a grzywka, a z reszt± w³osów rób sobie co chcesz czy zechcesz pozostaæ przy obecnej d³ugo¶ci, czy te¿ je podci±æ. Poza wysokim czo³em (które nie jest z³e, po prostu na przedstawionych przez Ciebie zdjêciach troszkê rzuca siê w oczy) nie masz totalnie czego ukrywaæ fryzur±
Jasne ¿e jest du¿o mo¿liwo¶ci i sposobów na upiêcie w³osów, tylko, ¿e jak kto¶ tego nie umie (tak jak ja, mimo ¿e wielokrotnie próbowa³m) to tych mo¿li wo¶ci poprostu nie widzi

Edytowane przez Bulcia909
Czas edycji: 2012-03-18 o 21:48
Bulcia909 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-19, 06:45   #4821
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wiza¿ankowo
Wiadomo¶ci: 35 290
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez chvasciu Poka¿ wiadomo¶æ
chcia³abym co¶ zrobiæ z w³osami bo moja fryzura wygl±da fatalnie.. co zrobiæ ¿eby rano szybko i ³adnie je u³ozyc?
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...metrics=gemius.
Powinnas zrobic grzywke

---------- Dopisano o 06:45 ---------- Poprzedni post napisano o 06:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Bulcia909 Poka¿ wiadomo¶æ
Pierwszy link nie dziala.

Jesli jestes zdecydowana ciachnac wlosy to nie ma na co czekac
odrosn±
a zmiana jak najabrdziej bedzie korzystna
__________________
¦nij, piesku ¶nij…
w snach jest zawsze piêknie
Ciep³y dom, miejsca do¶æ
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkaæ siê
potarmosiæ uszy
lub razem na spacer znowu gdzie¶ wyruszyæ
Lecz dzi¶ sobie ¶nij



Ma³ymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-19, 15:55   #4822
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 1 808
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Bulcia909 Poka¿ wiadomo¶æ
Pierwszy link nie dziala. Fryzura z drugiego jest swietna. Je¶li siê nie boisz to skroc tak wlosy. W koncu i tak odrosna. Najwazniejsza jest grzywka na boku.

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Cytat:
Napisane przez chvasciu Poka¿ wiadomo¶æ
chcia³abym co¶ zrobiæ z w³osami bo moja fryzura wygl±da fatalnie.. co zrobiæ ¿eby rano szybko i ³adnie je u³ozyc?
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...metrics=gemius.
Powinnas postawic na odpowiednia pielegnacje i nawilzenie wlosow. Widac, ze sa suche i napuszone. Jak poprawi siê ich kondycja to beda siê lepiej ukladaly.
__________________
7.11.2011- nie farbujê i zapuszczam w³osy
2.12.2011- olejujê

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
¦mieræ jest spokojna...£atwa. ¯ycie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-21, 20:21   #4823
PrivateMember
Raczkowanie
 
Avatar PrivateMember
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 42
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - w±tek zbiorczy

Dziewczyny dorad¼cie Moim problem s±: cienkie, sianowate, wiecznie przyklapniête w³osy i odstaj±ce uszy. Mój kszta³t twarzy to albo owal, albo prostok±t (jest do¶æ szeroka, ale nie jest okr±g³a). Od lat noszê boba w ró¿nych wersjach, ale ju¿ mi siê baaardzo znudzi³...
Zamarzy³a mi siê diametralna zmiana i podpatrzona na ulicy krótka fryzurka - nie uda³o mi siê odnale¼æ dok³adnie takiej, o jak± mi chodzi, ale jest to co¶ w stylu tego, co za³±czam. I tu pytania: czy przy takich cienkich w³osach sprawdzi siê taka krótka fryzura, czy te¿ istnieje ryzyko, ¿e bêd± wygl±da³a jak biedne dziecko?

A mo¿e mia³yby¶cie dla mnie jeszcze inne pomys³y?
Niestety nie mia³am szczê¶cia do tej pory trafiæ na fryzjerkê z polotem, zawsze mówiê, ¿e chcê co¶ zmieniæ, a wychodzê...z nieco innym bobem.

edit: ta fryzura, któr± sobie wymy¶li³am jest oczywi¶cie z przedzia³kiem z boku, bo nie s±dzê, aby moje w³osy uda³o siê odzwyczaiæ od takiego po³o¿enia
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00451.jpg (14,0 KB, 9 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC00448.jpg (28,5 KB, 8 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg fryz2.jpg (25,0 KB, 2 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg fryz 3.jpg (8,3 KB, 6 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg fryz 6.jpg (7,9 KB, 2 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg fryzura-krotkie-1567.jpg (41,6 KB, 8 za³adowañ)

Edytowane przez PrivateMember
Czas edycji: 2012-03-21 o 20:28
PrivateMember jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-25, 20:42   #4824
kariss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - w±tek zbiorczy

Hej
Mam ostatnio bardzo du¿y dylemat co zrobiæ z w³osami, ni¿ej zamieszczam najbardziej aktualn± fryzurê, mam nadziejê, ¿e widaæ te¿ dobrze kszta³t twarzy.
PROSZÊ O PORADÊ Mo¿e jaka¶ grzywka?

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...f62ee2afc.html
kariss jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-26, 18:44   #4825
olleander
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - w±tek zbiorczy

Witam
Szukam nowej fryzury. Od kilku miesiêcy zapuszczam grzywkê (by³a na prosto, ale nie do koñca mi pasowa³a i wymaga³a tyle zachodu, ¿e naprawdê nie warto do niej w moim przypadku wracaæ). Mam w³osy ciemnoblond, trochê za ramiona, pusz±ce siê (najmniejsza wilgoæ niszczy prostowanie). Je¶li pozwolê im wyschn±æ naturalnie, mam loki, nie s± jednak ³adne Staram siê wiêc zwi±zywaæ w³osy, ¿eby pokazaæ ich jak najmniej. Zostaje mi wtedy odrastaj±ca grzywka z przedzia³kiem na bok, jest to widok raczej... nieelegancki :P Próbowa³am podpi±æ- jeszcze gorzej :P Mam b³êkitno-zielone oczy, wpadaj±ce trochê w szaro¶æ. Twarz jest raczej trójk±tna. Chcia³abym znale¼æ co¶, co by mi pasowa³o i by³o ³atwe w utrzymaniu, ceniê sobie naturalno¶æ (oczywi¶cie bez przesady, je¶li trzeba, jestem sk³onna pomóc sobie prostownic±
Nie bardzo mam zdjêcie, ¿eby je dodaæ. Mo¿e uda siê co¶ na podstawie opisu?
olleander jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-28, 12:38   #4826
Aetnaa
Przyczajenie
 
Avatar Aetnaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kariss Poka¿ wiadomo¶æ
Hej
Mam ostatnio bardzo du¿y dylemat co zrobiæ z w³osami, ni¿ej zamieszczam najbardziej aktualn± fryzurê, mam nadziejê, ¿e widaæ te¿ dobrze kszta³t twarzy.
PROSZÊ O PORADÊ Mo¿e jaka¶ grzywka?

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...f62ee2afc.html
Nie jestem ¿adnym autorytetem w tej sprawie i sama przysz³am tu ¿eby zapytaæ siê co robiæ, o zastanawiam siê nad tym co zrobiæ z w³osami, ale moim zdaniem nie powinna¶ robiæ sobie grzywki. Masz ³adn± buziê i nie powinna¶ jej zas³aniaæ Nie wiem czy farbujesz w³osy, je¶li tak to wybra³abym cieplejszy blond, albo chocia¿ kilka refleksów. Generalnie je¶li chcesz co¶ zmieniæ to widzê Ciê w long bobie, troszkê krócej z ty³u, d³u¿ej z przodu :






Cytat:
Napisane przez olleander Poka¿ wiadomo¶æ
Witam
Szukam nowej fryzury. Od kilku miesiêcy zapuszczam grzywkê (by³a na prosto, ale nie do koñca mi pasowa³a i wymaga³a tyle zachodu, ¿e naprawdê nie warto do niej w moim przypadku wracaæ). Mam w³osy ciemnoblond, trochê za ramiona, pusz±ce siê (najmniejsza wilgoæ niszczy prostowanie). Je¶li pozwolê im wyschn±æ naturalnie, mam loki, nie s± jednak ³adne Staram siê wiêc zwi±zywaæ w³osy, ¿eby pokazaæ ich jak najmniej. Zostaje mi wtedy odrastaj±ca grzywka z przedzia³kiem na bok, jest to widok raczej... nieelegancki :P Próbowa³am podpi±æ- jeszcze gorzej :P Mam b³êkitno-zielone oczy, wpadaj±ce trochê w szaro¶æ. Twarz jest raczej trójk±tna. Chcia³abym znale¼æ co¶, co by mi pasowa³o i by³o ³atwe w utrzymaniu, ceniê sobie naturalno¶æ (oczywi¶cie bez przesady, je¶li trzeba, jestem sk³onna pomóc sobie prostownic±
Nie bardzo mam zdjêcie, ¿eby je dodaæ. Mo¿e uda siê co¶ na podstawie opisu?
Ciê¿ko jest cokolwiek doradziæ, bo pomimo bujnej wyobra¼ni bez zdjêcia niewiele wiem. Próbowa³a¶ co¶ wydobyæ ze swoich naturalnych loków? Byæ mo¿e przy zastosowaniu jakich¶ kosmetyków (nie znam siê, moje w³osy s± proste) bêd± ³adniejsze? Je¶li chodzi o grzywkê, wycieniowa³abym j± na bok (i zostawi³a po drugiej stronie trochê), ¿eby spokojnie odrasta³a, bo domy¶lam siê, ¿e jest ju¿ d³ugo¶ci mniej wiêcej za oczy + wycieniowaæ ca³e w³osy, bêdzie naturalnie


Aetnaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-28, 18:31   #4827
soleks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 1
Smile Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - w±tek zbiorczy

cze¶æ chcia³em siê zapytaæ jaka fryzura by mi pasowa³a wed³ug was i jak najlepiej siê obci±æ w za³±cznikach dajê propozycjê jakie znalaz³em

a to moje zdjêcia->http://i41.tinypic.com/10yqmte.jpg,h...om/2642nn6.jpg

zdjêcia robione telefonem na szybko, piszcie jak± radzicie fryzurê
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 936full-rafael-lazzini.jpg (109,9 KB, 8 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg fryzura-meska-5876.jpg (19,2 KB, 2 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg img1.meskie.1207.jpg (17,6 KB, 4 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg img1.meskie.1220.jpg (16,1 KB, 3 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Rafael Lazzini (22).jpg (33,0 KB, 4 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lifnbzee961qce4qoo1_500.jpg (61,7 KB, 5 za³adowañ)

Edytowane przez soleks
Czas edycji: 2012-03-28 o 18:42
soleks jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-28, 22:57   #4828
201802131425
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 326
Bez grzywki!!!

Dziewczyny niech mi która¶ poleci fryzurkê bez grzywki. Jutro wstawiê jakie¶ moje zdjêcie chyba ¿e za³adujê mi siê z koma. Mam w³osy za szyje, czyli raczej takie ¶rednie, proste jak baty, w ogóle nie s± podatne na uk³adanie wiec musi to byæ fryzura z prostymi w³oskami do tego do¶æ wysokie czo³o, ale nie chce ju¿ grzywki. Za odpowiedzi Dziêki z góry. Pozdrawiam ;*
Edytujê i dodaje zdjêcie. Mo¿ecie wysy³aæ linki do zdjêæ.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 2012-03-09_15-51-28_256_£ód¼.jpg (66,1 KB, 14 za³adowañ)

Edytowane przez 201802131425
Czas edycji: 2012-03-29 o 09:45
201802131425 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-29, 14:33   #4829
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 1 808
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez PrivateMember Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny dorad¼cie Moim problem s±: cienkie, sianowate, wiecznie przyklapniête w³osy i odstaj±ce uszy. Mój kszta³t twarzy to albo owal, albo prostok±t (jest do¶æ szeroka, ale nie jest okr±g³a). Od lat noszê boba w ró¿nych wersjach, ale ju¿ mi siê baaardzo znudzi³...
Zamarzy³a mi siê diametralna zmiana i podpatrzona na ulicy krótka fryzurka - nie uda³o mi siê odnale¼æ dok³adnie takiej, o jak± mi chodzi, ale jest to co¶ w stylu tego, co za³±czam. I tu pytania: czy przy takich cienkich w³osach sprawdzi siê taka krótka fryzura, czy te¿ istnieje ryzyko, ¿e bêd± wygl±da³a jak biedne dziecko?

A mo¿e mia³yby¶cie dla mnie jeszcze inne pomys³y?
Niestety nie mia³am szczê¶cia do tej pory trafiæ na fryzjerkê z polotem, zawsze mówiê, ¿e chcê co¶ zmieniæ, a wychodzê...z nieco innym bobem.

edit: ta fryzura, któr± sobie wymy¶li³am jest oczywi¶cie z przedzia³kiem z boku, bo nie s±dzê, aby moje w³osy uda³o siê odzwyczaiæ od takiego po³o¿enia
Ta ostatnia jest swietna! No, ale musisz siê liczyc z tym, ze codziennie bedziesz ja musiala ukladac.

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Cytat:
Napisane przez soleks Poka¿ wiadomo¶æ
cze¶æ chcia³em siê zapytaæ jaka fryzura by mi pasowa³a wed³ug was i jak najlepiej siê obci±æ w za³±cznikach dajê propozycjê jakie znalaz³em

a to moje zdjêcia->http://i41.tinypic.com/10yqmte.jpg,h...om/2642nn6.jpg

zdjêcia robione telefonem na szybko, piszcie jak± radzicie fryzurê
Trzecia byla by extra

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Cytat:
Napisane przez anytka19 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny niech mi która¶ poleci fryzurkê bez grzywki. Jutro wstawiê jakie¶ moje zdjêcie chyba ¿e za³adujê mi siê z koma. Mam w³osy za szyje, czyli raczej takie ¶rednie, proste jak baty, w ogóle nie s± podatne na uk³adanie wiec musi to byæ fryzura z prostymi w³oskami do tego do¶æ wysokie czo³o, ale nie chce ju¿ grzywki. Za odpowiedzi Dziêki z góry. Pozdrawiam ;*
Edytujê i dodaje zdjêcie. Mo¿ecie wysy³aæ linki do zdjêæ.
Na Twoim miejscu zapuscilabym wlosy tak chocia¿ z 10 cm i wtedy pocieniowala przod od linii brody, takie delikatne pazurki przy twarzy.
__________________
7.11.2011- nie farbujê i zapuszczam w³osy
2.12.2011- olejujê

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
¦mieræ jest spokojna...£atwa. ¯ycie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-29, 19:49   #4830
pszczolkaa1989
Przyczajenie
 
Avatar pszczolkaa1989
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - w±tek zbiorczy

Witam...
Dziewczyny która z fryzur Wam siê bardziej podoba?
I która do mnie by bardziej pasowa³a?
Mam ¶lub brata i jestem ¶wiadkiem i chcia³abym ³adnie wygl±daæ
Wstawiam te¿ aktualne swoje zdjêcie.
Chcia³am jak±¶ fryzurkê z wyprostowanymi w³osami, ale nic nie mog³am ciekawego znale¼æ, nic mi za bardzo nie wpad³o w oko.
Mo¿e macie co¶ Wy, to prosi³abym o wklejenie fotek, by³abym wdziêczna za pomoc
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 91.jpg (30,2 KB, 15 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 98.jpg (35,5 KB, 17 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg C360_2012-03-21-15-24-53_org.jpg (40,2 KB, 11 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg C360_2012-03-21-16-09-15_org.jpg (29,7 KB, 9 za³adowañ)
pszczolkaa1989 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:00.