Neutral - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Profesjonalna pielęgnacja wrażliwej skóry.

Notka

Profesjonalna pielęgnacja wrażliwej skóry. 200 Wizażanek sprawdza na własnej skórze, jak działa kompleksowa ochrona przed reakcjami alergicznymi Neutral. Sprawdź ich opinie!

 
 
Narzędzia
Stary 2014-10-16, 14:08   #1
kopciuszek99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1
Thumbs up

Neutral


Kosmetyki Neutral sa naprawdę bardzo delikatne dla mojej wymagającej skóry. Jestem bardzo zadowolona z konsystencji produktów. Balsam do ciała sprawia że skóra jest jedwabiście gładka i miękka. Żel do mycia idealnie zmywa nawet makijaż nie powodując podrażnienia i efektu ściągnietej skóry, podobnie jak płyn do mycia rąk. Proszki dobrze piorą i nie boje sie prać ubrań mojego syna. Śpie spokojnie że mam zdrową skórę ja i mo0ja rodzina. Dziękuje
kopciuszek99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 11:35   #2
piskotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9
Dot.: Neutral

Zgadzam się w 100% linia Neutral jest idealna dla całej rodziny. Jest łagodna i delikatna dla skóry dziecka. Przebadany dermatologicznie i bezpieczny, nie uczula i nie podrażnia.
piskotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-25, 00:16   #3
aknel83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 11
Dot.: Neutral

Fajny pomysł na stworzenie całej linii produktów dla delikatnej i alergicznej skóry, wszystkie produkty Neutral są super
aknel83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 16:48   #4
aaneczka84
Womenspassions
 
Avatar aaneczka84
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Sulęcin
Wiadomości: 8
Dot.: Neutral

Moja rodzinka bardzo polubiła się z tą serią kosmetyków i chemią gospodarczą. Nie mam żadnych zatrzeżen, jak również nasz maluszek oraz mąż. Będe nabywałą ponownie jak tylko pokończę te które jeszcze używam
aaneczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-11, 20:04   #5
IwonkaB84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 17
Dot.: Neutral

Jak dla mnie linia produktów Neutral sprawdziła się w 100 % Polecam te produkty
__________________
IwonkaB84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-13, 14:27   #6
sensique5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 14
Dot.: Neutral

Kiedys przez pomylke wsypalam proszek Neutral do prania ubranek synka zamiast proszku dla niemowlat Nie wlaczalam pralki jeszcze raz Po prostu zaczelam dziecko ubierac w ciuszki Obawialam sie ze synek jakos zareaguje na zmiane srodka A tu nic syn ma 6 mscy Neutral jest dobry takze dla niemowlat


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
sensique5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 20:01   #7
kasztanlove
Przyczajenie
 
Avatar kasztanlove
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 5
Dot.: Neutral

Genialna seria! Bardzo się cieszę, że udało mi się ją przetestować, pewnie nie zwróciłabym uwagi na niepozorne oapkowania na półce, a tak to wiem, że to kosmetyki i płyny do prania, które na dobre zagoszczą w mojej rodzinie. Mydło do rąk - najlepsze jakie miałam, antyperspirant - hit dl amojego męża, a synkowi, 1,5 rocznemu wrażliwcowo, alergikowi, balsam fajnie koi i nawilża skórę. Polecamy
kasztanlove jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Profesjonalna pielęgnacja wrażliwej skóry.


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-24 21:01:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:15.