Polecam/odradzam WETERYNARZA - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-30, 22:24   #31
Beaux
Zakorzenienie
 
Avatar Beaux
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 732
Dot.: Padaczka/ weterynarz Warszawa

Witaj! Tak się złożyło, że moja sunia (jamniczka szorstkowłosa, 16 lat) miała wczoraj atak padaczki. Pierwszy raz (prawdopodobnie). Weterynarz podejrzewał jakieś neurologiczne zmiany, przepisał Luminalum w pigułkach a w razie gdyby nastąpił kolejny atak - w czopkach. Pobrano też krew i dziś się okazało, że to nie padaczka tylko mocznik. Górna granica wynosi 40 a moja sunia miała 132! Dziś była kroplówka, jutro i pojutrze też ją to czeka. Może przebadajcie pieska w tym kierunku?
PS od lat chodzimy do tego samego weterynarza (dlaczego - to historia na oddzielny wątek), na Bemowie przy Powstańców Śląskich, dokładnego adresu nie znam, ale jutro tam będę to wszystko spiszę. Polecam Pana doktora Rutkowskiego
__________________
Album wędrował od listopada 2008: elia damurek nir hejasz kamilcia malgwa pupil jambolaja sol katasiaczek i dotarł w październiku 2011

BLOG
Beaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 12:58   #32
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Padaczka/ weterynarz Warszawa

Witam
Ja miałam kotkę która wykazywała oznaki padaczki. Ale co sie okazało miała zapalenie ucha. Takie objawy na zapalenie ucha były mi bardzo dziwne. Miała drgawki, ślina z pyszczka wyciekała podczas ataków, etc.
Tak jak pisze Beaux to moze mieć inną chorąbę , więc koniecznie zbadaj zwierzaka. Moja niestety umarła
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 13:14   #33
Beaux
Zakorzenienie
 
Avatar Beaux
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 732
Dot.: Padaczka/ weterynarz Warszawa

Zapomniałam napisać, że moja sunia ma jeszcze dodatkowe objawy - "włącza jej się szwędak", drepcze po całym mieszkaniu, zagląda we wszystkie kąty. Ten "szwędak" pierwszy raz miała z 2 miesiące temu, obudziła nas wtedy o 3 w nocy. Byłyśmy z Mamą przerażone, nie wiedziałyśmy co jest grane. Pies zachowywał się bardzo dziwnie, w ogóle sprawiał wrażenie jakby nic do niego nie docierało. Prawdopodobnie wtedy miała pierwszy atak, bo po tym przedwczorajszym też zaczęła dreptać po mieszkaniu. W tej chwili jest na tych barbituranach i wygląda to tak, że albo śpi albo drepcze. Te leki bardzo otumaniają, ale mam nadzieję, że pomogą. No i kroplówki na wypłukanie tego mocznika.
__________________
Album wędrował od listopada 2008: elia damurek nir hejasz kamilcia malgwa pupil jambolaja sol katasiaczek i dotarł w październiku 2011

BLOG
Beaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 16:16   #34
mika_shiri
Raczkowanie
 
Avatar mika_shiri
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 150
Dot.: Padaczka/ weterynarz Warszawa

Cytat:
Napisane przez Beaux
Witaj! Tak się złożyło, że moja sunia (jamniczka szorstkowłosa, 16 lat) miała wczoraj atak padaczki. Pierwszy raz (prawdopodobnie). Weterynarz podejrzewał jakieś neurologiczne zmiany, przepisał Luminalum w pigułkach a w razie gdyby nastąpił kolejny atak - w czopkach. Pobrano też krew i dziś się okazało, że to nie padaczka tylko mocznik. Górna granica wynosi 40 a moja sunia miała 132! Dziś była kroplówka, jutro i pojutrze też ją to czeka. Może przebadajcie pieska w tym kierunku?
PS od lat chodzimy do tego samego weterynarza (dlaczego - to historia na oddzielny wątek), na Bemowie przy Powstańców Śląskich, dokładnego adresu nie znam, ale jutro tam będę to wszystko spiszę. Polecam Pana doktora Rutkowskiego
Tequila ma stwierdzoną padaczkę, ale pewnie i tak zrobimy podstawowe badanie krwi. Miał również przepisany Luminal w czopkach, skończył nam się jakieś 4 tygodnie temu, ale nie mogłam iść z nim do lekarza, bo miałam egzaminy maturalne, więc zupełnie nie miałam kiedy. Ale teraz żałuję, bo biedak się męczy No nic. Jutro na 100% jedziemy do lekarza, tylko nie wiem czy dojazd na Bemowo nie będzie dla niego za ciężki(mieszkamy w Śródmieściu). Dla niego dłuższy spacer jest bodźcem do ataku, a co dopiero podróż autobusem. Skoro dr Rutkowski jest taki dobry to może pojedziemy taksówką, bo niestety nie mam samochodu.
Bardzo dziękuje Ci za odpowiedź Beaux, bałam się, że nikt nie odpowie. Pozdrawiam Pogłaszcz ode mnie sunię Mam nadzieję, że wszystko się ułoży.
mika_shiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 16:24   #35
mika_shiri
Raczkowanie
 
Avatar mika_shiri
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 150
Dot.: Padaczka/ weterynarz Warszawa

Cytat:
Napisane przez Beaux
Zapomniałam napisać, że moja sunia ma jeszcze dodatkowe objawy - "włącza jej się szwędak", drepcze po całym mieszkaniu, zagląda we wszystkie kąty. Ten "szwędak" pierwszy raz miała z 2 miesiące temu, obudziła nas wtedy o 3 w nocy. Byłyśmy z Mamą przerażone, nie wiedziałyśmy co jest grane. Pies zachowywał się bardzo dziwnie, w ogóle sprawiał wrażenie jakby nic do niego nie docierało. Prawdopodobnie wtedy miała pierwszy atak, bo po tym przedwczorajszym też zaczęła dreptać po mieszkaniu. W tej chwili jest na tych barbituranach i wygląda to tak, że albo śpi albo drepcze. Te leki bardzo otumaniają, ale mam nadzieję, że pomogą. No i kroplówki na wypłukanie tego mocznika.
Mój pies też ma przed atakiem tzw. aurę. Zachowuje się jakby czegoś szukał, jakby widział rzeczy, których nie ma. Na chwilę przed atakiem trzęsie się i szuka miejsca gdzie się mógłby schować To chowanie się jest straszne, bo czasami przeżywa atak w samotności i znajduje go już z wygiętymi łapkami i piszczącego Lekarze mówią, że pies i tak nie zauważa mojej obecności, ale wolę być przy nim, tym bardziej, że często drgawki są silne, więc muszę go trzymać.
Pewnie to zbieg okoliczności, ale ja też mam problemy neurologiczne. Od kilku lat cierpię na silne migreny z aurą, więc potrafię zrozumieć jak nikt cierpienia swojego psa. Jakoś tak się dobraliśmy, straszne z nas biedaki. Ale oboje walczymy dzielnie i to najważniejsze
Jeszcze raz dzięki Beaux i Nika135.
mika_shiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 18:47   #36
Beaux
Zakorzenienie
 
Avatar Beaux
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 732
Dot.: Padaczka/ weterynarz Warszawa

Ja za jakieś 1/2 godziny wyruszam do weterynarza, jak wrócę to Ci napiszę tu namiary. W tej klinice wszystcy lekarze są naprawdę godni zaufania. Jedna Pani Doktor trochę mi o tej padaczce opowiedziała i z tego co zrozumiałam, to ten Luminal poprostu trzeba mieć w domu i w razie czego "załadować" (poprostu jak pies ma stwierdzoną padaczkę, to trzeba co jakiś czas pójść po receptę). I jeszcze pytałam co robić, gdy psina znów dostanie ataku (tzn. czy np. przewracać na bok, żeby się nie udławiła itp.) i powiedziała, że koniecznie być przy niej bo PIES CZUJE NASZĄ OBECNOŚĆ I TROSZKĘ MNIEJ SIĘ DENERWUJE - czyli zupełnie co innego niż to co powiedział Twój wet!
PS popieszczochaj swoją psinkę w moim imieniu, ja swoją od Ciebie pogłaskałam, ale po tych prochach nie bardzo kojarzy Będzie dobrze, trzeba walczyć i tyle!
__________________
Album wędrował od listopada 2008: elia damurek nir hejasz kamilcia malgwa pupil jambolaja sol katasiaczek i dotarł w październiku 2011

BLOG
Beaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 19:21   #37
mika_shiri
Raczkowanie
 
Avatar mika_shiri
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 150
Dot.: Padaczka/ weterynarz Warszawa

Ja mam naprawdę przykre doświadczenia z kilkoma weterynarzami Dlatego nie wierzę w każde ich słowo. Jeden mi powiedział, żebym zostawiła psa samego w pokoju jak ma atak, drugi powiedział, że pies i tak mnie nie słyszy w czasie ataku, inny olał moje pytanie jak mam się zachowywać.Ja nie wyobrażam sobie, żeby zostawić Tequilę, gdy tak cierpi, płacze i wygina się. Poza tym on często patrzy mi w oczy, gdy ma atak, więc wiedzę, że czuję moją obecność. To, że jestem przy nim napewno nie szkodzi, a być może pomaga.
My walczymy już 8 lat, to czemu mielibyśmy się teraz poddać?
Pogłaskałam Tequilkę od ciebie, dzisiaj ma dobry dzień, więc wygłupia się jak szczeniak
Czekam na namiary.


mika_shiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-31, 19:47   #38
Beaux
Zakorzenienie
 
Avatar Beaux
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 732
Dot.: Padaczka/ weterynarz Warszawa

Już jestem, no więc tak:
Lecznica dla zwierząt "Wieża"
ul. Morcinka 12 (przy Powstańców Śląskich)
czynne 9:00-22:00
tel. 685-30-09
mam jeszcze nr komórkowe do poszczególnych lekarzy, jak chcesz to Ci na priva prześlę
__________________
Album wędrował od listopada 2008: elia damurek nir hejasz kamilcia malgwa pupil jambolaja sol katasiaczek i dotarł w październiku 2011

BLOG
Beaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 19:56   #39
mika_shiri
Raczkowanie
 
Avatar mika_shiri
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 150
Dot.: Padaczka/ weterynarz Warszawa

dzięki
Jak możesz to prześlij mi te telefony na priva. Będę się czuła spokojniejsza mając numery lekarzy, szczególnie,że ataki się przedłużają ostatnio.
Jeszcze raz dziękuję i mam nadzieję, że z sunią wszystko w porządku.
Dam znać jak wrócę od lekarza.
mika_shiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 23:35   #40
Minerwa
Raczkowanie
 
Avatar Minerwa
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 492
Dot.: polecam/odradzam WETERYNARZA

WOJEWÓDZTWO DOLNOŚLĄSKIE


POLECAM!

dr MICHAŁ MOLENDA, przyjmuje w klinice DORAN, ul. Legnicka 23/25, mniej wiecej na wys komendy policji, tyle ze po drugiej stronie ulicy.
Polecany przez wielu zapalonych kociarzy i nie tylko kociarzy. Ma ogromne serce dla zwierzat, przyjezdzaja do niego ludzie z calego miasta. Kotki bezpanskie leczy po kosztach lekow. Wyleczył moją schroniskowa kicie, a byla w strasznym stanie, polecilam go wszystkim znajomym i wszyscy zachwyceni, zarowno psiarze, kociarze jak i inni.

dr RADOSŁAW TOŚ (na pewno Toś, a co do imienia to na 90%), przyjmuje w klinice na Januszowickiej, leczył i sterylizował mojego królisia, polecony z króliczego forum, podobno spec od krolisi. Ja byłam zachwycona jego podejściem do uszatka, nie mam nic do zarzucenia.

dr KRZYSZTOF KMICIK (i znow imienia na 90% jestem pewna). Specjalista od koni, mysle ze wszyscy koniarze go znaja. NIe jest tani, ale najlepszy. Wyleczyl wiele koni, ktorym inni nie potrafili pomoc.
Minerwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-09, 19:54   #41
Anja15
Raczkowanie
 
Avatar Anja15
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Glasgow
Wiadomości: 464
Dot.: polecam/odradzam WETERYNARZA

MILANÓWEK

[B]Zbigniew Krzywicki[B] - Lekarz weterynarii,
ul. Sportowa 3a,
05-822 Milanówek,
tel. 7247931

Świetna, choć nieduża lecznica, przemili lekarze, leczę tam wszystkie moje zwierzaki.
Polecam!
__________________

You already have everything you need to be happy, right here and right now
Anja15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-11, 11:49   #42
cellaris
Rozeznanie
 
Avatar cellaris
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 958
Dot.: polecam/odradzam WETERYNARZA

A ja polecam
Lecznicę Weterynaryjną
Katowice ul. Ordona 7

w szczególności polecam Pana doktora Michała Poloka, młody lekarz ale widać,że zna się na rzeczy nie "owija w bawełnę" jak coś jest nie tak i naprawdę szybko stawia trafne diagnozy. Moja kicia dzięki niemu uniknęła poważnych powikłań z powodu kociego kataru i mimo że na początej ich znajomości zaordynował jej 3 zastrzyki to zakochała się w nim bez pamięci
__________________
Niegrzeczna Mamuśka
cellaris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 20:23   #43
modliszka84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 629
Dot.: polecam/odradzam WETERYNARZA

woj. łódzkie

ŁÓDŹ - POLECAM:

Całodobowa Lecznica i Szpital dla Zwierząt "SOWA"
ul. Pietrusińskiego
http://www.lecznica-sowa.pl/page.php

Dobrze wykwalifikowana kadra, dobre podejście do pacjenta, gabinet bardzo dobrze wyposażony, przystępne ceny. Zwierzęta bezdomne leczą bezpłatnie lub tylko za cenę larstw.
Jako jedyna lecznica w Łodzi zgodzili się przyjąć od Policji bezdomnego psa po wypadku.
__________________
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem" - M.Twain

http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=1675216
modliszka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 09:41   #44
Anness
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 86
GG do Anness Send a message via Skype™ to Anness
Dot.: polecam/odradzam WETERYNARZA

.

Edytowane przez Anness
Czas edycji: 2012-08-05 o 10:05
Anness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 14:30   #45
dorota2002
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 138
Dot.: polecam/odradzam WETERYNARZA

Łódź

Agnieszka Budkiewicz tel 501 655 978, nie pamiętam na jakiej ulicy jest ta lecznica ale polecam. P.Bukiewicz urzekła mnie dużą wiedzą na temat zwierząt w szaczególności króliiczków no i jest przesympatyczna.
dorota2002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 10:46   #46
kid
Raczkowanie
 
Avatar kid
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 321
GG do kid
Dot.: polecam/odradzam WETERYNARZA

WARSZAWA - polecam!
dr Dominika Borkowska
Centrum Zdrowia Małych Zwierząt
ul. Śreniawitów 9
tel. 889 05 82

Wspaniały lekarz, bardzo konkretna osoba o ogromnej wiedzy. Mam do niej pełne zaufanie, leczy wszystkie moje zwierzaki (2 koty i od niedawna psa ), a ja jestem bardzo nieufna w stosunku do weterynarzy (mam swoje powody). Bardzo kompetentna, bardzo miła, zawsze można do niej zadzwonić i poprosić o pomoc. Gdy czegoś nie wie, ma wątpliwości - kieruje do specjalisty, nie bawi się we wszystkowiedzącego lekarza.
Bardzo polecam.
kid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 07:40   #47
magda17x
Zadomowienie
 
Avatar magda17x
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 523
GG do magda17x
Dot.: polecam/odradzam WETERYNARZA

Województwo łódzkie:

Alicja i Józef Raczkowscy
Zadzim 67
99-232 Zadzim
gm. Zadzim
tel. (0-43) 678-61-95
kom. pani Alicji: 601889336
kom. pana Józefa: 607459270

Przesympatyczne małżeństwo weterynarzy dla których zwierzęta to wielka pasja. Specjaliści w zakresie koni Naprawde polecam, dawno nie widziałam ludzi z tak wielkim serduszkiem
magda17x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 14:41   #48
makadamia
Raczkowanie
 
Avatar makadamia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 328
Dot.: polecam/odradzam WETERYNARZA

Ja z polecenia sąsiadki, która ma kota i psa trafiłam do lecznicy Gaja przy ul Handlowej (wa-wa) są tam dwie lekarki na zmianę obie kompetentne, miłe dla ludzi i ze świetnym podejściem do zwierzaków, co prawda nie miałam żadnej sytuacji chorobowej, ale po kilku wizytach (oględziny, szczepienie, kastracja, wizyta kontrolna) jestem zadowolona.
__________________
jestem jaka jestem i taką mnie trzeba kochać

Zdobyć przyjaźń kota nie jest rzeczą łatwą.
Nie lokuje on swych uczuć nierozważnie:
może zostać waszym przyjacielem, jeśli jesteście tego godni, ale nigdy waszym niewolnikiem

Théophile Gauthie
makadamia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 21:46   #49
vanillacurl
Raczkowanie
 
Avatar vanillacurl
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 68
Dot.: polecam/odradzam WETERYNARZA

Cytat:
Napisane przez justyna_t
Ja moge napisać wylko klinike którą polecam.

Klinika weterynaryjna Fabisz - Stefanek SC
0 32 247 12 08
41-506 Chorzów, Stefana Batorego 11
Ja też polecam tą klinikę. Ocalili moją szczurzynkę- potrafią zająć się także malutkimi zwierzakami ! Bardzo fajne podejście!
vanillacurl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-27, 16:48   #50
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: polecam/odradzam WETERYNARZA

Cytat:
Napisane przez Ivvonka


WOJ. LUBUSKIE

POLECAM:

Przychodnia dla zwierzat
ul. Staszica 17/8
67-100 Nowa Sól

lek. wet. Tomasz Mieluch - wspanialy weterynarz, wyleczyl mojego boksera z powaznej choroby skory, niedawno pod jego opieka znalazl sie takze moj kroliczek
Również chciałam wpisać dra Mielucha, fachowiec, do tego jest bardzo sympatyczną osobą. Gabinet jest dobrze wyposażony i zaopatrzony w karmy, leki, gryzaki.
Często przyjmuje tam pani dr Rozwód,a wczoraj trafiłam po raz pierwszy na dra Michalskiego i również polecam
Ogólnie w gabinecie panuje bardzo miła atmosfera, pies się nie stresuje niepotrzebnie, właściciel też nie


Co do dr Hanusz- ponoć jest jednym z najbardziej polecanych specjalistów w naszych okolicach, ale słyszałam juz kilka niepochlebnych opinii i na mnie też zrobiła średnie wrażenie.
__________________


Edytowane przez rzastin
Czas edycji: 2006-08-30 o 23:12
rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 19:59   #51
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: polecam/odradzam WETERYNARZA

Cytat:
Napisane przez cellaris
A ja polecam
Lecznicę Weterynaryjną
Katowice ul. Ordona 7

w szczególności polecam Pana doktora Michała Poloka, młody lekarz ale widać,że zna się na rzeczy nie "owija w bawełnę" jak coś jest nie tak i naprawdę szybko stawia trafne diagnozy. Moja kicia dzięki niemu uniknęła poważnych powikłań z powodu kociego kataru i mimo że na początej ich znajomości zaordynował jej 3 zastrzyki to zakochała się w nim bez pamięci
Ja też chodzę do tej lecznicy
Bywam tam tylko przy okazji dorocznych szczepień (już niedługo kolejna wizyta), na szczęście nie potrzebowałam innej pomocy.
Mogę powiedzieć tyle, że lekarze są młodzi, sympatyczni i mają serce do zwierząt. Zawsze powiedzą coś miłego kotu/ psu
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-05, 22:32   #52
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: polecam/odradzam WETERYNARZA

W OPOLU

Specjalistyczna Klinika Weterynaryjna dla Małych Zwierząt Klinika czynna w dni robocze w godz. 9-19, w soboty 9-15, niedziele i święta 11-13. Pomoc calodobowa w nagłych przypadkach, najlepiej po uzgodnieniu telefonicznym. Pełna diagnostyka. Ul. Prószkowska 88, 45-758 Opole, tel. (077) 474 65 66, tel.kom. 0602 352 014, lek. wet. Marek Tymowicz, specjalista chorób psów i kotów: E-mail tymowicz@wp.pl


POLECAM BARDZO!

Bardzo fachowo sie zajmuje zwierzetami, widac ze je uwielbia a do tego wszyscy go polecaja. Zawsze odpisuje na emaile i mozna liczyc na jego pomoc. Do tego wielki plus za pomoc opolskiemu schornisku i ludziom opiekujacym sie duza iloscia zwierzat. Reszta osob pracujacych w klinice rowniez bez zarzutu, panie sa przesympatyczne i bardzo fachowo i delikatnie obchodza sie ze zwierzetami. Lecza rowniez gryzonie itp.
sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 20:59   #53
sylwiasong
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 85
Prosze o namiary na dobrego weta we Wroclawiu na AR

Bardzo prosze wszystkich o polecenie dobrego wet we Wroclawiu, chodzi mi o nr tel do kliniki internistycznej weterynaryjnej na Akademii Rolniczej.
Moj piesek Sonia- 4 miesieczny bokserek choruje prawdopodobnie na alergie (gryzie tyle nogi,drapie sie w okolicach intymnych, ma tam krostki, ma tez przekrwione oczka) o czym juz pisalam na jednym z moich postow i chce go dokladnie przebadac u specjalisty bo lekarze w moim miescie nie sa pewni co mu jest.
Prosze o podanie nr tel do jakiegos dobrego specjalisty na AR bo chce sie umowic telefonicznie na wizyte na poniedzialek.
Wobrazcie sobie ze dzis zostawilam Sonie samą na 20 min na ogrodzie u moich rodzicow.
Biegala tam jak oszalala i piszczala za mna i chyba weszla na cos ostrego na dzialce bo jak tylko wrocilam to zauwazylam ze skaleczyla lape bardzo, rozciela ja i wyrwala sobie kawalek opuszka na lapie.Zaraz pojechalam z nia do wet, dostala narkoze i wet zalozyl jej 4 szwy i opatrunkek.Teraz biedna jest bardzo slaba i kuleje na ta nozke.A teraz spi i dobrze bo musi wypoczywac.
Jak pech to pech
Kocham mojego pieska jak czlowieka, najabrdziej na swiecie i wiem ze tylko ze mna jest bezpieczna
sylwiasong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 02:49   #54
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Prosze o namiary na dobrego weta we Wroclawiu na AR

Sylwiasong, a zaglądałaś do wątku "Weci polecani"? Tam jedna z wizażanek poleca dobrą klinikę we Wrocławiu, ale to chyba nie ta, o której piszesz.
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 12:31   #55
Babette
Raczkowanie
 
Avatar Babette
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 144
Dot.: polecam/odradzam WETERYNARZA

Cytat:
Napisane przez cellaris Pokaż wiadomość
A ja polecam
Lecznicę Weterynaryjną
Katowice ul. Ordona 7
Ja z kolei będę stała przeciwko tej lecznicy i na pewno nikomu jej nie polecę. Mam amstaffa, a te psy są alergikami i muszą byc odpowiednio karmione, żeby być w formie. Lekarze nie potrafili powiedzieć mi, co mogę podawać szczeniakowi oprócz normalnej karmy, a gdy dostał wysypki, to leczyli go antybiotykami i nie wiedzieli, co to moze być. Okazało się, że jest to uczulenie i wystarczyło odstawić kurczaka.

Polecam z kolei (zwłaszcza dla właścicieli astów) doktora Jacka Wilińskiego. Przychodnie "Wet-Serwis" w Katowicach, Zabrzu i Bytomiu. Pracuje na zmiany, takze trzeba dowiadywać się telefonicznie, w które dni jest w określonej poradni.
Wyleczył już mojego Sotuśka z wielu rożnych choróbsk, ale najważniejsze jest jego podejście do zwierząt. Człowiek ma wielkie serce i nam się obrywa, jak za późno przyjdziemy z jakąś dolegliwością.
__________________
Wierzę w diabły takie, jak ja wciąż nieskończenie.
Przed aniołkiem ty obroń mnie swym ramieniem.
Babette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 12:38   #56
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: polecam/odradzam WETERYNARZA

W-wa

polecam:

lecznica weterynaryjna multiwet na ul. gagarina (obok czerniakowskiej)
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 13:57   #57
kaileight
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: piękne miasto
Wiadomości: 1 309
Dot.: polecam/odradzam WETERYNARZA

Kraków

stanowczo odradzam klinike na Brodowicza. tam mojego kota ze złamana noga od razu chcieli uspic nie było mowy o zadnym leczeniu. po prostu bezdyskusyjnie lekarz stwierdził ze ;" w tym przypadku nic z tego nie bedzie"
kaileight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 11:13   #58
sylwiasong
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 85
Dot.: Prosze o namiary na dobrego weta we Wroclawiu na AR

Bylam wczoraj z Sonia we Wrocławiu u dr Popiela w ambulatorium KLiniki Weterynaryjnej Akademii Rolniczej.Jestem zachwycona obslugą w tym ambolatorium, pieska ogladał pan doktor, dwie stazystki i kilkoro studentow weterynarii.Sonia jest zdrowa, ma tylko delikatna skorke na brzuchu, ktora jest latwo podrazniania,i jak kazdy bokser moze w przyszlosci zwiazku z tym cierpiec na alergie.Krostki na brzuszku sa bardzo powierzchowne i nie ma sensu podawac jej zadnych antybiotykow i sterydow, doktor zalecil jedynie leczenie miejscowe tj. smarowanie brzuszka specjalanym preparatem przeciwgrzybiczym i przeciwbakteryjnym.Tak wiec niepotrzebnie weterynarze w moim miescie podawali jej na to sterydy i antybiotyki.
Podobnie jest z oczkami , jak sa lekko czerwone i ropieja trochę to wystarczy je zakroplic dicortineffem,i przemywać esencją z herbaty.I znow niepotrzebnie Sonia dostawala takie silne antybiotyki na oczki jak gentamicin czy floxal.
Zostawie to bez komentarza....
Teraz bede sie tylko trzymac tego wet z mojego miasta,ktory polecil mi wlasnie konsultacje we Wroclawiu i jemu przekazalam wszystkie wskazówki dr Popiela.Jesli bedzie taka potrzeba w przyszlosci dr Popiel zrobi jej testy alergiczne ,jest to przemily czlowiek i polecam go jako weta ludziom z Wroclawia.
Sonia dostala take super szampon antyalergiczny i francuskie witaminiki specjalne dla szczeniaczka, troche kaski mnie to kosztowalo, ale nie bede przeciez na psiaku oszczedzac, niech ma wszystko co najlepsze.
We Wroclawiu zmienili jej takze opatrunek na przecietej lapce, musi ciagle miec obwiazana lapke i zalozona na nia skarpetke, bo za bardzo sie interesuje ta lapka i juz dwa szwy jej pekly na poduszeczce lapy, gdzie miala zszywana.Ale ranka sie powoli goi i zrasta się.
Dzis wystapil kolejny problemik bo dopoludnia Sonia zwymiotowala jakimis glistami, odrobaczana byla miesiac temu i chyba znow ma robaki, dlatego moj mezus juz z nia pojechal do weta po tabl na odrobaczanie.

Ale wreszcie jestem szczesliwa bo wiem ze Sonia nie jest na nic powaznego chora,i wiem ze w razie czego zawsze moge z nia pojechac do Wrocka do dr Popiela, który jest dla mnie ogromnym autorytetem.
Jeszcze tylko powtornie ja zaszczepie na wszystkie chorobska i bede mogla spac spokojnie.
Tak bardzo pokochalam moja Sonie waliotkedzieki niej codziennie mam powod do bycia szczesliwą.

Pozdrawiam

Sylwia
sylwiasong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-17, 17:01   #59
anna_net
Rozeznanie
 
Avatar anna_net
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 582
Dot.: polecam/odradzam WETERYNARZA

Poznań

Odradzam !
Klinika na os.Orła Białego (Rataje) . Psa koleżanki leczyli na grzybice , uszkadzając tym samym jego wątrobe (chociaż nie było takiej potrzeby! ). Inne dwa psy nie przeżyły narkozy , bo ponoć dawka była za duża
Do tego ,kiedys odniosław wrażenie, że inne zwierzęta poza psami i kotami się nie liczą...gdy byłam tam z ciężko chorym myszoskoczkiem to potraktowali mnie z góry i kazali czekać...
anna_net jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-23, 09:31   #60
masiek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 158
Dot.: polecam/odradzam WETERYNARZA

POZNAŃ
Polecam:
lek. wet. Tomasz Nowak "My Pet" na os.1000-lecia 30 spokojny, ma dobre podejście do zwierzaków, wszystko tłumaczy co, jak, po co,
lek. wet. Hannna Lisiecka "Kobra" ul.Międzyborska67 pani Hania to specjalistka od chorub oczu,
nie polecam: Rajmunda Zieliskiego z "Kobry" gburowaty i nie miły
masiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-29 10:21:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:06.