Wózki Mutsy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-29, 18:15   #31
natek111111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Angry Dot.: Wózki Mutsy

Wózek Mutsy 4 Rider mam od lipca,uzywam go od polowy wrzesnia.Beznadziejnie mala gondola.Dziecko ma 3 i pol miesiaca i ledwo sie w niej juz miesci (dziecko ma 62cm).Spacerowki jeszcze nie mialam okazji przetestowac.Nosidelko-strasznie ciezkie!Stelaz najpierw strasznie stukal,zareklamowalam go wiec wymienili lozysko i juz nie stuka tak mocno.Zaczal za to na nierownosciach trzeszczec dziwnie i skrzypiec jakby mial juz ze 20 lat.Wstyd mi nim jezdzic!Za tyle pieniedzy nie powinien wydawac zadnych dziwnych dzwiekow!W przyszlym tygodniu oddaje go wiec ponownie do reklamacji.Kolezanka ma ten sam wozek i nic jej nie trzeszczy,w sklepie sprawdzilismy kilka tych samych stelazy i zaden nie wydaje podobnych odglosow,wiec jak Pan w serwisie napisze,ze te wozki tak maja to niestety sprawa trafi do sadu.Gdybym chciala wozic dziecko w najtanszym wozku (bo taki dostaje sie na czas zalatwienia reklamacji)to bym sobie od razu taki kupila i nie mialabym do nikogo pretensji,ze tam cos stuka,czy trzeszczy.Za te pieniadze chyba mam prawo czegos wymagac?!Tym bardziej ze wozek ten bedzie mi potrzebny jeszcze jakies 3 lata!Musze przyznac ze jestem bardzo rozczarowana!
natek111111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 08:31   #32
helunia112233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5
Dot.: Wózki Mutsy

Witam!
Jestem użytkowniczką Mutsy Urban Rider od grudnia zeszłego roku i cóż, tak jak inni piszą ma swoje blaski i cienie, ale nie zamieniłabym go na żaden inny. Fakt, że ma usterki, ale chyba szybko zapomnieliśmy jak się świetnie prowadzi i jak lekko się nim jeździ. Co do usterek to u mnie pojawiły się:
pęknięcie folii koszyka
pęknięcie folii budki spacerówki (stwardniała dziwnie na mrozie, nie wiem, czy jest przystosowana do naszych klimatów, w końcu to wózek holenderski)
stukające kółko (u mnie mąż sprawdził i okazało się, że jest obluzowana oś w łożysku, więc wysłałam żeby dokręcili, a oni włożyli jakąś dziwną podkładkę żeby zniwelować luz i teraz kółko cięzko się obraca i szumi, ewidentnie jest tam jakieś tarcie, no cóż, znowu pewnie je wyślę do serwisu)
A co do odparzających materiałów, nie pąpujących pąpek i tego typu inne, to ja nie miałam żadnych takich problemów.
Jeśli chodzi o rysowanie się ram, kół itd. to fakt, jednak osobiście uważam, że to trochę moje zaniedbanie, wózek trzeba często czyścić i smarować wazeliną i tym do psikania co dają razem z wózkiem. Fakt, kosztuje ok. 3000 PLN ale nie można od niego wymagać, że będzie niezniszczalny i sam się będzie konserwował. Myślę, że jak się o niego troszkę zadba to posłuzy bardzo długo, bo jest solidnie zrobiony, a jeśli Wasz egzemplarz ma jakieś usterki produkcyjne (może tak być, u mnie ta oś właśnie jest jakaś wadliwa) to domagajcie się wymiany i już, to Wam się należy. A tak na marginesie jak się tyle kasy inwestuje w wózek to każda ryska spędza nam sen z powiek.
Pozdrawiam
helunia112233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 10:54   #33
Xantia
Zakorzenienie
 
Avatar Xantia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Figloland
Wiadomości: 3 886
GG do Xantia
Dot.: Wózki Mutsy

Mam Mutsy 7,5 miesiąca i jak do tej pory rewelacja. Lekki, poręczny, bardzo prosto się składa i rozkłada. Solidnie wykonany, jeździł po plaży, wertepach, naszych krzywych chodnikach i NIC się z nim nie dzieje. Jedyną wadą jest malutki i płytki koszyk na zakupy. Teraz córcia waży 9,5 kg, jeszcze używam w aucie fotelika Mutsy Play. Fotelik też lekki, łatwy w montażu na stelażu i w samochodzie. Ogólnie uważam, że warto.
__________________


Szefowa wydziału ds. niemożliwych
Xantia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 22:11   #34
mg200
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Dot.: Wózki Mutsy

Hej dziewczyny! Właśnie stałam się posiadaczką wózeczka firmy Mutsy na stelażu urban rider. Wszystko byloby ok gdybyśmy tylko potrafili zamontować spacerówkę tyłem do kierunku jazdy Spędziliśmy nad tym zadaniem cały wieczór i nic. Już się zaczęliśmy zastanawiać czy to aby nie za późna godzina dla nas.
Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na podpowiedzi!
Pozdrawiam
Magda
mg200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 16:42   #35
kaolinait
Zadomowienie
 
Avatar kaolinait
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: nyc
Wiadomości: 1 881
Dot.: Wózki Mutsy

czy posiada moze ktos wozek MUTSY SLIDER? jakies opinie?
__________________
  
[/CENTER]

Edytowane przez kaolinait
Czas edycji: 2008-03-20 o 19:29
kaolinait jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 22:10   #36
agatkus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11
Dot.: Wózki Mutsy

Wcześniej już wypowiadałam się na temat Mutsy, teraz moge dodać ze faktycznie kołpaki w kołch zdzierają sie a pompka do kół akurat u mnie też okazał sie niewypałem. Fakt, że wygląd wózka rękompensuje wiele.
agatkus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 21:51   #37
ReniaBro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3
Smile Dot.: Wózki Mutsy

Właśnie kupiłam na allegro używaną niewiele gondolę Mutsy Urban za stelażem, w zasadzie bez żadnej rysy, ale najgorsze okazały się te plastikowe koła, niestety dośc mocno poździerane. Czy ktoś ma może doświadczenie, co można z tym zrobic, może jest jakiś preparat, którym sie to skutecznie zamaluje. I jeszcze pytanie, co do tego preparatu do konserwacji łożyska od osi skrętnej, jak się nazywa?
ReniaBro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-30, 12:07   #38
SidSloth
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Dot.: Wózki Mutsy

Witam, również zakupiłam wózek mutsy, ale używany. Niestety jest trochę przybrudzona buda z spacerówki i sama spacerówka. Prosze o opinie czym można to wyczyścić by nie zniszczyć i by nie zrobiły sie zacieki. Również interesuje mnie ten preparat do konserwacji. Pozdrawiam
SidSloth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 20:46   #39
Xantia
Zakorzenienie
 
Avatar Xantia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Figloland
Wiadomości: 3 886
GG do Xantia
Dot.: Wózki Mutsy

Cytat:
Napisane przez ReniaBro Pokaż wiadomość
...ale najgorsze okazały się te plastikowe koła...
W Mutsy plastikowe koła????

Hm, a co to za model??
__________________


Szefowa wydziału ds. niemożliwych
Xantia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 07:43   #40
helunia112233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5
Cytat:
Napisane przez Xantia Pokaż wiadomość
W Mutsy plastikowe koła????

Hm, a co to za model??
Myślę, że chodziło o plastikowe kołpaki, bo takie rzeczywiście są i zdzierają się z lakieru przy kontakcie z drzwiami, krawężnikiem itp. Hmm, zastanawiałam się, czy nie potraktować ich lakierem samochodowym do maskowania zadrapań (mamy srebrny samochód), zobaczę czy podziała. Choć przyznam, że nie jest to bardzo widoczne, lakier jest srebrny, kołpaki białe, chyba, że macie czarne zadrapania, ale to oznacza, że przejechałyście kółkiem po jakieś ciemnej farbie, substancji. Też tak miałam, ale to się da normalnie wyczyścić.
Co do czyszczenia wózka, ja umyłam całą gondolę i fotelik zwykłym dziecięcym mydełkiem z wodą, pocierałam ściereczką z mikrofibry (nie róbcie tego szczoteczką, można zmechacić wózek).
Środek do konserwacji stelaża to: SILICONE SPRAY UNIVERSAL OLEJ SILNIKOWY (DEN BRAVEN SEALANTS). To jest oryginalny, kupiłam z nowym wózkiem, ale może inne oleje silnikowe też by były, najlepiej zapytajcie mężów. W razie czego myślę, że bez problemu można wysłać zapytanie do firmy Miko w Poznaniu żeby dowiedzieć się, gdzie to dostać.

Pozdrawiam

Edytowane przez helunia112233
Czas edycji: 2008-05-12 o 08:07
helunia112233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 07:50   #41
Xantia
Zakorzenienie
 
Avatar Xantia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Figloland
Wiadomości: 3 886
GG do Xantia
Dot.: Wózki Mutsy

eeee, jeśli chodzi o kołpaki to żaden problem - wystarczy kupić zwykły samochodowy lakier w spraju i prysnąć.

Nasz Mutsy jest eksploatowany na maxa - leciał już 2 razy samolotem, jeździł po plaży, wertepach, codziennie zjeżdżamy i wjeżdżamy nim po schodach i kompletnie nic się nie dzieje. Poza tym, że właśnie kołpaki są podrapane. Tapicerka była już prana w proszku dziecięcym "Dzidziuś".

Oś skrętna była smarowana smarem do łożysk z warsztatu samochodowego
__________________


Szefowa wydziału ds. niemożliwych
Xantia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-12, 12:31   #42
helunia112233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5
Dot.: Wózki Mutsy

Środek do konserwacji stelaża to: SILICONE SPRAY UNIVERSAL OLEJ SILNIKOWY (DEN BRAVEN SEALANTS).

Wybaczcie mój błąd. NIE OLEJ SILNIKOWY ALE OLEJ SILIKONOWY, a to zmienia postać rzeczy.
helunia112233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 09:23   #43
ReniaBro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3
Dot.: Wózki Mutsy

Witam!
Oczywiście, że chodziło o kołpaki w mutsy urban. Masz rację, zanim tak dobrze się wybrałam z moim maleństwem na spacer (ur. się 30 kwietnia ), już zapomniałam,że sa zadrapane, zresztą, jak piszesz, prawie wcale tego nie widac. Dziękuję za podpowiedź, co do srodka konserwującego. A orientujesz się, czy firma Miko może to sprzedac indywidualnie? Ja tez mam nadzieję, że wózek się sprawdzi, jak Tobie. Mam tylko mały kłopot ze składaniem stelaża, naciskam środkowy guzik jednocześnie pociągając za boczny pierścień, a on ani drgnie. Dopiero z pomocą drugiej osoby, która w tym momencie pociąga za ten cienki poprzeczny drążek do góry, wózek sie składa. Czy coś źle robię (a nie chce na siłe, żeby nie uszkodzic), czy tak ma byc, choc watpię, bo przecież powinien byc "obsługiwany" przez jedna osobę, a nie cały sztab.
Pozdrawiam serdecznie
ReniaBro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 09:42   #44
Xantia
Zakorzenienie
 
Avatar Xantia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Figloland
Wiadomości: 3 886
GG do Xantia
Dot.: Wózki Mutsy

Mój stelaż się składa bardzo łatwo - pociągam ten czarny pierścień z boku ramy do siebie i lekko uderzając górną częścią ramy (tam gdzie jest rączka) składam wózek. Mi to wychodzi bardzo sprawnie. Nie wiem, jak to lepiej opisać
__________________


Szefowa wydziału ds. niemożliwych
Xantia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 00:35   #45
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Wózki Mutsy

Cytat:
Napisane przez ReniaBro Pokaż wiadomość
Witam!
Dziękuję za podpowiedź, co do srodka konserwującego. A orientujesz się, czy firma Miko może to sprzedac indywidualnie?
Wątpię. Mąż do nich dzwonił z jedną rzeczą to powiedzieli, że klientów indywidualnych nie obsługują.

Co do składania, ja jestem słabeusz, ale mężowi wychodzi to bardzo sprawnie

No i już przy okazji dodam od siebie, że jestem posiadaczką Mutsy 4 Rider i jestem bardzo z niego zadowolona. Ma to na czym mi najbardziej zależało: 4 pompowane koła i skrętność o 360 stopni; więc prowadzi się bardzo lekko i można nim zawrócić w miejscu.
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 07:29   #46
helunia112233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5
Dot.: Wózki Mutsy

Rzeczywiście z zakupem bezpośrednim z Miko Sp. z o.o. może być problem. Ale myślę, że można skorzystać z wielu innych środków o podobnych parametrach. Np. taki znalazłam na allegro, jak mi się mój spray skończy to taki kupię.

http://www.allegro.pl/item365219236_...150m_2812.html
helunia112233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 07:35   #47
helunia112233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5
Dot.: Wózki Mutsy

Właśnie dzwoniłam do Miko i pani na serwisie powiedziała mi, że JAKIKOLWIEK OLEJ SILIKONOWY W SPRAYU można używać do smarowania wózeczków.
helunia112233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 21:39   #48
ReniaBro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3
Dot.: Wózki Mutsy

Jakikolwiek olej silikonowy, ale gdzie cos takiego kupic? A ten preparat na allegro zapewne posiada jakąś nazwę, byłabym wdzięczna za podpowiedź.
Spróbuję tak złozyc stelaż, zobaczymy, czy się uda, czy mi się po prostu trafił uszkodzony i bez "trzeciej ręki" ani rusz...A poza tym jestem zadowolona
z wózka, pare spacerów już odbyłam i prowadził się o.k.
ReniaBro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-20, 07:10   #49
Xantia
Zakorzenienie
 
Avatar Xantia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Figloland
Wiadomości: 3 886
GG do Xantia
Dot.: Wózki Mutsy

Cytat:
Napisane przez ReniaBro Pokaż wiadomość
Spróbuję tak złozyc stelaż, zobaczymy, czy się uda, czy mi się po prostu trafił uszkodzony i bez "trzeciej ręki" ani rusz...A poza tym jestem zadowolona z wózka, pare spacerów już odbyłam i prowadził się o.k.
A do czego Ci ta trzecia ręka potrzebna??
__________________


Szefowa wydziału ds. niemożliwych
Xantia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-04, 12:09   #50
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Wózki Mutsy

Drogie użytkowniczki mutsy ,
czy wy też macie problem z budką? Bo mi się poluzowała chyba . Jak stawiam budkę ( od gondoli) to sama lekko opada. Po 3 miesiącach użytkowania.
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 11:56   #51
belovedgirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2
Dot.: Wózki Mutsy

I ja jestem uzytkowniczką wózka Mutsy 4Rider NEXT w kolorze College Kaki i jestem z niego bardzo, bardzo zadowolona. Ma swoje minusy - zwłaszcza waga, do lekkich nie należy, ale na szczęscie nie muszę go taszczyc po schodach itp, nie jest tez maly po zlozeniu, wiec duzy bagaznik samochodowy jest niezbedny. Poza tym moge o nim mowic w samych superlatywach. Jest superskretny, stelaż, ktory posiadam ma skretne przednie koła i dzieki nim wozek mozna obrocic w miejscu o 360 stopni, jedna reką, bez zadnego wysilku. Wozek bardzo latwo i lekko prowadzi sie wspomniana jedna reka. To samo ze skladnaiem - szybko i bezproblemowo. Kola pompowane rewelacyjnie sprawdzaja się w terenie i na naszych chodnikach, ktore w wwiekszosci do rownych nie naleza. Gondola jest zgrabniutka, ale faktycznie duze dziecko nie pojezdzi w niej za dlugo. Moja corka korzystala z niej 6 miesięcy, ale jest drobna dziewczynka. Zastrzeżenie mialam do materialu, ktorym wyscielana byla gondola, bo byl ciemny i kolor szybko stracil intensywnosc, wyblakł po prostu od slonca. Spacerowka jest rewelacyjna, ma wysokie oparcie, regulowany podnozek, uzytkowana moze byc rowniez przez starsze, wieksze dziecko, kotremu bedzie sie na pewno wygodnie spacerowalo. Siedzisko mogloby byc szersze, na moje oko, ale to taka subiektywna ocena. W wozku nic nie trzeszczy, nie piszczy, całośc wykonana jest w duża dbalościa o kazdy szczegol, gama kolorystyczna wozkow jest szeroka, jest w czym wybierac, a kolory sa niespotykane, stonowane, wszystko dobrane z ogromnym smakiem. Wozek jest idealny dla wysokich osob, raczka ma 4-stopniowa regulacje, gondola tez jest wysoko mocowana, nie trzeba klękac przy wozku, zeby zajrzec do dziecka, bo wszystko jest na wlasciwej wyskosci. Fotelik samochodowy rowniez mozna zamontowac na stelazu za pomoca specjalnych adapterow, wtedy mamy taka mini-gondolke, ktora przyciaga oko przechodniow, bo wyglada niespotykanie. Fotelik ma jednak taki minus, ze beznadziejnie montuje sie go w samochodzie. i to tyle co na obecny moment przychodzi mi do glowy. Komfort jazdy rewelacyjny. Na moment "przesiadlam sie na spacerowke, trzykolowa Britax i juz po pierwszym spacerze zatesknilam za Mutsym. Nie ten komfort, nie ta lekkość i zwrotnośc. Britx mimo ze lzejszy i mniejszy nie sprawdzil sie na naszych drogach, zostal sprzedany, a ja z zadowoleniem jezdze Mutsym i nie zamienie go za zadne skarby swiata na zaden inny supermaly, i superlekki wozek! POLECAM Z CZYSTYM SERCEM! Wydatek spory, ale warto!
belovedgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 12:00   #52
belovedgirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2
Dot.: Wózki Mutsy

Cytat:
Napisane przez sheryl Pokaż wiadomość
Drogie użytkowniczki mutsy ,
czy wy też macie problem z budką? Bo mi się poluzowała chyba . Jak stawiam budkę ( od gondoli) to sama lekko opada. Po 3 miesiącach użytkowania.
Z ta budka to tak jest. Ona sie nie otwiera "na sztywno". Tzn nie powinna opadac sama, u mnie bylo tak, ze mozna ja bylo napiąć do pewnego momentu i tez na poczatku mialam wrazenie, ze mozna by ja jeszcze napiąć, ale okazalo sie, ze one juz tak ma.
belovedgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 13:17   #53
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Wózki Mutsy

Cytat:
Napisane przez belovedgirl Pokaż wiadomość
Z ta budka to tak jest. Ona sie nie otwiera "na sztywno". Tzn nie powinna opadac sama, u mnie bylo tak, ze mozna ja bylo napiąć do pewnego momentu i tez na poczatku mialam wrazenie, ze mozna by ja jeszcze napiąć, ale okazalo sie, ze one juz tak ma.
Ale wiesz, mi nie chodzi o to żeby stała na "sztywno" tylko normalnie, tak jak do tej pory. Przez 3 miesiące ładnie mi "stała" po otwarciu, a teraz jak ją stawiam wyraźnie mi opada lekko na dół. Ewidentnie coś się poluzowało i byłam ciekawa czy to normalne w mutsy, że po jakimś czasie mechanizm sie wyrabia czy tylko ja miałam takiego pecha.
Druga sprawa to paski na podnóżku. Zaczęły się odklejać po deszczu. Mąż je przykleił "kropelką" i trzymają się, nawet po deszczu, ale dziwimy się dlaczego oni, taka dobra firma nie mogli jakiegoś dobrego kleju zastosować?
Generalnie uważam, że w prowadzeniu mutsiak jest rewelacyjny i to, że mogę zakręcić nim w miejscu jedną ręką bardzo sobie cenię, ale są pewne szczególy, które mogliby za taką cenę dopracować.
Drażni mnie to, że za takie pieniądze odklejają się paski czy budka mi opada.
No ale ktoś mógłby powiedzieć, że to pierdoły przy takim komforcie jazdy jaki on daje. No fakt, komfort jazdy jest ogromny i z tego względu nie zamieniłabym go jednak na inny.
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 20:57   #54
mynia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1
Dot.: Wózki Mutsy

Wozek Mutsy to krotko mowiac wozek dla srednio inteligentych ludzi. My uzywamy tego wozka od 7 miesiecy. Poczatkowo (w listopadzie) uzywalismy fotelika zamiast gondoli a nasze dziecko nie bylo male gdy sie urodzilo. Fotelik sprawdzal sie super jako wozek jak i jako fotelik w samochodzie, nosidelko i czasem kolyska.
Od kwietnia uzywamy spacerowki i nie ma zadnych problemow typu odparzenia. Jest obszerna, wygodna, latwo sie czysci i dziecko jest szczesliwe.
A jesli chodzi o wage to przykro mi ale chyba wozek typu "parasolka" bedzie lzejszy niz kazdy inny z budka i duzymi pompowanymi kolami.
Bo wiekszosc z rodzicow chce miec duze kola, wygode i jeszcze wage najlepiej 5 kg. A do tego zeby wozek byl niezawodny.
Jesli chodzi o stukanie to nie mamy takich doswiadczen.
Nasz wozek nie sprawia nam zadnych problemow i gdybysmy mieli jeszcze raz wydac tyle pieniedzy zrobilibysmy to bo warto.
Zaznaczyc tez nalezy ze wozek bardzo latwo mozna zlozyc i przewiezc w malutkim samochodzie typu Ford Fiesta.
Z moich obserwacji wynika ze nie wiele jest wozkow ktore moga stanac w konkury z Mutsy.
mynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 18:48   #55
goshek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5
Dot.: Wózki Mutsy

nie znalazłam żadnego info na wizażu odnośnie

MUTSY SLIDER.

czy ktos ma? używa? Czy jesteście zadowolone?
Wybór wózka to rzeczywiście prawdziwy koszmar ja przeszłam drogę począwszy od high treka (na żywo odkochałam sie w 3sek widząc go), casualplay s4 (to samo+mała gondola), x landery (sztywne) poprzez podróby mutsego i roan marite (spacerówka klasyczna jak dla mnie porażka i do tego CIĘŻKA)


dziś zakochałam się w Mutsym Slider. Nie chodzi o mutsiaki typu urban rider, czy inne tylko koniecznie SLIDER.
Testowałam dziś w sklepie gondolke i spacerówkę jestem zachwycona, choć kół pompowanych nie ma (-2kg na wadze) gwarancja 2 lata, ale pan z obsługi fotelika mi na stelaż nie założył..
wróciłam do domu poszukałam na google.. i jakoś mi dziwnie wygląda z taką rurką dookoła...

Help.
goshek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 17:41   #56
siobhan1
Zadomowienie
 
Avatar siobhan1
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 103
Dot.: Wózki Mutsy

A może ktoś ma info na temat Mutsy transporter?
Nigdzie nie umiem nic znaleźć
siobhan1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 20:18   #57
Xantia
Zakorzenienie
 
Avatar Xantia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Figloland
Wiadomości: 3 886
GG do Xantia
Dot.: Wózki Mutsy

Cytat:
Napisane przez siobhan1 Pokaż wiadomość
A może ktoś ma info na temat Mutsy transporter?
Nigdzie nie umiem nic znaleźć
http://www.bobowozki.pl/product_info...b97a478b79a6a5

Czytałam też opinie na gazeta.pl i jednej się złamał na plastikowym łączeniu rurek aluminiowych. Wysłała zdjęcia (na życzenie) do serwisu i cisza na razie.
__________________


Szefowa wydziału ds. niemożliwych
Xantia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 14:45   #58
siobhan1
Zadomowienie
 
Avatar siobhan1
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 103
Dot.: Wózki Mutsy

dzieki serdeczne
siobhan1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 11:30   #59
masiunia37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1
Wink Dot.: Wózki Mutsy

Cytat:
Napisane przez jazzwoman Pokaż wiadomość
szukając wózka przerobiłam fascynację matsy - o włos nie kupiłam - piękny jest to fakt ale jak teraz oceniam swój wybór to nie żałuję. o wyborze innego zdecydowały - zbyt mała godndola - dzidzia musi mieć luz w wózeczku - jeżeli okaże się że jest duza to nie ma sensu kupować takiego wózka bo nie wytrzyma w nim pół roku. jeżeli dziecko urodzi się w porze chłodnej a u nas to 3/4 roku - to tam już ze śpiworem i kocem nie wejdzie- wiem że fajnie się z takim wozem pokazać - ale chodzi o dziecko i z tej perspektywy powinniśmy wózek oceniać.
2 spacerówka - no cóż wąska bardzo jak dla mojego dzidziusia - w zimowej kurtce dziecko musi skulić ramionka bo średnio się mieści - w mojej spacerówce może swobodnie rozrzucić ramionka.
no i cena - jak by mi coś takiego ukradli to bym się zapłakała
ma swoje zalety - dobrze wyważony,lekki no i piękny
ale czy naprawdę warto
kasę którą zaoszczędziłam kupując tańszy i moim zdaniem dla dziecka lepszy wózek przeznaczyłam na zabawki - i tak w tym wózku dziecko śpi i jest mu wszystko jedno czy to matsy czy inna polska bryka - ważne by było wygodnie.
Witam!
A możesz mi zdradzić jaki masz wózek. poszukuje wózka dla 3 latki, MUTSY strasznie mi sie spodobał ale nie na moja kieszeń!!!!
masiunia37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 14:30   #60
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Dot.: Wózki Mutsy

Ja właśnie się zastanawiam nad Mutsy 4rider, mam mętlik w głowie.
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-31 09:33:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:25.