Bielizna Ewa Bień - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-14, 20:20   #1
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954

Bielizna Ewa Bień


Dziewczyny,
gdzie w krakowie mozna kupic bielizne tej firmy? Mam duzy biust a ich staniki leza na mnie rewelacyjnie po prostu cudo i mistrzostwo wsrod push-upow
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 14:37   #2
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Bielizna Ewa Bień

Ja też uwielbiam wzornictwo tej firmy, ale rozmiarówka jest nieco frustrująca. 70 D to tak naprawdę 80 jak nie 85, natomiast miseczka jest fajna, bo faktycznie push upy podnoszą ładnie. Jak jestem wyjątkowo zdesperowana i model szczególnie mi sie podoba, to kupuję właśnie 70 D, i zszywam obwód do 65 u krawcowej.

Nie musisz szukać nigdzie sklepu stacjonarnego, jak znasz swój rozmiar to możesz kupić na stronie internetowej, bo jest sklep, są rewelacyjne wyprzedaże , czasem nawet 60%
Przesyłak jest błyskawiczna
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 14:41   #3
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Bielizna Ewa Bień

Uhuhu, juz troche dawno pytalam o ta firme i faktycznie, znalazlam sklep internetowy w ktorym biustonosze Ewy Bien kosztuja 70 zl......a w sklepie 150 sliczne modele ma ta firma, waskie fiszbiny - szkoda tylko ze taki maly wybor w rozmiarowce.
__________________
Było miło ale się skończyło
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 14:46   #4
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Bielizna Ewa Bień

Cytat:
Napisane przez kasia5558 Pokaż wiadomość
Uhuhu, juz troche dawno pytalam o ta firme i faktycznie, znalazlam sklep internetowy w ktorym biustonosze Ewy Bien kosztuja 70 zl......a w sklepie 150 sliczne modele ma ta firma, waskie fiszbiny - szkoda tylko ze taki maly wybor w rozmiarowce.

Ale znalazłaś sklep Ewy Bień, czy sklep internetwoy w którym oferuje się tę bieliznę ? Bo sklep stricte Ewy Bień jest tu - KLIK ! . I tu są własnie rewelacyjne wyprzedaże, ja tydzień temu zrobiłam zamówienie za 200 zł, i mam 5 pięknych staników, które wcześniej kosztowały w granicach 100 - 120 zł

Rozmiarówka własnie tak jak pisałam, absolutnie mnie frustruje , bo musze wszytsko zwężać u krawcowej. No ale nie można wiecznie zamawiac bielizny na "listku figowym"
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 09:25   #5
BeataJa1976
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: Bielizna Ewa Bień

A jak jakościowo prezentuje się bielizna Ewa Bien? Ceny są rzeczywiście dość wysokie, ale modele przepiękne i strasznie mnie kusi, żeby urządzić wielkie zakupy Powiedzcie szczerze, warto inwestować?
BeataJa1976 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 01:12   #6
Lizz91
Raczkowanie
 
Avatar Lizz91
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 61
Dot.: Bielizna Ewa Bień

Cytat:
Napisane przez BeataJa1976 Pokaż wiadomość
A jak jakościowo prezentuje się bielizna Ewa Bien? Ceny są rzeczywiście dość wysokie, ale modele przepiękne i strasznie mnie kusi, żeby urządzić wielkie zakupy Powiedzcie szczerze, warto inwestować?
Z tego co widziałam u znajomej naprawdę warto . Poczekała na promocję i kupiła
__________________
Włosy kontra basen
Lizz91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 11:19   #7
ania_navy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Dot.: Bielizna Ewa Bień

Cześc Dziewczyny!

jako niezbyt często zaglądająca tu osoba, tym bardziej mi przykro, że poruszę temat frmy Ewa Bień.

W zeszłym roku dostałam na urodziny stanik tej firmy. Pięęęękny! cena z metki 160zł. po pół roku już w ogóle nie trzymał biustu, miseczka się strasznie wyciąneła.
Pomyślałam, że to kwestia mojego sporego biust, a siatkowego materiału (noszę 75G).

2 miesiące temu kupiłam kostium tej firmy, zapłaciłam 215zł.
Trzeciego dnia urlopu popruły mi się figi, kolejnego zaczął pruć się stanik. Kurcze, tyle kasy zapłaciłam za ten kostium, a nawet jednego urlopu nie wytrzymał! Dla przestrogi - był to model Korfu.
Oddając kostium na reklamację, Pani powiedziała mi, że słabe są te kostiumy... Szkoda, że nie wiedziałam wcześniej, ale no cóż... Chciała sprzedać.

jednym słowem - odradzam tą firmę!
ania_navy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-30 11:19:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:31.