Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - w±tek zbiorczy - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2009-12-26, 17:13   #2101
OlaSS
Przyczajenie
 
Avatar OlaSS
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 7
GG do OlaSS
Exclamation Nowa fryzura ?

W tym tygodniu (¶roda) przed sylwestrem przyje¿d¿a do mnie fryzjerka.
Wiêc postanowi³am ,aby¶cie mi pomog³y.
Mam d³ugie (mniej wiêcej do koñca ¿eber) ,proste (nie pocieniowane) ,bl±d w³osy
Dorad¼cie mi jakie¶ fryzury (najlepiej zdjêcia). Jestem otwarta na wszyystko (nawet na bardzo mocne ciêcia)

Pozdrawiam
OlaSS jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-12-26, 17:23   #2102
M1A4N
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 392
Dot.: Nowa fryzura ?

Mo¿e wklej swoje zdjêcie
M1A4N jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-12-26, 17:30   #2103
OlaSS
Przyczajenie
 
Avatar OlaSS
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 7
GG do OlaSS
Dot.: Nowa fryzura ?

Obecnie zdjêæ w rozpuszczonych w³osach nie mam .
OlaSS jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-12-27, 12:09   #2104
Messe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3
Pasuj±ca fryzura, grzywka w³osy cieniowane

Hej !
Mam pytanie, chcia³abym zmieniæ swoj± fryzurê. Mam proste, d³ugie do po³owy pleców, mo¿e nie jako¶ bardzo grube w³osy.
Chcia³abym mieæ tak± fryzurê ( jest w za³±czniku )
Lourdes ma pocieniowane w³osy ?
Nie wiem tak¿e, czy bêd± one mi pasowa³y do twarzy mam poci±g³± twarz wysokie czo³o.
Czy tak± fryzurê bez problemu zrobi mi fryzjerka ?

z góry dziêkujê za odpowiedzi !
Messe jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-12-29, 11:46   #2105
martuska87
martuska877
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gliwice
Wiadomo¶ci: 750
Dot.: Jak fryzura na Sylwestra??

szkoda ¿e nie mo¿na zobaczyæ tych fryzur ja te¿ ide do fryzjera a nie umie znaj¶c odpowiedniej fryzury dla siebie
martuska87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-12-29, 15:16   #2106
Brzoskfiniowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 157
Dot.: Pasuj±ca fryzura, grzywka w³osy cieniowane

Najlepiej by by³o jakby¶ wstawi³a zdjêcie swojej twarzy.
Ale skoro masz wysokie czo³o to grzywka powinna pasowaæ bo je przykryje (sama kiedy¶ siê waha³am, z grzywk± jest mi o niebo lepiej). I skoro masz poci±g³± twarz to zdaje mi siê, ¿e mog³aby¶, nieco bardziej ni¿ Lourdes, wycieniowaæ w³osy
Brzoskfiniowa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-12-30, 12:34   #2107
Tracer222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 1
Meska fryzura + okulary

Witam,
Mam 16 lat i jestem w 1 liceum. Szukam jakiej¶ fajnej fryzury dla krótkich w³osów. Obecnie zapuszczam w³osy ale to trochê potrwa. Jakby¶cie podali przyk³ady fryzur dla krótkich i d³ugich w³osów ale dla osób z okularami.
Tracer222 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-01-02, 14:19   #2108
rhcpxfun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 12
jak z czerni wróciæ do br±zu? pomocy

Cze¶æ dziewczyny, wiem, ¿e du¿o jest takich w±tków ale nie moge nigdzie znale¼æ rozwi±zania problemu, mam nadzieje, ¿e Wy mi pomo¿ecie: we wrze¶niu pomalowa³am moje piêkne (teraz to wiem), naturalne w³osy- ¶redni br±z- 'szamponem koloryzuj±cym 28 zmyæ' (taaaa jasne) loreala, na ciemniejszy troche br±z, wysz³y perfidnie czarne, minê³o ju¿ tyle czasu, nie malowa³am, o odrostach nie mówie bo szkoda gadaæ, znikn±³ blask, a w³osy jak by³y czarne tak s±, by³am 3 dni temu na dekoloryzacji, w salonie wyszed³ fajny br±z, wróci³am do domu okaza³o siê, ¿e czerñ wróci³a! nie widaæ w ogóle ró¿nicy a ja zabuli³am 100z³;] jestem strasznie wkurzona i nie wiem co mam robic, nie zetne ich bo s± naprawde fajne i nie zniszczone praktycznie, na czarno znowu nie pomaluje, a czekaæ a¿ odrosn±? ehh ¶rednia przyjemno¶æ chodziæ z odrostami na pó³ g³owy przez ponad rok. mo¿e kupiæ dekolor loreala, farbe w ³adnym br±zie i zrobiæ w domu? wiem, ¿e niebezpiecznie ale kurcze no ile sie mo¿na mêczyæ? co my¶licie? ju¿ jeste¶cie moj± ostatni± nadziej±, wiêc prosze o pomoc
rhcpxfun jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-02, 15:12   #2109
alisza123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 9
Red face blada cera a fryzura

hej chcialabym sie dowiedziec jaki kolor wlosow najlepiej pasuje do bladej cery ... dodam ze mam brazowe oczy. pozdrawiam i czekam na opinie
alisza123 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-02, 16:38   #2110
Alice99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 90
Dot.: blada cera a fryzura

Proponuje jaki¶ ja¶niejszy kolorek. Raczej kieruj siê swoim naturalnym kolorem w³osów, to bêdziesz wygl±daæ bardziej naturalnie.
Chyba, ¿e masz rude...
Alice99 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-03, 11:04   #2111
zloootko
ZloOotko
 
Avatar zloootko
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: INTERNETY
Wiadomo¶ci: 34
Dot.: jak z czerni wróciæ do br±zu? pomocy

he do³±czam siê do pytania wy¿ej mam ten sam problem;/ i nei wiem co robic chce wróciæ do br±zu a mam czarne;/
zloootko jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-03, 11:31   #2112
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 566
Dot.: jak z czerni wróciæ do br±zu? pomocy

Mam to samo Którym odcieniem Castinga farbowa³a¶? U¿y³am odcienia nr 300 Darkest Brown i mam pasma czarne jak smo³a!

Dekoloryzacjê wykluczam, zanim osi±gnê maksymalny poziom desperacji Wymy¶li³am sobie,¿e spróbujê u¿yæ o pó³ tonu ja¶niejszego kolorku, ale przeszuka³am po³owê Rossmanów w mie¶cie i niestety nie znalaz³am Ciemnej Czekolady, na któr± siê czai³am
milka894 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-03, 11:53   #2113
slodkidropsik15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomo¶ci: 14
GG do slodkidropsik15 Wy¶lij wiadomo¶æ przez MSN do slodkidropsik15 Wy¶lij wiadomo¶æ przez Yahoo do slodkidropsik15 Send a message via Skype™ to slodkidropsik15
Dot.: jak z czerni wróciæ do br±zu? pomocy

je¶li by³a¶ u fryzjera to nic straconego, id¼ jeszcze raz do fryzjera ¿eby ¶ci±gn±³ ci kolor, najlepiej jak najwiêcej czarnego ¿eby ¶ci±gn±³ a pó¼niej na jaki¶ br±z pofarbowa³ normaln± farb± jaki bêdziesz chcieæ, powiem ci jedno chocia¿ mam czterna¶cie lat to mo¿esz mi zaufaæ w tej sprawie, bo du¿o razy ju¿ farbowa³am i wiem jak to jest jak wyjd± inne w³osy ni¿ siê oczekuje. ale powiem ci te¿, ¿e jak ci pofarbuje na jakikolwiek br±z to i tak wyjd± ci ciemne, dopiero po kilku myciach kolor bêdzie siê zmywa³ do tego koloru co chcia³a¶ uzyskaæ(farba).
slodkidropsik15 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-03, 12:17   #2114
joyka
Raczkowanie
 
Avatar joyka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 485
Dot.: jak z czerni wróciæ do br±zu? pomocy

fryzjerka farbowa³a ci ponownie w³osy po tej dekoloryzacji?
joyka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-03, 12:22   #2115
rhcpxfun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: jak z czerni wróciæ do br±zu? pomocy

Cytat:
Napisane przez milka894 Poka¿ wiadomo¶æ
Mam to samo Którym odcieniem Castinga farbowa³a¶? U¿y³am odcienia nr 300 Darkest Brown i mam pasma czarne jak smo³a!

Dekoloryzacjê wykluczam, zanim osi±gnê maksymalny poziom desperacji Wymy¶li³am sobie,¿e spróbujê u¿yæ o pó³ tonu ja¶niejszego kolorku, ale przeszuka³am po³owê Rossmanów w mie¶cie i niestety nie znalaz³am Ciemnej Czekolady, na któr± siê czai³am
Milka ja te¿ nim malowa³am. Mia³am i¶æ do fryzjera ale g³upia stwierdzi³am, ¿e sama zrobie... Tak ¿a³uje, ¿e szok. A jak zobaczy³am t± perfidn± czerñ, z której wcze¶niej sie smia³am, my¶la³am, ¿e siê pop³acze. Powiem Ci, ¿e te¿ nie chcia³am tej dekoloryzacji, ale gada³am z wiekszo¶cia fryzjerów, wszyscy ¶miali mi sie w twarz, ze 'moga mi obciac', a reszta ze sie nie podejmie, bo ¿aden kolor nie z³apie czerni ju¿... i teraz my¶le o tym dekolorze...

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Cytat:
Napisane przez joyka Poka¿ wiadomo¶æ
fryzjerka farbowa³a ci ponownie w³osy po tej dekoloryzacji?
nie malowa³a, bo w salonie naprawde ¶wietny br±z by³, jak wysz³am by³am wniebowziêta, fryzjerka te¿ w szoku by³a, ¿e jeszcze jej sie nie zdarzy³o,. ¿eby tak ³adnie zesz³o, zero ciapek, kolorów, ³adny br±z, wróci³am do domu pare godzin po i nic nie by³o widaæ;/
rhcpxfun jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-03, 12:39   #2116
joyka
Raczkowanie
 
Avatar joyka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 485
Dot.: jak z czerni wróciæ do br±zu? pomocy

Kurcze...dziwne to...wiesz, w³osy dekoloryzowane zachowuj± siê z regu³y trochê dziwnie - moje np. by³y w kolorze miodowego blondu po dekoloryzacji, a zrobi³y siê rude po umyciu ich szamponem do w³osów br±zowych Je¿eli kolor jest taki sam jak przed dekoloryzacj± - id¼ z³o¿yæ reklamacjê. Tylko broñ bo¿e nie farbuj teraz, bo mo¿e wyj¶æ co¶ dziwnego - po dekoloryzacji wszystko wychodzi du¿o ciemniejsze.
Jak±¶ opcj± jest jeszcze zrobienie baleja¿u z ja¶niejszymi pasemkami i stopniowe rozja¶nianie - ale mi to zniszczy³o w³osy bardziej ni¿ dekoloryzacja.
joyka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-03, 12:59   #2117
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 566
Dot.: jak z czerni wróciæ do br±zu? pomocy

Cytat:
Napisane przez rhcpxfun Poka¿ wiadomo¶æ
ale gada³am z wiekszo¶cia fryzjerów, wszyscy ¶miali mi sie w twarz, ze 'moga mi obciac', a reszta ze sie nie podejmie, bo ¿aden kolor nie z³apie czerni ju¿... i teraz my¶le o tym dekolorze...

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

No to cudownie Moje w³osy siêgaj± do po³owy pleców i o ¿adnym ¶cinaniu nie mam mowy... Zreszt± kolor zacz±³ mi przeszkadzaæ odk±d przesta³am siê opalaæ, wcze¶niej wszyscy twierdzili,¿e ¶wietnie mi pasuje (mam jasn± cerê, niebieskie oczy i z natury bardzo ciemny, mysi blond). Mimo wszystko spróbujê z tym o pó³ tonu ja¶niejszym odcieniem przy nastêpnym farbowaniu, muszê mieæ pewno¶æ Póki co bêdê walczyæ z samoopalaczem
milka894 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-03, 13:11   #2118
joyka
Raczkowanie
 
Avatar joyka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 485
Dot.: jak z czerni wróciæ do br±zu? pomocy

G³upoty gadaj±, milka Na dowód - pierwsze zdjêcie z sierpnia 2008, drugie z czerwca 2009 Teraz znowu wróci³am do br±zu, ale jak widaæ - da siê. Ale farb± farby nie rozja¶nisz - to pewne.
Edit: A ten kolor na pierwszym zdjêciu nie jest najciemniejszym jaki mia³am, schodzi³am z prawie czarnego

Edytowane przez joyka
Czas edycji: 2010-01-03 o 13:13
joyka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-03, 14:36   #2119
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 566
Dot.: jak z czerni wróciæ do br±zu? pomocy

Cytat:
Napisane przez joyka Poka¿ wiadomo¶æ
G³upoty gadaj±, milka Na dowód - pierwsze zdjêcie z sierpnia 2008, drugie z czerwca 2009 Teraz znowu wróci³am do br±zu, ale jak widaæ - da siê. Ale farb± farby nie rozja¶nisz - to pewne.
Edit: A ten kolor na pierwszym zdjêciu nie jest najciemniejszym jaki mia³am, schodzi³am z prawie czarnego

To jest nadzieja Btw. super wygl±dasz zarówno z jasnymi jak i z ciemnymi pasmami Mi nawet nikt nie wspomnia³,¿e wyj±tkowo nie pasuje mi blond (kiedy¶ katowa³am w³osy rozja¶niaczem), dopiero po zmianie koloru skubañcom zebra³o siê na masowy przyp³yw szczero¶ci Teraz marzy mi siê taka "czysta" ciemna czekolada

Edytowane przez milka894
Czas edycji: 2010-01-03 o 14:38
milka894 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-03, 15:35   #2120
joyka
Raczkowanie
 
Avatar joyka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 485
Dot.: jak z czerni wróciæ do br±zu? pomocy

Cieszê siê, ¿e da³am ci nadziejê :P A casting siê mo¿e jeszcze zmyje. Ja robi³am castingiem jakie¶ dwa miesi±ce temu, te¿ wyszed³ bardzo ciemny, a sp³uka³ siê do prawie do koloru jaki mia³am przed farbowaniem, czyli takiego ciemnego rudego blondu. Jaki¶ dobry szampon przeciw³upie¿owy i powinno siê sporo rozja¶niæ.

Aha, uwa¿aj na te br±zy, bo niestety wiêkszo¶æ wychodzi czarna. Np. to co mam na tym pierwszym zdjêciu to jest mro¼ny kasztan, który na próbniku jest duuu¿o ja¶niejszy. Ja przewa¿nie farbujê o ton ja¶niejsz± farb± - teraz farbujê w³osy na taki ¶redni ciep³y br±z i robiê to jasnym z³otym szatynem tym tropem, je¶li rozja¶ni ci siê ten casting albo go zdekoloryzujesz powinna¶ chyba wybraæ jaki¶ odcieñ ¶redniego br±zu. Przyciemniæ zawsze mo¿na

Edytowane przez joyka
Czas edycji: 2010-01-03 o 15:43
joyka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-03, 15:43   #2121
madziares25
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 1 091
Dot.: jak z czerni wróciæ do br±zu? pomocy

Hej,a ja mia³am br±zik ³adny(tak go teraz wspominam)zachcia³o mi siê nieco przyciemniæ wloski,o dwa tony...i kupi³am jasny br±z z Castinga L'oreala i by³ oki,ale jak siê zmywa³ to pod rudy mi zalatywa³-co mi siê nie podoba³o....to zrobi³am sobie br±z Garniera,ale to nie to i trzecie podej¶cie to by³ br±z z Castinga,wyszed³ niemal czarny,a ¿e ja bladolica jestem to troszkê mi nie bardzo siê to podoba,bo ten kolor br±zu nie przypomina i marzy mi siê teraz kasztan hihi oczywi¶cie na przemian z delikatnymi blond pasemkami i nie wiem na co siê zdecydowaæ...
madziares25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-03, 17:09   #2122
justynaaa00
Zadomowienie
 
Avatar justynaaa00
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 1 907
Dot.: jak z czerni wróciæ do br±zu? pomocy

Wrócê jeszcze do pocz±tku tematu. Pisa³a¶, ¿e farbowa³a¶ farb± do 28 myæ i nie zesz³o? Chcê wróciæ do naturalnych w³osków, mia³am ju¿ parê cm odrostów, ale na Sylwestra pofarbowa³am w³a¶nie na czerñ do 28 myæ z Garniera. Mam nadziejê, ¿e siê zmyje... Kto wie co¶ wiêcej na ten temat?
A od razu: jak wygl±da sprawa z dekoloryzacj±. Kiedy po farbowaniu mo¿na siê wybraæ, czy bardzo niszczy w³osy?
justynaaa00 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-03, 18:04   #2123
joyka
Raczkowanie
 
Avatar joyka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 485
Dot.: jak z czerni wróciæ do br±zu? pomocy

To zale¿y od w³osów. Czêsto szamponetki nie schodz±, a co dopiero farby do 28 myæ. Mi casting spra³ siê prawie do koñca, niektórym dziewczynom zosta³. Chyba nie ma na to regu³y.

Na dekoloryzacjê najlepiej wybraæ siê jak ju¿ maksymalnie wyp³ucz± ci siê w³osy - wtedy bêdziesz ju¿ pewna, ¿e jest konieczna. To, czy jest szkodliwa zale¿y chyba od dekoloryzatora - ja po dekoloryzacji mia³am w³osy prawie w takim stanie jak przed ni±. No i musisz pamietaæ, ¿e dekoloryzacj± nie wracasz do naturalnego koloru - jedynie mo¿esz zdekoloryzowaæ i pofarbowaæ na kolor zbli¿ony do twojego.
joyka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-03, 18:27   #2124
justynaaa00
Zadomowienie
 
Avatar justynaaa00
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 1 907
Dot.: jak z czerni wróciæ do br±zu? pomocy

Joyka, dziêkujê Ci bardzo. Poczekam faktycznie z miesi±c czy dwa, mo¿e farba zejdzie. Przeczyta³am w³a¶nie w±tek o dekoloryzacji, chyba nie chcê siê pakowaæ (bo mog³oby tak byæ) w rudy. Mia³am ju¿ z 4-5 cm odrostów wiêc poczekam.
justynaaa00 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-03, 18:38   #2125
sensuaal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 95
Wysokie czo³o + fryzura bez grzywki ?

Witam .
Otó¿, mam do¶æ wysokie czo³o, i potwornie nie podoba mi siê jak wygl±da moja buzia, gdy zepnê moj± grzywkê do góry . Chcia³am spytaæ was, czy macie mo¿e jakie¶ ciekawe fryzury w zanadrzu, którymi mo¿na zakamuflowaæ koszmarny wygl±d wysokiego czo³a, oczywi¶cie ze spiêt± grzywk± !
Ja osobi¶cie mam grzywkê, niezbyt d³ug±, lekko schodz±c± na bok . ale zaczê³a mnie wkurzaæ a podoba mi siê jak dziewczyny maj± j± spiêt± , na bok , lub do góry + jest to znacznie wygodniejsze ; ) wiêc chcia³am równie¿ co¶ takiego zrobiæ, ale nie wiem jak mo¿na spi±æ t± koszmarn± grzywkê, aby wysookie czo³o wygl±da³o dobrze ! liczê na wasze rady ; )
sensuaal jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-03, 19:08   #2126
olaay
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Wysokie czo³o + fryzura bez grzywki ?

Witam Równie¿ borykam siê z problemem wysokiego czo³a, mam grzywkê ¶ciêta asymetrycznie, na ukos. Od niedawna pokusi³am siê na przedzia³ek po¶rodku g³owy i pozwalam "resztkom" grzywki delikatnie opadaæ przy bokach. Kosmyki ³adnie modeluj± mi twarz, tym samym mniejsz± uwagê zwracam na do¶æ wysokie czo³o. W³osy przy twarzy mo¿na delikatnie wywin±æ prostownic± do ty³u, ³adnie zakrêciæ. Naprawdê wychodz± bardzo ³adne efekty. Mo¿esz spróbowac tego, mam nadziejê, ¿e Ci sie spodoba
olaay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-03, 19:11   #2127
olaay
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: blada cera a fryzura

Radzi³abym pokombinowaæ z blondami, daj± powalaj±cy efekt wraz z br±zowymi oczami Polecam z palety Natural&Easy ¶rednie blondy, ¶licznie siê mieni± i naturalnie wygl±daj±
olaay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-03, 23:03   #2128
f8c8d7ebfa1d53fa8e4e9f424a07ac8b0f4da15e_65160587163a2
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 9
[mêska fryzura] Jak u³o¿yæ fryzurê

Pocz±tek nowego roku i trzeba co¶ zmieniæ!
No wiêc tak, mam ju¿ swoje lata i pasowa³oby mi przej¶æ w nieco powa¿niejsza fryzurê. konkretnie mam na my¶li dwie podane ni¿ej (na kolejnych 3 jestem ja). Niestety nie wiem w jaki sposób w³osy wygl±daj± tak naturalnie (bez ¿elu, efektu posklejanych w³osów itd).

Uk³adaæ mniej wiêcej to co teraz mam potrafiê, ale ca³a tajemnica jest w³a¶nie w tym, ¿e w³osy wygl±daj± naturalnie.

No i tak poza tematem mam pytanie czy da siê zmieniæ kierunek w³osów (ostatnia fotka "ja4"), chodzi o to, ¿e w³osy z przodu z mojej prawej strony rosna na prawo (zamiast naturalnie) przypuszczam ze to poprzez star± fryzurê z przedzia³kiem.

Mam nadzieje, ¿e to bêdzie do mnie pasowa³o i bêdzie w miarê powa¿ne jak na 24 lata, w±sów (a propos tematu jaki przegl±da³em przed chwil±) nie noszê, ewentualnie 3 - 4 dniowy zarost na brodzie :P

Edytowane przez f8c8d7ebfa1d53fa8e4e9f424a07ac8b0f4da15e_65160587163a2
Czas edycji: 2010-01-03 o 23:09
f8c8d7ebfa1d53fa8e4e9f424a07ac8b0f4da15e_65160587163a2 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-04, 09:28   #2129
rhcpxfun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: jak z czerni wróciæ do br±zu? pomocy

Malowa³am do 28 zmyæ i nie zesz³o praktycznie wcale. Jedynie blask znikn±³ po tym czasie i zosta³a matowa czern z odrostami. Czyta³am o szamponach przeciw³upie¿owych, g³eboko oczyszczajacych itd, u¿ywa³am je, ale koloru oczywiscie nie da³y rady wyp³ukac. A co my¶licie o dekolorze loreala, ryzykowaæ? Mam ju¿ dosyæ i raczej nie wchodzi u mnie w gre czekanie kolejnych paru miesiecy z tymi odrostami, juz tak czeka³am od pazdziernika...
rhcpxfun jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-04, 10:58   #2130
Ms_Hass
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 19
Dot.: [mêska fryzura] Jak u³o¿yæ fryzurê

Witam Jestem fryzjerk± i zdradzê Ci kilka tajemnic uk³adania w³osów dla modeli
A wiêc po:
1) jest to bardzo czasoch³onne zajêcie,
2) wymaga wprawy i precyzji...ale przejd¼my do rzeczy
3) w³osy modeli zawsze s± mocno lakierowane lub stawiane na gumie do w³osów(kosmetyki te s± z "wy¿szej pó³ki" i nie zostawiaj± bia³ych ¶ladów po rozczesaniu),
4) po wyschniêciu s± bardzo dobrze rozczesywane
...czasami czynno¶æ 3 i 4 siê powtarza,
5) prostuje siê te w³osy ustawiaj±c delikatn± temperaturê w prostownicy, ¿eby dobrze "sta³y"(zauwa¿, ¿e ich w³osy s± trochê d³u¿sze),
6) na koniec jeszcze raz spryskuje siê w³osy lakierem z du¿ej odleg³o¶ci W³osy wygl±daj± zdrowo i bardzo naturalnie.
To by by³o na tyle...mam nadziejê, ¿e pomog³am

A co do Twoich "niesfornie" rosn±cych w³osów to wydajê mi siê, ¿e to jest wina tego w jaki sposób ¶pisz - a pewnie ¶pisz na prawym boku
Ewentualnie mo¿e to byæ Twój naturalny kierunek porostu w³osów
__________________
Pieni±dze szczê¶cia nie daj±...dopiero = ZaKuPy =
Ms_Hass jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:44.