Metamorfoza - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-10-09, 12:50   #1
zlosnicaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 11

Metamorfoza


Witam was. Już pisałąm do was wcześniej lecz niestety nic mi nie odpisałyście. Postanowiłam jeszcze raz napisać. Chciałabym zmienić swoją fryzurę (obecnie zapuszczam włosy ale nie wiem czy to będzie dobre rozwiązanie) może i kolor włosów lecz nei mam pojęcia co by pasowało do mnie. Chciałabym również dowiedzieć się jak powinnam się malować, mam zielone oczy i noszę okulary dla krótkowidzów.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.JPG (13,6 KB, 21 załadowań)
zlosnicaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-09, 14:30   #2
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Re: Metamorfoza

a masz może dokładniejsze zdjęcie?? może legitymacyjne, bo na tym masz zasłoniętą twarz
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-09, 14:50   #3
Andziula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 283
Re: Metamorfoza

no właśnie,przy tym zdjeciu bardzo trudno będzie cos Ci doradzić,poszukaj takiego na którym dokładnie widać twoją twarz (i bez okularów przeciwsłonecznych)i dołą cz
Andziula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-09, 14:53   #4
Andziula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 283
Re: Metamorfoza

a moze te okulary tylko wyglądaja jak przeciwsłoneczne?mają przyciemnone szkła?
Andziula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-09, 18:35   #5
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Metamorfoza

Witaj Agnieszko
Kolejna osoba, która przykrywa ładną buzię ogromną grzywką. http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon9.gif
Dołączyłam Ci zdjęcia, gdzie są fryzury w których moim zdaniem będzie Ci bardzo dobrze.
Jak o krótkowidz możesz malować się dość mocno. Ale też nie przesadzaj z kreskami czy bardzo ciemnymi cieniami. Ładnie wycieniuj oko. Nie widzę zbyt dobrze czy masz chłodny czy ciepły typ urody. Stawiam raczej na chłodny, ale mogę się mylić.
Mogą to być cienie w chłodnych kolorach: brązu, różu, śliwki, wrzosu, wszelkie zielenie.

Serdecznie pozdrawiam http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif

AgaZ
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image1.jpg (35,0 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image48.jpg (232,9 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image8.jpg (152,1 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image1.jpg (110,5 KB, 3 załadowań)
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-11, 23:04   #6
zlosnicaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 11
Re: Metamorfoza

Dziękuję bardzo za poradę. Zapomniałam wspomieć w poprzednim liście, że moje włosy są grube iciężko się układają; a i na jaki kolor mogłabym je zmienić i w jaki sposób upiąć je na na studniówkę Może byś napisała mi również co bym mogłą zrobić by ożywić trochę kolor buzi, latem mam ładną czekoladową opaleniznę lecz z chwilą gdy pojawia się jesień wszysko znika. Przesyłą jeszcze jedno zdjęcie, nie wiem czy będzie lepsze ale mam nadzieję, że coś pomoże.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif Clipboard01.gif (83,9 KB, 8 załadowań)
zlosnicaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-11, 23:09   #7
zlosnicaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 11
Re: Metamorfoza

Niestety na każdym prawie zdjęciu mam przysłoniętą twarz, poprostu tak mi się włosy układają. Zapomniałam wspomieć w poprzednim liście, że moje włosy są grube i ciężko się układają; a i na jaki kolor mogłabym je zmienić i w jaki sposób upiąć je np. na studniówkę. Może byś napisała mi również co bym mogłą zrobić by ożywić trochę kolor twarzy, latem mam ładną czekoladową opaleniznę lecz z chwilą gdy pojawia się jesień wszysko znika. Przesyłam jeszcze jedno zdjęcie, nie wiem czy będzie lepsze ale mam nadzieję, że coś pomoże.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif Clipboard01.gif (83,9 KB, 3 załadowań)
zlosnicaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-10-11, 23:09   #8
zlosnicaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 11
Re: Metamorfoza

Niestety na każdym prawie zdjęciu mam przysłoniętą twarz, poprostu tak mi się włosy układają. Zapomniałam wspomieć w poprzednim liście, że moje włosy są grube i ciężko się układają; a i na jaki kolor mogłabym je zmienić i w jaki sposób upiąć je np. na studniówkę. Może byś napisała mi również co bym mogłą zrobić by ożywić trochę kolor twarzy, latem mam ładną czekoladową opaleniznę lecz z chwilą gdy pojawia się jesień wszysko znika. Przesyłam jeszcze jedno zdjęcie, nie wiem czy będzie lepsze ale mam nadzieję, że coś pomoże.
zlosnicaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-15, 22:25   #9
zlosnicaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 11
Re: Metamorfoza

Odpowiedziałam na Twoje listy a nie dostałam żadnych kolejnych propzycji, to nie są okulary pzeciwsłoneczne tylko akurat tak światło padało a i mam dość ciemną obróbkę oczu. Przepraszam, że się upominam ale mi zależy a może niechcący przoczyłaś.
zlosnicaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-15, 22:28   #10
zlosnicaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 11
Re: Metamorfoza

Dziękuję ci bardzo za propozycje. Pytałam Ciebiewcześniej jak mogłabym orzywić kolor buzi, co zastosować. Latem mam łądną opaleniznę lecz gdy zjawia się jesień wszystko znika.
zlosnicaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-16, 09:59   #11
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: Metamorfoza

Cześć Agnieszko.
Co do fryzurki to możesz jeszcze trochę pozapuszczać włoski jeżeli masz teraz ochotę miec troche dłuższe, chociaz ta długośc którą masz jest w porządku przy twoim kształcie twazry.Powinnas nieco odkryć czoło (Aga przesłała fajną propozycję) poprzez wycieniowanie grzywki - pasma powinny być ułożone ukośnie. Włoski wycieniuj - tak byś mogła je ułzożyc w różne strony - część przy twarzy zaczesac do wewnatrz - tak by lekko nachodziły na twarz, część możesz uczesać na zewnatrz - tak by fryzurka nabrała lekkosci i charakteru.

Jeżeli dobrze sie czujesz w opaleniżnie to zimą stosuj samoopalacze - pamiętaj też o posmarowaniu szyi i dekoltu. Możesz też musnąć twarz pudrem brązujacym (no. oriflame) - jednak tu potrzeba więcej wprawy by nałozyc go równomiernie (najlepiej zmieszac go z odrobiną pudru w kolorze naturalnym - którego używasz na codzień). Możesz też nałożyć go tylko pod kościami policzkowymi - tak by optycznie wyszczuplić i wymodelować twarz.
Jeżeli chcesz nadać twarzy świeżości nałóż róż (unikaj jaskrawych barw, stosuj raczej stłumione odcienie). Możesz także musnąc nim powierzchnię pod łukiem brwiowym.

Co do oczu to na zdjeciach nie widze dokładnie ich kształtu i jak są osadzone.Z tego co widze wydaje mi się, że głeboko (ale może to być tylko wina zdjęć), wiec powinnaś rozjasniać je cieniami w jasnych kolorach, ciemne barwy nakładać jedynie ze zewnetrzne kąciki oczu.

Pozdrawiam - miłego dzionka
Sam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (25,3 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (24,8 KB, 2 załadowań)
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-10-16, 10:54   #12
Andziula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 283
Re: Metamorfoza

Agnieszko-wklejam kilka propozycji makijażu i fryzurek ,może coś z tego wybierzesz.Myślę,że ładnie byłoby Ci w takich półdługich postrzępionych fryzurach.Co do makijażu,to ponieważ oczy masz zwykle przysłonięte okularami,powinnaś w makijażu podkreślać usta,zwłaszcza,ze sa bardzo ładne-proponuję,abyś używała przeróżnych błyszczyków,szczególnie tych z drobinkami odbijającymi światło (kolory-beże,delikatne,pastelowe róże,brzoskwinia,łosoś,a na wieczór np.ciepłe odcienie czerwieni)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2003Guerlain.jpg (21,2 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ostry makijaż 7.jpg (43,7 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg natural.jpg (92,5 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gallery325.jpg (29,2 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5a.jpg (10,9 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8a.jpg (16,1 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg frzyzura3krótki.jpg (87,7 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image2.jpg (155,5 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7a.jpg (12,9 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7b.jpg (25,0 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 003.jpg (26,3 KB, 2 załadowań)
Andziula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-17, 16:25   #13
zlosnicaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 11
Re: Metamorfoza

Dziękuję bardzo z a przeslane fotki,a napewno cos z nich wybiore, zastanawiam się jeszcze nad jednym czy dobrze by mi bylo gdyby pofarbowala wlosy na braz (czekolada) i zrobila sobie jasniejsze pasemka gdzieniegdzie. A chcialam sie spytac gdzie dostane tonery, rzadko sa spotykane w drogeriach moze maja je tylko wybrane firmy, jakbys mogla to napisz mi.
zlosnicaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:20.