Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-02-24, 10:21   #31
margolinas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 259
Re: Gratuluje wytrwałości:) do sary!!

Odpisz tez na forum ... bo my wszystkie tez jestesmy bardzo ciekawe!!!!
__________________
Margolinas
margolinas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-02-24, 19:17   #32
sarpiatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2
GG do sarpiatka
Re: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

dzisiaj miałam ostatni dzień po 14 powtórzeń... od jutra już 16, trochę się boję czy wytrzymam... w odpowiedzi na pytanka: chciałam wyrzeźbić brzuszek, nie zatruwam się jakimiś dodatkowymi środkami budującymi mięśnie, co do jakiejś diety to to nie jest dla mnie, lubię czasem zszamać coś mniam mniam... wiecie, czasem mi się już nie chce tej szósteczki, ale wtedy staję sobie przed lustrem, patrze na brzuszek i już nie ma "nie chce"!!
sarpiatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-02-27, 11:58   #33
*karolka*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 422
Re: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

mam pytanko(pewnie glupie - chodzi mi o te 3serie, moge zrobic jedna rano, a reszte wieczorem? czy powinno sie je robic np po 5min odpoczynku? czy wszystko razem? mam zamiar zaczac od jutra.
*karolka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-02-27, 12:48   #34
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Może jestem ciemna i ni ezrozumiałam dokładnie opisu-ale mozna wykonywać te ćwiczenia przy okazji innych-np na biust i pupę?? (żeby po nich zrobić sobie jeszcze inne po prostu) ???
I chodzi o takie zwykłe brzuszki z rękami na karku i nogami ugietymi w kolanach- tai epełne co sę głowę ciagnie do kolan??
Jak wygląda wasz terning?
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-02-27, 12:54   #35
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

ok, juz wiem, jednak jestem ciemna
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-02-27, 15:48   #36
*karolka*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 422
Re: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

a ja nadal nie wiem w jaki sposob robic te 2 lub 3 serie
*karolka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-02-27, 16:26   #37
Angel82
Raczkowanie
 
Avatar Angel82
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 203
Re: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Hej! te serie powinno się wykonywać razem. Przerwa między nimi to chyba około 30 sekund, ale myślę, że taka do minuty jest OK. Przerwa między każdym ćwiczeniem w 1 serii to około 5-10 sekund. Mam nadzieję, że już wiesz wszystko!
__________________
>>absolutely.no.regrets <<
Angel82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-02-27, 20:56   #38
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Re: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

całą serię powinno się robić bez żadnych przerw

jak ja robie brzuszki to nie ma nawet sekundy między kolejnymi ćwiczonkami

oczywiście na pozątku może to sprawiać trudności ale w końcu brzusio się wzmocni i będzie dawał rade
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-02, 18:31   #39
Angel82
Raczkowanie
 
Avatar Angel82
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 203
Re: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Tzn. w serii nie powinno być żadnych przerw, ale pomiędzy seriami można zrobić przerwę około 30 sekund Pozdrawiam
__________________
>>absolutely.no.regrets <<
Angel82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-05, 08:58   #40
*karolka*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 422
Re: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

kurcze skonczylam dzis robic 3serie po 6 powtorzen i zajmuje mi to az 12min czyli 3serie po 12 powtorzen zajma mi ok 24min,a 25nie mozna przekroczyc wiec napewno nie poradze sobie z 24powtorzeniami w tym czasie. to chyba jest niemozliwe bo przeciez same zatrzymanie w kazdym powtorzeniu na 2-3sek zajmuje razem sporo czasu
*karolka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-05, 11:57   #41
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
HELP !!

Witam wszystkie wytrwałe
Mam problem..przestudiowalam wszystkie cwiczenia i nie rozumiem czegoś..w cwiczeniu trzecim przytrzymanie ma nastapic łokciami , tzn ze łokcie maja przytrzymywac kolana ? Przeciez wtedy oderwie mi sie odcinek ledzwiowy od podloza... ...nie rozumiem tez cwiczenia 5 - jakie skretosklony ??? gdzie wczesniej było o tym napisane? jej...jestem za ciemna nawet na takie czytania ....a chcialabym wszystko zrozumieć,zeby wykonywac je prawidlowo
mam nadzieje ,ze mi pomozecie skoro robicie juz inne serie..
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-03-06, 08:53   #42
Angel82
Raczkowanie
 
Avatar Angel82
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 203
Re: HELP !!

Papryczkaa napisał(a):
> Mam problem..przestudiowalam wszystkie cwiczenia i nie rozumiem czegoś..w cwiczeniu trzecim przytrzymanie ma nastapic łokciami , tzn ze łokcie maja przytrzymywac kolana ? Przeciez wtedy oderwie mi sie odcinek ledzwiowy od podloza...

Hmmm... mi się chyba nie odrywa odcinek lędźwiowy, ale to ćwiczenie robię albo źle, albo jestem jakaś niewymiarowa żeby je zrobić idealnie, bo nie przytrzymuję kolan łokciami tylko zbliżam ręce do kolan jak najbardziej mogę po prostu, żeby czuć maksymalne napięcie brzucha...

>>...nie rozumiem tez cwiczenia 5 - jakie skretosklony ??? gdzie wczesniej było o tym napisane? jej...jestem za ciemna nawet na takie czytania ....a chcialabym wszystko zrozumieć,zeby wykonywac je prawidlowo

Te skrętoskłony to taki jakby rowerek, czy tam chyba bokserskie brzuszki (nie wiem sama czy to dokładnie o to chodzi) Ja robię to tak, że przyciągam lewe kolano i do niego prawy łokieć i zaraz odwrotnie itd. jak najszybciej i bez kładzenia barków na podłogę pomiędzy. Tylko nie wiem, czy właśnie tak to powinno być robione... dziewczyny, potwierdźcie albo poprawcie!! Pozdrawiam
__________________
>>absolutely.no.regrets <<
Angel82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-06, 20:24   #43
zonk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2
GG do zonk
Re: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Sprobuj a sie przekonasz. Podoba mi sie ten program cwiczen. A brzuch mozesz cwiczyc codziennie (jezeli wytrzymasz) poniewaz ta partie ciala jest bardzo trudno przetrenowac, gdyz jest ona uyzwana caly czas, np.: przy zgieciach tulowia, wyprostach, a nawet podczas smiechu. A wiec zycze powodzenia
zonk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-08, 08:39   #44
czekoladka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: moje miasto;P
Wiadomości: 1 073
Re: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Kobitki, czytalam sobie tutaj o tym Weiderku i robię od wczoraj...Dziś rano myślalam, że wykituję z bólu!!!!!! Szyja mnie tak boli, ze szoking po prostu. Mięśnie brzucha też bolą, ał ał!!! Ale wiecie co? Nie odczuwam w ogole dolnych partii brzuszka, bolą mnie tylko górne partie!! A ja chce , żeby dolne bolaly!!! Na dole mam troszke tłuszczyku, wiecie, taki tłuszczyk w okolicach pępka , cos takiego. Bo do góry nie mam nic a nic i boję się, że górne partie będą ładne a na dole bedzie tłuszczyk!!! Kobitki, a jak tam u Was? Czy odczuwacie pracę dolnych mięśni????
__________________
DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE SĄ PSY
Dla jednych ważne są wieloryby,
dla innych drzewa, a dla nas Psy.
Te duże i te małe. Obronne i bezbronne.
Rasowe i kundelki.
Dla nas ważne są psie drzwiczki,
psie smutki i psie marzenia.
czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-08, 09:07   #45
PATIS_79
Rozeznanie
 
Avatar PATIS_79
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 695
GG do PATIS_79
Re: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

oj a ja czytałam że od porzucenia ćwiczeń należy zrobić conajmniej miesięczną przerwę bo i tak nie będzie efektów (chyba że to zarzucenie ćwiczeń trwało z 2 dni to dalsze serie można zrobić)
__________________
Właściwie traktowana kobieta bywa nader użytecza
PATIS_79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-08, 09:13   #46
PATIS_79
Rozeznanie
 
Avatar PATIS_79
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 695
GG do PATIS_79
Re: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

> oj a ja czytałam że od porzucenia ćwiczeń należy zrobić conajmniej miesięczną przerwę bo i tak nie będzie efektów (chyba że to zarzucenie ćwiczeń trwało z 2 dni to dalsze serie można zrobić)
To oczywiście było do Angel82 - nie wiem czemu tekst nie załączył mi się bezpośrednio (choć tam go chciałam wstawić...coś się knoci ) po Twojej odpowiedzi:

> Hej Dziewczonki! Ja oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam przerwę, kiedy już byłam przy 3 seriach po 10.... i przez kilka dni robiłam zwykłe brzuszki... Teraz po zakończeniu sesji zaczynam od nowa.. Co do kręgusłupa- to w sumie nie czułam, żeby był przeciążony, jedynie szyja podczas robienia ćwiczeń bolała, zwłaszcza jak było tak dużo powtórzeń... No i znów od dziś biorę się za siebie
__________________
Właściwie traktowana kobieta bywa nader użytecza
PATIS_79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-08, 12:12   #47
Angel82
Raczkowanie
 
Avatar Angel82
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 203
Re: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Hmmm... no to ja nie wiem... ale przeczytałaś to na tej stronce sfd? tzn. ja nawet jak po przerwie zaczynam znowu robić te ćwiczenia, to po kilku dniach brzuch mi się spłaszcza, ale być może takie podejście nie doprowadzi mnie rzeczywiście do wymarzonego efektu... Jakoś nie mam ostatnio czasu, żeby skończyć cały trening tak jak powinnam... pozdrawiam
__________________
>>absolutely.no.regrets <<
Angel82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-08, 12:28   #48
PATIS_79
Rozeznanie
 
Avatar PATIS_79
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 695
GG do PATIS_79
Re: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Angel82 napisał(a):
> Hmmm... no to ja nie wiem... ale przeczytałaś to na tej stronce sfd?

no tak... dokładnie przeczytałam to w tym bardzo długaśnym wątku na tej stronce i to chyba było na jakiejś z początkowych stronek, ale fajnie ćwiczenia są pokazane na str 60 albo 61 dla tych, które jeszcze nie wiedzą jak je wykonać dokładnie albo to też było na tej 60/61 nie wiem już nie pamiętam
Pozdrawiam i życzę wytrwałości
__________________
Właściwie traktowana kobieta bywa nader użytecza
PATIS_79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-11, 21:09   #49
*karolka*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 422
Re: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Wiec co z tymi 25minutami??? Jak Wy to robicie ze starcza Wam czasu? Robie teraz 3powtorzenia po 10 i mi wychodzi juz ok24min, wiec wiecej juz nie dam rady robic w 25minutach.
*karolka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-03-12, 11:25   #50
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Re: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Angel82 - dzięki , teraz robie brzuszki , tak jak Ty..tylko boję sie,ze niezmieszcze sie pozniej w czasie!

czekoladka-na samm poczatku cwiczen , szyja bolala mnie strasznie nie wspominajac o miesniach..teraz (juz siodmy dzien ) bol odczuwam juz troche mniej...co do dolnych partii - mi takze zalezy najbardziej na tym , aby te miesnie "wyrobic (ten tluszczyk...) a tak jak Ty przy cwiczeniach odczuwam prace tylko gornch partii..
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-13, 09:22   #51
AgusiaS
Raczkowanie
 
Avatar AgusiaS
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 69
Re: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

i jak dziewczyny? widzicie efekty tej ciężkiej pracy? musze się jakoś zmotywować... ehhh zaczynam od jutra prosze powiedzcie mi czy maprawde warto...
AgusiaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-15, 14:26   #52
babsy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 14
GG do babsy
Re: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Szóstka Weidera jest DEBEŚCIAK! Właśnei ją kończe, zostały mi jeszcze 3 dni.Co prawda trening jest monotnonny, ale dziala jak złoto! Dziewczyny, do ćwiczeń zapodajcie jeszcze sobie jakiś dobry Fat Burner (najlepiej mieszankę l-karnityny,kofeiny,guarany i jeszcze innych; dostępne w tabletkach), a po siłowni-treningu odżywkę białkową (jak największy udział procentowy białek- jak najmniej węglowodanów).Do tego stosujcie DIETĘ WYSOKOBIAŁKOWĄ, polegająca na tym, że co 2 godziny spożywacie niewielki posiłek, w którym więcej jest białka (sery- biały, zółty itd.;mięso, drób, ryby, jajka, kefir, maślanka, fasola i groch, nasiona i orzechy),a mniej węglowodanów (kasza, ryż,wafle ryżowe, pieczwyo WASA,groszek zielony,chleb pełnoziarnisty itd.)oraz niewiele owoców i sporo warzyw. TO DZIAŁA! NAPRAWDĘ! Do tego może być jeszcze aerobik na czczo. Taka kombinacja daje świetne efekty. Chcesz wiedzieć więcej? NApisz: miki@poczta.fm. Przetestowałam na własnej skórze!
babsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-15, 14:50   #53
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Natalio- a jak mieścisz się w czasie podczas tych ostatnich dni?
Ja robię teraz 3x10 powtórzen w ok. 10 min i boje się, że nie wyrobię
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-15, 14:51   #54
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Re: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

z aerobikem na czczo się nie zgadzam!

nie można ćwiczyć na pusty żołądek!
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-15, 14:54   #55
aguha
Rozeznanie
 
Avatar aguha
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 618
Re: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Witam!
Wszystko pieknie ladnie ale moze ktos napisac co sklada sie na te szostki czy to sa poprostu zwykle brzuszki w pozycji siedzacej czy jeszcze inne skrety? Pozdro
__________________
...Bez miłości każde życie jest jedynie udawaniem i mijaniem...
Krzysztof Myszkowski
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2007092200400430.png
LENKA JEST JUŻ Z NAMI - 15.06.2009 21.45 - 2990 g i 53 cm NAJKOCHAŃSZEGO SZCZĘŚCIA
aguha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-15, 16:26   #56
babsy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 14
GG do babsy
Re: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Aeroby na czczo (nie mówię, że na skręcający się z głodu żołądek)dają lepszy efekt,ponieważ spalasz "głęboki" tłuszcz, a nie posiłek, który zjadłaś przed ćwiczeniami. Ja ćwiczę w miarę na czczo aeroboks- jedną z bardziej wykańczających odmian aerobiku i jakoś daję radę .Szóstka Weidera to specjaly zestaw. Opis znajdziecie tu:http://ms.netten.pl/viewtopic.php?t=280. Przeczytajcie uważnie i wykonajcie cały trening SUMIENNIE,a napewno zobaczycie efekty!Do tego dietka i suplementy, a będziecie wyglądać ślicznie- zdrowo i atrakcyjnie. Do dzieła!
babsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-15, 16:28   #57
babsy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 14
GG do babsy
Re: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Ja robię teraz ostatnie, 24, powtórzenia i mieszczę się w 25 minutach. Odliczam sumiennie po 3 sek. przy każdym "brzuszku" i robię szybkie zmiany do kolejnego powtórzenia i jakoś się udaje .
babsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-15, 16:37   #58
babsy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 14
GG do babsy
Re: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Dziewczyny, przeczytajcie jeszcze to: http://www.przychodnia.pl/diety/inde...&d=2&t=6&p1=0. Okazuje sie, że można się ODCHUDZAĆ JEDZENIEM . Smacznego! Ja się tak odżywiam!
babsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-15, 18:08   #59
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Re: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

hmmm... każdy instruktor powie Ci że nie można ćwiczyć na czczo

przeczytaj artykuł który zamieściłam w poście 'siłownia a odżywianie'
cytat "...PRZED ĆWICZENIAMI
Aby uruchomić włókna mięśniowe przed niszczącym działąniem bodźców treningowych, przed planowanm wysiłkiem należy zjęść lekkostrawny posiłek zawierający nie tylko właściwą ilość węglowodanów, ale także odpowiednią ich jakość (...)"


a poza tym żeby dobrze ćwiczyć i mieć siłę ćwiczyć trzeba coś zjeść... coś co doda ci energii
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-15, 18:30   #60
babsy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 14
GG do babsy
Re: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

A ja Tobie polecam stronę "młodych siłaczy". TAm faceci, co już trochę trenują, radzą, co zrobić, aby się ODCHUDZIĆ, a nie utrzymywać wagę. Żeby się odchudzić, potrzebujesz przede wszystkim BIAŁKA, a nie węglowodanów, bo to od nich tyjesz. Powiedziałam, na aeroby NIE ZE SKRĘCAJĄCYM ŻOŁĄDKIEM, ale co najmniej godzinę po posiłku. BIAŁKOWYM. Ja też jadłam do niedawna więcej "dobrych" węglowodanów i dziwiłam się, że nie chudnę (ćwiczyłam!).Dopiero rady z forum Młodych Siłaczy zmieniły sytuację.
babsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:22.