Weselna niespodzianka! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-30, 17:20   #61
magda44a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 27
GG do magda44a
Dot.: Weselna niespodzianka!

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
ten wątek dotyczy niespodzianek weselnych, a nie wierszyków, które notabene juz nie raz były na forum wrzucane :

no tak , sorki za mój występek ale chyba wykasować już się nie da mojego postu
__________________
...Kochać kogoś - znaczy widzieć w nim cuda dla innych niedostrzegalne...


wrzesień 2009!
magda44a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 18:48   #62
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Weselna niespodzianka!

Na naszym weselu swiadek (moj brat ) zorganizowal nam niespodzianke.... Zaprosil grupe artystyczna GORGONA http://www.gorgona-fireshow.cba.pl/news.php , z pokazem tanca i ognia. Bylismy zaskoczeni ale niespodzianka superasna... dla nas i dla gosci

Pomine wiele innych niespodzianek ktore przygotowal nam moj zespol wokalny z parafiii oraz zaprzyjazniony ksiadz
daget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 12:52   #63
Martula87
Raczkowanie
 
Avatar Martula87
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Aberdeen / Toruń
Wiadomości: 32
Dot.: Weselna niespodzianka!

uważam że pomysł sesji zdjęciowej jest wspaniały i nie jedna para by sie z tego ucieszyła. Wczoraj moja znajoma zapytała sie czy mam fotografa na sesje zdjęciową bo mogłaby mi ją sprezentować.. a pyta sie bo nie chcialaby w ciemno, zeby potem nie było że prezencik mi nie odpowiada albo coś.. Powiem szczerze ze bardzo sie wzruszyłam i ucieszyłam Co prawda mam juz zamówionego fotografa( pełna usługa: błogosławieństwo, ślub w kosciele i weseclicho oraz sesja ślubna w plenerze czy w studio) ale im wiecej zdjęć tym więcej pięknych chwil uwiecznionych- przynajmniej jak dla mnie Uważam że dodatkowa sesja ślubna nie zaszkodzi a wręcz przeciwnie będą kolejne fotki z perspektywy innego fotografa.

Mozna rowniez zarerwować młodym jakiś 2 dniowy wypad we dwoje. Oczywiście wszystko zależy od tego ile kto ma pieniążków. Chociaz uważam ze zawsze można znaleźć coś w przyzwoitej cenie i niedaleko miejsca zamieszkania

Edytowane przez Martula87
Czas edycji: 2008-10-30 o 12:53
Martula87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 21:27   #64
vivien24
Przyczajenie
 
Avatar vivien24
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23
Dot.: Weselna niespodzianka!

Cytat:
Napisane przez Indescriptible Pokaż wiadomość
Zakładamy tutaj, że mają to być zdrapki zamiast kwiatów - licząc jedną zdrapkę za 2zł, a kwiaty średnio po 20 - daje nam to 10 zdrapek od każdego, a mnożąc przez liczbę gości to na pewno da się coś wygrać z tych kilkuset kuponów
tez tak myslalam, ze zamiast kawiatow o wartosci 20 zl lepiej zdrapki. Ale jesli napisze w zaproszeniach, ze prosimy o zdrapki, to obawiam sie, ze bedzie to zyczenie zinterpretowane w ten sposob, ze kazdy przyniesie po jednej zdrapce i tyle.

Wydaje mi sie tak jakos nieladnie napisac "prosimy o tyle kuponow ile miesci sie w cenie bukietu". Moze lepiej cos, ze kazdy kwiatek z bukietu zamienic na jedna zdrapke i w ten sposob przyniesc nam bukiet zdrapek...?
Nie wiem... to sprawa jeszcze do przemyslenia.
__________________


POETA: Spadnę na ciebie deszczem, łabędziem przyfrunę, zaszemrzę, zaszeleszczę...

MUZA: A co, normalnie nie umiesz..?



Vivien
vivien24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:57.