Da się rozjasnić włosy bez fryzjera ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-06, 12:26   #1
paci-a
Przyczajenie
 
Avatar paci-a
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 3
Arrow

Da się rozjasnić włosy bez fryzjera ??


Witam Mam pytanie... od 4 lat rozjasniam sobie włosy, 3/4 pasek rozjaśnionych, reszta naturalna. Teraz chciała bym zmienim troszeczke wygłąd i przemienić się w całkowitą blondynke Tylko jest jeden problem... Moje naturalne włosy to bardzo ciemny blond i zwykła farba kupiona w sklepie ich nie chwyci napewno za pierwszym razem wybrała bym się do fryzjera na pofarbowanie jednolitym kolorem włosów, do tego chciała bym by zrobili mi odrosty rozjaśniaczem i na niego nałożli farbe. Fryzjer powiedział że taki zabieg by wyszedł. Ale nie jest mnie stać by co miesiąc chodzić do fryzjera Sadzicie że środki rozjaśniające dostępne w drogeriach rozjasnią mi tak samo włosy jak u fryzjera ?? Bo chciała bym w domu rozjasniać sobie same całe odrosty, a potem nakładac na to jakiś wybrany kolor blond.. Ale nie wiem czy tak wyjdzie.. Prosze o pomoc
paci-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 13:04   #2
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Da się rozjasnić włosy bez fryzjera ??

Cytat:
Napisane przez paci-a Pokaż wiadomość
Witam Mam pytanie... od 4 lat rozjasniam sobie włosy, 3/4 pasek rozjaśnionych, reszta naturalna. Teraz chciała bym zmienim troszeczke wygłąd i przemienić się w całkowitą blondynke Tylko jest jeden problem... Moje naturalne włosy to bardzo ciemny blond i zwykła farba kupiona w sklepie ich nie chwyci napewno za pierwszym razem wybrała bym się do fryzjera na pofarbowanie jednolitym kolorem włosów, do tego chciała bym by zrobili mi odrosty rozjaśniaczem i na niego nałożli farbe. Fryzjer powiedział że taki zabieg by wyszedł. Ale nie jest mnie stać by co miesiąc chodzić do fryzjera Sadzicie że środki rozjaśniające dostępne w drogeriach rozjasnią mi tak samo włosy jak u fryzjera ?? Bo chciała bym w domu rozjasniać sobie same całe odrosty, a potem nakładac na to jakiś wybrany kolor blond.. Ale nie wiem czy tak wyjdzie.. Prosze o pomoc
Rzeczywiście aby ujednolicić kolor najlepiej jest wybrać się do fryzjera, natomiast środki drogeryjne wystarczą potem by samemy przeprowadzać zabiegi. Są farby rozjaśniające ( garnier Natea- słabesze, Wella Wellaton- mocniejsze do 4 tonów, u mnie rozjaśniają z ciemnego blondu ( mysi ciemny kolorek) na jasniutki blond, są tez rozjaśniacze) Właściwie nie musiałabys już potem używac żadnej farby blond aby nadać kolor chyba że zależałoby Ci na ciemniejszym niż wyszedłby po rozjaśnieniu. Problem polega na tym aby dobrac odpowiedni środek, tak aby to rozjaśnienie było takie jakie było na reszcie włosów ( wizualnie) więc najlepiej spytac fryzjera ilu tonowy środek wybrać i dobierać w tym kierunku ( lub metodą prób i błędów).
Farby rozjaśniające typu Garnier Natea rozjaśniają o ok 2 tony
Farby- kremy intesywnie rozjaśniające typu Wella Wellaton do 4 tonów.
Rozjaśniacze od 4 tonów.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 13:27   #3
rossarium
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 325
Dot.: Da się rozjasnić włosy bez fryzjera ??

moja koleżanka całyczas farbowała się takim rozjaśniaczem wtubce i zawsze wychodziło jej ładnie i tak samo a jest tani a też ma blond ale nie ciemny raczej ... średni
rossarium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 15:53   #4
paci-a
Przyczajenie
 
Avatar paci-a
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 3
Dot.: Da się rozjasnić włosy bez fryzjera ??

Dziękuje wam bardzo otrzymałam odpowiedź o którą mi chodziło jak już wróce od fryca to opisze czy się udało
__________________
paci-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:15.