Scent Bar XXIII - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-24, 13:34   #1
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564

Scent Bar XXIII


niniejszym otwieram Bar dwudziesty trzeci


statystyki
W Barze 22 na prowadzeniu włsciwie od pierwszego do osttniego posta,była niejaka Florsycja w pwnym kręgch Nadobną zwana. Wielbicielka kóz,kotów i pirogów.
Drugie miejsce przypadło Micielinie włochatej wśród Barowego półświatka kojarzona z Futrem i szybko nierzadko cieto riposto i fontem bądź fotką n kżdą okzje.
Pierwszą trójkę zamyka Rachel z trzyma Jedynkami błyskotliwa i inteligentna wielbicielka piękna w każdej postaci. Która pojwia się nagle i zwsze zchwouje trzeźwość umysłu ,nie traci rezonu i nie robi z siebie durnia niczym złożycielka tegoż rozdziału Baru
Miejsca 4 i 5 nleza się w Barze 22 dwóm remontowym popaprańcom( )
Skrbitko-to ja
i Polly która ogonić się wprost nei może od czekjcych n nią korzystnych ofert które po czsie potrzebnym n rozeznanie i ankiete okazujo się być nieaktualnymi i wprowdzajo w rozedrgano dusze Polly niepotrzebny zamęt. Do ukojenia oczywiste. Notbene przez kolejno potrzebe/super okazje, choćby to była mieszlnia farb...bdź dywan z filcu.
miejsce kolejne piękna Maja - jako całość - a nie jakaś nieudolna połówka z twarzą jaak niemowlaka
Madzik ,któa moze wreszcie zaabawi się inaczej niż zazwyczaj...coś mnie się obiło o...któryś tam organ....Winteria pojawiała się często ,oczywiście na ile pozwalał jej stan podłóg w zamieszkiwanym lokalu, i ochota na kbnosy
No I Gryszardzik, przejęty i zestresownym okresem ochronnym czarno upierzonego ptactwa wędrownego, na którąż to okoliczność wzion i wypucował klamkę. Oczywiście i w tym barze nie obyło sie od insynuacji jakobyśmy były nie-nor-mal-ne
Spoora sporo by pisć n ten temat..wyłuszczyłam że droczyła sie z Gryxem co można podcignąć po uwodzenie i ciekwe co też z tego wyniknie Spoora nie lubie zmywać,wiedzieliście?
Justyna miała spotkanie z profesorem ,ma smutka Galeria jest głupia i sie nei znaa a Justyn sie zna i kupił lipe , i to żadna lipa bo ode mnie
PinUp, n poczatku chciała aby ktuś ją kill le zmieniła zdanie bo 10 cm to w końcu nie tak wiele
Kamena cieszyła się z kubków i widelców i z innych prozicznych wydwło by się elementów żywot ludzkiego.
Anetunia wpadła jak burz i od rzu się zaklimatyzowała w naszym fariatowie, nie odpowiada na pw więc jak coś walcie na forum
Sałać.......bywała 101 razy ale aktualnie gdzieś wybyła
Ewusia bała się porannego końca.. tak jakby wieczorem był ładniejszy
Vesenka m mnóstwo kubków sernik i chorego młża, nie małż już wyzdrowiał bo ves mu sernik upiekła
dziki, letni, czerwony owoc na T wpadała ale nie za dużo bo jest zajęta w nowej pracy, zmierza zaczaić się na GaliLu bo tam majo coś co Ona chce
Agnes obczaja kocio karmę i nie wiem co jeszcze....
Betty wspominała "tamte prywatki" i wegetariańskie kurczaki
Red odpoczywa i rośnie....

inni ( Eenax Rozterka, Cbr, OlaVS, naiat,teza,Sabb, anastazjaaa,melk, Kolcia)bywali ale malusio
Edyty nie było fcale
i nie było jeszcze Fav

i chyba już nie wiem co chciałam napisać......


a wiem......emotka pt baba zrobił się jakiś bukietem
i ten.......miejsce na a se ndwyręzyłm
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )


Edytowane przez skarbiatko
Czas edycji: 2011-01-24 o 15:49 Powód: bo tezę wpisłam byczą a Rozterkę małą literką ,a miało być odwrotnie
skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 13:38   #2
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: Scent Bar XXIII

Pierwsza
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 13:40   #3
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar XXIII

__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 13:40   #4
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scent Bar XXIII

melduję się i zmykam do pracy
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 13:41   #5
kamena
ʞɐɯǝuɐ
 
Avatar kamena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: powązki
Wiadomości: 6 987
Dot.: Scent Bar XXII

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Żeby tak mieć tyle kasy, tyle kasy, żeby mnie było stać na całkowitą niezależność i pewność, że robota będzie po wsie czasy i mnie nagle ktoregoś dnia nie wywalą i nie będę musiała prosić starych o pomoc, to bym się nawet nie zastanawiała i spierdzielała jak najdalej żeby mieć pewność, że już nigdy nie będę musiała tu wracać ani ich oglądać
Majutko, masz złe podejście, niestety nic w życiu nigdy nie jest na zawsze.. jak już przyjmiesz to do wiadomości to będzie łatwiej.. ja też bardzo boję się zmian, rzygam na samą myśl o zmianach a jak co do czego przychodzi to jakoś daję radę.. Ty też dasz radę
Cytat:
jakiś bzdurny program w tv, w którym wybierali wieszak na ubrania spośród bandy anorektyczek, a gawiedź miała z tego ponoć jakąś przyjemność
mufiłam że nie chcę wiedzieć


Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
DZIĘKUJĘ!!!!
W sumie niby wiedziałam, że tak będzie, a przykro mi się zrobiło- potem poczułam złość, że gówniane zmazy wiszą, a moje łabędzie i żyrafy nie- teraz już mi lepiej- wypełniam wnioski o stypendium. Boże, ile rzeczy muszę wymyślić/zmyślić- tzn zwyczajność ująć w "ramy programowe"...
nie znam się jakoś strasznie na malarstwie ale jak porównam co wisi w takich galeriach "przyulicznych" (albo nawet co wisi czasem w Zachęcie) z Twoimi obrazami, to....

trzymam kciuki za lanie wody we wnioskach

Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
No a jak pięknie zimno
aj tam, bywa zimniej
__________________
"This is a ticket for the bus that inkubi, suckubi, and serialbi ride to work. There's only one bus, because otherwise it'd be a bi, and then it'd be too busy exploring dating options to pick anyone up."

EVERY WOMAN IS A STAR
kamena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 13:42   #6
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scent Bar XXIII

Hej!
Cześć, zboczuchy
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 13:42   #7
Anetuniaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anetuniaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 514
Dot.: Scent Bar XXIII

mi tu znaczy mi tu mldje sie
__________________
astrominikleopatopeteczer ekiewiczanki
Anetuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-24, 13:46   #8
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: Scent Bar XXIII

Maja

Nawet jeśli Twoja Mama mówi, że odeszłaby jakby nie Wy, że to przez Was jest z Ojcem, to ona tak robi /ła, myśląc, że to jest hmm mniejsze zło. Tak naprawdę przecież jeśli matka jest nieszczęśliwa, to dzieci też Ona to robiła dla Waszego "dobra ", myśląc, że to jest właśnie dla Was dobre, a może dla niej? ... Nie oceniaj jej do końca jako złej osoby, w innych okolicznościach mogłaby być inna. Może nie miała odwagi odejść? A co ludzie powiedzą? A dam sobie radę itd? Czyż nie tak mogła myśleć? Naprawdę tutaj trzeba próbować pomóc - Jemu, Jej, a przede wszystkim sobie. Co na to Twoja siostra? Odcięła się całkowicie?
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 14:15   #9
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar XXIII

Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
Maja

Nawet jeśli Twoja Mama mówi, że odeszłaby jakby nie Wy, że to przez Was jest z Ojcem, to ona tak robi /ła, myśląc, że to jest hmm mniejsze zło. Tak naprawdę przecież jeśli matka jest nieszczęśliwa, to dzieci też Ona to robiła dla Waszego "dobra ", myśląc, że to jest właśnie dla Was dobre, a może dla niej? ... Nie oceniaj jej do końca jako złej osoby, w innych okolicznościach mogłaby być inna. Może nie miała odwagi odejść? A co ludzie powiedzą? A dam sobie radę itd? Czyż nie tak mogła myśleć? Naprawdę tutaj trzeba próbować pomóc - Jemu, Jej, a przede wszystkim sobie. Co na to Twoja siostra? Odcięła się całkowicie?
siostra ma na karku własnego pijącego teścia, który jeszcze gorzej drze na wszystkich mordę, to też ma tak se
A i tak by mi się już nie chciało gadać, bo jakakolwiek próba rozmowy w tym domu zawsze kończy się darciem japy. Zawsze tylko darcie, darcie, a zero działania, po 20 latach już mi się odechciało zaczynać jakikolwiek temat. I mało mnie już interesuje co kto robi. Niech mi tylko dadzą spokój. Wszyscy. I rodzina i popitolone kłamliwe pseudokoleżanki latające za facetami i popitolone chłopy



Skrbitko - ale pojechałaś

__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2011-01-24 o 14:19
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 14:17   #10
kamena
ʞɐɯǝuɐ
 
Avatar kamena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: powązki
Wiadomości: 6 987
Dot.: Scent Bar XXIII

Skrbitko wymietłaś i to na samym początku
__________________
"This is a ticket for the bus that inkubi, suckubi, and serialbi ride to work. There's only one bus, because otherwise it'd be a bi, and then it'd be too busy exploring dating options to pick anyone up."

EVERY WOMAN IS A STAR
kamena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 14:19   #11
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy
 
Avatar agnes_bdg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 045
Dot.: Scent Bar XXIII

Jestem i ja!
jakie słowo wstępu....

Pod jakim wezwaniem nowy bar?
__________________

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice



agnes_bdg jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-24, 14:26   #12
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: Scent Bar XXIII

Skarbiątko
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 14:42   #13
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scent Bar XXIII

Maju, czy uwazasz, że twoja Mama może więcej zrobić, niż Ty? Nie widzisz, że powielasz schemat? Co ma się stać, żebyś stamtąd uciekła? mama drze japę, a Ty narzekasz.
TAM nie będziesz mieć spokoju. Będziesz grzecznie wszystkich rozwozić, jak będą zbyt pijani, żeby sami wracać itd.
I naprawdę bardzo Ci współczuję, ale wydaje mi się, że bardziej potrzebujesz kopa w d...- mobilizującego
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 14:51   #14
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Scent Bar XXIII




Skarbie
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 15:07   #15
Pin up girl
Zakorzenienie
 
Avatar Pin up girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12 094
Dot.: Scent Bar XXIII

Dobry

Skarbiątko

Flo, w sumie mogę się nastawić, i tak nie zajdę

Maja

Co za piękny dzień. Wychodzę rano z chaty, a przed drzwiami jakiś dzieciak lat ok. 4. Na mój widok ryk i desperacka ucieczka. Dobra, myslę se, dzieci mnie nigdy nie lubiły z wzajemnością zresztą. Potem wsiadam do tramwaju, tłok, oczywiście koleś stojący obok mnie w separacji z wodą i mydłem. No nic, ludzie różne problemy mają. Przesiadam się do autobusu, a tam kobieta-emu tak się czyms łoblała, że mało się na nią nie spawiałam... Resztę drogi pokonałam na piechtę
Pin up girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 15:15   #16
Anetuniaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anetuniaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 514
Dot.: Scent Bar XXIII

Cytat:
Napisane przez Pin up girl Pokaż wiadomość
Co za piękny dzień. Wychodzę rano z chaty, a przed drzwiami jakiś dzieciak lat ok. 4. Na mój widok ryk i desperacka ucieczka. Dobra, myslę se, dzieci mnie nigdy nie lubiły z wzajemnością zresztą. Potem wsiadam do tramwaju, tłok, oczywiście koleś stojący obok mnie w separacji z wodą i mydłem. No nic, ludzie różne problemy mają. Przesiadam się do autobusu, a tam kobieta-emu tak się czyms łoblała, że mało się na nią nie spawiałam... Resztę drogi pokonałam na piechtę
Nie ma to jak fspaniały poczontek tygodnia


Skarbiątko
__________________
astrominikleopatopeteczer ekiewiczanki
Anetuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 15:19   #17
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar XXIII

skarbiatko


nie ufieszycie





mam odkurzacz
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 15:27   #18
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar XXIII

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Maju, czy uwazasz, że twoja Mama może więcej zrobić, niż Ty? Nie widzisz, że powielasz schemat? Co ma się stać, żebyś stamtąd uciekła? mama drze japę, a Ty narzekasz.
TAM nie będziesz mieć spokoju. Będziesz grzecznie wszystkich rozwozić, jak będą zbyt pijani, żeby sami wracać itd.
I naprawdę bardzo Ci współczuję, ale wydaje mi się, że bardziej potrzebujesz kopa w d...- mobilizującego
a myślisz, że dlaczego siebie nienawidzę
żebym to tak umiała strzelić sobie kopa w rzyć
Nic mi się nie chce, pracować mi się nie chce, imprezować mi się nie chce, żyć mi się nie chce
Całe moje życie jest do bani, a ja najbardziej

Cytat:
Napisane przez Pin up girl Pokaż wiadomość

Maja

Co za piękny dzień. Wychodzę rano z chaty, a przed drzwiami jakiś dzieciak lat ok. 4. Na mój widok ryk i desperacka ucieczka. Dobra, myslę se, dzieci mnie nigdy nie lubiły z wzajemnością zresztą. Potem wsiadam do tramwaju, tłok, oczywiście koleś stojący obok mnie w separacji z wodą i mydłem. No nic, ludzie różne problemy mają. Przesiadam się do autobusu, a tam kobieta-emu tak się czyms łoblała, że mało się na nią nie spawiałam... Resztę drogi pokonałam na piechtę
cóż za miły poranek

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
skarbiatko


nie ufieszycie





mam odkurzacz



P.S. na fejsbuku nie zwracam uwagi na zaproszenia na jakieś wydarzenia (bo mi się nie chce czytać nic poza tablicą) ani na zaczepki (Teziak ). To tak na przyszłość, bo widzę, że parę znajomych (ale głównie nie z forum) w jakieś głupie zaczepki się chce bawić
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2011-01-24 o 15:34
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 15:32   #19
Anetuniaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anetuniaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 514
Dot.: Scent Bar XXIII

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
skarbiatko


nie ufieszycie





mam odkurzacz
Uuu i jak robi buuuu, łiiiiiii czy ssssszzzzzzz?
__________________
astrominikleopatopeteczer ekiewiczanki
Anetuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-24, 15:33   #20
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar XXIII

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
niniejszym otwieram Bar dwudziesty trzeci
(...)
Łał! Skarbie, wymiotłaś! Stworzyłas nową jakość w kategorii rozpoczynania wątków.

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
Sabb bywali ale malusio
Postarają się lepiej w tej części.
Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Hej!
Cześć, zboczuchy
Nooo... I komplementy od pierwszej strony.
Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
siostra ma na karku własnego pijącego teścia, który jeszcze gorzej drze na wszystkich mordę, to też ma tak se
A i tak by mi się już nie chciało gadać, bo jakakolwiek próba rozmowy w tym domu zawsze kończy się darciem japy. Zawsze tylko darcie, darcie, a zero działania, po 20 latach już mi się odechciało zaczynać jakikolwiek temat. I mało mnie już interesuje co kto robi. Niech mi tylko dadzą spokój. Wszyscy. I rodzina i popitolone kłamliwe pseudokoleżanki latające za facetami i popitolone chłopy


Oczywiście, że Cię interesuje. Tyle, że straciłaś nadzieję na to, że możesz cokolwiek zrobić. Ja radzę - spadaj stamtąd. Dorośli ludzie powinni żyć własnymi problemami, nie problemami rodziców.
Rodzice też są dorosli, też powinni się z własnymi problemami brać za bary, a nie zwalać swej nieudolności na dzieci. BO to niestety tak jest, że kobiety, które mówią, że tkwią w związku ze względu na dzieci zwykle same siebie okłamują. Tkwią w nim ze względu na własna nieudolnośc, brak wiary w siebie, brak odwagi etc. Ale dzieci to niezłe wytłumaczenie, żeby poczuć się lepiej.

Cytat:
Napisane przez Pin up girl Pokaż wiadomość
Co za piękny dzień. Wychodzę rano z chaty, a przed drzwiami jakiś dzieciak lat ok. 4. Na mój widok ryk i desperacka ucieczka. Dobra, myslę se, dzieci mnie nigdy nie lubiły z wzajemnością zresztą. Potem wsiadam do tramwaju, tłok, oczywiście koleś stojący obok mnie w separacji z wodą i mydłem. No nic, ludzie różne problemy mają. Przesiadam się do autobusu, a tam kobieta-emu tak się czyms łoblała, że mało się na nią nie spawiałam... Resztę drogi pokonałam na piechtę


Póki uciekają, to w sumie jest dobrze, nie?
Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość

nie ufieszycie





mam odkurzacz
No, to zapowiada nowy dylemat na nowy bar. Teraz będziesz szukała froterki? :p

Jaki ten odkurzacz?
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 15:38   #21
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Scent Bar XXIII






Polly jaki odkurzak msz??
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 15:49   #22
Florens
Zakorzenienie
 
Avatar Florens
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mały biały domek
Wiadomości: 14 994
Dot.: Scent Bar XXIII

Skarb, to przedstawienie postaci występujących w tej tragikomedii rzuciło mnie na kolana




---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

a i postanowiłam pisać mniej i bardziej z sensem


__________________
pomóż koniom

Prawdziwe piekło, to źle przeżyte życie

Toficzku zabrałaś ze sobą kawał mojego serca
28.05.2010
Fanaberia Fanybery Fany Fancia 06.04.2017
Florens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 15:49   #23
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Scent Bar XXIII

Cytat:
Napisane przez Florens Pokaż wiadomość
Skarb, to przedstawienie postaci występujących w tej tragikomedii rzuciło mnie na kolana




---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

a i postanowiłam pisać mniej i bardziej z sensem


Flooo ale dlaczemu??? i po co?
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 15:58   #24
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar XXIII

Cytat:
Napisane przez Anetuniaa Pokaż wiadomość
Uuu i jak robi buuuu, łiiiiiii czy ssssszzzzzzz?

robi wysokie uuuuuuu połączone z szzzzzzzz ,a jak ma turboszczotke załozoną to robi cos jak aaaajuuuuuuiiiiiiiiiii , a jak sie do sciszy do połowy to prawie nic nie robi-a odkurza nadal

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość





Polly jaki odkurzak msz??

http://www.zelmer.pl/odkurzacze/odku...yczne/odyssey/

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

fogle to dziecko zdrowieje..a ja chorzeje
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 16:06   #25
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar XXIII

Skarbiątko
Ajm ander impressss.

Maju, Ju, Bettty
Aż siem zawstydziłam własnymi problemami typu "wyglądam jak szafa" albo "nie wyjdę z pokoju aż do kwietnia".

Muszę poprawić swoje statystyki w tej odsłonie Baru
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 16:08   #26
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar XXIII

zacznij poprawe od pojawienia sie na spotkaniu z mła


kameno-ile jest tych log lady intros? do kazdego odcinka 1 i 2 seri czy jakos inaczej?
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 16:13   #27
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Scent Bar XXIII

Polly fajny odkurzak....

weź rutinoscorbin albo aspirin ,nie możesz zachorzeć, bo nie bedziesz miala siły wyciagć autków z parkingu
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 16:20   #28
Pin up girl
Zakorzenienie
 
Avatar Pin up girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12 094
Dot.: Scent Bar XXIII

Idę pisać pracę, do jutra muszę 10 stron stworzyć...
Pin up girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 16:38   #29
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bar XXIII

Skarbiątko

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
mam odkurzacz


Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
a myślisz, że dlaczego siebie nienawidzę
żebym to tak umiała strzelić sobie kopa w rzyć
Nic mi się nie chce, pracować mi się nie chce, imprezować mi się nie chce, żyć mi się nie chce
Całe moje życie jest do bani, a ja najbardziej


cóż za miły poranek
Najtrudniej jest zaczać, uwierz, wiem cos o tym
Weź sie za przeglądanie ofert pracy i wysyłanie CV, to już jakiś początek.
Żadna praca nie jest pewna i na zawsze, zwłaszcza na początku, ale w razie czego będziesz miała już pewne doświadczenie, rzecz nie do przecenienia, ze znalezieniem kolejnej powinno być łatwiej. Byle zacząć! Szanse, że będzie gorzej niż jest teraz - no cóż, sama przyznasz, że są baaaaardzo małe
Martwię się, bo nawet na forum widać, że zrobiłaś się zgryźliwa i zgorzkniała, to już nie jest Maja - urocza maruda zmęczona kilkugodzinnymi dojazdami do pracy, zaczyna z Ciebie wyłazić sfrustrowany babsztyl, a ja bym chciała jeszcze spotkac dziewczynę, którą miałam szczęście poznać w te wakacje, a obawiam się, że jeszcze trochę tak posiedzisz i...

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Postarają się lepiej w tej części.


Cytat:
Napisane przez Florens Pokaż wiadomość

a i postanowiłam pisać mniej i bardziej z sensem
Oj weeeeeź

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość

fogle to dziecko zdrowieje..a ja chorzeje
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest

Edytowane przez dzika truskawa
Czas edycji: 2011-01-24 o 16:42
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 16:41   #30
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scent Bar XXIII

Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
nie znam się jakoś strasznie na malarstwie ale jak porównam co wisi w takich galeriach "przyulicznych" (albo nawet co wisi czasem w Zachęcie) z Twoimi obrazami, to....

trzymam kciuki za lanie wody we wnioskach
Wiesz, oni mi każą napisać, jakie są założenia programu, harmonogram prac, jakich środków zamierzam używać, co konkretnie umożliwi mi stypendium, a potem zdać relację, że wszystko przebiegło zgodnie z tym, co napisałam...
Nie mówiąc już o dokumentacji, poreczeniu dwoch wiarygodnych osób...
...i jeszcze drugie tyle....

Cytat:
Napisane przez Pin up girl Pokaż wiadomość
Przesiadam się do autobusu, a tam kobieta-emu tak się czyms łoblała, że mało się na nią nie spawiałam... Resztę drogi pokonałam na piechtę
Ciekawe, czym?

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
skarbiatko


nie ufieszycie





mam odkurzacz
Klątwa zdjęta!!!

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Póki uciekają, to w sumie jest dobrze, nie?


Cytat:
Napisane przez Florens Pokaż wiadomość


a i postanowiłam pisać mniej i bardziej z sensem


Dwa razy NIE!!!!!
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:53.